respublika.lt

Kodėl prezidentas nenori Seiman - straipsnio komentarai:

 • N
  Neduok dieve tokios nelaimes lietuvai 2020 rugsėjo 13 14:15:32

  Jei konservai valdzioje,paprastiems zmonems krachas,nes jie labai myli mgboltikus ir kitus panasius

  85 1
  Atsakyti
 • v
  vilnietis 2020 rugsėjo 12 13:14:13

  Visai protingai kalba. Kažkodėl tokie nesiveržia prie lovio bet ramiai dirba savo darbą. Žinau jį ir gerbiu. Sėkmės

  76 2
  Atsakyti
 • P
  Protingas, morales neprarado 2020 rugsėjo 13 15:58:58

  Va, konservatoriai griebia , jie remia teisininkus, stambu versla su p. Dargiu priekyje, LRT, o moralei vietos neliko. Biedniems jie neatstovauja.

  76 1
  Atsakyti
 • P
  Pirma,ateikite visi nepatenkinti 2020 rugsėjo 13 15:57:36

  Sisteminemis partijomis(socdemais,konservais su liberalais),kurios valde Lietuva 27m,dabar lietuviai tapo skurdziais,o virsuneles korumpuotos,nesedekite namie,nes konservų "patriotai tikrai ateis, mano nuomone

  71 1
  Atsakyti
 • z
  zm 2020 rugsėjo 13 14:53:26

  Keista, kad "Respublika" bene vienintelis sakykim taip "laikraštis", kuris drįsta abejoti "vertybėmis". Ir žinoma, jo necituoja nė jokia televizija spaudos apžvalgose. Mohikanai..

  67 2
  Atsakyti
 • <
  < < to Konservatorių sapnai... 2020 rugsėjo 13 18:30:26

  Daugeliui įdomu,kas ir kaip pasiūlė Grybauskaitę į B.Geitso ir jo žmonos fondą? Mūsų sisteminė žiniasklaida tyli. Dar įdomiau - kodėl LRT, išlaikomas iš mūsų biudžeto, užsakinėja kažkokias bendroves?Kodėl Seimas,LRT steigėjas, leidžia?Juk Lietuvoje reitingų patikrinimo organizatorių yra daugybė.

  67 1
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 rugsėjo 13 16:43:28

  Kuo aktyvesni būsime per rinkimus,kuo daugiau dalyvausime - nei konservatoriai,nei socdemai su liberalais daugumos nelaimės.Už konservatorius jų palaikytojai eis "griūdami", per lietų ar pūgas,Coronui siaučiant.Jie labai aktyvūs! Matomai,prezidentas jau pamatė,kad konservatoriams daugumos nematyti, todėl iš anksto paskelbė,kad koaliciją sudarys ir Vyriausybę formuos nebūtinai ta partija,kuri laimėjo daugumą.Štai kaip! To per 30 metų visada valdančią koaliciją formuodavo DAUGUMA!

  61 0
  Atsakyti
 • P
  Pagarba 2020 rugsėjo 14 16:51:49

  Vitui Tomkui ir Žukauskui! Labai taikliai ir teisingai. Jau vis daugiau žmonių supranta kokia pas mus valdymo struktūra. Nėra jokių partijų o tik 141 , paklūstantis globalizmo idėjoms. Mankurtai!

  57 1
  Atsakyti
 • P
  Pilietis 2020 rugsėjo 13 15:40:06

  Gerai sudėliotos mintys.

  56 2
  Atsakyti
 • K
  Konservatoriu sapnai vadinami "apklausomis" 2020 rugsėjo 13 17:12:10

  Kas gi atliko sia nuostabia apklausa?Ogi tyrimu rinkoje negiedeta kompanija Norstat. Pasirodo, kad NorstatGroup CEO, Knut Aastrud, beveik 8metus buvo B.Geitso desinioji ranka Mikrosofto kompanijos sefas {propagandos departamentas realiai} Europai, S.Afrikai bei Vidurio rytams. Kazkaip pas mus pradejo vaidentis geitsas, tai pinigai persiusti Verygai, tai grybauskaite, kazkieno paskyrimu atsidure "Geitso & Melindos" fonde {rase TV3}, tai LRT uzsako "tyrimus" uz baisius pinigus?

  55 0
  Atsakyti
 • l
  lietuvisku konservatlyberastiniu KGBesniku hunta uzurpavus valdzia lietuvoje 2020 rugsėjo 13 15:16:23

  yra slykstesne ir pridirbus zymiai daugiau tiek politiniu ,tiek kriminaliniu nusikaltimu tautai ir valstybei nei kad Lukasenkos kaip ,,,diktatoriaus,,, valdzia baltarusijai ir tautai .........manau netolimoj ateity sie ziurkes leks lieziuvius iskise ir kelnes pasiraitoje kaip Smetona su savo policajais ,saugumieciais ,teisejais ir ministrais is lietuvos nuo tautos kersto -uz ju nusikaltimus pries tauta.

  54 4
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 13 21:59:53

  ka jau cia Lietuvos politika,jeigu mano galvoje tik grybai,Baltarusija ir nuskriausti sunys.Lietuvoje jokiu ivykiu beveik nera.Visi isejo galabyti baravyku,kaip kokie partizanai.Taigi vaziavau link Baltarusijos,radau baravyku,apleistoje sodyboje amsejo sunys.Gal alkani.Beje,politiniu partiju pridygo kaip grybu.Nemazai politiku seni,pakirmije,kaip baravykai.Atrodo apzvelgiau nudienos aktualijas.

  54 2
  Atsakyti
 • s
  su meile "Respublikai" 2020 rugsėjo 14 12:27:00

  Vitai Tomkau, mielasis, jei ne Jus ir Jusu "Respublika"-pasaulis butu be jokio sviesos spindulelio. Dekui jums, mielieji, nes tik jusu "Respublikos" deka dar norisi gyventi, dar rusena viltis,... Dekui V.Tomkau: kas ryta, perskaiciusi "Respublika", meldziu Dieva, kad Jus ir Jusu kolegas saugotu nuo viso to brudo, kuris yra susikaupes Lietuvoje, kad saugotu nuo visu tu parazitu, kuriems jus esate baisesnis ir pavojingesnis ir uz Dievo rustybe. Mielieji, zadinkite, zadinkite...Si karta tauta atsibus sunkiau, nes reikia ne tik okupanta isvaryti, o savas UTELES sunaikinti! Ir niekas is savu nepagelbes- net jaunimas: dauguma ju Gebelsaites parankiniai isauklejo ir uzaugino zombiais (kol tevai kovojo uz isgyvenima), o kiti-issilakste. Ir Tevyne ir jos nelaimes, deja, nelabai berupi. Ir saugokite save: "Noviciokas" ar "Stariciokas" ir Lietuvoj, neduok Dieve, gali buti panaudotas.

  53 0
  Atsakyti
 • H
  Henrikas Ž. 2020 rugsėjo 14 20:26:10

  Negalvojau, kad mano padriki pasisakymai gali būti taip išmintingai komentuojami. Dėkingas Vitui už jo Resdpubliką už galimybę kažką pasakyti kitaip ir daugiau. Kiek suprantu tokių kaip mes yra kur kas daugiau negu 100. Gal tik daugelis dar stebi situaciją iš šalies ir laukia. Palaukiam spalio 11 ir galėsime daugiau pakalbėti. Keista. kad Sprinter tyrimai labai jau šefuoja liberalus (ir laisvus ir nevisai). Net stebisi. kad kitų reitingai blogi, o šie augina procentus,\. Kad bendrai paėmus liberalai bent per apklausas gautų apie 8-9 procentus tai fantastika. Ir svarbiausia nors partija susidalino bet abu vienetai praeitų į seimą.Fantastika. Reiškia nei tie nei kiti prie lovio nepaklius, bent aš taip manau. O balsuoti reikia eiti, nes jei neisi ar bent nuėjęs nesugadinsi biuletenio tai tavo balsas nukeliaus ten kur reikia mūsų "teisingai" VRK ir balsavimo technikai. Dar kartą ačiū.

  53 1
  Atsakyti
 • t
  turim Lietuvoje tikrą lyderį 2020 rugsėjo 13 16:42:47

  mūsų Navalnas - tai Lietuvos disidentė gerb. Neringa Venskienė. Vis panašiau - kad ji ir yra tikroji esminių pokyčių sistemoje ir už tai kuo toliau ujama nuo ,įtakos valdžios,vedlė.Jos ir bijo sisteminiai kaip ugnies.

  52 15
  Atsakyti
 • E
  Euras+ 2020 rugsėjo 13 22:38:30

  Kam į tą Seimą eiti? Geriau būti pilkuoju kardinolu, kaip Kurlianskis! Padėjai konjàko dėžutę, o tokių, kaip E.Masiulis, laukiančių, kas ,,suteiks" paskolą, Seime dauguma... Nei per posėdžius balsą laidyti, nei visuomenei atsiskaitinėti: viską gizeliai padarys! ;-)

  52 1
  Atsakyti
 • D
  Dr 2020 rugsėjo 13 19:47:34

  Reiketu isgryninti visas korporacijas kurios valdo Lietuva ir kas ju statytiniai.. Kas stovi uz partiju nugaru

  51 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 rugsėjo 13 16:45:33

  nesenai Zirinovskis sake, kad Tarybu Sajunga bus atkurta apie 2022 metus. Musu seime, jau beveik 30 metu, sedi 70 sarasiniu, kurie pasiskiria save patys. Visi jie uzsislaptine 100 metu Kremliaus agentai kgbistai. Viskas eina teigiama linkme. Lansbergiui, kaip kgbistu vadovui sunkiu darbu sukaupta turta paliks, pas Ziuganova pilna milijardieriu, o smulkesnems zuvytems bus liudna. Bus su turto konfiskavimu ir komandiruote i Sauletaji Magadana. Kadangi po 1990 metu i pavirsiu isplauke visas Lietuvos meslas, susemus ta mesla, Lietuva vel bus laisva ir nepriklausoma.

  50 3
  Atsakyti
 • v
  visi supranta 2020 rugsėjo 14 02:30:32

  OZYS tikras sudmala,o koncervai,liberastai sunauja.

  50 1
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2020 rugsėjo 14 06:46:10

  Jau tarybiniais laikais vienos partijos veikėjai galvojo, kad tiktai jie sugeba gerai vadovauti šaliai, todėl buvo prigalvota visokiausių suvaržymų, tačiau žmonės sugebėdavo juos apeiti. Kai prasidėjo peresstroika, buvo atlaisvinti pančiai, tai prasidėjo ...laisvė nedirbti, bet gerai uždirbti... Kai kūrybiniu darbu pripažįstama perdainuotos, bet nesukurtos dainos, tai šou atstovai įsivyravo visose srityse: pradedant mokslu, baigiant žiniasklaidos priemonėse... Kam mokėti už mokslą, jei baigus mokslus, negali gauti darbo arba atlyginimas toks, kad be jokių mokslų ir paskolų mokslui gyventi žymiai paprasčiau. Todėl ir "specialistai" samdo kitus specialistus, kad jie už juos dirbtų ir patarinėtų... O tam labiausiai tinka kolektyvinė atsakomybė, kai nieko negali bausti.. . Rinkimai į postus yra tik akių mulkinimas, nes tik bendradarbiai gali žinoti, kas yra vienoje darbovietėje geras gydytojas, advokatas, teisėjas, policininkas ar pardavėjas... Tačiau objektyvios nuomonės nėra..

  49 0
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 14 11:20:21

  dekoju redaktoriui uz komentarus.Vis atgaiva sielai,nes atrodo tuoj mus uzdusins,uzspaus,sutryps visokie sudmaliai,parsidaveliai,menko intelekto zmogystos.Kas jie.Ogi labai mylintis konservatorius Lietuvos ryto TV direktorius Siaurusevicius ,ponia Budriene is LRT,kuri ka tik pareiske,kad diskusijoms labai sunku rasti analitikus,zurnalistus,kad bus organizuojami kazkokie kursai kalbeti viesai.Ir,anot jos,pakvieciami diskusijai,kurie pirmieji paskambina ir pasisiulo.Dar tokio ,,briedo,, negirdejau.As suprantu,kad rasti tokius,kurie kalbetu,,kaip reikia,,,parduotu savo sazine,mela pateiktu kaip tiesa,gal ir sunku.Tik nesuprantu,kodel jie mane laiko durnu sutverimu.Dabar ne balanos gadyne.Juk paziuri uzsienio pateikiamas zinias,paskaitai kitus portalus,visa gyvenima domiesi politika,stebi ivykius,analizuoji ir susidarai nuomone.Kyla klausimas,kada ir kodel lansberginiai,liberastiniai ir i juos panasus okupavo valstybe,nes tokioje valstybeje,patikekit,tikrai slykstu gyventi.

  48 0
  Atsakyti
 • t
  to erke 2020 rugsėjo 14 17:19:35

  Tai ir baisiausia, kad jaunimas nesidomi politika. Bet jie BALSUOJA ! Uz konservatorius, nes anie per soc. tinklus aktyviai juos nuzombino.

  47 2
  Atsakyti
 • >
  >nuomone 2020 rugsėjo 13 18:42:04

  sutinku kad reikia dalyvauti rinkimuose bet ne tokiuose kaip pas mus 70%sarasiniai toliau jei mano rinkta partija ar susivienijimas nesurenka5% balsu juos pasidalina partijos surinkusios 5% balsu ir taip iseina kad juos pasiima mano balsa kadangi nesistemines partijos nesugeba susivieniti tai didelis klausimas ar jos perzengs 5% riba o atiduoti savo balsa sisteminems partijoms neturiu jokio noro

  45 4
  Atsakyti
 • A
  Agnė 2020 rugsėjo 13 21:49:13

  Na taip, norėtų švietimą tvarkyti, Pranckietis bus ž.ū. ministru, Simonas susisiekimo .... nei juoktis nei verkt

  45 1
  Atsakyti
 • K
  Koncwevatoriai 2020 rugsėjo 14 18:51:23

  Lietuvos erkes

  45 1
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (1): 2020 rugsėjo 14 09:02:02

  Būkime realistai ir įvertinkime situaciją. Ką tu žmogus Lietuvoje gali pakeisti, kai konservatorių rankose, skaičiuojam: a) visa valstybinė-komercinė žiniasklaida, kurios propagandistai išlaikomi mūsų biudžetiniais ir reklaminiais pinigais; b) visuomenės nuomonės formuotojai, tokie kaip Atviros Lietuvos fondo neaiškūs "institutai" ir dauguma "visuomenininkų", finansuojamų Dž. Soroso; c) su kėdėm suaugę valdininkai ir biurokratai, kažkada parinkti pagal liūdnai pagarsėjusį konservatorių šūkį -"Geriau durnas - bet savas!"; č) konservatorių marionetės burokevičiūtės toli gražu ne tik pagal anglų kalbos mokėjimą, o jau veikiau pagal lytinę orientaciją, atrinkti kadrai į spec.tarnybas, svarbias teisėtvarkos struktūras bei teismus; d) Konstitucinis teismas in corpore, kuris žaibiškai išsprendžia bet kurį saviškių klausimą, o svetimų bėdų nagrinėjimą gali ištęsti net iki Strasburo, o ir po to dar vilkinti iki savo kadencijos pabaigos, kuri kai kada nesibaigia.

  44 0
  Atsakyti
 • e
  ech 2020 rugsėjo 14 14:27:43

  Na jau ne: neiti i rinkimus ir nebalsuoti-tas pat kas "Hände hoch!"-as pasiduodu! Juk Oziu klanas ir jam prijauciantys oziaragiai pasirupino, kad net minimalus rinkeju skaicius juos padarytu nugaletlobejostojais! I rinkimus, butinai i rinkimus- ir balsuoti uz tuos, kurie niekada nebuvo Cirke (t,y. vadinamame Seime).Jokiu buvusiu!!! O jau per kita penkmeti siekti, kad kituose rinkimuose balsuotume ne uz sarasus, o uz konkrecius zmones (kad nepakliutu kokiu geju ir negru globeju,simasiu, cimilyciu,...!). Ir pasiekti, kad teisejai butu renkami, o ne skiriami. Ir, kad butu supaprastintos salygos atstatydinti tokias Blusas (gal Zasinus?), kurios netycia pakliuna i Prezidentu posta!

  42 0
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 rugsėjo 14 11:16:36

  Džiugu, kad yra Lietuvoje mąstančių.

  41 0
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (4): 2020 rugsėjo 14 11:52:39

  Dabar, užbėgdamas piktiems komentarams už akių, noriu greitai greitai atlikti Jums, brangūs mano skaitytojai, išpažintį: gal ir nepatikėsite, bet tikrai nesu pagamintas iš krištolo, kaip gali pasirodyti iš mano rašinių. Esu toks pat sistemos "fruktas" (vaisius) kaip ir kiti, tik gal kiek mažiau papuvęs. Be to, sąžinė neseniai pas mane sugrįžo, tai va, dabar kasdien dviese ir švenčiam iki paryčių. Vis bandom nesėkmingai kelti tostą: "Už Nepriklausomą Lietuvą!" Deja, nesutariam - kokia kalba: angliškai, vokiškai, prancūziškai ar ispaniškai? Nes nelabai aišku, kur mūsiškių daugiausiai emigravo. Aišku tik tai, kad, jei emigracijos tempai nemažės, tarpusavyje gali tekti bendrauti vėl rusiškai. Nes ir ukrainiečiai, ir baltarusiai, kuriuos pundais pas save atsivežame, dažniausiai šneka rusų kalba. Jeigu mes į juos žiūrime kaip į pigią darbo jėgą, rekomenduoju, jiems mokėti kuo didesnes algas - ne už kalnų metas, kai su jais teks vietomis susikeisti ir "pigia darbo jėga" tapsime mes patys.

  41 0
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 rugsėjo 14 14:14:37

  O zinote, as didziuojuosi savo tauta! Mes turime "Respublika", mes turime V.Tomku, Smorygina, Vaisvila,...Mes turime kur issisakyti, mes dristame issisakyti, mes suvokiame kas vyksta ir ka su mumis daro,.. Susikloste taip.kad gyvenau ne vienoje uzsienio valstybeje ir galiu palyginti tautos gyvybiskuma,.. JAV baltieji (jei neivykdys ziaurios revoliucijos) pasmerkti ilgam ir kankinanciam isnykimui... Vokieciai...Atsibudo ir keliasi...LABAI bijo savo istorijos pamoku...Betkeliasi ir tiesiasi, nes ji turi potenciala-jaunima:kuris augo seimose, kur tevams nereikejo kovoti uz isgyvenima, uz duonos kasni. Ir dabar jaunimas eina i prieki ir, atrodo, zino atsakyma i klausima "Ka daryti?" Labai is palengvo, bet si valstybe arteja prie revoliucijos. Ka ji atnes? Tikekimes, Lietuvai- nieko blogo:nes si karta labai taiki. Lietuva, liudesio zeme...Tu vokieciu potencialo-jaunimo-neturi. Bet yra musu karta: isgyvenusi pokari, okupacija, atgimima, savu isdavyste. Fenikas is pelenu ne viena karta pakyla

  41 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
 • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
 • NOBELIS: Dėl koronaviruso pandemijos Nobelio apdovanojimai mokslo kategorijose ir Nobelio literatūros premija antrus metus iš eilės bus teikiami ne Stokholme, o laureatų gimtosiose šalyse.
 • SUMAŽINO: Lietuva per penkerius metus alkoholio suvartojimą sumažino net 17 procentų, tačiau suvartojamo alkoholio kiekis vis dar 2 litrais viršija bendrą Europos vidurkį.
 • KROVINIAI: Klaipėdos uostas per aštuonis šių metų mėnesius perkrovė 29,35 mln. tonų krovinių – 2,9 proc. mažiau nei pernai tuo pat laiku.
 • PRODUKCIJA: Per sausio–rugpjūčio mėnesius visa pramonės produkcija sudarė 17,2 mlrd. Eur to meto kainomis ir, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 17,2%.
 • BAUDA: Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo „galimybių paso“ panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį, bei jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą.
 • VANDUO: Iki 2022 m. pabaigos „Vilniaus vandenys“ į infrastruktūros plėtrą, atnaujinimą ir veiklos skaitmeninimą ketina investuoti 108,7 mln. eurų.
 • PREZIDENTŪRA: Prezidentas Nausėda kviečia „išlyginti kampus“ santykiuose su Kinija.
 • ATLEIDIMAI: „Maxima“ darbuotojų skaičius sumažėjo nuo 13 400 liepos mėnesį iki 12 616 rugsėjo 22 dieną.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +10 C

+8 +13 C

 

+6 +15 C

+9 +14 C

+10 +14 C

 

+14 +15 C

0-10 m/s

0-10 m/s

 

0-10 m/s

       

Nuorodos