respublika.lt

Kodėl KT pirmininkas D.Žalimas neskaito "Respublikos" - straipsnio komentarai:

 • Cha 2020 rugpjūčio mėn. 30 d. 11:29:24

  Valstybe valdo istatymas jo pazeisri niekas negali istatymas tai konstitucija joje suradyti visi reikalavimai kuriuos privalo vygdyti visi jei konstitucijoje paradyta kad lietuvos pilieciams mokslas nemokamas tai jis ir turi buti nemokamas sendien to nera gydymo nemokamo neliko mokslo nemokamo neliko atimtos pencijos grazintos ne visos daznai grazintos sumaxintos Tai ka gina nekonstitucinis konstitucinis teismas apie ji konstitucijoje nera nieko paradyta ir jis neteikalingas nusipirkit konstitucijos knyga ir ginkit teises teisme o ne kazkokiame konstitucenem teismi kuris gina konstituciniu istatymu lauzytojus absurdas kaxkoks

  1 0
 • O ko jam skaityt? 2020 birželio mėn. 26 d. 23:35:31

  Žalimas ir taip gerai žino visas buvusias, esamas ir būsimas KT kiaulystes, kada reikia išaiškinimui pasitelkt į pagalbą dvasias ir po to, "nesileidžiant į kalbas, nutėkšt" visažinio fizionomiją.

  0 0
 • gražu 2020 birželio mėn. 26 d. 20:06:36

  va, išlindo dar viena ''dvasia'',buvęs tos pačios kontoros (KT)veikėjas V.Sinkevičius,tapo ''žinomiausiu konstitucijos''aištintoju,kokia tai neaiški proftehninė mokykla padarė ''propesoriumi''.Prieš sąjūdį,gavęs siuntimą, baigė Leningrado aukštąją partinę mokyklą(kažkodėl "dvasia"),apie tai niekur nemini,po to pasitrynes Aukščiausiojoje Taryboje,nuėjo ''aiškinti''konstituciją.Tokie ten ir veikėjai.KT reikia naikinti,per metus keleta bylų,naudos jokios,visiškai neatlieka teismo vaidmens.

  0 0
 • Ėš Jeniškėle 2020 birželio mėn. 26 d. 10:15:47

  Aš,koc i žabals pencinyks,su dubeltais perskaičiau tą mažytėmis raidytėmis pateiktą velniškai teisingą laišką.Musėt tikrai tas Žalims skaityt nemoka.Arba toks pat buks kaip tasai liūdytojs Ivanauska byloj...

  0 0
 • Tik zinantis 2020 birželio mėn. 26 d. 08:33:42

  Sitas ponas dar ateidamas i KT, pareiske kad jam teisr ir morale nieko asmeniskai nereiskia, sitam rupejo visada tik kedes sistai ir doleriai, daugiau is jo tik 00

  0 0
 • Kūkalis 2020 birželio mėn. 26 d. 08:16:16

  Kažkoks bendrapavardis buvo samdytas liudytojas rezonansinėse bylose. Suteršė gražią pavardę.

  0 0
 • deje ....riomerine profke tik stai 2020 birželio mėn. 25 d. 17:25:28

  tokius zalimus gamina........mazarascius bet su didelem ambicijom

  0 0
 • dievulėli, 2020 birželio mėn. 25 d. 16:37:01

  gal jis skaityti nemoka,užtai ir neskaito?

  0 0
 • Tikrai baisu 2020 birželio mėn. 25 d. 15:05:08

  Kai auksciausia valdžia Konstitucinio teismo pirmininkas yra niekinis ,valdomas landsberginio grybinio klano.Jei Zalimas priklausomas,tai ir visa teisėsauga tokia pat..Teko susidurti su tokiu reikalu.Advokatas pasakė bet kokia maziausia " stavke" penki tukstanciai eurų.Nuo tos mažutės sumos pradėdami tvarkyti nedideli reikaliukai.Su pinigais Lietuvoje galima laimėti bet kokį teismą. ZALIMAS BE AUTORITETO.

  0 0
 • senis 2020 birželio mėn. 25 d. 14:00:16

  LR Konstitucija: 1 skirsnis, 7 straipsnis:O negslioja joks istatymas ar kitas aktas priesingas Konstitucijai. O kaip gi su ES istatymu virsenybe pries LR Konstitucija? Jeigu Lietuva Respublika, jeigu Lietuva valstybe, tai negali buti virsesniu istatymu pries LR Konstitucija! Jeigu tokie atsirado, tsi Konstitucija reikia perrasyti. Jeigu galioja ES teises aktai, jeigu jie virsesni, tai Lietuva yra kolonija. Kam reikalingas KT su visu Zalimu, jeigu Lietuvoje nuo 2004 metu neveikia LR Konstitucija? Gal KT tai tik prieziuros instrumentas Reicho Kanceliarijos rankose? Kaip ir tsip vadinamas Lietuvos Bankas?

  0 0
 • Opa 2020 birželio mėn. 25 d. 13:04:36

  Lietuvoje isigalejo konstitucines dvasios, vot slykstynes, mes juos dar turime islaikyti

  0 0
 • veteranas (1) 2020 birželio mėn. 25 d. 12:55:02

  Tiems, kas nesupranta, paaiškinu: aferistų Fryklio ir Kuperio milijoniniai atlyginimai yra smulkmena. Daug didesnes sumas jie išparceliavo per papildomas paslaugas, samdydami SAVUS ekspertus, SAVUS auditorius, SAVAS konsultacines kontorėles ir t.t. Jau nekalbu apie pusvelčiui iššvaistytą "Snoro" turtą. Pvz., už Snoro pastatą Prancūzijos Rivieroje perpardavinėtojai mums, Lietuvai, sumokėjo tik trečdalį sumos, o paskui toks turkas, monopolizavęs Nicos promenado NT, parduodamas dručkio Vasiliausko "nacionalizuotą" namą uždirbo net 4 mln. eurų. Ir visai nesvarbu, ar tas mūsų Vasiliauskas, kuriam moralė yra nė motais, yra vagis, kvailys ar žioplys?.. Šiuo atveju - mes, lietuviai, praradome 4 milijonus. Įtariu, kad tokie šunsnukiai vasiliauskai nėra nei kvailiai, nei žiopliai - tokiais jie laiko mus, mokesčių mokėtojus, kurie savais pinigais samdo savų pinigų prižiūrėtojais tipus, kuriems nusispjauti į moralę ir sąžinę. (Bus daugiau.)

  0 0
 • veteranas (2) 2020 birželio mėn. 25 d. 12:53:04

  "Veršiai", kaip mūsų žioplius įvardijo buv. finansų ministras R.Sikorskis, spėju, manęs neskaito. Kitaip būtų apsiskaitę ir nebūtų veršiai. Tad nėra prasmės jiems ką nors aiškinti. Paprasčiau pademonstruoti konkrečiais veiksmais: įtikinkit jį atiduoti savo buto raktą nesąžiningam žmogui ir po savaitės lai pasižiūri kas bus? Tik neskubėkitė juoktis iš patiklaus kvailio ar veršio. Nes jis pradės dar garsiau juoktis iš mūsų - mes įtartinam tipeliui, kuris neturi jokios moralės ir sąžinės, patikėjome ne kažkokio buto, o viso Lietuvos banko raktus ir ne savaitei kitai, o dešimtmečiams. Ar nesijaučiam kaip paskutiniai veršiai neraliuoti? Ko gero, ir mums protelis yra "ne šio pasaulio dimensija"... Tik nepradėkime ieškoti, kas kaltas? Atsakymas aiškus - kalti "parsidavėliai žurnaliūgos", kurie niekada nerašo teisybės ir nedemaskuoja "žulikų". Būtume laiku sužinoję, nebūtume kiaulių prileidę prie lovio, ar ne? Esu vienas iš jų. Žinau, skamba dviprasmiškai, bet koks skirtumas, ane? (Bus daugiau.)

  0 0
 • veteranas {3) 2020 birželio mėn. 25 d. 12:50:19

  Neseniai politinėje padangėje pasirodė trys apaštalai ir apsiskelbė, kad jie yra trys muškietininkai, apeliuodami į romaną, kurį parašė tėvas Diuma. Tik neįvardijo, kurį? Man jie primena antrąjį romaną, kuriame aprašomi muškietininkai po 20-ies metų. Vienas iš dabartinių apsišaukėlių nevykėlių netgi galėtų pretenduoti į "herojų" po keturiasdešimties metų. Paulauskas... Pardon. Nuklydau nuo temos apie vagis valdžioje. Dar kartą atsiprašau - ne visai: Artūras Paulauskas buvo gen. prokuroru ir net Seimo pirmininku, bet nė vieno stambaus grobuonies nepasodino. Už tai atsisėdo pats. Į Prezidento Rolando Pakso krėslą. O kas jam padėjo? Teisingai. Konstitucinis Teismas. (Va, ir grįžom prie temos.) O teismui padėjo AT teisėjas p. Greičius, kuris dabar sėdi KT ir tariasi su kažkokiom dvasiom. Vieną jo dvasią jau pagavo STT. Žurnaliūgą, Mockaus prijaukintą ir išdresuotą grynaveislį skaliką, kuris negražiai skalijo ant Prezidentės, o ant KT teisėjo - dvasiškai, bet rusiškai ir riebiai. (Bus dar.)

  0 0
 • veteranas(4) 2020 birželio mėn. 25 d. 12:48:49

  Kas vienija šias temas? Šūkis: "Visi už vieną - vienas už visus!" Trys mušti "muškietininkai" vieningai atakuoja Seimą, trys mūsų samdiniai, vyr. bankininkas ir du vyr. teisėjai, tikrų tikriausi begėdžiai ir veltėdžiai, (nuo žodžių "veltui ėda") vieningai atakuoja spaudą už kritiką, o trys milijonai (Mikutavičiaus paskaičiavimu) veršių visi kaip vienas nesako nei "mū", nei "be". O kalti kaip visada yra žurnalistai, kurie neatliko savo misijos ir laiku nedemaskavo nedorėlių. Atsakysiu vienas už visus! Misija neįmanoma. Neįmanoma demaskuoti nevidono, kuris visai nesimaskuoja. Juk Vasiliauskas aiškiai visiems veršiams per LRT pasakė, kad jis neturi nei gėdos, nei sąžinės, nes jam "moralė ir dorovė yra ne šio pasaulio dimensija". Po to amoralus nedorėlis nuėjo sau ramiai dirbti į Lietuvos banką, kuris neseniai įsįgijo net du"auksinius" krėslus. Tarp kitko, faktai pasitvirtino: LRT Tyrimų tarnyba nustatė, kad žmogus nemelavo, jis tikrai neturi nė gėdos, nė sąžinės. (Žiūr. jo algalapį.)

  0 0
 • veteranas (5) 2020 birželio mėn. 25 d. 12:45:36

  Reziume: pastaruoju metu Lietuvoje susidarė tokia politinė situacija, kai "apačios" nebegali gyventi, o "viršūnėlės" nebegali valdyti. Kai "apačios", likusios tik su apatiniais, begėdiškai puolė emigruoti, "viršūnėlės" ne juokais išsigando, kad nebeturės ką ėsti, nes visus taip užėdė, kad niekas nebenori savo veltėdžiams mokėti mokesčių. Valdžioje ne veršiai. Supranta, kas juos išlaiko. Todėl uždarė sienas, paskelbė karantiną ir visiems uždėjo antsnukius. Kad daugiau dirbtų ir mažiau rytų, nes valgant su kauke dažnam užsikemša pilvas ir žmogus jaučiasi sotus ir patenkintas. Laimingas toliau sau moka mokesčius. "Apačios" vėl gali gyventi, o "viršūnėlės" valgyti ir valdyti, Naudotis tarnybine padėtimi, "auksiniais krėslais", "auksiniais šaukštais" ir "auksiniais tualetais". Kuo ne gerovės Respublika? Bachūras davė žodį - padarė. Neveltui dirbo vikingų nelaisvėje. Žinau, kad dabar visi veršiai pradės bliauti: "Ką siūlai daryti? Kritikuoti lengva." Išeitis yra! Referendumas!!! (Bus daugiau.)

  0 0
 • veteranas(6) 2020 birželio mėn. 25 d. 12:42:46

  Apie politiką baigiau. Bet iki galo nepabaigiau. Liko geopolitika. Čia jau absoliutus krachas. Kaip minėjau, reikia skubiai skelbti referendumą. "Viršūnės" privalo išsakyti savo nuomonę, o "apačios" pritarti. Kaip supratot, referendumas kaip visada bus patariamasis. Tik šįkart valdžia įsiklausys į darbo liaudies balsą. Šį sykį, ponuliai, mums burnų su skalbimo milteliais ir bonkių kamšteliais neužkišite - ne, ne, niekada, niekada! Mes - JĖGA!! Mes su kaukėmis!!! O pro kaukes kamšteliai į burną nelenda. (Marlė trukdo.) Esu 100 proc. tikras, kad tik referendumas išspręs geopolitinį klausimą, kuris jau daug metų varo į neviltį visą visuomenę. Klausimo formuluotė trumpa ir aiški: Kas už tai, kad Vilniuje, vietoj Žemės ūkio ministerijos pastato, iš Kauno parsitemptume "auksinį tualetą"? Kodėl mūsų genetinis "aukso fondas" sėdi "auksiniuose krėsluose" ir kemša savo pilvus "auksiniais šaukštais" Vilniuje, o "auksinį WC" pasistatė Kaune. Vien benzinui kiek lėšų ištaškoma. Metas baigti. Baigiau.

  0 0
 • įdomiausia 2020 birželio mėn. 25 d. 12:30:24

  Kaip dvigubų standartų tauta tokių pačių prisirenka ir kitiems rinkimams blogesnė kokybė ir vis sugeba stebėtis? Kodėl jie tokie...?

  0 0
 • Senukas 2020 birželio mėn. 25 d. 11:50:34

  Nei vieno simpatiško veido.Kodėl jie tokie?O konservatoriai neskaito Respublikos, todėl nesistebėkite.

  0 0
 • veterano kritikams 2020 birželio mėn. 25 d. 11:06:43

  Bet tikrai esate kaip tie veršiai, bliaunantys - ką daryti? Veteranas savo komentaruose įspėjo, kad tuoj pradėsit bliauti. Komentarų autorius ar autorė pradžiai siūlo neskirti į banką amoralių žmonių. Ir dar per blatą - tai kas, kad jis vadovavo Grybės rinkimų štabui. Jis ne profesionalas. Juristas, o ne finansistas. Žalimas irgi ne savo vietoje. Žodžiu, menkystos ir profanai. O jų algos kosminės.

  0 0
 • >oho kaip 2020 birželio mėn. 25 d. 10:55:19

  Kalbėkit ponas ar ponia už save,o ne už kitus. Man buvo įdomu sužinoti iš veterano, kad Snoro pastatą Nicoje perpardavė spekuliantai ir "uždirbo" 4mljn. Gal kaip jūs sakot apie tai Lietuvoje žino kiekvienas, bet aš šito tikrai nežinojau. Vadinasi meluoti, kad žino kiekvienas - negarbinga. Man labai patiko veterano pasakojimo stilius, ir kol jūs vėmėt, aš kelis kartus skaniai nusikvatojau. Manau, dėl skonio nepradėsime ginčytis. Ar tik nebūsite vienas iš trijų muštų muškietininkų?

  0 0
 • gudri 2020 birželio mėn. 25 d. 10:54:15

  Gudri tauta, gudresni jų rinkti. Būsimiems rinkimams dar aršesni...O čia sklaidos balsuot - kaip jie parinkę tuos pačius ar dar aršesmius rinkimams. Tauta, emigravę virš 1 milijono pasiūskit mintimis lūnkėjimus likusiems. Kad dar per mažai valstybę praskolino...Nes rimčiau nesišviečia.

  0 0
 • Susidaro 2020 birželio mėn. 25 d. 10:49:03

  ispudis,kad K T yra privatus issislapsciusiu 75 metams su 'dedule ' priesaky individu Inagis.. !

  0 0
 • Balsadeze 2020 birželio mėn. 25 d. 10:45:34

  kodel Jus vis tuos pacius pliurpaliurbius is koncervsocdemliberal,ar kitu partiju issirenkat ,kurie pliurpia tik pazadus ir visiskai neziuri Valstybes ir Tautos Ateities geroves , o tik kruopsciai poseleja savo privacius ir prixvatintus 'draugeliu UABus ir dar is Valstybes biudzeto juos selpia,nors yra PRIVATUS ! Beda, kai Tauta yra akla bet , gal prareges atejus prie Balsadezes ..... !!!

  0 0
 • . 2020 birželio mėn. 25 d. 10:40:46

  Kritikos nemėgsta visi, bet kaip tada su LR Konstitucijos 33 str. - Piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ar pareigūnų darbą, apskųsti jų sprendimus. Draudžiama persekioti už kritiką." O gal KT ne įstaiga, o šaraškino kontora? Jei KT pirmininkas nepripažįsta LR Konstitucijos tai ar jis gali juo būti?

  0 0
 • veteranui 2020 birželio mėn. 25 d. 10:21:56

  Ką prirašei, kiekvienas besidomintis Lietuvoj supranta. Kaip ir valstiečiai per kadenciją tokio pačio proto lygiose vietose cirkinas ir todėl nei vieno įtartino valstybei n milijardų sandorio neišaiškino. Nors į postus ekskomisarų prisisodino. Ir fntt pradėjus kratas per sveikatos ministeriją išvedžios kaip gudručius.

  0 0
 • Oho, kaip 2020 birželio mėn. 25 d. 10:03:54

  įsijautęs veteranas dėsto mums valstybingumo pamatus. Vyruti, ar moteriške, kas ten po tuo veteranu slypi, mes marksizmo-leninizmo, laukinio kapitalizmo ir smetoninių teorijų iki valiai prisiklausę, gal susikonkretink. Ką siūlai, ką pats darai, ar tik patarinėji, kaip koks pranckietis? Vizijų nereikia, klok savo užslėptas mintis ir darbus, nes tiek prirašęs pilstymo iš tuščio į kiaurą, kad net vemt verčia

  0 0
 • todėl 2020 birželio mėn. 25 d. 09:31:53

  Kad kaip vergai už bambalį per referendumą į es į valdžią renkas vergvaldžius, arba jų lizinginius. Todėl pasiskolintą 5 milijardus valdžia ant greičio su vergvaldžiais išsidalijo. O tautai numetė į ateitį atiduot vergais kartomis. Ir vėl tie patys rinkimams save išsistatę.

  0 0
 • kodel????? 2020 birželio mėn. 25 d. 09:12:29

  zmogus uzdirbes 1000 atiduoda 40% savo uzdirbto atlyginimo ? O kitas pas kuri jis dirba uzdirbes milijona Valstybei 40 % neatiduoda ,kodel ??????????

  0 0
 • paprasčiau 2020 birželio mėn. 25 d. 09:07:50

  Šis ir nuo po valstiečiais atėję į valdymą gana ciniški valstybės interesų atžvilgiu. Įsibujoję vieni kitus dengia ir būsimiems ronkimams dar aršesni. Dėl tautos - nevieningi..Todėl ir blogėt.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

 0 +1 C

 

 -1  0 C

+2 C

 0 +1 C

 

   -1  0 C  

0-3 m/s

  0-2 m/s

 

3-9 m/s

       

Nuorodos