respublika.lt

Jau vaidenasi naujų ministrų veidai - straipsnio komentarai:

 • n
  namudininkas, 2020 spalio 30 14:20:21

  ten juk tokio kiekio kėdžių nėra ponams ministrams kiek panoro sėdėti ir bajeri kurti, arčiausiai lovi apkabines tupėti, va kiek portfeliuka ministro tempti nori, vėl 4 metai sazstojus ir kvailu sprendimu priėmimas bus tik ponams,

  1 0
  Atsakyti
 • g
  gal gana 2020 spalio 30 10:10:39

  viena subine ant dvieju kedziu sestis - arba ministras, arba seimo narys. Juk dvieju pareigu vienu metu negales tinkamai atlikt, tai tegu ir renkasi - nera ko moket uz neatliekama darba

  3 0
  Atsakyti
 • S
  Skaitytoja 2020 spalio 29 03:57:35

  Prieš išeinant iš universiteto iš jo išnyko Lietuvių kalbos katedra. Gal ir iš mokyklos ją planuojama išgyvendinti? Vaikai kalbės apie šerinimus ir dylinimus ir turės gerą laiką?

  8 0
  Atsakyti
 • B
  Būna ir baisiau 2020 spalio 29 03:36:05

  Tautai su antsnukiais jau 30 metu laisvę vaidenasi. Iš antru rankų.islaptintu.

  5 0
  Atsakyti
 • R
  RK 2020 spalio 28 20:40:32

  Žukauskas grybcės klasiokas.

  13 0
  Atsakyti
 • K
  Kas keršas gimė, tas keršas ir stips. 2020 spalio 28 20:28:43

  Tiek konservai, tiek liberastai naikino Lietuvą ir kenkė žmonéms. Daugybė žmonių numirė, nesulaukę kada vagys grąžins pavogtas pensijas. Gal iš tų pinigų ir Šimonės namui teko? Dabar vėl tie patys valdžioj. Ir manot bus geresni? Anksčiau ar vėliau jų niekšybės kris ant jų pačių ir artimųjų galvų ir niekas jiems užuojautos nepareikš.

  17 0
  Atsakyti
 • t
  to Meile 2020 spalio 28 17:30:02

  toks gražus jūsų vardas ir tokią baisią tiesą pranešėte. Na tai tada dar nuo savęs pridursiu, kad pasiskaičiuokit, kiek jūsų iki šių metų pabaigos turėjote nors kokias pajamas ir ką rasit po 4 metelių. Siaubas, Tarybinėj armijoj buvo 2-3 metai tarnaut ir tai koks baisiai ilgas laiko tarpas vargšeliui rekrūtui. Turėkim omeny, kad buvo tikros vilties po tų metų grįžt namo, į laisvė. Dabartės metai keturi, o vilties, kad vėliau bus geriau (tiems, kurie išgyvens)-nebėr.

  36 1
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 28 17:24:35

  nereikia uzmirsti, kad Lietuva kolonija. Pavadinimas ministras, tik del akiu. Realybeje gaus gera mobiliaka ir vykdys ES Komisijos nurodymus. Dirbs ksip telegrafo stulpas, kaip Adamkus. Prezidentas, atseit, buvo Adamkus, o valde Soroso Angelas Lietuvoje, Lansbergis. Dabar, Adamkai nebereikalingi, nurodymus tsip vadinami ministrai gaus tiesiogiai. Geriausia butu tureti viena super ministra, maziau kainuotu.

  42 1
  Atsakyti
 • G
  Galimų būsimų ministrų kandidatūros 2020 spalio 28 17:15:25

  rinkėjams turėjo būti žinomos PRIEŠ rinkimus ,nes nuomones apie pretendentus galėtų išsakyti visi :ir tos srities specialistai , ir pažįstantys žmonės ,bendradarbiai . ... Jei jau pasiryžę eiti į atsakingą postą ,tai geriau iš anksto žinoti KOKIA yra visuomenės nuomonė ,bet NE pradėjus eiti pareigas .

  37 1
  Atsakyti
 • A
  AAA 2020 spalio 28 16:40:37

  Labai objektyvi apžvalga. Pagarba autorei.

  30 0
  Atsakyti
 • A
  Ar matėte bent vieno 2020 spalio 28 16:34:49

  kandidato į vieną ar kitą postą susimąsčiusį, net ir susirūpinusį veidą, rodantį, jog jis rimtai ir atsakingai žiūri į šį pasiūlymą, svarsto visus už ir prieš, bei savo tinkamumą susidoroti su tokiomis pareigomis. Matome veidus žmonių, iš anksto besigrožinčių savimi, nepakartojamu, toje ar anoje kėdėje...

  48 1
  Atsakyti
 • M
  Mainotas 2020 spalio 28 16:15:03

  duokit Žukauskui tą portfelį. laukia nebaigti darbai. jau VU bandė steigt "žydrąją" kuopelę, o čia veiklos plotai visa respublika ir visi švietimo lygiai.

  45 2
  Atsakyti
 • B
  Bus rektorius 2020 spalio 28 15:42:24

  kuo panores, juk gieda ditirambus Polikarpovnai magnolijai.

  52 1
  Atsakyti
 • N
  Navickiokas 2020 spalio 28 15:34:58

  ir kurapkoms kokius 5 milijonus paskirs,tik ji prileiskit.Dabar pas Batka viskas pabrange,paciam pinigo truksta.Nebeparduos kaip praeita karta,papigam.

  29 0
  Atsakyti
 • n
  nesutinku 2020 spalio 28 15:33:41

  o nejaugi nekilo nė minties,kad taip gerai pasirodžiusį ,visuomenės taip palaikomą gerb. Verygą tiesiog būtina palikti poste. Kas čia per anarchija ,kad po rinkimų atseit BŪTINAI kiekvienas peckelis gali užimt tokį svarbų postą. Ar visuomenės nereikia visai atsiklaust?

  76 0
  Atsakyti
 • K
  Kodel tam rektoriui 2020 spalio 28 15:28:28

  negalima leist pensijoj pailseti? Pasigailesit, toks sutverimas tiks tik Armonaitei.

  63 0
  Atsakyti
 • t
  tikiu 2020 spalio 28 14:38:17

  kd tasa klebonas sudarys sąjungą su Armonų merga.

  55 1
  Atsakyti
 • K
  Konservatoriai, jūsų dauguma 2020 spalio 28 14:31:39

  Imkit visas ministerijas į savo rankas, kad nė vienas liberastas ar iš tos "laisvės" lervos gaujos nebūtų nė vieno

  40 2
  Atsakyti
 • i
  išpažintis 2020 spalio 28 14:27:06

  labai žaviuosi le*bėmis. tikiu, kad atsigausiu.

  29 4
  Atsakyti
 • B
  Baisu 2020 spalio 28 14:20:15

  Esu kaunietis, paskaičiau komentarus ir išsigandau. Kalbu apie virusus. Gaila, bet virusai, atrodo, gyvavo, gyvuoja ir dar gyvuos. Kryžiuočių, kalavijuočių užneštas virusas Kaune ir dar didelėje Lietuvos dalyje tvirtai šimtmečiams įsikūrė mūsų, tiesa - ne plaučiuose, o žmonių smegenyse.

  42 3
  Atsakyti
 • a
  anuos sasaldemokratu ministrus 2020 spalio 28 14:03:12

  , jų anglų kalbos žinias tikrino Prezidentė, o šios vyriausybės ministrus tikrins ir PRIIMS DIRBTI vakaro žinios , žurnalistka ir redaktor, :))) valstiečių komentatoriai ir dar kas nors, bet tik ne šios vyriausybės ministrė pirmininkė ir nr vyriausybė :)))) :))

  11 15
  Atsakyti
 • A
  Algis 2020 spalio 28 13:49:02

  O tai ką, Navicką geresniu ministru laikantis Gaidamavičius nežino, kad tai būtent tas žmogus padėjo parašą ant įstatymo ar pataisos (nepamenu jau tiksliai), kuriame 99% visų LT miškų statusai buvo paversti į "Kertamojo amžiaus miškus"? O dėl Žukausko, tai gal jo ir kandidatūra būtų viena iš mažiausių blogybių. Visgi, akademikas ir t.t. Veln's žino. Dėl sveikatos apsaugos, tai joks ministras nepakeis sistemos-traukinio. O jei ir pakeis, tai tik link dar didesnio pacientų teisių suvaržymo ir lupikavimo (kad ir tas pats konstitucijos sulaužymas dėl nemokamo gydymo). Čia galėtu pakeist nebent visas Seimas, jei vieningai sutartų dėl ilgalaikės strategijos kaip sutvarkyti esamą ant-sveikatos sistemą.

  32 7
  Atsakyti
 • i
  ir žukauskiniai ir milešiniai ir visi kiti liberastų ir konservinių proteguojami kandidatai į švietimo ir mokslo ministrus paprastai tėra ir tegali būti tik iki kaulo smegenų sorososininkai, nuolankiai vykdantys Magnolijos priesaiką euromasonams (išsamiau 2020 spalio 28 13:39:43

  "Magnolijos sorososiniai džiūgavimai 2020 spalio mėn. 27 d. 19:35:47 Partinės mokyklos dėstytoja ("Magnolija") šviesų komunizmo rytojų apdairiai ir konjunktūriškai iškeitė į svarbiausią soros-merkelinę ES vertybę bei tikslą - sukurti mišrios afro-eurazijinės rasės "kiekybės žmogų" - betautį, bedievį ir belytį padarą, kuris nuolankiai tarnautų paneuropiniam sorososų elitui ir jų patronams. Ir vargu ar atsitiktinai už tokios europinės vertybės sklaidą imperatoriaus Karolio Didžiojo masoniškuoju apdovanojimu buvo pamaloninta ir emigrantų antpludį į ES prišaukusi Vokietijos kanclerė, ir Lietuvos prezidentė. Taigi Magnolijos džiūgavimas neatsitiktinis - prieš daugiau kaip 7 metus, atsiimdama ta masoniškąjį apdovanojimą jį išreiškė panieką Lietuvos Respublikos Konstitucijai ir prisiekė visomis išgalėmis tarnauti svetimšaliams įgyvendinant tą svabiausią ES vertybę bei tikslą. Kas dar begalėtų ką pridėti prie tų Magnolijos džiūgavimų?"

  52 1
  Atsakyti
 • M
  Meile 2020 spalio 28 13:35:37

  dėl istorijos atminties geresnės siūlai į užrašų knygelės susirasti šiai dienai visas kainas,patarnavimu-elektros,gamtinių dujų,vandens,mokesčiai už šiukšlių išvežimas,kainos pagrindinių maisto prekių parduotuvėse ir kt.,kad galėtume palyginti su tuo kas bus po 4 metu.

  52 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
 • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

 • PAGALIAU: Vilniuje šildymo sezonas bus baigiamas trečiadienį, gegužės 5 dieną, pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.
 • IRAKE: į oro pajėgų bazę Irako Bagdado oro uoste, kur dislokuoti JAV vadovaujamos koalicijos kariai, sekmadienį buvo paleistos dvi raketos, viena iš jų buvo perimta, tačiau už ataką niekas atsakomybės neprisiėmė, o aukų rasta nebuvo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos