respublika.lt

Iš naujojo prezidento nieko gero nesitikima - straipsnio komentarai:

 • O tai ko gali 2019 gegužės mėn. 27 d. 11:12:06

  tikėtis, kai iš dviejų blogiausių, išrinkome neva geresnį. Juk balsavome, kad tik neišeitų buvusios klonas ir tautos nelaimė, akivaizdi konservinė, tik vaidinanti neva nepriklausoma. Jei ne konservų pinigai, būtų likusi prie suskilusios geldos jau pirmame ture.

 • Kis 2019 gegužės mėn. 25 d. 21:59:56

  pazadejo patiesijo?Juk ka jie zada nera ju sfera,tam yra valdziu pasiskirstymas,svarbu nekenkti,kaip tai dare nezinia is ko Dalia,ypac,kai ji buvo pastatyta i vieta.Beje savo darba darba prezidenturoje pradejo panasiai kaip ir partskoloje,nuo anglu kalbos patikrinimo.Juokingai siandiena atrode,kad tai buvo pagrindinis minstrams ir aukstus postus uzimancius zmones.Mano mazoji anuke moka ,tad galetu gauti" padoru"darba?

 • Vova 2019 gegužės mėn. 24 d. 21:50:18

  Kaip geriau taip ir gersiu toliau i prezidentu sveikata .

 • Klausimas tik, 2019 gegužės mėn. 24 d. 17:58:27

  katras po to, kaiI ŠKILMINGAI PRISIEKS IŠTIKIMYBĘ KONSTITUCIJAI, parodys visiško nusispjovimo į PRIESAIKĄ ir Konstituciją pavyzdį, o katras apsiribos „truputuką” ją aplaužęs :( Bet tas „truputukas” ir yra ESMIŲ ESMĖ, skirianti mus nuo kitų tautų, daranti unikalius, todėl net ir labiausiai sumaterialėjusiems turėtų būti aišku, kodėl net ir jiems nebus naudos mus prie kitos teritorijos prijungus... Nebent jis turtinės naudos skaičiavimo biorobotu seniausiai pavirtęs.

 • kur? 2019 gegužės mėn. 24 d. 16:07:09

  Kur skubėt? Estų tauta kartu su savo valdžia pasiskolintas paskolas iš kart iki minimumų sumažino. Nežiūrint kas pas estus valdžioje -dirba dėl žmonių. Pas lietuvius pasiskolintus 17 milijardų iki paskutinio pravalgo nemastydami. Kaip po 2020 metų atiduos mažėjant gyventojų skaičiui. Nežiūrint kas valdžioje bebūtų žmonėms tik blogėja. Po paskutinių įvykių Ukrainoje liko vieninteliai tokie per regioną. Kaip gudriausia..ant savo kailiukų ir visais atvejais.

 • nuostaba 2019 gegužės mėn. 24 d. 14:05:51

  "Natūralu, elektros tiekimas būtų buvęs atkurtas, bet tiražo spausdinimas būtų pavėlintas ir laikraščio jie nebūtų spėję išplatinti iki šeštadienio, kai jau įsigaliojo draudimas agitacijai. Buvome pasiruošę, radę elektrikus, kurie galėjo atlikti darbus, bet galiausiai pasiekėme kitą kompromisą“, – sakė pašnekovas." Ir kiek kainuoja "kompromisai"?:)

 • nuostaba 2019 gegužės mėn. 24 d. 14:03:50

  Kompromisų dienraštis vėl pragydo?:) "Anot V. Adamkaus patikėtinio, 2004 m. rinkimuose intrigų iš tiesų netrūko. Pavyzdžiui, vienos leidinių grupės savininkas esą buvo pagrasinęs, kad prieš pat antrąjį rinkimų turą pirmajame laikraščio puslapyje publikuos neigiamo pobūdžio straipsnį apie jų remiamą kandidatą. „Tas asmuo buvo pagrasinęs, kad viršelyje neva atsiras šlepečių nuotrauka, aliuzija į tai, kad V. Adamkus Lietuvoje negyveno, o greta to bus neigiamo mūsų kandidatui turinio straipsniai. Laikraštis turėjo būti išplatintas penktadienį prieš rinkimus. Tai neabejotinai galėjo daryti poveikį rinkėjams. Bandėme ieškoti susitarimo, tačiau, kadangi matėme realią riziką, štabe sugalvojome planą – naktį nutraukti elektros tiekimą minėto leidinio spaustuvėje....

 • Lietuvei prisiminkite 2019 gegužės mėn. 24 d. 14:02:21

  Kad ukrainiečiai labai Lietuviška kokteili gyrie artieja laikas kad Lietuvoja bus labai reikalyngas.

 • Nieko gero, 2019 gegužės mėn. 24 d. 11:28:41

  rinksime kaip visada, iš abiejų blogiausių "geresnį". Nebejuokinga, kai patys sukvailinti tautiečiai pasirinko Damoklo kardą. Protu nesuvokiama, kaip sukčiai vėl apsuko galvas žmoneliams. O gal bobutės nori būti skriaudžiamos, užtai kaip malonu prašyti paaukoti sriubai per visas tv šalyje. Nepykite, bet taip yra, esi biednas, kad durnas, o durnas, kad biednas. Balsuokite ir toliau už konservus, greit negausite nei sriubos, o žiniasklaida jau dabar pajungta cenzūrai. Nieko prieš konservus kituose portaluose neparašysi, cenzūra.

 • Ebolas 2019 gegužės mėn. 24 d. 11:27:14

  O Dieve, kokia nerazumna toji šimonklė, kad gerb. autoriaus Brazdžionio eiles panaudoti piktam kėslui: kiršinti tautą, peizėti savo vulgarias eiles. Noriu paklausti: ar ji protinga, o gal; stogas jau pavažiavo? Nežinom jos biografijos, koks jos tėvas, o kad motina prieglaudoje, kaip kad rašė keletas komentatorių, viską parodo apie šimonklės nemeilę motinai ir Lietuvos žmonėms, parodant velnio ragus, chamiškumą.

 • Katras laužys Konstituciją 2019 gegužės mėn. 24 d. 10:40:28

  pats asmeniškai, arba nesipriešins ją laužantiems Seimo sprendimams? T.y., katras labiau pasiryžęs išduoti, įsivaizduodamas, jog tai daro jį šiuolaikišku (moderniu)? Nausėda žadėjo bent jau iš paso nevaryti lauk Valstybinės kalbos ir neapversti aukštyn kojomis sąvokos „šeima” sampratos. O kaip su kitais reikalais? Ar DVIVEIDEI pilietybei pritars?

 • palyginimai 2019 gegužės mėn. 24 d. 10:37:53

  Naujas Ukrainos prezidentas iš pirmų dienų pasirašė įsaką dėl Parlamento paleidimo ir naujų rinkimų. Atleisti eilė atsakingų ir pakeisti kitais. Lietuvoj šie valdžioje turėdami 2 aukščiausius psotus kaip Seimo pirmininko ir premjero, reiškia galios sukoncentruotos, greiti tik draust, kiršint, tirt.. Ką patys tęsia blogindami. Kur rimčiau tik bejėgės imitacijos..Rinkimai parodė, kad net relaybėje nesigaudo..

 • Janina 2019 gegužės mėn. 24 d. 10:33:06

  Ne be reikalo Landsbergis mus vadina burokais.Taip pasidareme,kad dabar sunku apsispresti.Kiek koservai mums lietuviams pridare skriudos,geda pries visus.Panele zada..zada..O kaip ji sneka seimo posedziuose,as niekad nesu girdejusi kad ji papriestarautu savo partieciams,nors ji aiskina atvirksciai.Balsuosiu is dvieju blogybiu uz viena-NAUSEDA.Sekme rinkimuose.

 • Na,... 2019 gegužės mėn. 24 d. 10:21:19

  as tai balsuosiu zinoma uz Nauseda. Taciau, del Smetonos tai nenoreciau sutikt. Jei jau garbinam Smetona, kuris i valdzia zinom, kaip atejo, tai rodo, kad su demokratijos tradicijom ir pacia demokratija pas mus nekas...

 • katė 2019 gegužės mėn. 24 d. 10:09:10

  Prezidentu turėtų išrinkti Nausėdą. Prisimenate Antaną Smetoną? Tai buvo ryškiausias Lietuvos vadovas. Iki šiol drabstomas purvais. Bet Jis buvo Lietuva. Toks būtų ir Prezidentas Nausėda. Ir Smetonos, ir Nausėdos vardai ir pavardės iš tiek pat raidžių. SEPTYNIOS. Tiek pat raidžių Lietuva, Vilnius, ateitis... Jeigu Tauta apsiriks, laukia likiminiai praradimai ir nelaimės. Įsidėmėkite tai.Lietuva JAU ant bedugnės krašto. Neleiskime jai visiškai išnykti.

 • nuomone pries tai rasiusiam 2019 gegužės mėn. 24 d. 09:55:12

  Panasu ar ne, galima rasti Ivanausko knygoje RP: vardan ko ? O kad musu padetis siuo atzvilgiu ypatinga mano nuomone, rodo ir tai. Mes nafta perkam brangiau is jurinio terminalo, kas labai atsiliepia MN pelningumui, o latviai is Rusijos i Ventspili nafta gauna is Rusijos per vamzdynus iki siol. Mums patys zinom del ko, rusai sukele duju kainas, tai brangiai jas dabar gaunam is to laivo, o latviai is estai iki siol zymiai pigiau jas gauna is vamzdynu. Latviai is baltarusiu elektra pirks pigiai o mes - ne. Ir tt., Ar tai mums zada sviesu rytoju - labai abejoju..

 • nepanašu 2019 gegužės mėn. 24 d. 08:42:50

  nepanašu į Amerikos kaip prostitute rašo. Bijotų Amerikos, būt kaip ir kiti išsiviešinę su kgb.... Čia greičiau nesugebėjimą atiduot Amerikai paskolų dangsto po superdėtu uolumu tikėdami anuos apkvailint? kad nereikėtų paskolų atiduot kur su tauta regis gražiai pravalgė negalvodami apie ateitį. Kaip estai iškart mažino paskolas ir iš savęs užsidirba. Ir kaip lygūs su Amerika ir Rusija kalbasi..

 • pensininkas 2019 gegužės mėn. 24 d. 08:41:59

  iki tol, kol bus rinkimai pastu ir balsu skaiciavimas privaciame servirije, bus renkami tik palankus kandidatai i prezidentus ir partijos i seima.

 • ARTIMIAUSIA LIETUVOS ATEITIS: 2019 gegužės mėn. 24 d. 08:17:29

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • benas 2019 gegužės mėn. 24 d. 08:12:49

  is siu dveju kariskiu pozu atrodo, kad jie apsisiko

 • atsakomybė 2019 gegužės mėn. 24 d. 08:06:46

  Valstybės valdyme dirbama pagal LR Konst. 46 str.. Valstybės ūkinė veikla reguliuojama taip, kad tarnautų bendrai Tautos gerovei. Aukščiausią valdžią vykdo Seimas, Prezidentė su vyriausybe, teismai. Pirmą kart prie šių valdžioje, kur turi 2 aukščiausius postus kaip Seimo pirmininko ir premjero, nuo pat pradžių valdžia su teisėsauga sau atlyginimus susikėlė. Kitiems, kaip ne žmonėms, taupyt į apačias reaguojant į gyventojų mažėjimą. Apie valstybę stiprinančias ir vienijančias strategijas, kad gerėtų bendra tautos gerovė, net neklauskt. Nes tik draust, tirt, slopint kas neįtinka...Kaip ir reikiamos ūkinės kometencijos nesimato. Ar jei kas iš gerų norų ir pasako, kaip poveikiu vertina. Ir kaip povai vaikšto -niekas nedrįskit..

 • Ats tam nu 2019 2019 gegužės mėn. 24 d. 06:57:53

  Skvernelis nors ir policininkas bet kartais turi ir blaivaus proto. O ponia prezidente su konservatoriu komanda tai realybes jausma prarade ir padangese skrajojantys svajokliai. O zodzio laisves apribojimai cenzura atsirado dar gerokai pries i valdzia ateinant valstieciams. O kad valstieciai daug ka nuvyle tai faktas. Pagaliau jie turi tik 3 ministrus. Visi kiti Grybauskaites ir konsrrvatoriu. Tad ko noret..

 • Is praeities 2019 gegužės mėn. 24 d. 01:31:14

  Gitano tevas buvo puikus zmogus.

 • Vardas 2019 gegužės mėn. 23 d. 23:28:57

  Kokios laidotuviu nuotaikos svietimo darbuotoju Andriaus NAVICKO ir mediku sajudzio Ziviles GUDLEVICIENES, net sunku patiketi. Aisku Ingrida Simonyte yra Budule, bet kaip galima nenoreti Landsbergijos Svietimo ministres Austejos Landsbergiene, Landsbergijos Sveikatos ministro Matulo arba Juknevicienes arba Degutienes. O juk dar yra Gitanas Nauseda, jei ta Budule Ingrida Simonyte netinka. Dar Viktoras Pranckietis galetu eiti LRP pareigas.

 • Labai "naudinga"karabaso parama- 2019 gegužės mėn. 23 d. 21:21:01

  PROVALAS antram lizinginiam garantuotas.

 • >tam Nu 2019 gegužės mėn. 23 d. 15:28:32 2019 gegužės mėn. 23 d. 20:34:49

  Skvernelis gali būti protingas, darbštus, įdomus ir dar visoks, bet jis yra vienas iš policinės valstybės, kurios "valstiečiai" siekia nuo pat pradžios, diegėjų. Įvairiausių godišių ir garbėtroškų jau turėjom valdžioj, pradedant Landsbergiu, bet šitie ištroškę vienvaldystės maniakai net konservus perspjovė. Jau dabar draudimai ant draudimų, tai kokios diktatūros tikėtis, jei visi įmanomi postai į jų nagus patektų? Tamsta užmiršote Skvernelio pasisakymus apie policinę valstybę? Aš neužmiršau!

 • Gerb. Rinkėjai ! 2019 gegužės mėn. 23 d. 20:20:29

  Gal galite pasakyti ,kodėl : kur tik pasireiškia faktinis valdovas , visur sukiršina žmones ? Šį kartą supykdė kunigus.Atseit,buvo taip . V.Landsbergis Marijos radijuje labai gyrė Šimonytę.Ne visas liaupses ištransliavo ,todėl supyko .Parašė į FB .Kaip drįso panaudoti ,pagal jį, cenzūrą ? Liepė kunigui atsiprašyti. Šiandien Telšių Vyskupas teisinosi per LRT radiją.

 • Pensininkas 2019 gegužės mėn. 23 d. 19:32:28

  Gal "zmoniu" prezidebtei suveiks sazine ir ji grazins pavogtas pensijas

 • ŠUNAUJA 2019 gegužės mėn. 23 d. 18:11:16

  nieko daugiau nesugebat, tik paVYDĖTI TIEMS, KURIE YRA APSUKRESNI IR PROTINGESNI

 • Marija 2019 gegužės mėn. 23 d. 17:50:17

  Piktos ir nepatenkintos nuomones, nepritariu joms.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATVERS: Šveicarijos vyriausybė penktadienį paskelbė, kad nuo birželio 15 d. šalis savo sienas atvers iš ES valstybių ir Jungtinės Karalystės (JK) atvykstantiems keliautojams.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, birželio 4-ąją, pirminiais duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar manote, kad koronavirusas Lietuvoje jau nugalėtas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +10 C

+13 +16 C

 

+13 +14 C

 +21 +22 C

+18 +20 C

 

+22 +23 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1250 PLN - 4.4372
RUB - 77.8132 CHF - 1.0786
GBP - 0.8969 NOK - 10.6048

Nuorodos