respublika.lt

Joks karinis aljansas neapsaugo nuo savų - straipsnio komentarai:

 • Irena 2019 balandžio mėn. 20 d. 09:28:17

  Straipsnio pavadinimas geras, bet į temą neatsakyta.

 • vincas 2019 balandžio mėn. 09 d. 23:33:02

  Kartais buna sunku gauti palaikyma is savu...zmones arba yra pikti, arba neturi laiko...kad ir paprastas atrodo politiko gyvenimas, bet tik tada, kai nutrauki daugybe saitu su politiniais partneriais ir praeitimi gali suprasti, kokie stiprus ir painus tie nematomi siulai.Dauguma musu politiku ir siaip zmoniu negali isivaizduoti, ka jie jaucia, nes gyvenime niekam nenuolaidziavo ir nezinojo, kas yra panciai.o pasisekimas ir vienybe priklausys nuo musu istvermingumo.Ak jeigu pavyktu mums lietuvaiciams irodyti savo moraliniu siekiu verte, tai nera abejones,per kelis menesius mes taptume vieningesni!jei mes sugebetumeme pazadinti zmogiskaji oruma, jei pavyktu grazinti tikraja prasme, tokiems zodziams, kaip tiesa ir padorumas, kurie del musu abejingumo isbluko is musu atminties kartu su kitais abejingumo aksesuarais!

 • didziausios pasaulio korporacijos 2019 balandžio mėn. 09 d. 22:25:45

  Pašalinot firmų sąrašus, rėmusias Adolį Hitlerį? Tai jau ne demokratija, o etnokratija ?

 • "Banderizacija" ? 2019 balandžio mėn. 09 d. 20:36:03

  Norėjau balsuoti užu vieną kandidatą, bet apsigalvoju, kadangi kraštutinai pasisakė prieš S Tomo pilietinę akciją. Kas gi norėtų tokio chaoso, nacistinės tragikomedijos ,, kaip Ukrainoje?."Nacionalizmas - vaikiška liga , žmonijos tymai." - pasakė Albertas Einšteinas

 • savi 2019 balandžio mėn. 09 d. 18:35:09

  patys baisiausi

 • Straipsnio neskaičiau 2019 balandžio mėn. 09 d. 14:09:10

  Man užtenka straipsnio pavadinimo. "Joks karinis aljansas neapsaugo nuo savų". Tai jau tikrai. Tik prasidėtu kokia nors suirutė, konservai būtų nušluoti nuo Lietuvos paviršiaus.

 • gal? 2019 balandžio mėn. 09 d. 06:53:40

  Gal tauta leido savo valdžiom praskolint valstybę ir negražint paskolų? Tad pas amerikonus kaip bandomaisiais..? Štai ką reiškia norėt gyvent kitų sąskaita? Pav. estai sėkmingai valdos valstybę ir paskolų mažai turi. Su rusais kaip lygūs bando diskutuot. O Lietuvoj kaip ir tarp savęs valdžioje neišsiaiškina.... Kaip čia gavos? Tokia karžygių tauta, o vieninteliai su kgb ..neišsiviešinę?

 • esmė 2019 balandžio mėn. 09 d. 06:43:12

  ne rimta tauta. Ne rimta valdžia. pasakė teisybę -svarbiausia savi.. Kaip ir 1940 metais nutyli. Gal tauta nepalaikė ir baigės mandravojimai valdžioje buvusių. kaip ir dabar kariauja nuotoliniu būdu raketom prieš valosi teritoriją ir apie jokius partizaninius karus nei.. Kaip ir Krymą paėmė - be šūvio. Nors Kryme buvo gausesnės ukrainiečių pajėgos nei Lietuva turi.

 • šiaip 2019 balandžio mėn. 08 d. 21:56:09

  Yra tokia (RU) automatinė karinė doktrina - kai NATO įkuria kažkur štabą - RU į tą vietą automatiškai nukreipia/fiksuoja naują strateginę raketą... Prieš porą metų NATO įkūrė štabą Vilniaus centre - pats nesaugiausias miestas Lietuvoj - Vilnius...

 • LIETUVAI 2019 balandžio mėn. 08 d. 21:02:16

  Aleluja....Elle est mort......

 • vs 2019 balandžio mėn. 08 d. 19:31:39

  Laikas parodė, kad Lietuvai patys gražiausi metai buvo tarybinis laikotarpis, kuriam pasibaigus tapome JAV karo nusikaltėlių zona, kuriems išskyrus melo ir karo kurstymo daugiau niekas nerūpi. Sėkmės visiems išsilakstyti.

 • aha 2019 balandžio mėn. 08 d. 18:11:55

  Kchazarija cia buvo tris simtus metu ir sugrizo. Beliko tik Moisiacho sulaukti.

 • Buvęs 2019 balandžio mėn. 08 d. 18:00:16

  "Prie Vaišvilos" Nacionalinio Saugumo Tarnyboje (taip tada vadinosi VSD) dirbo keletas buvusių KGB karininkų, kurie apmokė patriotus-diletantus kontržvalgybinio darbo subtilumų, bet paskui jie visi buvo išmesti iš tarnybos kaip musės iš barščių. Gerb. J.Jurgelis šito, turbūt, nežinojo...

 • Vardas 2019 balandžio mėn. 08 d. 17:48:03

  Rolanda Paksa pasalino is LRP posto NATO organizacija. Kas nunuodijo Stasi Lozoraiti, yra tik 8 kandidatai, net maziau nei 9 kandidatai i 2019 m. LRP rinkimus. JAV: CIA, Jungtine Karalyste: SIS (MI6), Rusija: SVR, Izraelis: Mossad, Vokietija: BND, Prancuzija: DGSE, Italija: AISE, Lietuva: VSD

 • JEI BŪTUME ŽINOJĘ... 2019 balandžio mėn. 08 d. 16:06:03

  80 mln atrodo daug, bet ...Blogai kai nežinai puls, ar nepuls, Nors Putinas ir ne kartą ,,dievažijosi', kad nei sesapnuoja pulti Lietuvos, bet del mūsų nežinios, mūsų vadovai per kelis meus nuo 2014 metų,kiekvienais metais pridėdami po 150 mln eurų, iš biuždėto paaukojo,vietoje buvusių 250 mln per metus- net virš 750 mln eurų papildomai ( o litais tai juk net 2 milijardai ir 500 milijonų ). -Minimi baisūs emigrantų skaičiai, o juk jei būtume tikėję Putinu, kad nepuls,tai mūsų -NATO šalies- gal tikrai su tais 2,5 milijardo būtume sumažinę emigrantų skaičių net kelis kartus ?

 • $ 2019 balandžio mėn. 08 d. 14:43:14

  Taip vadinamos NATO (JAV) tikslas yra sumaišyti visas tautas ir propaguoti seksualines mažumas, dabar skleidžiamas patriotizmas reikalingas tik rusofobijai ir militarizmui platinti. Manau daugelis supranta, kas pasaulio šeimininkas ir koks jų tikslas.

 • zeka 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:58:04

  Pokario partizanų tėvai buvo savanoriai gavę žemės iš Valstybės , kuri apkarpė dvarus ir įvertino savo gynėjus.Kaip įvertino dabartinė valstybė savo gynėjus , ėjusius po tankais?Išvadino šunauja , nuskurdino ir paliko durniaus vietoje.Čia emigracijos šaknys.Neįvertinami šviesūs protai , jaunimas ,kuris galėtų sukurti ir nuveikti daug gerų darbų Valstybei.Kuo protingesnis tuo nuožmiau vejamas lauk , nes negali išgyventi.Verslas ir pinigai tapo šventa karve.Visi mokam tiems , kurie mus mus kvailiais laiko.Kyla klausimas , kam iš viso reikalinga mums valstybė?Nei gina , nei saugoja , nei padeda.

 • to Pajėgos 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:49:03

  Sutik koleka, kad tik prezidentas Paksas dar gal galėtų išgelbėti Lietuvą iš aferistų liūno.

 • idomu 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:45:10

  Jurgeli,pasidalink slapta informacija - kiek ir kokių rūšių išmokų gauni iš valstybės ? Kad galėtume patys pamatyti ,ką jūs ten valdžioj sau susitvėrėt.

 • Kol Lietuva valdys 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:41:42

  svetimu valstybių subiniu laizytojai halujai irLietuva neturies tikru Lietuvos šeimininku tol tauta givens baiseme bardake nes išversta skurei neturies laiko padaryti tvarkos nes bus usieme svetimu laizimu tuokie kaip komjaunimo sekretorius.

 • Vilnietė 2019 balandžio mėn. 08 d. 13:08:47

  Jurgeli, ar nepastebėjot, kad tie savi tik ir galvoja, kaip pasityčioti iš kitų, kuriuos galima "legaliai" maustyti. Štai, pasižiūrėkit į Vilniaus vandenis. Kas ten dirba? Kyla abejonių dėl jų kultūros, išprusimo, bet jiems tikrai netrūksta įžūlumo. Štai jie nutarė, jog reikia VISŲ Vilniaus gyventojų el.adresus surinkti į vieną kompiuterį.Tarė ir padarė- jokia valdžia neprieštaravo. O kam to reikia? Pvz., ateis rinkimai - galima visiems vienu metu nusiųsti atitinkamą nurodymą. Arba kita tema - kasdien girdime- "rusai puola". Bet kaip jiems pulti, neturint įrankių ar "žaliųjų žmogeliukų"? Pasinaudos vandenų paslaugomis ir galės "dirbti" kaip norės. Jei tik koks jonelis kažką negražaus pasako apie mūsų "elitą", tuoj apšaukiamas dirbantis rusams, o kai iš vandenų vartotojas, nenorintis vykdyti jų kvailų nurodymų ,paprieštarauja, išgirsta rusiškų keiksmų tiradą ir turi elgtis taip, kaip kolonijos prievaizdas nurodė. Kas prakeikė vilniečius, kad jie turi kęsti tokį terorą? Bet jokie

 • saulius is airijos 2019 balandžio mėn. 08 d. 12:38:30

  Tupo zmogelio nusvaigimai,Pyktis ,panieka tiesiog tryksta .Tikras konservas

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 balandžio mėn. 08 d. 12:21:36

  Sausio 13-tosios iškilmėse Seime, komunistė Dalia neišgirdo partizano Jono Kadžionio reikalavimo sustabdyti pasityčiojimą iš partizanų ir valstybės pamatų giovimą. L. blogai. *** - Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO valstybės tanko ir tuo pat metu su Marium Ivaškevičium tyčiojasi iš partizanų, tai į ką tada pavirsta pati NATO? - Kas turit minčių, parašykit atsakymą. ________________________________ Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panačių kenkėjų) 2019 balandžio 8

 • jei valdzioje tokie kai linkeviciai 2019 balandžio mėn. 08 d. 12:14:32

  kurie ragina NATO laivus plaukt i kerces sasiauri ir duoti atsaka rusijai Tai kur jausiesi Saugus Manau kaip niekada nesaugus

 • kame? 2019 balandžio mėn. 08 d. 12:08:48

  Kame čia esmė, kad užsienis Lietuvai nereiškia priekaištų, kad vieninteliai su kgb .. neišsiviešino? Gaunas tinka ES ir Nato. .Ir saviems patriotams.

 • Sigitas 2019 balandžio mėn. 08 d. 11:54:52

  Bet kad ir pats Jurgelis nenurodė Lietuvai jokios politinės krypties, papeikė Skvernelį ir viskas ką jis norėjo tuo straipsniu pasakyti.Daugiau nieko.?

 • manau 2019 balandžio mėn. 08 d. 11:08:21

  neskaitau tokių " patriotinių " rašliavų ... užtenka paskaityti žmonių atsiliepimus ir supranti kurioje pusėje daugiau tiesos ....

 • Kazys 2019 balandžio mėn. 08 d. 10:59:52

  Lietuva saugi jau nuo pokario laikų. Nuo to laiko, kai miškuose neliko partizanų ir juos gaudančių stribų. Tiek laiko čia nebuvo karo. O dabartinis aljansas su Amerika tą saugumą tik mažina. Amerikiečiai sukelia daugiausia karų visame pasaulyje ir neaišku kaip jie pasielgs rytoj pas mus.

 • Aras 2019 balandžio mėn. 08 d. 10:42:16

  Blogiausia,kad kai pats sėdi poste,tai darbų nesimato,o kai išmeta,tai tik ir ieško prie jo prikibti esantiems valdžioje.Davatkos sindromas pas rasanti.Nedirbi,neseniai.

 • deja, 2019 balandžio mėn. 08 d. 10:33:36

  Lietuva turtinga korumpuotų kolaborantų komunistų kgbistų naujųjų laikų stribokų. Ir tai galiausiai ją pražudys.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SAVANORIAI: Italijoje valdžios pareigūnai pasiūlė suburti 60 tūkst. savanorių grupę, kurie prižiūrės, kaip laikomasi priemonių, įvestų šalyje po truputį slūgstant COVID-19 protrūkiui.
 • BRANGO: praėjusią savaitę elektra brango visose trijose Baltijos šalyse; Lietuvoje ir Latvijoje jos kaina kilo 11 proc., iki 27,18 euro už megavatvalandę (MWh), Estijoje – 19 proc., iki 29,36 Eur/MWh.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0904 PLN - 4.5209
RUB - 77.9139 CHF - 1.0591
GBP - 0.8956 NOK - 10.9078

Nuorodos