respublika.lt

Ketveri „valstiečių-žaliųjų“ metai valdžioje. Pažadai ir realybė - straipsnio komentarai:

 • P
  Pavydėkit 2020 rugsėjo 14 22:46:59

  Net visa žiniasklaida pajungta ir jaunius iš televizijų atsistatydino, kad su liberalais ir šimašium mus padarytų išvypusiais su pliažu centrinėje Sostinės aikštėje. Ot užvirė karas, ksd tik papultų į naują Seimą! Dirbti tai tingėjo ir 4 metus konservatoriai/liberalai durnių voliojo už mūs pinigus. Patiko, todėl dabar veržiasi, kad visai sugriautų tai, ką nuoširdžiai darė ir atkūrė Valdantieji- V a l s t i e č i a i. Laikykitės, broliai, nes ateina į Seimą-žada ateiti šūdmalos gauja...!

  34 8
  Atsakyti
 • T
  Tam "2020 rugsėjo mėn. 14 d. 15:50:42" 2020 rugsėjo 15 01:02:14

  Patsai dar kartą padižiūrėk Seimo portale, kas kaip balsavo už Lenkų frakcijos Seimo nario Jedinskio įstatymo projektą dėl KGBistų paviešinimo. Gal atsikvošėsi pamtęs, jog lizinginis premjeras - Seimo narys Skvernelis bei nekurie kiti valdantieji baikotavo tą Jedinskio projekto svarstymą, išvis nedalyvaudami tame Seimo plenariniame posėdyje, kuriame tas projektas buvo svarstomas ir taip išratavodami buviusius KGB agentus nuo jų viešo išslaptinimo?

  15 8
  Atsakyti
 • L
  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 rugsėjo 14 14:48:34

  2003 sausio 23, seime, valstiečių atamanas Ramūnas Karbauskis neprieštaravo (susilaikė balsuodamas) dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Ramūnui Karbauskiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu). Reik paskelbti registrų centro duomenis - kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje. ______________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų. 2020 rugsėjo 14

  25 7
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 rugsėjo 16 19:46:44

  Veryga 4,5 milijono nupirpino ir kiek Skvernas prisiskolinoTVF.Nesuprantu kodel kolhozniku prapisionalai geriau nei koncervai?

  2 7
  Atsakyti
 • M
  Motė 2020 rugsėjo 14 11:48:32

  Balsuosiu už valstiečius ir NS

  68 7
  Atsakyti
 • Y
  Yra ir geroji puse 2020 rugsėjo 15 00:32:21

  Laikotarpis puikiai atskleidė tikrąjį vadinamosios policijos veida

  17 7
  Atsakyti
 • K
  Kelmas 2020 rugsėjo 15 07:52:46

  Keista,kad niekas iš pašnekovų nenori pasakyti,jog Valstiečiai NEGALĖJO įvykdyti savo programos dėl PAPRASTOS priežasties. Valstiečiai ne vieni valdžioje,jie turi apie 60% valdžios Savo sprendimus jie turi derinti su koalicijos partneriais.Tie turi SAVO programas ir pažadus žmonėms. Geriau tegul pasako,kiek savo programos [pažadų] įvykdė TS-LKD,liberalai...Juk jeigi esi Seime tai esi ...VALDŽIOJE.

  40 7
  Atsakyti
 • T
  TAIP 2020 rugsėjo 14 12:19:15

  Slyksciausia is visu Simonyte .Klausimas ,kaip ji gavo prezidento rinkimuose tiek daug balsu is uzsienio ? Anksciau uzsienio balsai ,rinkimu rezultatu nepakeisdavo . Dar klausimas ,kodel Lietuvoje tai pat klastojami rinkimu rezultatai ?Kas gali tai paneigti ? Menesis ,kaip vyksta riauses Baltarusijoje .Pas mus Garliavoje 3 metus ,taip pat niekas nesugebejo sustabdyti Garliavos beprotybes .Nesistebekime is nieko .Visi zinome ,kad minios beprotybei atsispirti gali tik mastantys protingai ir kuriais niekas negali manipuliuoti .

  76 6
  Atsakyti
 • j
  juokinga 2020 rugsėjo 14 14:34:42

  ne nu duoda citata... per rinkimus kaip visalaik partijos zada prie to jau ipratom ...ne nu cia tipo protingi zmogeliukai sneka ...gal sakau apie atsakomybe partiju pasneketu ne nu visai kvankt nu kaip visalaik tipo pofig

  13 6
  Atsakyti
 • n
  nesuprantu kaip galima diskutuot su kitu partiju zmonemis apie kitu partikju veika 2020 rugsėjo 14 12:59:20

  kada tu partiju veikejai visa ,,valstieciu kadensija,,, kaisiojo y ju vygdomu programu ratus pagalius, smeize, koneveike ,trugde , teismu maratonuose tase.... pons Gaidys savo ,,,wilimorinej,, suvestinej kele ant sakiu konservatdegeneratu ir aferiugu variugu liberastu reitingus o,,,valstieciu zemino iki nulio.... Antra kaip galima per keturis metus atstatyt tai ka isvoge ,sunaikino, isdraske,prichvatizavo , vygde tautos genocida , isvijo is gimtos tevynes pusantro milijono lietuvos pilieciu .... per keturiu metu kadensija ... manau tiek kiek ,,valstieciu ,,partija padare stai tokiom salygom ,po Adamkaus ,kubiliu, ir Grybauskaites dvieju kadensiju ,......yra nuveiktas milziniskas darbas....

  62 6
  Atsakyti
 • T
  To v konserviukas 2020 rugsėjo 14 14:13:27

  Gal geriau rasyk konservai pasiskolino super brangiai nors galejo pigiai,nuomavo duju laiva super brangiai galejo nupirkti du duju laisvus ,,sumazino pensijas nors KT pasake negalima

  53 6
  Atsakyti
 • n.nuomone 2020 rugsėjo 14 16:09:48

  Dabartiniai valdantieji Tautos neskirsto grupemis ir nenaikina. Gerbiu!

  43 6
  Atsakyti
 • n
  netikiu 2020 rugsėjo 14 16:35:07

  jokiais krupaviciais, gaidziais ir kitais konserviniais visciukais. Valstieciai 4 metus buvo zeminami, dergiami, trypiami broilerio gaujos, lrt-esniku, grybes, o veliau ir nausedos. Tiek buvo pranasauta apie sviezias bulves, bet jie sulauke keleriu svieziu bulviu derliaus. Tapinas su broileriu ir navicku su keksemis landziojo pro ministerijos langus, padare ministerija pasidulkinimo vieta. Kiek liezuviu darbavosi sudmalys, nieko nepadare. Dabar isdavikai pranckieciai, simonytes, bilotaites, urbsiai ir kitos konservines ziurkes, sudmalys laksto po atlaidus, lenda prie vyskupu, kunigu, kad sie parekomenduotu balsuot uz kgb-istu ir kenkeju partija. Pagarba valstieciams! Uz gerus darbus Lietuvai ir jos zmonems, uz kantrybe pakenciant broilerio ir jo gaujos trypimus, rekimus seimo posedziu metu. O GEDA su kuprotu seniu dabar laksto po atlaidus ir lenda i akis hierarchams, taip nori dar palakstyt su svytureliais ir but saugomas, kaip ir tas baisuoklis kuprocius

  54 6
  Atsakyti
 • D
  Didelę klaidą 2020 rugsėjo 15 21:01:32

  padarė gerb.Ramūnas Karbauskis ,kad vėlėsi į ,,mūšį,, su p.Gabrieliumi Landsbergiu ir kitais opozicionieriais . Nuo pat pirmos išrinkimo dienos vos ne per visas žiniasklaidos priemones tik ir skambėjo :,, KarbaUskis, Karbauskio, Karbauskiui ir taip visais linksniais-nuo ryto iki vakaro . Viskas blogai ką pasakytų ar bedarytų . O jau buvusios Seimo narės kailinukų klausimas ilgą laiką buvo topų topas ! Vienas mojavo raudona skraiste , kitas puolė :Seimas tapo arena ! Ir tik todėl ,kad laimėjo NE TIE ! Daug ir brangaus laiko sugaišo ,kol didžiosios aistros nurimo ir prasidėjo šiek tiek normalesnis darbas . Opozicionieriai vis nerimo : kėlė sumaištį, trukdė priimti sprendimus , nedalyvavo balsavimuose, ištraukinėjo korteles , TS-LKD pirmininkas UŽDRAUDĖ DALYVAUTI balsavime dėl Seimo pirmininko LAISVĄ Seimo nario mandatą turintiems Seimo nariams . Ištverti VISĄ kadenciją (nors kai kurie ,,žinovai ,, prognozavo greitą valdančiosios daugumos griūtį )gali tik stipraus charakterio žmonės.

  26 5
  Atsakyti
 • E
  Eugenijus 2020 rugsėjo 14 11:40:35

  Žodžių žaismas ir viskas...

  5 5
  Atsakyti
 • b
  boi 2020 rugsėjo 14 12:57:05

  dr vieni koncervu parsidaveliai nepriklausomus expertus vaidina. Siuksles jus.Visa Lietuva mato teigiamus pokycius PAGALAIU PO 30 METU!!!!!! tai apie ka gerbiami nutukeliai cia lojat???

  55 5
  Atsakyti
 • >
  >V 2020 rugsėjo 14 15:12:21

  Buduli, Lietuva praskolinta jau nuo 2000 metų. Ar tik dabar atsibudai po letarginio miego ir pamatei, kad tavieji nepadarė to ko tu troškai prieš užmigdant. O dabar pažadino ir vėl pasamdė , kad palotum ant normaliai dirbančios valdžios. Esi geras niekšelis...

  45 5
  Atsakyti
 • M
  Morta morta 2020 rugsėjo 14 17:11:55

  grizk i trecia klase , pasimokyk rasyti , "Respublika" ne tau .

  15 5
  Atsakyti
 • k
  kada 2020 rugsėjo 16 09:07:54

  nustosit naikint. miskus. gamta, isgamos,

  9 5
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 rugsėjo 17 07:52:46

  Didesnio debilo kaip Veryga tai tikrai sunku surasti.Va tau Jonai ir burtai.

  2 5
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 rugsėjo 14 15:34:14

  Straipsnį skaičiau tik dalinai.Krupavićiaus pastebėjimų niekada neskaitau, nes jis remia tik konservliberinius.Pritariu kai kurioms V.Rubavičiaus mintims.Šis profesorius dar nepraradęs objektyvumo. Ačiū Jam! Klausimas Jakavoniui.Ar ne jūsų pavardė yra Darbo partijos sąraše? Jei taip - jūs vykdote rinkiminę kompaniją?Jei ne - kodėl toks įdomus straipsnio pavadinimas ir TENDENCINGI klausimai??? P.S. Mano aplinkos žmonės ruošiamės balsuoti tik už "valstiečius" ir Lenkų krikščionišką partiją.Jei ne begalinis opozicijos,kuri neturėjo jokių idėjų, PUOLIMAS, sisteminės žiniasklaidos "lojimas", pademijos "užnešimas" - valdančioji dauguma būtų dar daugiau padariusi ŽMONIŲ labui!

  51 4
  Atsakyti
 • N
  NF 2020 rugsėjo 14 11:51:15

  Mano manymu SENDENOS VALDANTIEJI IEIS I ISTORIJA,KAIP SUGEBEJE PASIPRESINTI SIASELINIAI VYRIAUSYBIAI KURI EGZISTAVO ISTISUS NEPRIKLAUSOMYBES METUS. NIEKO BJAURESNIO NEGALI BUTI,KAI SUFORMOTA GRUPE ILINDUS I URVUS DIRIGOJA ZMONIJOS GYVENIMA,O ISRINKTIEJI BUDAVO TIK,KAIP MONIORIJETES KURIOMIS GALEJO ZAISTI,KAIP KAS NOREJO. ESU LABAI PATENKINTAS SIOS VIRIAUSYBES RYZTU IR SUGEBEJIMU ISVILKTI I DENOS SVIESA VISA BUVUSI KGB KLANA SU PRAEITES LYDINCIU SLEIFU KURIS ATITIKO VISISKA DIKTATURINI VALDYMA. SENDENA GALIU DRASIAI TEIGTI,KAD BUVUSIOS PREZIDENTES IR BUVUSIU VALDZIU DIKTATURINIS VALDYMAS YRA PALAUZTAS,BET DAR NESUNAIKINTAS. TIKIOSI,KAD ZMONIJA PASVERS KA NUVEIKE SI VIRIAUSYBE IR DAR KARTA SUTEIKS JAI MANDATA,KAD VISISKAI SUNAIKINTU BUVUSIO KGB KLANA AMZIAMS IR VISIEMS LAIKAMS. KODEL VISKO NEIGYVENDINO SAVO PAZADU,TAI REIKIA GERAI SUPRASTI IR PRISIMINTI KAIP REIKEJO KOVOTI SU TAIS PADARAIS IR JU PAKALIKAIS KURIE LINDEJO URVOSIA.

  70 4
  Atsakyti
 • M
  Man idomu 2020 rugsėjo 14 12:53:26

  Kiek uzzombintu pensininku balsuos uz konservus,Gabriukas jau dabar pasake bus valdzioje,nuo sausio pensijos nedides nei centu,nera pinigu,spauda

  57 4
  Atsakyti
 • K
  Kada gi pagaliau lizinginiai dekagebizuosis? 2020 rugsėjo 14 15:32:52

  Ar šie besišypsantys veideliai, kurių pavardės (kaip ir nekurių konservatorių bei socialdemokratų lyderių) viešai minimos tarp buvusių KGB agentų sąrašuose, kada nors teiksis indentifikuotis ar bent viešai pasiaiškinti prieš savo rinkėjus bei visus Lietuvos piliečius apie tas savo negandas? Kas galėtų paneigti, kad visų jų galimai sutartina pozicija šiuo klausimu - spengianti tyla - ir nenoras priimti dekagebizacijos įstatymų ir yra jų atsakymas mūsų Seimo rinkėjams, pasirenkant savo valdžios įgaliotinius artėjančiuose rinkimuose?

  33 4
  Atsakyti
 • <
  < tam V 2020 rugsėjo 14 15:58:31

  Ar skaityti nemoki, ar nesupranti skaičių dydžio? Rašai, kad tKarbauskio turtas padidėjo 70 mln.?Jau net konservatorių žiniasklaida skelbė,kad padidėjo 8mln, o Gabriuko-12 mln.

  49 4
  Atsakyti
 • n
  n.nuomone 2020 rugsėjo 14 17:39:54

  Liberalai ir konservatoriai nemyli Lietuvos, Tautos. Gabrielius nemyli senelio , tas pats su Simonyte--tik pliurpimo kursus baige. Tai va- spjauna savo artimo pusen. Ko tiketis Tautai? Nebent tautines juosteles ........po kaklu.

  35 4
  Atsakyti
 • A
  Algirdas 2020 rugsėjo 14 20:18:48

  tuo Klausimas Verygai ir valstiečiams. šis klausymas turėtu būti išduodamas Kauno miesto savivaldybiai, nes gydymo istaigos esančios savivaldybiu ribose, pavaldžios joms.

  9 4
  Atsakyti
 • T
  Tiesa 2020 rugsėjo 14 23:49:34

  Nelaukit is tu svolociu is ju tik pazadai, tauta turetu juos surinkti ir išvežti i dykuma atemusi turta, ir tai dar butu per maza bausmė, suskaldė tauta, Lietuvis Lietuviui priešas vieni ant kitų deda ir deka ko o gi del tokios valdzios 30 metu, balsuokit uz ka norit bet niekas nepasikeis, i Lietuva reiktu privesti arabu milijoną tada kazkas pasikeistų.

  12 4
  Atsakyti
 • K
  Keista 2020 rugsėjo 15 09:57:19

  kaip žmonės nesupranta, jog kapitalizmo sąlygomis gerovės visiems nebus.Rinkit jūs ar valstiečius ar būrus ar žaliuosius ar juoduosius.Žmonių toks didelis naivumas, kad jie tikisi prie šios santvarkos daugiau socialinės teisybės.Tai va mielieji jos yra tik tiek kiek yra ir daugiau nebus, ji tik su laiku mažės.Aš manau, kad Lietuvos didžiulė bėda yra didelis žmonių naivumas stoka išsilavinimo, nesigilinimas į politinius įvykius.Ir dar tas bandos jausmas, jeigu kažkas jau kažką juodina būryje, tai aš geriau jam pritarsiu...Ir stebėtis šito santvarkoj, kaip čia viskas ne taip, tai tas pats, kaip stebėtis jog varlė žalia ir šokinėja...Daug kas pasakys, o kaip Danijoje,Švedijoje, o dar didesnė nesąmonė, kad palygins su Amerika.Niekad mes mielieji nebūsim nei ta Švedija, nei Danija, o juo labiau Amerika.Mes viso labo būsim maža šalelė ir tai tik neilgam su tokia politika...

  34 4
  Atsakyti
 • P
  Pensininkas 2020 rugsėjo 14 13:27:07

  Dabar žmonės internete skaito,žiūri.Nereikia čia sureikšminti lrt.Neįsivaizduoju kas tuos lietuviškus kanalus gali žiūrėti.

  67 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ELEKTRA: Antradienį parlamentarai po svarstymo palaikė skubos tvarka Vyriausybės inicijuotas pataisas, numatančias sušvelninti kylančių elektros ir dujų kainas vartotojams. Po svarstymo taip pat pritarta sprendimui atidėti elektros tiekėjo pasirinkimo terminą iki liepos 1 dienos.
 • KOMENTARAI: Interneto žiniasklaidos asociacijos (IŽA) narės, įvertinusios užsienio šalių patirtį, komentarų turinį po publikacijomis apie skiepus nuo koronaviruso (COVID-19) ir norėdamos prisidėti gerinant Lietuvos vakcinacijos rodiklius, naikina komentarus po straipsniais ir vaizdo siužetais tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams, na o pirmieji su šia iniciatyva startuoja naujienų portalai Delfi, 15min.lt, Lrytas.lt, Madeinvilnius.lt, ve.lt
 • NUTARIMAS: Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį nutarė, kad miesto centre esantis sklypas su nebaigtu statyti turgumi būtų paimtas visuomenės poreikiams, siekiant jame pastatyti vaikų darželį.
 • PRAŠYMAS: Baltijos šalių ir Lenkijos elektros perdavimo operatorės prašo Europos Komisijos skirti dar 238 mln. Eur elektros tinklų sinchronizavimo su žemynine Europa antrajam etapui.
 • REAGUOS: Europos Komisija reaguos į Lenkijos Konstitucinio teismo sprendimą, ES įstatymų leidėjams ir Lenkijos ministrui pirmininkui Mateuszui Morawieckiui pareiškė EK pirmininkė Ursula von der Leyen.
 • KARANTINAS: Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms, iki lapkričio 15-osios, įvedamas karantinas.
 • ATSAKYMAI: Antradienį Seimo posėdyje generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsakys į parlamentarų jai raštu patektus klausimus apie rugpjūtį prie Seimo kilusias riaušes.
 • VIZITAS: Antradienį į Vilnių atvyks Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda: oficialus vizitas skirtas Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado akto 230-osioms metinėms paminėti.
 • APDOVANOJIMAI: Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apdovanoti Tokijo olimpinėse žaidynėse prizines vietas užėmę sportininkai, jų treneriai ir medikai.
 • TVORA: 400 kilometrų ilgio tvorą pasienyje su Baltarusija norėtų statyti 12 įmonių.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote, kad tarp nelegalių migrantų gali pasitaikyti teroristų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Planuojama įvesti iš darbuotojų lėšų apmokamą testavimą. Kaip planuojate elgtis?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +13 C

+11 +14 C

 

+5 +9 C

+12 +15 C

+11 +15 C

 

+6 +9 C

0-9 m/s

0-14 m/s

 

0-14 m/s