respublika.lt
 

Iš S.Daukanto aikštės - nemokama reklama - straipsnio komentarai:

 • Audrys 2019 kovo mėn. 24 d. 16:27:56

  Prezidente yra Lietuvos zmoniu isrinkta net 8 metams. Jos teise ir pareiga kalbeti tautai ir issakyti savo pozicija. As uz padoruma ir politikoje, ir gyvenime. Tokios Prezidentes sunku tiketis artimiausiu laiku.

 • Viskas apie Karbauska 2019 kovo mėn. 24 d. 16:00:33

  Teisyngai pasakyta tauta turi suprasti kad dviguba pilietybe tai savo tievynies išdavimas išvykusiems užsidirbti duonos kasni uztenka lietuviško dokumento įrodanti pilietybe dviguba pilietybie reikalynga vagyms karjieristams ir savo tautos išdavikams tai naikinimasLietuvos ir tautos.

 • gERDA 2019 kovo mėn. 24 d. 15:28:27

  As buvau Garliavoje,as maciau viska,as pazystu ju giminaite,as palaidojusi savo vaika,bet nesu tokia durna,nagla ir ginanti tuos,kurie buvo valdzioje,o tik kaltinanti Skverneli,pasinaudodama sia tragedija.Ar tik si paini istorija neisaiskinta-Kiesai,Abromavicius,dingusi Mergaite. pussesere ir t.t.Paprasciausiai nepadoru ir zema liesti sia seimos tragedija,norint pazeminti Skverneli.Tai as ir noriu pasakyti ir,kad ju tinklas yra platus nera jokia paslaptis.

 • Ņuomonė 2019 kovo mėn. 24 d. 15:17:29

  Prezidentą "RINKS " JAV . Juk Lietuva turi talkinti padalinant Rusiją ! Kodėl už kiekvieną nieką JAV ,o jų pavyzdžiu ir ES, "krauna ir krauna " sankcijas? Neseniai užsienio spauda rašė strp.,( Serbija ,Vokietija ,Vengrija ) apie dvidešimtmetį, kai buvo subombinta Jugoslavija .Lietuvoje - tylu ? Kaip skaudinsi savo valdovus ?

 • nuu 2019 kovo mėn. 24 d. 15:11:25

  si kart rinkit vyra i prezidentus,uztenka tu bobu!

 • kad greiciau ateitu 2019 kovo mėn. 24 d. 15:11:23

  ta diena, kad lansbergiu stogas isnyktu isprezidenturos. Paziurekit i jos snuki, kai varo ant Skvernelio ar Karbauskio. Tai lygiai senojo ir jaunojo lensbirbiu kopijos, kubiliaus, juknevicienes, degutienes, matulo antrininke. Konservu partija ir gentviliniais yra visiskai pasislyksteje rinkejai. Senis atgrasus, dar arogantiskesnis broileris su savo karaliene. Kada ateis ta diena, kai bus atimtos apsaugos kenkejams Adamkui ir tatai? Kada bus atvesdinta karaliene morta, tiek isgrobste ir ji visus ignoruoja?

 • to Gerda 2019 kovo mėn. 24 d. 14:36:53

  koks pavojus mergaitei, juk pas mus pyderų "nėra"?

 • kaip šlykštu 2019 kovo mėn. 24 d. 14:33:52

  ta konservų ruporas visai prarado savikontrolę. Bjauru žiūrėti ir klausyti.

 • tokiai gerdai 2019 kovo mėn. 24 d. 14:20:55

  nera nei stankunaites nei Deimantes,tevas issidave pasakydamas kaip gali jausti kai prarandi abi dukras ir anukes,jei jos butu tai tevai vistiek zinotu kur jos yra

 • Nf 2019 kovo mėn. 24 d. 13:29:44

  Mano manymu prezidentes atsiskleidimas ir parodymas SAVES IR SAVO ISMINTIES,tai pats GEDINGIAUSES JOS SAVES SUSIREIKSMINIMAS PAZEMINDAMA KITA ASMENI.Manau tai TOBULAI PARODE KOKIA JI YRA IS VIDAUS,KAS TAI ATSPINDI JOS UZSIMASKAVUSIOS KAIP DIKTATORIAUS HARAKTERI TURINTI ASMENYBE.Liudna,kad pasirodo save KAS YRA TOKIA IR KA VEIKE VISA SAVO KADENCIJU LAIKOTARPIU baigent savo karalyste.Manau istorijoje bus ivardinta,kaip neatsakinga ir visiskai neisprususi MYLIMOS TEVYNES LIETUVOS VALDYTOJA.Pirmiausiai tikrai manau,kad bus pamineta,kaip TYCIOJOS IS LIETUVOS ZMONIU PASIRINKIMO,KAI BUVO ISRINKTAS SEIMAS,O JINAI GEDINGAI JU PAREIKALAVO,AR NET ISAKE SVETIMOS KALBOS BUTINYBE,TAIP ISNIEKINDAMA NACIONALINE,GIMTA TEVYNES KALBA.Man asmeniskai stebint,jos visa sukurta cirka,tiesiog primine tos laikus,kai buvo isvis uzdrausta GIMTA KALBA OKUPACIJOS METU.Liudna,bet neko negali pakeisti,kai matai ASMENS PRALAIMEJIMA,KURIO JI NEGALI PRIPAZINTI,O KAIP BAILUS PADARAS MEGINA IRODYTI,KAD TAIP NERA.

 • Skveernelis yjotu y prezidentura ant balto zirgo ,be jokios konkurencijos 2019 kovo mėn. 24 d. 13:25:56

  jam reikia tik isviesint pedofilu klana , ir paviesint kur slepiama Kedzio dukra, ir koki teisejai su prokurorais naikino, slepe ir falsifikavo pedofilijos byla.....

 • na....viena padla is tu 13 busimu ,,,prezidentu,,, 2019 kovo mėn. 24 d. 13:20:19

  pasodinkit ar nusaukit prie sienos pastate ,uz kysiu emima ,aferas, valstybes apiplesima, tautos nuskurdinima, ir tautos genocida ....visi kiti kaip ziurkes issilakstys is skestancio ,,durniu laivo,,, po visas ,,,amerikas,, xrien surasit ... teks skelbt lietuva parlamentine respublika ....

 • Gerda 2019 kovo mėn. 24 d. 13:18:12

  manau,kad niekas neturi zinoti,kur yra Kedyte,nes tai yra privatus Stankunaites apsisprendimas.O ji gal prigasdinta nesakyti ir mergaite atrodo dar nepilnamete.Antra-kas ja rupinasi,saugo-neaisku.Juk homoseksualu yra labai daug ir austuose postuose visame pasaulyje.Sakykim mano vaikas yra auka ir as ji kazkur isveziau,tai kodel as turiu aiskinti kur jis yra kuomet jam gali gresti pavojus.Tai baisi,paini istorija ir mes visi noretume zinoti ar su ja viskas gerai,bet deja.Juk kiek mirciu sieja sis paviesintas atvejis.

 • Balsuosim už Skvernelį- ir basta. 2019 kovo mėn. 24 d. 13:07:13

  O jūs čia šiauškitės, kiek norit-nieko neišeis.Pagrindinis argumentas-Rusnės estakada ir pensijų kasmetinis didinimas, ko nebuvo nei prie konservatorių, nei prie socdemų valdžių.

 • EJ 2019 kovo mėn. 24 d. 12:45:25

  Skvernelis netinka buti prezidentu. Prisiminkit jo pasakyma, kad prezidentei ir nereikia zinoti kur yra dingusi Mergaite Kedyte... Na gerai- pagalvojau- tai buvusi Policijos galva tikrai zino kur ji yra... Bet visi tylejo kaip zuvys. Ir tebetyli. Kodel? ... Ogi todel, kad visi yra giliai iklimpe i purva ir yra priklausomi nuo viens kito... D.Kedyte nebutu jokia paslaptis, jeigu tai negrestu valdininku reputacijai... Cia kaip su kataliku baznycios "reputacija"- tas pats meslas.

 • kaunietis 2019 kovo mėn. 24 d. 12:41:50

  ką beišrinktų Lietuvos žmonės ,būsimasis Lietuvos prezidentas turės vykdyti šeimininkų iš už Atlanto valią .Tai faktas.

 • Milda 2019 kovo mėn. 24 d. 12:37:26

  visokiu buvo prezidentu-ramiu,tyliu,bailiu,be savo nuomones,prisitaikanciu,bijojusiu,kad bus demaskuoti del praeities,Lietuvos gyvenima mate is toli.Mant bjauriausi bailiai ir abejingi,kurie mate kaip naikinama Lietuva ir tylejo.Uz ju nugaru veike klanai,vagys,parsidaveliai,materialistai,kuriems svarbiau uz viska buvo turtai.Isparduotas Lietuvos turtas,dingo lietuviski bankai,uzpludo didziuliai prekybiniai tinklai,patogiausiose vietose,naikindami smulkuji versla.Viskas buvo grazu,tylu.Isrinkus valstiecius,kazkaip po truputi viskas eme keistis.Ir prasidejo,kaip pagaliu pamaisius sirsiu lizda.Juk jie patys protingiausi,teisingiausi,kaip cia dabar ,,sitie,, valdys Lietuva.O ir Skvernelis ar ka pavoge,ar kuom nors itariamas,o kad dirbo toje sistemoje,labai gerai,nes gal dar ne viena sukciu isvilks i dienos sviesa.Ir kaip skelbiama,kad bus policine valstybe,tai man labai gerai,reiskia bus tvarka,o policines valstybes bijo vagys,narkotiku prekeiviai ir visokie aferistaika

 • O 2019 kovo mėn. 24 d. 12:34:37

  KGB ziurke taip pat bijo Skvernialio,nes jai ,simonytei kubilenam uz eferas gali reikti atsakyti.

 • TAIP 2019 kovo mėn. 24 d. 12:21:36

  Jei mentas laimetu apsaugok viespatie tokios nelaimes Bus vagiama ir dag karta vagiama

 • atsitokėkit 2019 kovo mėn. 24 d. 11:54:58

  Jokio skirtumo kas "laimės" prezidento postą, visi vykdys Vašingtono nurodymus. Visa Lietuvos valdžia tik marionetės JAV rankose, Vašingtono laukia daug darbo, reikia nuolatos meluoti ir sunaikinti Rusiją.

 • Bežemis 2019 kovo mėn. 24 d. 11:45:19

  Grybauskaitės juokas pro ašaras.Manau, ji pralaimi kartu su konservatoriais liberalais ir naujaisiais socialdemokratais, jei prie vairo bus Paluckas

 • Bežemis 2019 kovo mėn. 24 d. 11:44:53

  Grybauskaitės juokas pro ašaras.Manau, ji pralaimi kartu su konservatoriais liberalais ir naujaisiais socialdemokratais, jei prie vairo bus Paluckas

 • Skvernelis 2019 kovo mėn. 24 d. 11:44:43

  Komandų isakimu vygditojas visi įsakmiai tik vygdomiistojus darban daug metu pripratęs isakimus vygditi proto nereikia toksai vygditojs vadovu būti ne gali pavizdys ira Latvei ir žydai .

 • Sigitas 2019 kovo mėn. 24 d. 11:40:32

  Sekančioje apklausoje Skvernelis tikriausiai jau aplenks abu, jei tik Grybauskaitė dar kelis kartus nusišnekės ir premjero bus išjuokta.Ką gi jos pabaiga aiški- gėdingas pralaimėjimas kartu tokių Prezidentų eros pabaiga, nes dabar rinks žmonės , o ne sisteminiai.Nenorime Lietuvoje užmaskuotos diktatūros.

 • Sigitas 2019 kovo mėn. 24 d. 11:34:02

  Sekančioje apklausoje Skvernelis tikriausiai jau aplenks abu, jei tik Grybauskaitė dar kelis kartus nusišnekės ir premjero bus išjuokta.Ką gi jos pabaiga aiški- gėdingas pralaimėjimas kartu tokių Prezidentų eros pabaiga, nes dabar rinks žmonės , o ne sisteminiai.Nenorime Lietuvoje užmaskuotos diktatūros.

 • Prosenelis seniui isipagiriok 2019 kovo mėn. 24 d. 11:33:46

  Daukanto aikstie ne prie ko Garleva DEIMANTĖ 240policaju keturios žmogžudystes ne prie ko policinie valstybie ne prie ko pasijuoksime arba verksime kad viskas bus prie ko išeitis tik antras trejatukas.

 • senis 2019 kovo mėn. 24 d. 11:16:36

  buvo ideta nuotrauka kaip Skverneli prie sirdies glaudzia JAV pasiuntine Lietuvoje. Mano manymu, tai reiskia, kad prezidentu mes jau issirinkome Skverneli. Liko tik prabalsuoti, nes Lietuvoje demokratija. Magnolija, jau atidirbta medziaga, galimas dalykas, gosdepas ja paaukos kaip Sukinasvili. Gal netgi leis ja pasodinti, kovos su korupcija labui.

 • Rinkėja 2019 kovo mėn. 24 d. 10:51:34

  Tiek Prezidentė ,tiek Skvernelis man abu labu tokiu. Skvernelio išrinkimas atriš rankas žemgrobiui Karbauskiui ir Matijošaičiui . Jiems abiems atrodo ,kad žmonės kvaili ir juos galima ir toliau mulkinti ir apiplėšinėti. Kauniečiai atsitokės ,bet bus po laiko. Kai ši trijulė įsigalės bus visai Lietuvai liūdna.

 • visas 2019 kovo mėn. 24 d. 10:39:51

  privilegijas is sitos raudonsnukes komunistes,savo biografijos klastotojos,melages ir neaiskios orientacijos zmogystos turi buti panaikintos,o uz melu ir apgaule isibrovus i svarbu posta turi buti teisiama.

 • Akivaizdu, kad 2019 kovo mėn. 24 d. 10:25:55

  Grybauskaitė privačiai atidarė politinės reklamos biurą. Taip atidirba konservams už prezidento postą.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • 90: tiek Vokietija nuo 2016-ųjų pabaigos iš šalies deportavo žmonių, kurie buvo įtariami siekiu surengti teroristinius išpuolius.
 • OPEC: naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) narės ir jų partnerės, įskaitant Rusiją, sutarė sumažinti naftos gavybą dar 500 tūkst. barelių per dieną.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Seimui reikėtų parduoti savo viešbutį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek ketinate išleisti šventinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  -2 C

0 C

 

+1 C

+1 C

+1  +2 C

 

+2 +4 C

6 m/s

5-6 m/s

 

6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1094 PLN - 4.2753
RUB - 70.7798 CHF - 1.0964
GBP - 0.8447 NOK - 10.1613