respublika.lt

Kitas susitikimas - su D.Trampu - straipsnio komentarai:

 • Vitozis 2019 gegužės mėn. 06 d. 09:10:06

  Paksas tikisi tapti svarbia lošimo korta Rusijos rankose ir būti finansuojamas.Jam vis dar mažai turto.Parsiduoda Judošius už trisdešimt sidabrinių.

 • Ce Mentas 2019 gegužės mėn. 05 d. 08:12:50

  Jeigu Paksius "prezidentas",tai aš "imperratorius".Komentatoriai atsibuskit-jam prezidento titulą panaikino KONSTITUCINIS TEISMAS (gerbkime savo Konstituciją)

 • Ww 2019 gegužės mėn. 04 d. 23:02:59

  Pala, pala tai jei draugiškai spręsime su baltarusiais atomines klausimą o jei dar pigiau elektra pirksime tai ką pliurpti kai kurie, tipo politologai ar politrukai? Jokių derybų tai gali būti rusu pinkles. Geriau nieko nedaryti ir klykti prievartauja nors tai. Buvo prieš 70m

 • R.Paksas-šaunuolis,blaiviai 2019 gegužės mėn. 04 d. 21:01:52

  mąstantys ir kalbantys politikas, tai ne mūsų išverstaskūriai, netutintys savo nuomonės, bezdžionaujantys ir įsiteikiantys bet kam, kas didesnis ir galingesnis, o tiesa ir realybė jiems svetimas dalykas.

 • mat 2019 gegužės mėn. 04 d. 20:27:16

  pas mus gerbiami tie kur valstybe tratina

 • a 2019 gegužės mėn. 04 d. 20:22:26

  a

 • Pagarba 2019 gegužės mėn. 04 d. 19:18:17

  Tautos prezidentui. Del pareigu. Tai kodel senis Landsbergis jau seniai ne parlamebtaras o ir vienas nepopuliariasiu politiku. Taciau nepasant to sokdina visa tauta ir primeta savo nuomon kaip negincijama tiesa Negrazu taip

 • a 2019 gegužės mėn. 04 d. 17:53:53

  pas mus paklausus ir garbingi kurie valstybe tratina

 • Paksas 2019 gegužės mėn. 04 d. 16:26:26

  teisus abiem atvejais -Lietuva turetu buti taikos zona vienas atvejisir kad dabartinis uzsienio ministras kuo greiciau baigtu savo kadencija ir lakstyma po pasauli net nezinia kokias klausimais.

 • trampas nepriims 2019 gegužės mėn. 04 d. 14:38:23

  bet dar kiek liko susitikimu - su maduru ,žirinowskiu ,pingu ,unu ,:)

 • Sygas 2019 gegužės mėn. 04 d. 13:33:14

  Vienintelis iš Lietuvos politikų normaliai mąsto apie sugyvenimus kaimyninių valstybių,o Lietuvai reikia ruožtis ir intensyviai tartis su Batka dėl elektros energijospirkimo iš Astravo AES.Lietuva dėl nesugyvenamų santykių su Rusija neteko naftotiekio į Mažeikių gamyklą,neteko normalios Ignalinos AES,kuri galėjo dar dirbti ir dirbti.Bet politkai neprileido Ivano prie vamzdžio,Auštrevičius sugriovė Iganlinos atominę ir rezultate viską perkame per mus apilėšiančius tarpininkus tiek dujas,tiek elektros energiją.UŽTAI UŽMOKAME MES PAPRASTI ŽMONĖS DIDŽIULĘ KAINĄ.Tai ,kad R.Paksai-tik PIRMYN TAISYK SANTYKIUS SU KAIMYNAIS.Gal vieną kartą Lietuvos žmonės sueis į protus ir išrinks normalų TIKRĄ LIETUVOS PREZIDENTĄ-tik be konservatorių pagalbos.Tai išsigelbėjimas

 • zeka 2019 gegužės mėn. 04 d. 09:17:44

  Su taika dabar kaip ir su tymais , kol nepradėjo sirgti - tai ir nesiskiepija.Norint gyventi taikoje ir kad tavo žemėje dvi svetimos kariuomenės neimtų aiškintintis santykių reikia važiuoti , reikia kalbėti , reikia ir jau vakar ir užvakar reikėjo.Amerika toli , jos politika orientuota į savus interesus.ES kiekvienas taip pat žiūri pirmiau savo interesų.Mūsų gi politikieriai tik patys sau gražūs.Pasidarys dvigubą pilietybę , kad reikalui esant su pirmu reisu dingt iš tos Lietuvos galėtų , o kai tik reikalai pagerės -vėl būti valdžioje.Jei reikėtų vertinti, gerb.R.Paksas galvoja ir veikia valstybiškai , o kam patinka ar ne patinka tai jau emocijos.

 • ZUK 2019 gegužės mėn. 04 d. 09:09:35

  Paksas jau aiškai pavirto į koloborantą,Putino vietininką Lietuvoje.Kandidatų į Europos parlamentą debatuose atsiskleidė kaip visiškai prorusiškas,kuriam į rusų okupaciją ir žiaurumus Ukrainoje nusispjauti.Tokie žmonės negali atstovauti Lietuvą.Reikia kaip galima greičiau keisti rinkimų į Europarlamentą tvarką.Turi būti balsuojama tik už asmenybes ir jokių partinių sąrašų,per kuriuos į Europarlamentą patenka Lietuvos priešai ir avantiūristai.Jei yra kitaip-Lietuva yra kvaila neteisinė valstybė.

 • Fort 2019 gegužės mėn. 04 d. 09:02:45

  Jūsų tiek pat daug kiek ir galvojančių, kad žemė yra plokščia. Aišku gerai, kad jūs turite teisę galvoti kaip norite, juk ne russijoj gyvenam. Ir jei pasakysiu, kad paksas tiesiog viešųjų ryšių sukurtas projektas, Jūs turite teisę tikėti savo kitaip, "išgelbėtojo" misija, bet tai bus labai toli nuo tiesos.

 • manau 2019 gegužės mėn. 04 d. 08:37:26

  tai pats garbingiausias Žmogus Lietuvoje, atsispyręs pagundai dalyvauti didžiausioje pasaulyje aferoje - 14 milijardų kainuojančios Mažeikių naftos "pardavime" už 1 litą. Šito tie band...os jam niekada neatleis.

 • Fortui 2019 gegužės mėn. 04 d. 08:29:32

  Už tai ir Pakso neprileidžia prie Lietuvos prezidento rinkimų globalistai, nes žino, kad mūsų daug

 • Julius 2019 gegužės mėn. 04 d. 08:18:18

  Idomu kam ir i kokia vieta Paksas ikando kad sitiek metu samdyti skalikai negali atstoti vaikosi po Pasauli vaikosi danguje ,tusciadusiu puota virsta kiekvienas jo zodis.Ta vieta mes zinom visi jis sutrugdyti norejo isdalinti musu turta dykai tiems kas musu zmones paverte zombiais.Jiems tai pavyko Paksas brutualiausiais budais buvo isstumtas is prezidenturos ,bet musu sirdyse jis liko Prezidentas ir siu dienu jo zygiai turi didele prasme musu Tevynei.

 • Fort 2019 gegužės mėn. 04 d. 07:46:05

  Ant kiek gamta turi nuskriausti žmogų, kad tikėti tokiu reiškiniu kaip paksas? Parašykit kas nutiko? Kur tos gyvenimo traumos? Ir dar simptomai panašūs į didybės maniją, nes galvojat, kad jūsų daug.

 • Pastaba 2019 gegužės mėn. 04 d. 06:57:49

  Šiuo metu yra didžiulis straipsnis DELFi apie Paksą. Bet, deja, komentarų nepriima. Žmonės užverstų savo nuomone delfinariumą apie sąmokslą prieš Paksą, ir tikruosius Lietuvos patriotus

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 gegužės mėn. 04 d. 05:35:35

  Rolandai Paksai, jei užsiimsi Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu bei išvedimu iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto, (pa)darysi l. gerą darbą. Baltų Tvankstės kraštas turi būti prijungtas prie Baltų Lietuvos.

 • zm 2019 gegužės mėn. 04 d. 01:15:09

  adamsas yra .... , jį ištraukia reikalui esant, ir tas lemena ką reikia, kaip prie naftos mažeikių, o kas čia vyksta , o kas yra, tapkutis daro akutes, apgaulingas dėdulis, kas apdovanojo Sadekovą., kas darė negražius dalykus, oi kokia kultūringa prezidentystė prisitaikėlio pakištuko.

 • vincas 2019 gegužės mėn. 04 d. 00:22:38

  Ka gi tas Lukasenka idomus tipazas.Jokie ismeginimai nera pernelyg sunkus joi karstam kraujui.Taciau, budamas paprastas ir istvermingas Lukasenka, parodo didziausius sugebejimus ir kultura, kaip nepaprastai gyvibingas ir idomus diktatorius..Jis moka ginti savo valstybe, bet ne tausoti.Tik tada, kai kyla pavojus jo autoritetui, kai metamas issukis jo isdidumui, tik tada, kai svetima valia istiesia ranka i jam priklausanti daikta,-tik tada lyg patrakes gusis nubunda jo energija ir iskalba-tik didziosiomis akimirkomis sis politikas tampa didus ir veiklus, o visais vidutiniais laikais mes matom vidutiniska ir abejinga persona.Isvada-su siuo politiku galima konstruktyviai tartis del Astravo elektrines saugumo.

 • Šiaulietė 2019 gegužės mėn. 03 d. 22:16:41

  Šiandien netikėtai Adamkus pasirodė per LRT "Panoramoje".Štai , kaip greitai suorganizavo ir " įkišo į kadrą seniuką, kad sukritikuotų prezidento R.Pakso vizitą į Baltarusiją .Seniokas kažką lemeno ir dar kaltino S.Skvernelį ???,kad nekovojo prieš Astravo AE statybas ? O apie kubilinius, kurie turistavo po Baltarusiją su dviračiais ir viską matė : AE aikštelės rengimą ,statybas - nesakė nė žodžio ! Nepatikėsit ? Tame pačiame reportaže ,po Adamkaus kalbėjo Sekmokas. Tas, kuris labai "gerai" tvarkėsi su Lietuvos energetiniais projektais ? Jis irgi smerkė prezidentą R. Paksą ,kad AE nesaugi ir t.t.

 • va taip 2019 gegužės mėn. 03 d. 21:45:13

  Šaunuolis Prezidentas Paksas taip tiask ir toliau spjauk ant visokiu ške ir kupročiu sapalionių su kaimynais reikia draugauti ir taškas.

 • manau 2019 gegužės mėn. 03 d. 21:11:40

  šaunuolis , taip ir turėtų būti ... tik bėda , kad pasaulį valdo melas , apgaulės ir išdavystės ...kitaip tariant , šių dienų sistema ... ir nereikia niekam taikos ir ramybės ... bet tai ką daro gerb. Paksas - pagirtina ir tai yra šviežio oro gurkšnis ....

 • tuoj tuoj 2019 gegužės mėn. 03 d. 20:34:40

  atmatos apipuls šį tikrą žmogų. Mat niekaip negali jam atleisti, kad vos nesugadino Mažeikių pasaulinės aferos.

 • Kazys 2019 gegužės mėn. 03 d. 20:18:35

  Buvo geras lakūnas ir tebėra ir jokie reiškia balvonai tegu nekaltina manęs, kad iš Pakso paveržiau valdžią, ar taip ponas Adamkau.Štai koks būtų buvęs šaunus Prezidentas, kurį jūs darydami visokias avantiūras ir prisišaukę dvasių Konstituciniame teisme šiaip ne taip jį įveikėte.Na, o kas toliau.?Brieselio pasmerkimas, kurio nutarimą konservatoriai pastoviai maišo įgyvendinti.Kas gali balsuoti už jų pasiūlytus visą eilę kandidatų į Prezidentus?

 • zm 2019 gegužės mėn. 03 d. 17:47:21

  Nestandartiniai pasikalbėjimai, bet nepasakyčiau, kad kenksmingi baisiai Užsienio politikos fėja senokai mirusi, užtat ir paskraido, kas netingi virš lizdo ir kakteli išsižiojėlei įnešt atmosferon kokių nors dalykėlių, juokinga, bet įdomu, kad baisusis diktatorius Lukašenka tai blogis, tai šiaip sau, ir niekas nebeverčia kaip išvydus velnią žegnotis nebestumia prie sienos šokt dirty dancingų be2gether, galima šiek tiek subines atpalaiduoti, naudokitės politine proga.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TRIKDŽIAI: naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną nuo 22.30 iki 01.30 valandos „Luminor” banke bus atliekami techniniai profilaktikos darbai; dėl to sutriks kai kurių paslaugų teikimas.
 • ŠVELNINA: Liuksemburgas nuo trečiadienio švelnina karantina apribojimus: šalyje duris atvers kavinės ir restoranai, taip pat bus leidžiamos civilinės ir religinės ceremonijos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar memorandumas apsaugos žmones nuo algų mažinimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +7 C

+9 +11 C

 

+9 +11 C

 +18 +20 C

+20 +22 C

 

+15 +17 C

2-3 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0910 PLN - 4.5031
RUB - 78.2874 CHF - 1.0597
GBP - 0.8952 NOK - 10.9358

Nuorodos