respublika.lt

Iš prezidento lengvo palaiminimo nebus - straipsnio komentarai:

 • zzz 2020 vasario mėn. 21 d. 14:30:20

  Aš galvojau, kad prezidentui rūpi kaip geriau- o pasirodo jis ir užsigaut moka, o Dmbliauskui reikėtų nepliurt ko nereikia jei nesugeba vertinti įvykių teisingai.

 • tolygu neįgalumui 2020 vasario mėn. 15 d. 14:05:48

  patarėjai ateikit, vienas su L.Savicku nesusitvarkysiu, mažiau žinau nei jis, padėkit "sudorot".- atimkim galimybę tapt ministru... Kaip tarė taip padarė. Prezidentui tik kulionikus demonstruot , o čia reik žinių, ne jo vargšei galvelei.Neveltui ir į akštąją tarybinę neįstojo iš pirmo kart.Va kaip buvo !!!

 • Pastebėjimas 2020 vasario mėn. 09 d. 17:36:05

  Tas Dumblaukas tai tikras dumblas. Vienas iš pulko dvaro politologų, kurie visada pakomentuos taip, kaip reikia. Kodėl neprileidžiami normalūs bešališki universitetų mokslininkai. Viskas kaip Tarybų Sąjungoj

 • An 2020 vasario mėn. 09 d. 10:22:57

  Patiko Juozaicio mintis, Prezidentas ne ekonomistas, bet financistas".

 • RK 2020 vasario mėn. 09 d. 08:11:29

  Ir puiku. Valstybė nors šiek tiek sutaupo, o persireikšminusio bankų klerkiuko ambicijos ne jo pačio naudai.

 • Euras+ 2020 vasario mėn. 09 d. 03:49:50

  Lietuvos valstybė yra feikas

 • Jo 2020 vasario mėn. 08 d. 22:20:32

  Jei Dėdulė su Magnolija įsakys, kad nebūtų paskirtas, taip ir bus, juk ekonomist neturi savo nuomonės.

 • Gret 2020 vasario mėn. 08 d. 21:08:14

  Toki prezidenta vyt greiciau

 • Jūs 2020 vasario mėn. 08 d. 19:49:19

  man atsakykite, kas valdo Lietuvą? Ar tas, kurį išrinkome iš blogiausių geresnį?..ar tas, kuriam pavesta atstovauti vyriausybę? Pagal pareigybes pirmasis atstovauja tautą pasaulinėje erdvėje, kitas - rūpinasi valstybės gerove. Tai gal ir imkitės kiekvienas savo darbo, be reikalo eikvodami ne tik savo, bet ir tautos nervus. Jeigu taip nori pirmasis kištis į valstybės reikalus, tai gal tegul imasi teismų, antstolių, bankų!!!, policijos ir kitų korumpuotų valstybės institucijų veiklos analizių ir būtinai nukenksminant pažeidėjus. Tuomet pasakyčiau: ačiū. Dabar kaip mažas vaikas. Ne žaidimams mes už poną balsavome, negali būti, kad ir vėl susimovėme. Anie vaikų neturėjo, bet šitas galėtų anūkus Lietuvoje auginti, kaip ir mes visi, juk lietuviai esame.

 • algirdas 2020 vasario mėn. 08 d. 18:32:36

  jei Prezidentas toliaregiskai masto,tai L. Savicko kandidatura stengsis patvirtinti kuo greiciau,priesingu atveju tai butu labai neskanus faktas,manau ta teisingai supranta ir musu Prezidentas

 • LAIMA 2020 vasario mėn. 08 d. 18:18:19

  Jau sitas"politologas" dumbliauskas, per tv3, tai tik akis varte ir bande kazka suregsti, apie Skvernelio zmona, nes dar nebuvo paruostas planas, ka kalbeti. Kitaip sakant - spargakos neturejo. Nauseda piese grazia, daug zadancia ateiti masiuliui, bet faktai rodo, kad jisai senai turejo tupet uz grotu. Tai Savickas nelabai tinka, nes gal pajuto konkurencija, jo ismintingiems patarejams. Tai butu gerai, kad sita saraskino kontora subyretu, kad visi siti libkoncervai dingtu ant amziu amzinuju, nes prisike tiek, kad kelio atgal nebus.

 • Nauseda 2020 vasario mėn. 08 d. 17:52:45

  Paviesino,kad inovaciju ir ekonomikos ministerijoje dirba jo sesuo Vilija,tai idomu ar gali prezidentas skirti savo ministra ar ne?

 • nezinantis požymiui 2020 vasario mėn. 08 d. 17:35:07

  Dalinai kaltas lyderis, kad išdavika į savo gretas priėmė ir buvo neižvalgus, bet taipat ir konservatorių lyderiai, parėmę savo balsais ir palikę seimo pirmininko poste, buvo neįžvalgūs ir dabar gailisi dėl to.Į žmogaus sielą neilįsi.Išdavystė amžina žmonijos problema, net Dievo sūnų toks Judas išdavė.

 • požymis 2020 vasario mėn. 08 d. 16:52:05

  Tikras lyderis turi sugebėt sukontroliuot savo komandą ir atsakyt. Dabar seimo pirmininko pats pastatęs nesukontroliuoja ir atsakyt nenori. Kad nesugeba ne tik seimo pirmininko sukontroliuot. Bet dar kaltint konservatorius- čia vaikų darželio lygis.

 • nezinantis - tai? 2020 vasario mėn. 08 d. 16:31:35

  Jei Karbauskis partijai netinka, tai partija tegu jį išmeta iš pirmininko posto.Dabar opozicija nori Karbauskį išmesti iš valstiečių partijos? Valstiečiams Gabrielius netinka, tai valstiečiai irgi gali užsimanyti išmesti Gabrielių iš konservatorių?

 • tai? 2020 vasario mėn. 08 d. 16:20:26

  Tai koks Karbausko kaip partijos lyderio lygis? Jei atvedęs į valdžią ir aukščiausius postus sustatęs nesugeba jų sukontroliuot? Tad jei partijoj nesusitvarko, kaip valstybės valdyme ir fiasko. Baigias kadencija realių darbų nėra ir pats bando trauktis..?

 • nezinantis juozui 2020 vasario mėn. 08 d. 16:09:21

  Pranskietis perėjo į opozicijos pusę ir pradėjo trukdyti valstiečiams vykdyti savo programą, kam jis toks valstiečiams priklausančiam poste?O prezidentas kokiu tikslu pradeda trukdyti vyriausybės darbą?Nori chaosą sukelti?Kuo blogiau Lietuvai, tuo geriauLietuvos prezidentui?

 • jei Nauseda nepatvirtins sio 2020 vasario mėn. 08 d. 16:04:09

  ministro, tai aisku jog jis ambicingas ir labai kerstingas ir jam nesvarbu valstybes gerove. Vien tai kad jis taip prikibo prie Narkeviciaus paaiskejo, kad jam pakeliui su Gabriu, gentvilu, palucku, roku. Zodziu, su tais korumpuociais, teistais, prisigrobusiais ir net ji pati paremusiais Pangoniais ir grigeo, grubliauskais

 • tai 2020 vasario mėn. 08 d. 16:01:40

  kad ministrus ,,skiria" ne prezidentas,o Mačiulis,kuris save pasiskyrė prezidentu...,todėl ir tempia gumą,nes patarėjui dar reikia susiderinti su Tata...,tai kaip tas pasakys ,-taip ir bus...

 • nezinantis skaitytojai 2020 vasario mėn. 08 d. 15:50:10

  Jei valdantiesiems ir premjerui tinka, tai jie ir atsako už jo darbus.Ateis konservatoriai , galės pagal save ministrus rinkti.

 • Skaitytoja 2020 vasario mėn. 08 d. 15:41:36

  Vaikinukas dar tegul subręsta. Tik baigus mokslus į ministrus ?, Manyčiau būtų teisinga į ministrus nustatyti amžiaus cenzą ,-- tarkim ne anksčiau ,kai pretendentui sueina 30 metų.

 • juozas 2020 vasario mėn. 08 d. 15:32:42

  Netikėjau, kad Prezidentas gali leistis į tokius niekingus žaidimus. Karbauskia kiek ilgai vargo, kol neatstatydino Pranskiečio. Dabar Prezidentas, pagautas keršto, ilgai vargsta su neatsttatydintu susisiekimo ministru Narkevičiumi. Atrodo, kad abu labai kerštingi. Jeigu vadovausimės kerštu, pavydu, godumu ar sukursime Gerovės valstybę, Manau, kad prezidentūra turėtų paruošti Gerovės valstybės įstatymą ir gaires ateičiai,

 • deinis 2020 vasario mėn. 08 d. 15:18:18

  Gal ir gerai ,kad neskiria ministri ,per tuos kelerius menesius ziurek ir sutausime sumele ,bus is kur prideti po tris auriukus

 • Nebus,nei lengvo,nei sunkaus,o liks be ryšio,nes 2020 vasario mėn. 08 d. 15:02:35

  valdyti valstybę teisingai nėra lengva.Pabandžiau patikrinti galimybes raštiškai,ar bus ta gerovė,ar ne.Gavau tris atsakymus,bet nei vienas neatsako į konkrečius klausimus,kodėl kenkiame savo valstybei,per valstybines institucijas.Tokie valstybinių institucijų veiksmai tinka anekdotams kurti arba biblijoms rašyti,nes paskaičiavimai yra su neigiamais skaičiais,kuriuos padauginus iš laiko,auga,kaip grybai po lietaus.

 • kaimietė 2020 vasario mėn. 08 d. 14:48:13

  Negerbiu tokių žmonių, juo labiau taip vadinamų "politologų", kurie neturi jokio objektyvumo, o pastatydami kiaulės akis kriuksi į vieną pusę ir nemato kitos, o žurnalistukai ploja katučių, paimršdami visus objektyvumo kriterijus.Šlykšti purvina masė.

 • Rima 2020 vasario mėn. 08 d. 14:45:36

  tai čia VISOS Lietuvos prezidentas? Nesvarbu, kad reikalingas ministras, bet geriau neskirti ir įkasti valdantiems. Žemas lygis.

 • Aklad 2020 vasario mėn. 08 d. 14:29:52

  Sitaip kuriama geroves valstybe, kerstaujant, riejantis ir dalyvaujant grupuociu intrygelese. Geda apsimelavusiam prezidentui.

 • Prosenelis 2020 vasario mėn. 08 d. 14:10:25

  As nemanau kad turi prezidenta tauta jinai isrinko ne sau oSpikui Diedulei ir jo gaujai.

 • Žuvis genda nuo galvos 2020 vasario mėn. 08 d. 13:59:59

  Tai išeina, kad vienas kito verti. Neįsivaizduoju, kad vadovas įsižeidęs gali elgtis kerštingai. Eilinis fabrikas subankrutuotų. Valstybės valdymas, tai ne berniukų erzelynė. Kas tai turi imtis proto ir prioritetu laikyti mūsų mylimos Tėvynės likimą. Kas turi parodyti pavyzdį? Aišku, kas aukščiausiai stovi.

 • XXXL > Antipolitikas 2020 vasario mėn. 08 d. 13:49:43

  Nėra čia kuo girtis ir didžiuotis - būtent tokių apolitiškų piliečių dėka į Seimą ir patenka būriai menkystų, niekšelių, netikėlių, demagogų, cinikų ir šiaip padugnių. Galiu užtikrinti, kad ateinantys rinkimai yra patys svarbiausi per paskutinį trisdešimtmetį. Jeigu neišspirsime į istorijos šiukšlyną šitų socdeminių/konservinių/liberastinių padugnių, tai jų ištikimi fanatikai išrinks tokius brudus, kad liksi ne tik be pop šou, bet ir be paskutinių kelnių. Raginu Tamsta ir kitus apolitiškus piliečius gerai pagalvoti apie savo bei savo vaikų ateitį ir ateiti prie urnų.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BELGIJA: pastarąją parą Belgijoje mirė rekordinis šiai šaliai koronavirusu užsikrėtusių pacientų skaičius – 283.
 • AUGO: vasarį Lietuvoje prekių eksportuota už 2,29 mlrd. eurų, o importuota – už 2,42 mlrd. eurų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokią kaukę dėvite?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +7 C

 +2 C

 

-1 +1 C

 +15 +18 C

+10 +12 C

 

+8 +9 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0871 PLN - 4.5442
RUB - 82.1046 CHF - 1.0557
GBP - 0.8795 NOK - 11.1940

Nuorodos