respublika.lt
 

Kodėl bankai taip nemyli lietuvių? - straipsnio komentarai:

 • Sigitas 2019 rugsėjo mėn. 14 d. 20:15:28

  Taigi, jau kyla klausima ar ir Nausėda nevykdo sisteminių užsakymų.Yla vistiek išlys iš maišo anksčiau ar vėliau, nes jis bankų atžvilgiu visiškai pasyvus

 • Apseiname be pjaustytų popieriu gaspadoriu 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 18:32:30

  Jie visai ne reikalingi,galima gyventi ir be jų.Apie skolinimasi gali iš ju svajoti tik sunkia galvos negalia turintis.Toks žmogus savo noru tampa ant ilgu gyvenimo metu Afrikos vergu.Pirma reikia užsidirbti,o tik paskui pirkti.Chrusciovkos tai komunizmo statytojų butai ,kurios jiems duodavo veltui.Greitai vaikams bus geda prisipažinti savo draugams kad jis gyvena kokiam tai narve.Pirkite netoli miesto žemės sklypą ir savo šeimos jėgomis statykitės sau namą. Visi statybos namo darbai paprasti,jiems mokslu ne reikia. Namuose garažas ,pirtelė ,kuri butina seimai ,kad ji ne sirgtu.Is moks jūsų atžalos auginti vaisius,uogas,daržoves ,jos nuo savo daržo bus sveikos ekologiškos ir labai skanios.Kieme daug ,daug geliu.

 • Dabar 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 12:42:18

  Dabar dar daugiau nemiles nes noreikai lents pritvirtino vel. Ir todel kad zydu nemyli

 • A 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 23:10:19

  Ša gojai,ne jūms diskutuot apie bankus

 • Nesupratau ? 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 21:52:47

  "Eurostatas" prieš du metus buvo skelbęs, kad tik trys valstybės ES neturi valstybinio banko.Ir kaip nekeista, kad Swed , SEB bankai savoje šalyje yra nacionalinai - valstybiniai. Lietuvoje veikia jų dukteriniai skyriai ? Ar tiesa?

 • Klausimas 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 21:41:12

  Kas turėjo didžiausią GALIĄ : Kubilius, Šimonytė, Vasilauskas, Grybauskaitė, kad ,kai Snorą nacionalizavo, t.y. perėmė valstybės žinion ,jo vietoje nekūrė nacionalinio banko, o po trijų dienų paskelbė bankrotą ? Snoras turėjo puikius pastatus, net bažnytkaimiuose buvo Snoriukai.Tokios puikios infrastruktūros neturėjo nei vienas švediškas, ar kt. bankas ! Pritariu p.Gyliui - tokios progos,kai viskas buvo ,tarsi, padėta ant lėkštutės, nebebus niekada. Valstybinio banko, kaip ekonomistas profesorius Gylys sako, už tūkstantį ,kitą eurų nesukursi ! Grįžtu prie klausimo- kuris iš tų keturių taip nusprendė? Ar visi keturi? O gal cuperiai,frikliai taip patarė? Juk neveltui mln.eurų jiems mokėjo?

 • >o 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 14:07:59

  Ot ir ne! Tais laikais iš grynos algos ne tik kooperatinį butą, bet net ir namą pasistatyt galėjai, tik reikėjo labai daug dirbti. Prisimenu, kai mano tėvai statėsi namą, mes vaikai jų beveik nematydavom, nes abu dirbo po pusantro etato. Užtat patys apie save apsitvarkyt įpratom. Šiais laikais iš tokių tėvų vaikus tikriausiai atimtų "už nepriežiūrą"...

 • tep 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 10:21:35

  bankai yra įteisinti vagys,o p. Vasilaiuskas jų išlaikytinis.

 • o 2019 rugsėjo mėn. 02 d. 09:06:25

  ką daryti? Tėvų gauti, beje dykai, butai yra maži. Aš nekalbu apie vadinamus kooperatinius, nes ir tais laikais iš grynos algos jų "pasistatyt" negalėjai. Juos isigydavo tik turintys papildomas pajamas, dažnai nelegalias. Sąžiningieji gi džiaugdavosi gavę komunalinį be asmeninio pasirinkimo, tokį kokį skirdavo.Šiais laikais jaunos šeimos nori savo privataus gyvenimo. Butų nuomos kainos ir reikalavimai beprotiški tai ir tenka isipareigot visam gyvenimui, nes atlyginimas neleidžia sutaupyt tiek kiek reik bent pakenčiamam butui isigyt. Na, o kas liečia bankų apetitus tai juos, be jokių išlygų, turėtų pažabot mūsų seimūnai. Tuo pačiu palengvintų finansinę naštą jaunimui.

 • >Vidai, 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 14:52:13 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 19:37:35

  Gal nereik lygint nelabai sulyginamų dalykų? Kas vagia milijoną, paprastai vagia svetimą milijoną, ir dažnai per visą gyvenimą vargu ar bent šimtinę savo prakaitu uždirbo. O štai tam, kas už sunkų vargą be išeiginių gavo du apčiulptu šimteliu, visai neatrodo, kad teisinga pusę savo "uždarbio" atiduoti galas žino kam, greičiausiai irgi išvogimui, ir jei tamstai liežuvis apsiverčia tokius vagimis vadinti, tai pats/pati pabandyk pragyventi iš šimtinės per mėnesį. Neteisinu mokesčių slapstytojų, bet ir vagimis jų nelaikau, nes mokesčiai turėtų būti nustatinėjami sveiko proto atsiklausiant. O kai tą varganą šimtinę dar bankai apėda, tai kas čia vagis, o kas plėšikas?

 • ane? 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 17:56:36

  Džiaukitės , kad jie dar myli mūsų pinigus, - o tai svarbiausia, juk žmonės visiems bankams, tik objektai melžti pinigams.

 • nabagas 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 14:57:21

  naujas mūsų prezidentas bankininkas ir turi atidirbti už išrinkimą prezidentu. Runkeliai dabar jau nereikalingi

 • Vidai, 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 14:52:13

  pagal jūsų moralę, jeigu vienam galimą vogti milijoną, tai kodėl paprastam žmogeliui nepavogus 100 eurų, taip?

 • hau 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 13:10:46

  Todėl, kad bankai svetimi, nelietuviški.

 • Vidas 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 13:04:21

  Baikit juokinti su tuo šešėliu, valstybės mastu tai niekai. Tik niekas nekalba apie milijardines politikų machinacijas ir chemeles. Tai liberastams normalu. Todėl ir velkamės EU kolūkio uodegoje. Kitur vagia, bet su saiku. Kiek gauta iš EU ir padalyti kiekvienam , išeitų stulbinantys skaičiai. Niekas nesidomi, pinigai kaip į smėlį. Tik valdžiagyviai rėkia apie šešėlį kaip Kubilius apie turginius, na ir kuo baigesi.

 • To >Šešėliui 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 11:29:04

  Pabandykit susirasti darbą. Per metus laiko ieškant intensyviai, darbo nesurandu. Manau paslaptis tame: kad darbdaviams reikia ukrainiečių, kurie dirbtų 16 val. už 500 eur.

 • >> ŠEŠĖLIUI 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 11:15:30

  o pats bandei virš 50 įsidarbint ar savivaldybėj sėdi. mano draugas (53m)irgi taip juokavo-nepatiks, išeisiu, darbų pilna, bile kada ir t.t, po septinto atsakymo, jau sėdėjo galvą nuleidęs ir krapštė paskutiniuosius keltui į Švediją).

 • Na 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 09:36:57

  Skandinavų bankuose yra įklimpusios visos valdžios, ne išimtis ir Skvernelio. Tik atsikalbinėjimai ir jokio visuomenės intereso gynimo, galimai ponai gauna riebius kąsnius arba yra nekompetetingi idiotai.

 • Jono nuomonė 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 05:17:38

  Uždaras ratas kaip ir tame, kad- durnas, nes - biednas, o biednas, nes- durnas. O šitokie valdžiažmogiam- reikalingi. Mat ką valdžiažmogis nori, tą su šlapia vilna ir daro, nes atsakomybės niekas nepareikalaus. Štai padarė, kad valstybinio banko nebūtų ir neatsako. O kai vieniem valdžiažmogiam kvepia putino mėšlas, kitiem vakarų iškrypimai, stiprios valdžios Lietuva neturės. Bus butaforinė demokratija ir butaforinė rinka, išliks kartelinių susitarimų pavojus. Tad, mano galva ir kyla kainos, nemokamos, bet tik imamos palūkanos. Tad P. Gylys- teisus.

 • Rita Belazariene 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 05:05:32

  Privačių bankų priežiūros funkciją vykdyti turi ne tik valstybinis Lietuvos bankas, bet ir valstybinė institucija - Konkurencijos taryba (monopolijų, oligopolinių situacijų ir finansinių paslaugų rinkų koncentracijos laipsnio stebėtoja ir watch dogas). Bet visi akivaizdžiai matome prezidento iš bankininkų pasirinkimą - patarėja Jūratė Šovienė iš tos pačios Konkurencijos tarybos, kurios finansinių rinkų priežiūros skyriuje apie metus ir dirbo pats Nausėda, prieš 24 metus, kol nenubėgo į bankus. Nebūkite naivūs - šitoje kvailų žmonelių nykštukinėje vasalinėje valstybėlėje prezidentus pastato pasaulio kapitalo valdovai.

 • Romualdas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 22:03:00

  Uždarykit sąskaitas ir viskas pasikeis

 • > ŠEŠĖLIUI 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:40:22

  Šiuo metu yra pakankamai laisvų darbo vietų. Tad būtų sąžiningiau atsisakyti bedarbio pašalpos ir įsidarbinti, negu melžti bendrą biudžetą. Čia patarimas tik tiems, kurie neturi sąžinės, gaudami bedarbio pašalpas, bet tuo pačiu metu slepia nuo valstybės savo nelegalų darbą ir pajamas.

 • ponui 0,00-eurų 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:37:20

  Žinau, kad kai kurie žmonės taip daro. Matyt teks išmokti ir man. Mano kaimynė sako taip daranti. Kai praktiškai pamatai, kas darosi, tai matyt tenka eiti vabank. Ačiū už patarimą.

 • 0,00 eurų => cha cha ! 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:29:18

  Darau taip. Turiu banko paslaugą, per kurią pranešą uždarbio įplaukas. Po to einu į bankomatą ir išimu iš jojo beveik visą algą, ir daugiau jokių bankinių manipuliacijų, už kurias imamas ban-ko mokėstis.

 • ŠEŠĖLIUI 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:25:10

  Alio! O ką patarsi daryti tikriems bedarbiams, kurie privalo kas mėnesį atvykti į "darbo biržą", persikrikštijusią "užimtumo tarnyba", išmokų negauna, nes per ilgai nedirbo, darbo negauna (ir negaus, nes darbdaviams "per seni"), po konteinerius knistis gėdinasi? Nusišaut? Ogi nusišaut irgi nėr iš ko!

 • RANUNAI 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:23:24

  ZADEJAI IKURTI LIETUVISKA BANKA ,O ISEJO TIK BROJLERIO IR PUTINO „DST Global“ ikurtas 2009 m., kaip tik tuo metu, kai J.Milneris pradejo bendradarbiauti su Rusijos oligarchu Ališeriu Usmanovu, investavusiu i ta pati fonda. A. Usmanovas artimas Vladimiro Putino aplinkai. Tai irodo gauti keturi valstybiniai apdovanojimai: Rusijos garbes medalis, ordinas už nuopelnus tevynei, taip pat ordinas už labdaringa veikla ir medalis už nuopelnus tarptautiniams santykiams.O Broileris ir Opozicija myli Putina ir jo BANKA I Seimo opozicijos posedi iškviestas Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas perskaite susirašinejima su parlamentini krizes tyrima vykdanciu Biudžeto ir finansu komiteto (BFK) pirmininku Stasiu Jakeliunu, kuriame jis teige jautes spaudima ir bandyma itraukti ji i rinkimu procesus bei užkirsti kelia „Revolut“ atejimui i Lietuva

 • cha cha ! 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:14:06

  Juodas humoras... Pamaniau, kad aprašote mano istoriją, Čia reikėtų Šerloko Holmso. Užvakar pažiūrėjau į savo banko kortelę, joje buvo likęs 21 euras 70 centų. Vakar pažiūrėjau - jau liko 20 eurų 32 centai. Ak, pagalvojau, kas gi nuėmė... Aaa, čia juk bankas atseit, mokestis. Nusiėmiau 10 eurų ir buvau kvailė, kad ne visus 20 eurų. Nes šiandien pagalvojau tuos likusius 10 pasiimsiu, ir ką jūs manote - ten jau tėra tik.......9 eurai su keliasdešimt centų.... Sakysite, ką ten tie kokie 60 centų... Bet kas juos vagia banke ???? Aš vakar nieko su kortele nepirkau. Nuimti jau negaliu, o jie man bus reikalingi ir tai kol kas paskutiniai mano pinigai.... Gražu, ar ne ?

 • romas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:11:12

  turim nauja prezidenta ,kuris irgi is tos aplinkos,tat apie geresne L ietuva net nesvajokit.Prezidentas siuo klausimu net nekalba,net rinkimineje kompanijoje nekalbejo.bankai iki to plese,dar tai sakes.labai gerai suzaide nauseda,bet gyvenimas viska atseikeja,vienam aferos jau atsirugsta,jai eini I valdzia tai buk saziningas ir nemeluok,tam politikui kuris susirgo jokios uzuojauts negali buti,kiek jis zmoniu gyvenimu sugadino.

 • Ilgus metus buvau DNB, LUMINOR klientas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 20:07:49

  Dabar mečiau šią bandą.O lietuviško komercinio banko vis dar nėra, kodėl?

 • Ilgus metus buvau DNB, LUMINOR klientas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 20:04:58

  Dabar mečiau šią bandą.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar tinkamai Lietuva pasiruošusi galimai koronaviruso grėsmei?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 C

+1 C

 

 -1 -2 C

+5 +7 C

+2 +3 C

 

+1 +2 C

3 m/s

2-4 m/s

 

5-6 m/s

Nuorodos