respublika.lt

Kodėl per rinkimus Lietuvoje pralaimi tautinė idėja? - straipsnio komentarai:

 • a
  algis 2021 sausio 08 20:46:39

  Gyventojai skirstomi į Tautą ir Liaudį . . . Choreografai tai žino . . .

  1 0
  Atsakyti
 • E
  E 2020 gruodžio 28 19:05:28

  Tautinė idėje yra gerai ,tik bėda ta kad ji fašizmu atsiduoda ,nes kai paziurai kas tą tautinę idėję stume ',kas do asmenys ,tai iškart prapuola APETITAS tai tautinei idįjei.

  2 0
  Atsakyti
 • s
  seip 2020 gruodžio 28 00:59:35

  Kartais susimąstau, kad gyvename Š. Korėjoje ir tai nuo mūsų yra slepiama, ačiū jums vietiniai politikėliai, ir visokiausių pareigų nevykdymo meistrai už tokias mielas, širdį glostančias mintis.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  seip 2020 gruodžio 28 00:55:36

  Kai per tiek metų, tauta išvardinta šunimis, tai nėra ko stebėtis apskritai visiško atsiribojimo nuo Lietuvybės, už tai galite padėkoti, Lietuvos vietiniams politikams visiškai nesugebantiems kontroliuoti savo liežuvio, bei matyti esamą situaciją ar būsimą. Aš neįsivaizduoju kaip gali Tauta žengti toliau, kai save pasiskelbęs Tautos tėvas, vienu sudėtingiausiu Tautos momentu sugebėjo ją išvadinti šunimis ir net nesimato iš jo menkiausio noro atsiprašyti, o pasėkmes matome, antivakceriai, bedarbystė, pašalpos, žemiau nulio gimstamumas, kalbos, kultūros nykimas, visiškai dingęs nuoširdus susidomėjimas bet kuo, apart prisimetimo prie chebros. Egzaminų rezultatai gerėja, bet specialistų kokybė negerėja, Tautinė atmintis, išmintis dingusi, senoliai palikti likimo valiai ir dar užgauliojami, nors jie to ne nusipelnę, V. Landsbergis nusipelnęs būti įžeidinėjamas. Aš nesuprantu, kaip dar vietiniai šimtukininkai nesugeba to įžvelgti?

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Tautiskumas tai nacionalizmas 2020 spalio 24 15:57:02

  Nederantis su Europos liberaliomis vertybemis ir imigracijos politika. Nacionalizmai turi isnikti nacionalistam desiniesiems radika.ams naciams nera ateities Europoje. Bus multikulturine visuomene cia. Nesvarbu kur gyvensi kurios tautos kiles. Ir religija nesvarbu. Tenkur gerai ten ir tevyne, kur gerai uzdirbsi pinigu. Na galima kartzis toli nuo Lietuvos pagiedot himna per valstybes diena pamosuot trispalve irgi. Asarele nubraukt susigraudinus kokia brangi taLietuva tevyne musu. Vaikai ziures nieko nesuprasdami kzs cia teve,iam uzejo, kazkokia nesuprantama kalba kazka gieda. Durnumas teveliam uzejo manys.

  1 2
  Atsakyti
 • O
  O tai kodėl? 2020 spalio 24 03:14:25

  Kodėl negalima rengt referendumo, kad tie 75 metams įslaptinti sąrašai būtų iŠslaptinti? Koks įstatymas tai draudžia? ???

  3 0
  Atsakyti
 • a
  aišķu 2020 spalio 23 21:31:41

  Bijo ŽYDAI termino NACIJA..

  6 0
  Atsakyti
 • I
  Is salies 2020 spalio 23 17:42:03

  Tragedija, kad lietuviai neiziuri vilko, ilindusio i avino kaili. Pvz. siame straipsnyje skelbiama: "Seime yra labai didelė tautiškai nusiteikusi partija - Lietuvos konservatoriai. Manau, kad dideliam elektoratui ši partija yra tautinius idealus išreiškianti partija" Cia ir yra tragedija.~~ Is kitos puses, tautiskuma NEreiskia garisiai rekauti ir veliava maskatuoti, bet.... APGINTI SEIMAS..., TEVU TEISES AUGINTI SAVO VAIKUS...., BANDYTI NUO VISISKO NUGIRDYMO APSAUGOTI TAUTA --- kokiu dar nuopelnu reikia parodyti, kad itikinti rinkejus dirbant jiems???~~~ O tos mazos partijites, kurios del savo vaduku ambicijos (pvz katalikai negali susitart su patriotais), nusiurbiantys Lietuvos seima nuo patriotines itakos... yra savotiska nelaime. Kartais pagalvoji, ar koks nors sorosas nepasamdo tu vaduku, kad netrukdomi galetu vykdyti savo globalizacijos politika.

  5 2
  Atsakyti
 • t
  tai jau nepriimtina 2020 spalio 23 12:04:50

  nelaimi todėl ,kad tai niekad nebuvo ir negalėjo būti pinigų kapšų tikslas. 30 metų jie per savo statytinius įvairaus plauko demokratijos nešėjus lietuviams griauna Lietuvos valstybės pamatus .Sau ,sau ,sau ...toks prioritetas baigia užsmaugt mūsų gražią šalį, Net "lenkai" jų fone atrodo kaip lietuviškumo gelbėtojai:(.

  4 0
  Atsakyti
 • K
  Kakariekūūūū 2020 spalio 20 05:46:15

  Gaidžio atradimas:Seime yra Lietuvos konservatoriai. Ir jie pasirodo yra tautiškai nusiteikę. Matomai jis turi galvoje landsberginę šutvę, kuri nuosekliai veikia už šeimų išardymą, vienalytes sąntuokas, Stambulo konvenciją, yra prasukusi milijardines aferas i r t.t. Taigi šis gaidys aiškiai pasakė, kad tupi ant landsberginių tvoros, lesa iš jų lesyklos ir gieda pagal jų natas. Todėl nesisstebėkime, kad landsberginių reitingai gaidžiškuose nuomonės tyrimuose- irgi kaip iš natų.

  10 0
  Atsakyti
 • Ž
  Žemyna 2020 spalio 20 00:10:03

  Ar ne todėl, kad ir kaip sovietmečiu, ,,pažangos" kolaborantai toliau akylai stebi, kad jokia ,,fašistinė" mintis pro niekur į svarbius valstybės postus neprasiskverbtų,

  8 0
  Atsakyti
 • n
  nordland 2020 spalio 19 21:54:38

  deja, bet lietuviai issigimime ir daugumos "tautiskos" mintys sukasi tik apie tai, kurioje subineje gyventi geriau :(

  8 2
  Atsakyti
 • w
  wow 2020 spalio 19 21:05:05

  Jakavoni, jakavoni, o kodel nepasakai apie agitacijas darbuose- "eime i mitinga, darbe pravaikstos nebus. Juk perestrojka...." isvede liaudi is kelio del savo gobsumo. O pameni dviraciu sou, kai vaziavote su dviraciai apaikarste veliavom? Uz tokias pakatuškes taip pat darbe skatino. O po 92uju is darbu isspirdavo, mol bankrotas, optimizacija, t.y etatu mazinimas. Zmoniu santaupos sudege.....

  3 1
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 spalio 19 20:24:32

  Skaitau prastus atsiliepimus apie mažas partijas. O ar pvz. nuosekliai perskaitėte Drąsos kelio partijos programą? Kas joje blogai ar neteisinga? Ko trūksta Nacionalinio susivienijimo programoje? Geros programos, bet už jas balsuojančių mažai. Ar rinkėjai neskaito, ar nesupranta kas parašyta? Bet už geras programas balsuojančių mažai. O kodėl mažos partijos nesugeba susijungti į vieną, kur kas didesnę partiją, tai sunku suprasti. Matyt norinčių vadovauti yra daugiau negu galėtų būti vietų susijungus į vieną partiją. O gal klystu? Bet tokia situacija neturėtu reikšti jog reikia balsuoti už konservatorius, kurie tiek blogybių pridarė Lietuvai. Bet už ją balsuoja. Matyt bukagalviai, be nuovokos.

  14 2
  Atsakyti
 • P
  Pakalbet mokat,o 2020 spalio 19 19:51:46

  kas is to,kai kas tai posta saugo,ypac padlaiziauja,zmones nebetiki tais zodziais apie tautiskuma,kai tokia stipri globalizacijos srove ir toks stiprus lietuviu palaikymas . Kalbekit apie realijas,kaip buves politikas televiziju veidas Valinskas leido sau grasinimus p.Tomasevskiui, issaudyt kas menesi,pagarsesim pasaulyje,kad toki veikeja laiko televizijoj, tiesiu tekstu,nesuprantu to kilerio lygio leksikos, izulumo,gal netiesa.

  11 1
  Atsakyti
 • A
  Anupras 2020 spalio 19 19:50:29

  Atidžiau pasižiūrėjus į tas mažasias politines jėgas aiškiai matosi, kad kiekviena turi nuosavą tautinę idėją ir visos tarpusavyje aršiai aiškinasi kieno tautiškiausia ! Tada atsakymas ir durnam aiškus: reikia palaukti kol išaiškės stipriausia .. negi dabar tokią minią nepatyrusiu gelbėtoju leisim prie vieno lovio :(((

  13 1
  Atsakyti
 • t
  tiek 2020 spalio 19 19:00:12

  Gaidys šį kartą tikrai racionaliai apibūdino Landsbergio meilę tautai -na tikras tautininkas ,kaip ir ta jo "konservatorių partija" . Tik visiškai neaišku kuriai Tautai jis reiškia tą meilę.Kurdupeliams ? Ar...

  19 0
  Atsakyti
 • S
  Saugotojas 2020 spalio 19 18:35:21

  Respublikinių elitų atsiskyrimo nuo centrinio laikais, tautiškumas buvo pasitelkta kaip įrankis. Kaip vėliau paaiškėjo, elitui joks tautiškumas nerūpėjo ir net tapo jų siekių trukdžiu, todėl prasidėjo jo niokojimas. Suniokotas dar ne iki galo, bet ganėtinai. O tautiškumas juk yra viena iš grandžių žmonijos grandinėje. Neatstačius šios grandies patiems, ją atstatys svetimi, tuščia vieta ilgai nebūna. Ko reikia? Tai jau nebe pirmą kartą mūsų tapatybės istorijoje. Ir vėl rėkia mokytojo. Ne universiteto dėstytojo, o pradžiamokslio mokytojo augančio kartu su mokiniais. Profesūra čia nepadės, nebus suprasta. Reikia kalbėti daugumai suprantama kalba, o ne jau išsimokslimą turinčių ir savo pasirinkimą turinčių kalba. Kokio elektorato tikėjosi tautininkai? Jau kitų suformuoto ir lojalaus savo formuotojams? Negi jau tie 52% tokie beviltiški mokiniai? Nebūna blogų mokinių, būna nevykę mokytojai. Strategija-atėjau, pamačiau, nugalėjau tik mitologijoje. Kai romantika baigiasi prasideda gyvenimas.

  15 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 19 17:26:22

  kaip visada, visas garas i svilpuka. Kalbos apie nieka. Kas gi vede mus i Baltijos Kelia? Vede dabar jau 100 metu uzsislaptine kgbistai vadovaujami Soroso. Visoms sajunginems TSRS respublikoms, tame tarpe ir RF, KGB iskovojo nepriklausomybes. RF Tecer buvo pazadejusi priimti i ES ir NATO, pirma salyga buvo paleisti respublikas. Lietuvai iskovota nepriklausomybe pasisavino vieningoji LKP, nepartinio bolsevyko, KGB pulkininko Dedules suskirstyta i tris, konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. Nuo pat 1992, kai Dedule prastume rinkimu istatyma iteisinanti partinius sarasus, LKPpastoviai turi 70 seimo nariu ir valdo viska. Kodel jie turetu ka nors keisti, isileisti jaunesnius pridurkus? Ka gero Lietuvai gali duoti puteikiai, radzvilai, juozaiciai? Dar pora Indipenden, vejo jegainiu parka, dsr pora AE projektu? Lietuvoje mazai kas liko vogti, net LKP jau zvalgosi i Baltarusija, kam jiems savi, alkani, dar neprisivoge konkurentai? Lietuva vakarams jau popieriukas be saldainiuko.

  11 4
  Atsakyti
 • š
  šilumos tinklai 2020 spalio 19 17:26:15

  kai pop-žiniasklaidoje tvyro "užkalniško" stiliaus patyčios, sunku mylėti tautą, savo kraštą. Nors Užkalnis yra profas, bet jo kopijuotojai yra visiški bet susireikšminę nevykėliai. Emigracija taip pat yra nusiteikimas, tarp kitko, palikti šitą mazuto kraštą

  6 1
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 19 17:26:02

  kaip visada, visas garas i svilpuka. Kalbos apie nieka. Kas gi vede mus i Baltijos Kelia? Vede dabar jau 100 metu uzsislaptine kgbistai vadovaujami Soroso. Visoms sajunginems TSRS respublikoms, tame tarpe ir RF, KGB iskovojo nepriklausomybes. RF Tecer buvo pazadejusi priimti i ES ir NATO, pirma salyga buvo paleisti respublikas. Lietuvai iskovota nepriklausomybe pasisavino vieningoji LKP, nepartinio bolsevyko, KGB pulkininko Dedules suskirstyta i tris, konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. Nuo pat 1992, kai Dedule prastume rinkimu istatyma iteisinanti partinius sarasus, LKPpastoviai turi 70 seimo nariu ir valdo viska. Kodel jie turetu ka nors keisti, isileisti jaunesnius pridurkus? Ka gero Lietuvai gali duoti puteikiai, radzvilai, juozaiciai? Dar pora Indipenden, vejo jegainiu parka, dsr pora AE projektu? Lietuvoje mazai kas liko vogti, net LKP jau zvalgosi i Baltarusija, kam jiems savi, alkani, dar neprisivoge konkurentai? Lietuva vakarams jau popieriukas be saldainiuko.

  5 3
  Atsakyti
 • I
  Ir išaiškėjo gaidviščio darbai 2020 spalio 19 17:20:38

  Per savo tyrimus visą laiką pas jį dominavo konservinė gauja,

  14 0
  Atsakyti
 • t
  tam < dočys 2020 spalio 19 16:49:11

  lyg tai pakeitus žodį nacionalinis į tautinis kas nors pasikeis, žmonės užzombinti lrt ir visokių delfių. Ką televizorius lieps tą ir darys, patys nemąsto, užzombinti juodai.

  17 0
  Atsakyti
 • D
  Dočys 2020 spalio 19 16:24:34

  Rinkimuose nedalyvavau, jeigu būtų buvęs ne Nacionalinis susivienijimas, o Tautinis susivienijimas, manau būčiau turėjęs už ką balsuoti. Lietuvos profesoriams išprusimo trūksta!

  6 9
  Atsakyti
 • P
  Pelėda 2020 spalio 19 16:13:19

  Labai gaila, kad susėdę kalbėti apie tautiškumą, iškart lietuvių kalbą užmiršta. Lietuviai, kalbėkit lietuviškai ir į pokalbį neįmaišykit buvusio okupanto, imperialistų, kolonistų, sionistų ir ,,dabartinių" globalistų mums peršamo lietuvių kalboje nereikalingo, minties aiškumą painiojančio žodžio nacionalinis. Jeigu kuriate lietuvių susivienijimą, tai jis turi būti tautinis, o ne nacionalinis, rūbai - tautiniai, operos teatras - tautinis... svarbiausia neprarasti tautinio mąstymo. Kuriant TS pažadai buvo tautiniai, tačiau V. Lansbergį išvarus į Europą viskas pasibaigė. Vairuojant Kubiliui tautiškumas nusikaltimu virto. Karbauskio partija ne tautinė, o ,,mūs kolūkio pirminykas vidury ratelio..." Taip pat krikščioniško judėjimo niekuomet nereikėtų maišyti su tautiniu. Atsikvošėkit, lietuviai! Mažu dar ne vėlu?

  15 3
  Atsakyti
 • j
  jo 2020 spalio 19 14:21:21

  Ponas Gaidy, jeigu sėdit konservų kišenėj, tai nereiškia, kad galit skleist tokius niekus. Jūs turit būt šiuo klausimu (reitingų, populiarumo) neutralus, nes dirbat su tuo susijusį darbą, bet deja... Dar kartą įsitikinau, kad p. Gaidžio reitingai ir jo tyrimai iš lubų - į vienus vartus, kaip ir LRT.

  31 1
  Atsakyti
 • P
  Pilietis 2020 spalio 19 14:19:54

  Tautiškumo pakilimas buvo 88-93 m. Jai tautai žmonės, bet ne svoločiai, būtų vadovavę, gyventume kitaip. Svoločiai, užgrobę valdžią, tik savų interesų žiūrėjo. Valstybė jiems buvo tik įrankis, kurios vardu prisidengus, makles darė ir lobo. Tautiškumas, patriotizmas, vienybė yra naikinama, nes parazitai tada milijardų negalės vogt. Skaldyk ir valdyk, toks devizas šių dienų patriotų. Teisingai protingesni šneka, dar smaug o smaugęs, šituot veršius. Aš neįsivaizduoju Lietuvoje, kad 2-3 mėn streikuot tauta. 2009m lanzbirbiniai, pavaišino guminukėm ir tylu ramu ant rytojaus. O ryte milijonas Vilniui turėjo susirinkt ir ištraiškyt valdžios parazitus.

  30 1
  Atsakyti
 • T
  To NF 2020 spalio 19 14:13:29

  Žmogau, gal nerašinėk didžiosiomis raidėmis, nes faktiškai niekas tokiu šriftu neskaito, komentaras būna parašytas tik pačiam sau...

  14 0
  Atsakyti
 • o
  o KO tu nori iš tamaševskio, 2020 spalio 19 13:54:31

  , titovo arba iš predcedatliaus sūnelio? tautiškumo ? :))Jie net ne kitai tautai, jie liaudžiai tarnavo ir jos dabar ilgisi :)

  5 13
  Atsakyti
 • k
  ko jus norit is gaidzio 2020 spalio 19 13:40:43

  Tai senas lansbergistas. Pastoviai vartojantis ožio slapima. Todėl ir jo tyrimai vienpusiški.

  29 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar dalyvaujate/stebite trijų dienų „įspėjamąjį mitingą”?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +17 C

+10 +21 C

 

+15 +21 C

+18 +25 C

+25 +30 C

 

+25 +27 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos