respublika.lt

Klausiame valdžios: Gal dėl solidarumo susimažinsite algas? - straipsnio komentarai:

 • Pirmiausia 2020 liepos mėn. 11 d. 02:03:31

  Reiktu paklausti LRT vadovų ar jie nenorėtų susimažinti savo atlyginimų gaudami net daugiau už seimo narius. Ir už premjerą daugiau. Tai kodel jų nepaklausus???

 • seimunai 2020 birželio mėn. 24 d. 08:20:26

  vargseliai neisgyventu jei susimazintu riebia alga ju poreikiai visai kiti nei musu mums kruopos su kirminais , o jiems nezino ...........

 • Po 2020 gegužės mėn. 04 d. 12:45:23

  "algų susimažinimo" dar pasiūlykite valdžiažmogiam perlipti į visuomeninį transportą! :)))

 • Geras 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:40:42

  Valdžia greičiau pasidarys apipjaustimus, bet algų sau nei mažoms nei ką aikos

 • to < < to Vitalija 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:22:34

  Karbauskis neima atlyginimo? Dar ne tiek prisivogęs. Galvoji tik iš geros valios dirba? Kodėl pasiemė 90 milijonų paramą dėl COVID? tas atlyginimas su milijonais (ne tik šiais) atrodo kaip centai.

 • Nuomonė 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:15:46

  Pritariu ,kad tai populistiniai pasiūlymai! Norėjote mažiau Seimo nariams mokėti?Reikėjo referendume imti biuletenį ir prabalsuoti už Seimo narių skaičiaus sumažinimą.Kodėl klausėte Grybauskaitės ir konservliberalų?Matomai, tie patys dar paskyrėte vadovauti neregistruotam fondui? Fondui ,kuris eina atskira eilute finansų ministerijos biudžete.Kas gali paneigti, kaip dabar kalba DAUGUMA EKONOMISTŲ, kad toje pačioje eilutėje atsiras ir milijardai koronoviruso pasekmėms likviduoti?? Apie tai vakar per TV kalbėjo ir dvi žurnalistės.

 • < < to Vitalija 2020 balandžio mėn. 20 d. 13:59:44

  Apgailestauju,kad jūsų žinios labai menkos! R.Karbauskis jau ketvirti metai neima Seimo nario ATLYGINIMO! Taigi ir mažinti nėra ko.Antra - šis milijonierius padovanojo mokykloms šimtus kompiuterių, plančečių, kurių pagalba vyksta mokymo procesas. Pripirko medikams kaukių, respiratorių ,pirstinių. Ačiū gerb. R.Karbauskiui ir linkime DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS! P.S.Kuklus ir dosnus Žmogus niekada "nelipa ant bačkos" ir nedemonstruoja savo gerų darbų. Tai daro tyliai.

 • UFO 2020 balandžio mėn. 20 d. 13:13:52

  Nyfyga-mums dar reikia-nepasiekiamr ES ?!?!?"

 • Vitalija 2020 balandžio mėn. 20 d. 12:57:33

  Mūsų valdžia ir politikai moka tik pasididinti algas.Tai neseniai per tūkstantį eurų padidinti atlyginimai sveikatos ministerijos darbuotojams.Matome,kad net vos pragyventi galintys piliečiai visokiais būdais aukoja medikų atlyginimams,o valdžiažmogiai ima tik sau.Lietuva didžiuojasi milijonierių skaičiumi,bet neteko girdėti,kad nors vienas iš jų pandemijai sulaikyti būtų skyręs žymesnę sumą pinigų.Egoizmas Lietuvoje dar labai gajus.

 • Vilkaitis. 2020 balandžio mėn. 20 d. 08:47:49

  Patys didžiausi biedniokai yra Seimo nariai jų šykštumas neapgailėtinas.

 • v 2020 balandžio mėn. 19 d. 22:42:45

  Visu pirstai lenkti i save.

 • visiems 2020 balandžio mėn. 19 d. 18:48:18

  Hmmm... Veik visi komentatoriai cypia, kad reikia mažinti seimūnų atlyginimus ir tai labai keista, nes kur jie buvo ir ką veikė kai buvo referendumas dėl seimūnų skaičiaus mažinimo? Gal tie patys komentatoriai sėdi kur pas maskolius ir tik trolina? O gal siūlantys mažinti atlyginimus tai tie patys konservai, kurie nori įpiršti dabartiniams valdantiesiems daryti tą patį, ką patys darė - mažinti ir atimti atlyginimus, o po to šaipytis kaip Qbbbbyyyylius ir tai nereikėjo taip daryti? Viežo, Pirmieji pavyzdį turėtų parodyti Seimo frakcijų vadovai! R.Karbauskis ir taip jau seniai atsisakė imti atlyginimą, dabar eilė, kad atsisakytų atlyginimų Viktorija ČMIL‘ytė-NIELSEN, Vanda KRAVČIONOK, Rimantas SINKEVIČIUS, Rasa BUDBERGYTĖ, Andrius MAZURONIS, Gabrielius LANDSBERGIS, po jų pavaduotojai ir paskiausiai prsti nariai

 • Nežinau nežinau, 2020 balandžio mėn. 19 d. 18:16:42

  bet kaip tik išdėsto savo mintis Jurgis, taip ir norisi pasakyti, pagal Jurgį ir kepurė. Lygiuokite visi į buvusią eks, kokia gera, pusės algos neėmė, renta gyva buvo, o kad niekas jai nekainavo, viską mes apmokėjome, tai pamiršai pasakyti. Pamiršai jos iniciatyvą aukoti fondui, neegzistuojančiam fondui. Kodėl nutilo ji ir iš tavęs nieko nesigirdi?

 • Įdomu 2020 balandžio mėn. 19 d. 17:08:48

  KIEK tų ,kurie dabar kalba ir rašo apie algų susimažinimą ,PATYS būdami Seimo narių ir Vyriausybės narių vietoje pasiūlytų susimažinti ar savanoriškai grąžintų į biudžetą dalį atlyginimo ?! Vargu ,ar tokių daug atsirastų ! Dar ir dabar kartais p.Ingrida Šimonytė vis primena KIEK (!) p.A.Kubiliaus ir kt. SUMAŽĖJO atlyginimai ,BET nepasako ,kad vienas dalykas yra kai nuo kelių tūkstančių sumažėja ,bet dar lieka tūkstančiai ,o kitas dalykas -kai nuo kelių šimtų dar atimama , ypač nuo pačių skurdžiausių ir mažiausiai uždirbančių . Ir jie dar aiškina ,kad yra Žmonių partija ir rūpinasi žmonėmis ! Dar klausimas KIEK eurų paaukoja KIEKVIENAS valdžioje esantis žmogus vaikams ,seneliams ,Maisto bankui ,o DABAR medikams ir kt. ? Kada ,atrodo ,jog ne šypsotis reikia ,perkant kruopas ir kt. prekes varguoliams ,o rausti iš gėdos ,kad žmonės NEGALI oriai išgyventi iš SAVO atlyginimo ,visa žiniasklaida džiaugsmingai praneša už kiek šimtų tūkstančių paaukota prekių!Ar džiaugtis reikėtų ? Vargu !

 • dar 2020 balandžio mėn. 19 d. 17:06:55

  jie greiciau pensijas sumazins,sau algas,kie sedi veltedziu,baisu

 • Normalu 2020 balandžio mėn. 19 d. 16:18:58

  Sau nusistatytų atlyginimų susimažinimą jie supranta kaip silpnumo požymį kuris prieš runkelius netinka

 • senis 2020 balandžio mėn. 19 d. 16:17:56

  Lietuva Šiaures Atenai! Kai normaliuose Atenuose veike demokratija, juose gyveno 40 000 Atenu pilieciu, 400 000 Atenu pilieciu vergu ir apie 100 000 Atenu miesto sveciu. Viens prie vieno, kaip dabar Vilniuje!

 • Ričardas 2020 balandžio mėn. 19 d. 16:12:27

  O kainos kyla kaip ant mielių, niekam niekas nerūpi ir visi tik piktinasi, o kas iš to. ValdžiažmogiaI komentarų neskaito... Degalai ženkliai atpigę, o maisto kainos ženkliai pakilę. Tai kur logika? Jau seniai aišku kad čia ne tame esmė. Žodžiu pasityčiojimas. Kainos jau seniai lenkia europines. Apie sąžinę nėra ką kalbėti. Puota maro metu, biudžetas švaistomas, o jau 30 metų praėjo...Kai ženkliai krenta dujų ir elektros kainos, tada šnekama kad bus sumažintos kainos gyventojams. Ir sumažins tai nedaug,o po to ir vėl bus šuolis. O laivas stovi "Independence":))

 • Neziniukas 2020 balandžio mėn. 19 d. 15:41:14

  Taigi SAM pasidinino savo atlygius keistai tas pats bet kokia partija bet skirtumo nematyt

 • senis 2020 balandžio mėn. 19 d. 13:57:00

  populizmas, tai kalbejimas ir darymas zmonems, kas tiems zmonems patinka. Kol busimas valdziagyvis nepatenka prie lovio, tol jis ciulba tik apie tai, kas zmonems priimtina, kas jiems patinka. Kai tik atsigula ta kiaule prie lovio, iskart, nesispiauna i savo rinkejus ir savo pazadus pradeda vadinti nesamone. Dauguma tu suskiu netgi nesupranta daugybes zodziu prasmes. Viena kiaule save vadino Respublikos pasiekimu, kita kiaule aiskino, kad Valstybe, tai mes visi. Ji nesuprato, kuo skiriasi kiaule prie lovio gaunanti alga, ir mokesciu moketojai, islaikantys ta kiaule. Jiems reiketu pradziamokslio, kokiu tai kursu, kuriuose reiketu isaiskinti, kas yra Valstybe, kas yra Respublika, kuo skiriasi prezidentas nuo rezidento. Paaiskinti, kad Respublikoje Konstitucija yra visko pagrindas, kad ivedus ES istatymu virsenybe pries LR Konstitucija, Lietuva jau nebe Valstybe, nebe Respublika, Seimas parodija.

 • vytas 2020 balandžio mėn. 19 d. 13:48:01

  Susimažinus atlyginimus kam atiduoti tuos pinugus jeigu pensininkams gautų po 20 centų per mėnesį padiditi atlyginimai sveikatos ministerijai dirbančių be išeiginių ,kiekvienam lLietuvos žmogui kainuos 0.03 šimtasias eurocento manau kad sveikatos ministerija šiuo metu labiausisi apkrauta ddarbu ,o gal padidinti darbuotojų skaičių mažiau kiltų pavydas daugeliui

 • Tapino Iskra skraido 2020 balandžio mėn. 19 d. 13:30:29

  Tapinas kaip Leninas skleidzia Iskra liberalizmo jo sebrai Simasius,G.Landsbergas jie nori lietuva atvesti i sviesu Sodomos ir gomoros rytoju!Kur vaiku darzelije bujotu Grenderizmo ideologija, butu iteisintos geju santuokos .Darbininkai padaryti vergais dirbanciais po 10 val ,nemokant aukstesio atligio uz virsvalandzius .LRT eterije tik Tapinas,Simasius ir Landsbergai skleistu savo melagienas.As nenoriu ju valdzios ir melo !Kai kurie zmones karantino metu ministerijose ir kituose valstybes institucijose dirba virsvalandzius jiems nereikia moketi? Zino liberalai ir gabrielius kaip kelti samisi sumaisti valstybeje dar kokia lenta partizanams nuplesit ......???????

 • Rūta 2020 balandžio mėn. 19 d. 12:56:52

  Manau, kad iš tokių savanaudžių mes nesulauksim, kad susimažintų. Greičiau, pasinaudoję karantinu, tyliai pasididins, kaip SAM, kad padarė. Klerkam yra, o va gydytojams trupiniai. Užtraukė Dievas koronę, bet susipratusių nerasta

 • Pilypas 2020 balandžio mėn. 19 d. 11:44:13

  Žiūrėk ,kad dar nepasididintų, nes antsnukiai kainuoja ...

 • weks 2020 balandžio mėn. 19 d. 11:10:43

  Nabagai seime ir vyriausybėje - prisimena tik, kad algų jiems negrąžino....

 • . 2020 balandžio mėn. 19 d. 07:38:26

  Per 2008 m. pasaulinę krizę konservatoriai algas pradėjo nuo savęs (taip, ir tada jie dirbo paromis). O visokie skverneliniai, veryginiai pradeda didinti nuo savęs, kai tokiu metu medikai gauna centus. Medikams šiuo metu 10% padidintas bazinis atlyginimas ir tik už tas valandas, kuriomis buvo su COVID19 sergančiais, beje nemažą medikų atlyginimų dalį sudaro priedai (už naktinį darbą, darbą per šventes). Tai tie 10% yra juokingi, kai tenka dirbti be normalių apsaugos priemonių rizikuojant savo ir savo šeimos sveikata. GĖDA VALSTIEČIAMS - parodė tikrą veidą, tik moka už mūsų pinigus reklamuotis prieš rinkimus.

 • mediko žmona 2020 balandžio mėn. 19 d. 07:18:28

  Už tai SAM valdininkai po 1 000 algos prisidėjo,. Vyras atnešė pusantro už pusantro etato ir ate. Apsaugos priemonių ne visom gydymo ir priežiūros įstaigom dalina. Niekaip nesuprantam kur tos atvežtos tonos dedamos. Ale skelbiu daug kas parduodama. Iš kur gi jie ima??? Medikai ištisiniame strese gyvena. Su tom lietuviškom kaukėm tik pusvalandžiui oro pakanka, turi nusiimti kad atsikvėpuoti. Ar kas nors tai įsivaizduoja??? Jau kartais manai kad gal ir reikia kad virusas ką atsijotų, tik gaila kad jis nesirenka.

 • Safyras 2020 balandžio mėn. 19 d. 06:56:27

  Kai valdžios atstovai verčia dideles baudas mokėti žmonėms, kurie neužsidėjo kaukių,nors jų efektyvumu galima ir suabejoti, bet patys savęs nenubaudžia nei rūkydami darbo vietose, nei bendraudami su pardavėjais be kaukių, tai rodo teisinės sistemos išsigimimą, kai bandoma vaikiškai aiškintis... Daugelis , matyt, net nežino, nei kiek kainuoja duona, pienas ar mėsos gabalas... Nekalbant apie prekes ir paslaugas , kurias perka daug kartų brangiau, jei ne iš savo kišenės, bet iš biudžeto...Kai mokyti mokinius ir studentus gali bet kas, tai ir matosi rezultatai : nuotolinis mokymas, kai mokiniai neturi darbo priemonių, programos tinkamai neparuoštos ir vis visiems nėra laiko bet kokį darbą padaryti gerai iki galo, bet pinigus pasiimti už darbą sugeba puikiai...

 • populizmas 2020 balandžio mėn. 19 d. 04:44:10

  Kai visiems kitiems kelia - sau susimažint, manęs tai jau nebeveikia tokie bajeriai. Nagele, o tu nenori susimažint vardan solidarumo?

 • NA PRIE KO ČIA SOLIDARUMAS? 2020 balandžio mėn. 19 d. 01:06:12

  Kapitalizme neieškokite socializmo - čia jis nesiveisia. Geriau valdžiagyvius reikėtų prispausti, kad išmoktų išgyventi iš gamtos, juk pavasaris, tuoj lapelių arbatos prasidės, žolių salotos, šaknys šviežios, o jų CIVILIZACIJAI, palikti jiems kaip ir Tautai - 1 €urą/dienai ir tegu sau perkasi mineralinį su druska, išgyvens ir dar kaip.... Tautoje net 30 metų dar 2 milijonai prie tokių sumų tebesilaiko...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PASKYRĖ: prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Živilę Kindurytę Valstybės kontrolieriaus pavaduotoja penkeriems metams.
 • LĖŠOS: Europos Komisija „Rail Baltica“ projektui Baltijos šalyse ir Lenkijoje skyrė ženklų papildomą finansavimą – daugiau kaip 606 mln. eurų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia dėl koronaviruso privalomai tikrinti visus, atvykstančius į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +12 C

+12 +14 C

 

+13 +15 C

 +24 +26 C

+25 +27 C

 

+24 +26 C

1-2 m/s

2-3 m/s

 

1-2 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1444 PLN - 4.4688
RUB - 81.0468 CHF - 1.0783
GBP - 0.9054 NOK - 10.6275

Nuorodos