respublika.lt

Kodėl prezidentas nenori Seiman - straipsnio komentarai:

 • o
  onute to mislė 2020 rugsėjo 20 00:15:46

  tu gi eilinis valkata o nori parodyti kad esi proto bokštas d*biliuk tauiki to Verygos kaip kiaulei iki dangaus GAIDY

  0 0
  Atsakyti
 • n
  natalija 2020 rugsėjo 20 00:09:23

  Nereikia kaltinti tuos aferistus kurie net per debatus š... mala tautai o kiek žiopliu klauso ir galvoja vot uspaskychas kalba kad pensijas pakels 5 kartus ir neaišku su galva ar su kitu galu žmogelis masto o ruskis juokiasi ir rusijoje pas putina dar viena cerkve pastatys todėl ir aišku kad tik nuo tautos priklauso kad tokie KIRKILAI USPASKICHAI ŽEMAITAIČIAI GENTVILAI LANSBERGIAI MASIULIAI ŠIMAŠEI bus išvyti iš seimo nuo musu biudžeto tai ne tik melagiai bet ir organizuoti nusikaltėlei

  2 0
  Atsakyti
 • M
  MĮSLĖ 2020 rugsėjo 19 17:13:15

  Plikas, bet su šlipsu, šypsosi, bet su kauke, kalba, bet jo negirdi, mokėsi, bet neadekvatus, drovus, bet psichiškai nestabilus - kas??? Atsakymas: VERYGA!!!

  1 2
  Atsakyti
 • f
  fu 2020 rugsėjo 18 10:10:02

  nulinis,nieko nesupranta

  1 0
  Atsakyti
 • Į
  Įrankis 2020 rugsėjo 15 12:49:14

  Aiškiai išdėstė visa kas vyksta , patenkant į Seimą ir Seime. Ačiū, p.H.Žukaukui už trumpą ir aiškų padėtis išdėstymą. Taip, jei balsuot, tai už Valstiečius, kurie kaip liberalai (šimašius) nebežais smėlio dėžėse centrinėje Sostinės aikštėje ir dar mūs pinigėlius, Europinius fondus, skirtus mūs Valstybei. Per 4 kadencijos metus Valstiečiai nuveikė tiek, kiek nė viena vad. tradicinė partija nedarė, o tik prichvatizavo postus, sklypus, Europos pinigėlius - kaip tiksluai pastebėjo išeinantis seimūnas p.Žukauskas. Žmonės gal nesusiklaidins su visokių šūdmalių skleidžiama prieštaringa informacija apie tikrai atsakingą p. Verygos darbą, aplinkybėmis, kurios buvo neįprastos net pasauliui. Kad gydymo įstaigoms vadovauja (konservatorių įdiegta) Savivaldybės, jų merai atseit kontroliuoja., kurie viską daro, kad žmonės nepatektų į poliklinikas, ligonines ir vien dėl rinkimų savireklamos jų pačių...Apsurdai, žmonės-sukluskim...!

  33 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 rugsėjo 15 09:44:59

  Jeigu Lietuva paskyrė Baltarusijos prezidentu bobą, kodėl nepaskyrus Lietuvos prezidente Kristinos Orbakaitės? Būtų ideali prezidentė!

  13 4
  Atsakyti
 • e
  ech Na jau ne: neiti i rinkimus ir nebalsuoti-tas pat kas "Hände hoch!"-as pasiduodu! 2020 rugsėjo 15 06:14:12

  jau vien ėjimas į ''rinkimus'' yra aiškus sutikimas su parazitų iškeltomis sąlygomis. reikia organizuot savo rinkimus. savo sąlygas. savo kandidatus.

  12 3
  Atsakyti
 • T
  Tiesa yra tokia 2020 rugsėjo 14 22:22:25

  Konservai dirba pagal Baltarusijos scenarijų: nupirktų apklausų duomenimis "užtikrintai" pirmauja, paskui prašika rinkumus ir skelbia rinkimus neteisėtais, nes pagal apklausas jie pirmavo, bei kelia maištą.

  32 0
  Atsakyti
 • p
  pencininkas 2020 rugsėjo 14 21:34:43

  Baltarusijoj suklastoti rinkimai,o pas mus rinkimu parodija,kuo skiriasi vieni nuo kitu,o erke ir taip kraujasiurbys,islindes is ozio tvartelio ir nesiojantis tvartelio uzkrata

  23 1
  Atsakyti
 • H
  Henrikas Ž. 2020 rugsėjo 14 20:26:10

  Negalvojau, kad mano padriki pasisakymai gali būti taip išmintingai komentuojami. Dėkingas Vitui už jo Resdpubliką už galimybę kažką pasakyti kitaip ir daugiau. Kiek suprantu tokių kaip mes yra kur kas daugiau negu 100. Gal tik daugelis dar stebi situaciją iš šalies ir laukia. Palaukiam spalio 11 ir galėsime daugiau pakalbėti. Keista. kad Sprinter tyrimai labai jau šefuoja liberalus (ir laisvus ir nevisai). Net stebisi. kad kitų reitingai blogi, o šie augina procentus,\. Kad bendrai paėmus liberalai bent per apklausas gautų apie 8-9 procentus tai fantastika. Ir svarbiausia nors partija susidalino bet abu vienetai praeitų į seimą.Fantastika. Reiškia nei tie nei kiti prie lovio nepaklius, bent aš taip manau. O balsuoti reikia eiti, nes jei neisi ar bent nuėjęs nesugadinsi biuletenio tai tavo balsas nukeliaus ten kur reikia mūsų "teisingai" VRK ir balsavimo technikai. Dar kartą ačiū.

  53 1
  Atsakyti
 • K
  Koncwevatoriai 2020 rugsėjo 14 18:51:23

  Lietuvos erkes

  45 1
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 14 18:13:14

  mielas ,Vitai, gal jau siandien daug nerasykit,nes galiu likti be vyro ir namu.Vis smalsu paskaityti jusu komentarus ir ikisti savo trigrasi.Del to su pietumi pavelavau ir dar reikia vakariene patiekti.Iki kito pasisnekejimo.

  17 3
  Atsakyti
 • t
  to erke 2020 rugsėjo 14 17:19:35

  Tai ir baisiausia, kad jaunimas nesidomi politika. Bet jie BALSUOJA ! Uz konservatorius, nes anie per soc. tinklus aktyviai juos nuzombino.

  47 2
  Atsakyti
 • v
  va taip 2020 rugsėjo 14 16:56:48

  šaunuoliai, kaip pirštu į akį.

  23 0
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 14 16:55:46

  as nezeminu nei jusu,nei kitu.Nesistengiu izeisti,taciau labai nemegstu melo.Gal as ir klystu.Turiu nemazai draugu,esu bendraujanti,todel daznai papolitikuojame/ir su atsitiktiniais/ zmonemis.Taciau,gal su vienu ar dviem,pakalbame apie spauda.As niekada neklausiu ar jie megsta ar nemegsta si portala ar laikrasti.Kaip galima zinoti bendradarbiu,giminiu,vaiku ir vaiku draugu nuomone ,kad skaityti Respublika ,,nelygis,,.Aplamai jaunimas nelabai domisi politika.Ir rask tu man tiek nemegstanciu.To pasekoje ir parasiau toki komentara.O Tomkaus kritinius straipsniu dar pamenu Svyturio ar Jaunimo gretu zurnaluose.

  9 12
  Atsakyti
 • P
  Pagarba 2020 rugsėjo 14 16:51:49

  Vitui Tomkui ir Žukauskui! Labai taikliai ir teisingai. Jau vis daugiau žmonių supranta kokia pas mus valdymo struktūra. Nėra jokių partijų o tik 141 , paklūstantis globalizmo idėjoms. Mankurtai!

  57 1
  Atsakyti
 • t
  to:"erke" 2020 rugsėjo 14 16:11:44

  Ne visi gali ir sugeba issakyti tai, ka jaucia. Ir cia ne nusikaltimas, ne kazkoks nepilnavertiskumas. Mes visi esame skirtingi: Jus-"Erke", as -ne. Galime skirtingai jausti, bet svarbiausia, kad jaustumeme apie TA PATI. Del ko myliu "Respublika"? Del to, kad cia renkasi ne tie, kuri stengiasi kita izeisti, iskaudinti, pazeminti,.O tie, kurie, tiesiog, issako savo nuomone. Juk visi esame tos pacios tautos zmones, tos pacios Zemes vaikai? Argi neuztenka, kad mus zemina ir niekina Uteles, Oziai ir Oziaragiai? Na gerai, gal as kvailesne uz Jus "erke", bet tai nereiskia, kad as maziau myliu savo krasta ir maziau noriu, kad jo zmones butu laimingi! Todel neatstumkite tu, kurie savo jausmu ir minciu nesugeba isdestyti rastu! Nezeminkite tu, kurie masto kiek kitaip, negu Jus, "erke"! Rusijos jumoristas Zadornovas sake:"Pasigailejimo verta yra tauta, kuri visus klausimus ir visas problemas ivardija tuo, kas yra tarpkojyje!" (cia jis sake apie savo tauta). Mes gi nesame pasigailejimo verti?

  28 0
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 14 15:49:51

  tautiete,o jums ir jusu bendradarbiams,pazistamiems ir giminei lygis yra iki kur.Ar iki tarpkojo,ar truputi auksciau.Manau,kad iki galvos smegenu labai toli.

  1 20
  Atsakyti
 • t
  to. "Tautiete" 2020 rugsėjo 14 15:30:57

  Jus teisi- CIA musu tikrai yra nedaug. Bet, mastanciu kaip mes- ne taip jau ir mazai: tik ne visi pasiskaite apie kazka paraso. Kokio mes amziaus: 45-65 metu? Tie, kurie gime praejusiame tukstantmetyje, tie, kuriu nebeibauginti! Jaunysteje keliavau prie Volgos- ties Saratovu. Oo... Dievuleliau-kokia tai galybe! Kitais metais knietejo suzinoti: is kur ji isteka? Nuvaziavau. Saltinelis!!! Taip pat ir su Zemaitijos upe Minija: Kegu kaime, Telsiu rajone-is pelkynu vos issisunkiantis upeliukstis... O pajuryje?! Na gerai-ne mums... Bet juk mes visi turime vaikus, anukus,.. Bek ukpeliuk, bek (atsimenate toki multipulti?). Na +vaikai+anukai+giminaiciai+draugai,+....Ogi, po kazkurio laiko-ziurek jau ir upeliukas... +++upeliukai...ogi jau ir UPE! Argi ne taip buvo, kai kvapa uzgniauze gaudeme kiekviena publikacija ir zinia apie sviesesni rytoju, apie Lietuva be okupantu, apie ateiti musu vaikams, anukams 1989-aisiais? Nagi! Negalima neiti i rinkimus! Negalima nieko neveikti del ju ateities!

  33 1
  Atsakyti
 • T
  Tautiete 2020 rugsėjo 14 14:57:24

  Pritariu "daugumai" esanciai cia. Bet kiek musu cia , 100 ? Mano bendradarbiamas, giminems , vaikam ir ju draugams atsiversti "Respublika" nelygis :(

  23 8
  Atsakyti
 • e
  erke 2020 rugsėjo 14 14:46:58

  as nepritariu minciai,kad nereikia eiti balsuoti.Reikia,gal nors kiek issivalysime nuo situ ilgameciu pereksliu vistu,kurios suka guztas ir peri tokius pacius padarus grauziancius valstybe.

  36 0
  Atsakyti
 • e
  ech 2020 rugsėjo 14 14:27:43

  Na jau ne: neiti i rinkimus ir nebalsuoti-tas pat kas "Hände hoch!"-as pasiduodu! Juk Oziu klanas ir jam prijauciantys oziaragiai pasirupino, kad net minimalus rinkeju skaicius juos padarytu nugaletlobejostojais! I rinkimus, butinai i rinkimus- ir balsuoti uz tuos, kurie niekada nebuvo Cirke (t,y. vadinamame Seime).Jokiu buvusiu!!! O jau per kita penkmeti siekti, kad kituose rinkimuose balsuotume ne uz sarasus, o uz konkrecius zmones (kad nepakliutu kokiu geju ir negru globeju,simasiu, cimilyciu,...!). Ir pasiekti, kad teisejai butu renkami, o ne skiriami. Ir, kad butu supaprastintos salygos atstatydinti tokias Blusas (gal Zasinus?), kurios netycia pakliuna i Prezidentu posta!

  42 0
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus "to Vitas Tomkus" 2020 rugsėjo 14 14:26:46

  Visų pirma, mano parašytus komentarus, jeigu jie tinkami, persispausdina iš čia pati redakcija, o ne atvirkščiai. O čia, matyt, palieka tam, kad tokie kaip Tamsta mano kritikai galėtų su pasitenkinimu nuspausti pažymėtą minusą, kad kuo geriau ir greičiau būtų nustatytas mano debilizmo laipsnis. Širdingai dėkoju už išsakytas pastabas, nes jeigu jų nebūtų, netobulėčiau, o gal net su kitais debilais pulčiau šturmuoti seimą. Jei dar ką pastebėsite, rašykite dar. Dar kartą ačiū Tamstai. kad domitės mano rašliava.

  35 0
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 rugsėjo 14 14:14:37

  O zinote, as didziuojuosi savo tauta! Mes turime "Respublika", mes turime V.Tomku, Smorygina, Vaisvila,...Mes turime kur issisakyti, mes dristame issisakyti, mes suvokiame kas vyksta ir ka su mumis daro,.. Susikloste taip.kad gyvenau ne vienoje uzsienio valstybeje ir galiu palyginti tautos gyvybiskuma,.. JAV baltieji (jei neivykdys ziaurios revoliucijos) pasmerkti ilgam ir kankinanciam isnykimui... Vokieciai...Atsibudo ir keliasi...LABAI bijo savo istorijos pamoku...Betkeliasi ir tiesiasi, nes ji turi potenciala-jaunima:kuris augo seimose, kur tevams nereikejo kovoti uz isgyvenima, uz duonos kasni. Ir dabar jaunimas eina i prieki ir, atrodo, zino atsakyma i klausima "Ka daryti?" Labai is palengvo, bet si valstybe arteja prie revoliucijos. Ka ji atnes? Tikekimes, Lietuvai- nieko blogo:nes si karta labai taiki. Lietuva, liudesio zeme...Tu vokieciu potencialo-jaunimo-neturi. Bet yra musu karta: isgyvenusi pokari, okupacija, atgimima, savu isdavyste. Fenikas is pelenu ne viena karta pakyla

  41 1
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (6): 2020 rugsėjo 14 14:13:41

  Gal mano akys apsilpo, bet kol kas normalaus kandidato, lendančio į seimą, nematau. (Tiesą sakant, pastaruoju metu nelabai ir žiūriu.) Atsiprašau tų, kurių nepažįstų, bet apmaudu, kad nieko gero nebesitikiu ir iš savo buvusių bendražygių, kurie deklaruoja, kad myli Lietuvą nemažiau už mane. Kaip jie atstovaus visos tautos interesus, jeigu patys yra susiskaldę kaip paskutiniai idiotai? Ar įmanoma sugalvoti geresnę dovanėlę senbūviams idiotams, kurie tebekiurkso valdžioje ir jau seniai nebesupranta, kas vyksta visuomenėje?! Mano galva, yra tik kelios išeitys. Kad idiotai mums nebepriekaištautų, kad patys esame idiotai, jog panašius į save išsirinkome, rinkimus boikotuoti ir verčiau rinkti grybus. Arba pasinaudoti pasauline praktika ir pasekti italų pavyzdžiu: balsuoti tik už Čičiolinas, t.y.- profesionales prostitutes. Kad globalistus atstovaujantys seimunai nebepyktų, kai juos įvardinsime politinėmis prostitutėmis. Tad pirmyn! Norit į seimą? Prisipažinkite: kam davėt ir už kiek? (b.d.)

  28 0
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 rugsėjo 14 13:53:33

  "Ka daryti" (super kurinys!) klause ir talentingas rusu tautos rasytojas N. Cernysevskis (Н. Чернышевский). Prisiminusi koki didziuli ispudi sis kurinys man padare pries 50 metu, emiau ir vel ji perskaiciau. Ir ne veltui: jis mane paskatino vel ir vel perskaityti ir isigilinti i V.Lenino, K.Markso ir F.Engelso kurinius (dar ne visus baigiau studijuoti). Neee ...nesu ir nebuvau komuniste, bet ZINOJIMAS IR SUPRATIMAS dar jokiam zmogui nepakenke. Zinau, kad busiu ziauriai pasmerkta, bet as dziaugiuosi: jau radau atsakymus i daugeli klausimu. Vis tik tai buvo genijai!!! Tik visiskas kvailys gali tai neigti...Ypac neskaites ir nestudijaves! Kapitalizmas, socializmas, komunizmas...Kas tai per "fruktai"? Ka mes apie tai zinome? Praktiskai-nieko: tik mums persamas kazkieno nuomones, dogmas,... Tiketi ar netiketi, ka raso sitie genijai-kiekvieno asmeninis reikalas. Bet...juk aklai tiketi niekas nevercia, o issirinkti siems laikams tinkamus atsakymus i klausima "Ka daryti?" -tikrai verta.

  26 1
  Atsakyti
 • T
  To Vitas Tomkus (5) 2020 rugsėjo 14 13:46:21

  Kam tą tekstą atkartojat, perskaitėm gi straipsny. Jei neturit ko pasakyt, tai kam tie kartojimai? Debilizmas ir tiek.

  5 15
  Atsakyti
 • V
  Vitas Tomkus (5): 2020 rugsėjo 14 13:18:41

  Aišku, galime guostis, kad aplipome utėlėm ne dėl savo kaltės, o dėl istoriškai susiklosčiusių aplinkybių. Kad dėl visko kaltas sąmoningai okupantų sunaikintas tautos genofondas, pradedant pasmerkta myriop inteligentija ir baigiant parsidavusių politikų išduota karininkija. Beviltiškai kartoti senas tiesas, kaip antai: rinkimuose laimi tas, kas rinkėjų balsus skaičiuoja. Vakarais bukai spoksoti į nusibodusias "kalbančias galvas", užuot su savo antrom pusėm bandę pagerinti tautos genus. (Neužmirštant, kad, norint genus pagerinti, reikia jų turėti.) Regis, belieka kantriai laukti, kol gims mūsų nuostabios Tautos Išganytojas, jeigu ne Kristus, tai koks Mindaugas Karalius ar Vytautas Didysis, kuris turėtų narsos pakilti į kovą ne prieš svetimšalių tankus, o prieš užsienietiškus bankus. Deja, utėlės valdžioje nelaukia. Mūsų ainių sąskaita sparčiai ryja ne tik pinigus, bet ir mūsų kraują - savižudžiais gi ES tebepirmaujame! Ne tik bardas K.Smoryginas, bet ir žmonės klausia: KĄ DARYTI?

  24 0
  Atsakyti
 • D
  DEINIS 2020 rugsėjo 14 13:13:59

  Kai kas puola Lukašėnką už 26 metus ,bet pas mus yra kurie nuvaldė Lietuvą 30 metų ir jų neiškrapštysi nuo lovio ir jei žmonės neis balsuoti tai dar keturis metus varksime,kurie rėkia baltarusams blogai ,gal irblogai nes neišardyti fabrikai,kolxozai ,verčia dirbti o juk ir baltarusų jaunimas nenori dirbti ,bet būti milijonieriais

  37 0
  Atsakyti
 • s
  su meile "Respublikai" 2020 rugsėjo 14 12:27:00

  Vitai Tomkau, mielasis, jei ne Jus ir Jusu "Respublika"-pasaulis butu be jokio sviesos spindulelio. Dekui jums, mielieji, nes tik jusu "Respublikos" deka dar norisi gyventi, dar rusena viltis,... Dekui V.Tomkau: kas ryta, perskaiciusi "Respublika", meldziu Dieva, kad Jus ir Jusu kolegas saugotu nuo viso to brudo, kuris yra susikaupes Lietuvoje, kad saugotu nuo visu tu parazitu, kuriems jus esate baisesnis ir pavojingesnis ir uz Dievo rustybe. Mielieji, zadinkite, zadinkite...Si karta tauta atsibus sunkiau, nes reikia ne tik okupanta isvaryti, o savas UTELES sunaikinti! Ir niekas is savu nepagelbes- net jaunimas: dauguma ju Gebelsaites parankiniai isauklejo ir uzaugino zombiais (kol tevai kovojo uz isgyvenima), o kiti-issilakste. Ir Tevyne ir jos nelaimes, deja, nelabai berupi. Ir saugokite save: "Noviciokas" ar "Stariciokas" ir Lietuvoj, neduok Dieve, gali buti panaudotas.

  53 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
 • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
 • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
 • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
 • RŪKYMAS: Net 51,4 proc. apklaustų suaugusių rūkalių ar vartojančiųjų bedūmius gaminius nurodo nežadą jų atsisakyti.
 • MOKESTIS: Nuo ketvirtadienio privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir ją apmokėti, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
 • FORUMAS: Ketvirtadienį Vilniuje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis, jau trečiasis, transporto inovacijų forumas „Transportas ir logistika 2050“, kurį organizuoja Susisiekimo ministerija ir Transporto inovacijų asociacija.
 • REFERENDUMAS: Trečiadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė neatšaukiantis anksčiau priimto sprendimo dėl Referendumo įstatymo bylos, kuriuo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) buvo įpareigota referendumo iniciatyvinei grupei išduoti parašų rinkimo lapus, pagal šiuo metu Seime svarstomą, tačiau dar nepriimtą Referendumo įstatymo redakciją.
 • REKTORIUS: Vilniaus Gedimino technikos (VILNIUS TECH) Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. Romualdas Kliukas.
 • DARŽELIS: Šiuolaikinės architektūros beveik 2 tūkst. kv. metrų pastate įrengta net 12 darželinukų grupių, kurias galės lankyti 206 vaikai ir tai bus vienas moderniausių vaikų darželių Kauno regione.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gali žmonės, pripažinti kaltais dėl nesunkių ir apysunkių nusikaltimų, dirbti pareigūnais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+5 +10 C

 

+3 +8 C

+10 +14 C

+6 +9 C

 

+5 +8 C

0-12 m/s

0-14 m/s

 

0-7 m/s