respublika.lt

Iš ciklo „Nidos karų kronika“: Kas sieja darbo inspektorius ir užsimaskavusius šmeižikus? - straipsnio komentarai:

 • geopolitikos expertas 2020 liepos mėn. 16 d. 08:27:51

  Valdžia visada leidžia atsigauti verslui, nes kitaip nesurinktų mokesčių, bet prieš tai dar tvirtai už gerklės visus papurto, kad būtų iš ko pasikelti algas, antraip neišgyventu. O kas mes - be valdžios? Jei jos neturėtume, patys turėtume patapti Briuselio liokajais. Kol kas ES chalujai yra Lietuvos valdžia ir mums patiems nereikia vykti Briuselin laižyt jiem užpakalių. Tad kol kas viskas OK ir mes patenkinti ir mūsų valdžia soti. O tikrinti viską instancijoms būtinai reikia. Nes kol žmogus nepasitikrini, nesi tikras trenktas tu ar ne? O Inspektoriai vietose tą labai greit nustato: jei duodi laiku į leteną - esi nedurnas ir gali sau ramiai dirbti, jei šakojiesi prieš revizorius ir kaip koks tomkus rėki, kad esi nekaltas - esi trenktas ir pavojingas visuomenei. Todėl iš tavęs atima licenziją ir daugiau prie žmonių neprileidžia, nes esi baisesnis už koronovirusą. Jei nenurimsti ir ieškai teisybės, valdžia uždeda antsnukį arba marškinius su ilgom užrištom rankovem. Nebepasimaskatuosi

  5 0
 • siaip 2020 liepos mėn. 16 d. 07:57:34

  Jei neklystu, per koronaviruso pandemija Skvernelis is tv ekrano guode, kad leis atsigauti viesbuciu verslui, kad nebankrutuotu ir su patikrinimais nespaus

  0 0
 • skaitytoja 2020 liepos mėn. 16 d. 06:43:23

  Įsivaizduoju, kiek kartų Griciaus pavaldiniams teko nabagams verslininkams paskutines kelnes numaut, kol savo načialnikui susimetę šitokią mantiją nupirko. Su tokia "uniforma" Vyr.Lietuvos inspektoriui negėda ne tik į bet kurį kurortą nuvažiuot, bet ir tą pačią Nidos "Skalvą" eilinį arba neeilinį kartą patikrinti: pamačius tokį revizorių, neetatiniam korespondentui Tomkui turbūt akis ant kaktos išsprogtų, ko gero, net neužtektų fantazijos "gražaus vaizdialio" aprašyti...

  2 0
 • step by step 2020 liepos mėn. 16 d. 06:32:32

  Karališka Gerb. pono Griciaus nuotrauka - įrodymas, kad SEB prezidentas savo rinkėjų nenuvylė ir mes tvirtais žingsniais ir darniomis kolonomis drąsiai koja kojon žygiuojame į šviesų GEROVĖS rytojų.

  3 0
 • marija 2020 liepos mėn. 16 d. 06:24:09

  Kuo labiau žiūrau į vyr. inspektoriaus fotkę, tuo labiau mano širdelė džiaugiasi: NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS PAREIGŪNŲ UNIFORMOS YRA DAUG PUOŠNESNĖS UŽ SOVIETINES SALDOFONAMS VATNIKAMS SKIRTAS.

  4 0
 • nelabasis>marijai 2020 liepos mėn. 16 d. 06:16:19

  iš balos, iš balos, negi prisipažinsiu, kad iš pelkės, kur velniai veisiasi

  1 0
 • marija 2020 liepos mėn. 16 d. 06:13:45

  Žiūrau į Lietuvos vargšų vyriausiojo užtarėjo ponulio Jonelio Griciaus fotkę ir negaliu atsigrožėti: AR IŠ BALOS TOKS GRAŽUMAS?

  2 0
 • apatija? 2020 liepos mėn. 16 d. 06:00:16

  O buvo laikai, kai po Klaipėdos kabakus landžiojo su patikrinimais higienos centro specialistai kartu su...garsaus bandito Gaidjurgio chebra. Juokingiausia, kad susimokėti "už stogą" valstybės inspektoriams tekdavo vos ne dvigubai brangiau nei banditams. Kas didesni svolačiai? Gaila, kad be Tomkaus niekam dėl to galvos nesopa... "Veršių tauta" ir tiek.

  3 0
 • cha - cha 2020 liepos mėn. 15 d. 21:08:29

  Man tai labiausiai patiko: Geradare anonime - "Lietuvos patriote nuo 1988m.

  4 0
 • Nidoje smirda ką ten veikti? 2020 liepos mėn. 15 d. 21:05:23

  Smirda Nidos socialiniai būstai,,bebrų biudžetinių tvaikas tvyro dar kiaunių tulžies pilnais pagiežos veidais-daug džipų ir kosminės kainos

  3 1
 • na jo, 2020 liepos mėn. 15 d. 20:55:01

  ką rašyti Tomkui ar jo žurnalistams, pažeidė jie kažką ar ne, tegu nusprendžia jie ir aiškinasi tarpusavyje. Bet šitos parazitų inspekcijos "darbo" metodai, ne vienam verslininkui kaulu gerklėje stovi. Na nežinau, koks savininkas vėpla turi būti, kai po tavo nuosavas patalpas netramdomai šliaužioja visokie atsilupėliai ir drasko tau akis, manipuliuodami mistiniais anoniminiais skundais, tikėtina jų pačių sukurptais. Pakako užšokti ant žurnalistų ir visa banditinė drąsa išgaravo.

  3 0
 • Dvigubi standartai ? 2020 liepos mėn. 15 d. 20:46:04

  Komentatoriai - jūratės ir kastyćiai tik nekalbėkite ir nerašykite už visus! Jums neįdomu, o kitiems ĮDOMU! Kiek dar Lietuvoje, beveik visose institucijose vyraus dvigubi standartai? Žinomi faktai,kaip PC atlyginimai "imami" ,etatai yra,o darbuotojų nėra.Kasininkės, salės darbuotojai turi dirbti už du ir net už tris.Darbo inspekcijai žmonės pranešinėja,bet biurokratai nekreipia dėmesio.

  3 0
 • anonimų expertas 2020 liepos mėn. 15 d. 18:25:57

  Išanalizavęs Z.Froido filosofiją bei sugretinęs ją su P.Cvirkos veikalu, kurį savo rankoje laiko paminklas P.Cvirkos aikštėje, akies tikslumu nustačiau, kad anonimo tapatybės nustatyti neįmanoma. Jis gali būti ir jūsų geriausias draugas, ir buvęs darbuotojas, ir net paprasčiausias pavyduolis, besišeriantis iš jūsų rankos. Todėl jis mūsų dėmesio nevertas, nes yra niekingas padaras ir tiek. O štai pareigūnai ir nusikaltėliai, kurie veikia anonimiškai viešumoje yra itin įdomūs. Niekaip nesuprantu, kodėl Aro vyrai, ginkluoti iki ausų automatais ir granatomis, į teismo salę nusikaltėlius veda kaukėti. Ko bijo: koronoviruso ar nusikaltėlių sėbrų? Jeigu koronaviruso aišku - Veryga liepė! Jei dreba prieš nusikaltėlius ir jų sėbrus - absurdas. Kaip tada teisme jaustis liudininkams, kurie neginkluoti? O kodėl teismas leidžia veidus slėpti po laikraščiais ir kapišonais nusikaltėliams, nesuvokiu: gal bijo, kad kiti nukentėjusieji juos atpažins ir teks bylą papildyti. Kas gi norės daugiau darbo?

  3 0
 • anusas 2020 liepos mėn. 15 d. 17:58:26

  a man anonimščiks panašus anonistą, kuris stebi aplinką ir viską daro iš už kampo iki laimingos pabaigos

  1 0
 • juonis 2020 liepos mėn. 15 d. 17:53:59

  Kas yra anonimas? Tai ne tik skundikas, bet ir bailys, kuris lieja pagiežą ir žaidžia karą svetimomis rankomis, o pats, pasislėpęs už kitų nugaros, trina piktdžiugiškai rankas.

  2 0
 • senolis 2020 liepos mėn. 15 d. 17:49:48

  Menu dar sovietmecio laikais Rusu sajunga paskendo anoniminiuose skunduose, milijonai tikrintoju lakste po visa sajuza, taskydami lesas komandiruotems ir aviabilietaams. Ir tada kazkas is politbiuro isleido prikaza, kad pareigunai i anonimkas neraguotu. ir tada anoniminiai skundikai ir pavidelnikai aprimo.

  1 0
 • Valentina iš Nidos 2020 liepos mėn. 15 d. 17:18:20

  Kas gina komandiruotas revizores ir kaltina RESPUBLIKOS reporterius, lai pasišneka su viešbučių ir restoranų savininkais, kokį košmarą jie išgyvena vasarą Neringos, Palangos ir Šventosios kurortuose. Ne sezono metu jie iš savo kišenės turi išlaikyti savo turtą ir moka valstybei, tai yra mums, milžiniškus mokesčius, kurie kurorto zonose yra brangesni nei Vilniuje, po to pusę vasaros dirba tam, kad išliptų iš minuso. Sezoninių darbuotojų rasti nelengva. Įdarbintas jaunimėlis padirba kelias dienas, po to išeina "į pliažą" ir... nebegrįžta. Kai kada net savo asmeninius daiktus palieka, kurių sugrįžta pasiimti tik vasarai besibaigiant. Ir tuomet, kai šeimininkai patys puola tvarkytis ar samdo pirmus po ranka pasitaikančius padienius darbuotojos, pasirodo ordos revizorių ir tikrintojų, kurie dar nuo sovietmečio įpratę vasarą kurortuose pasiganyti. O kad viską gautų už dyką, kabinėjasi prie kiekvienos smulkmenėlės. Nenustebčiau, sužinojusi, kad ir anoniminius skundus jie patys sau pasirašo..

  3 0
 • blinde 2020 liepos mėn. 15 d. 15:54:42

  Su visa pagarba Tomkui, tačiau šioje situacijoje perlenkė lazdą Tomkus. Pareigūnai vykdo savo funkcijas. O rašyti tokias nesąmones yra žema.

  0 2
 • Cha cha cha... Nuomone, tai čia ir 2020 liepos mėn. 15 d. 15:18:21

  būsi tas mielasis ANONIMUS? Kaip sekasi Delpio kolektyvui?

  0 0
 • Nuomonė 2020 liepos mėn. 15 d. 15:07:13

  Tokia rašliava negali būti vadinama žurnalistika.

  0 4
 • Vladas 2020 liepos mėn. 15 d. 13:43:27

  Vienu žodžiu anonimas bailys ir padlaižūnas

  0 0
 • >>>analitikas 2020 liepos mėn. 15 d. 13:27:30

  Spėju, kad niekas iš tikrintojų į Nidą pas Tomkų nebevažiuos, nes akivaizdu iš jo demonstruojamos pozicijos, kad jis nieko nebijo. Todėl inspektorių ir konrolierių šansai valstybės sąskaitą nuvykti į kurortą, o ten pas savo aukas už dyką paėsti ir pagerti yra lygūs nuliui. O ko tada bevažiuoti?.. Kaip rodo praktika, dažnas verslininkas pamary kai kada net nebeturi laiko skirti savo klientams, nes nuolat tenka "aptarnauti" ir "tupčioti" apie įv, instancijų "tikrintojus", kurie vasaros laukia tik dėl to, kad galėtų spiečiais lėkti prie jūros.Beje, už mūsų visų biudžeto pinigus.

  0 0
 • analitikas 2020 liepos mėn. 15 d. 13:16:43

  Lenkiu savo žilą galvą prieš žurnalistą Vitą Tomkų. Negaliu atsistebėti jo išradingumu - ne tik parenkant žanrą savo skaitytojams (kai kada tenka rašyti taip, kad net ir durniai suprastų, kas ir kaip juos apvaginėja), bet ir kovos metodus su nuprotėjusiais biurokratais, kuriems visi paprasti žmogeliukai su savo skundais ir vargais yra it įkyrios musės, kurias būtina nuolat nuo savęs nuvaikyti, kad garsiai nebezystų. Ir štai apmusiję ir apkerpėję biurokratai papuolė į Tomkaus spąstus: nekaltų žmonių skalpų medžiotojai patys tapo aukomis, kurias apskundė kažkoks anonimas ir dar su konkrečiomis įtariamųjų pavardėmis. Spąstai užsidarė: ką darys pavaldiniai, kurių tiesioginį viršininką Vilniuje įskundė visagąlis anonimas? Ar išdrįs sisioti prieš vėją? Jei ne, bus dvigubi standartai: kai vienus pagal anoniminį skundą tikrina, o kitus ne... Juolab, kad redakcija siūlo savo paslaugas ir siūlo drauge su inspektoriais išsiaiškinti vietoje, kas dedasi toje Nidos "Skalvoje"? Įtariu, kad nieko.

  6 0
 • viskas čia fignia, tovarišči, 2020 liepos mėn. 15 d. 12:46:01

  o Jūs tamsta Vitai, ateikite saulės palydėti į pajūrį prie "šiaurinio" įvažiavimo, ten kur stovi visų ambasadorių ambasadoriaus globojamas kupolas, o jeigu dar ateitumėte ten saulei nusileidus, per kokią "pudrą", tai įpūdžių neturėtumėte kur dėti, na nebent pasiklystumėte ir patektumėte į zuikio daržą, vat tai čia Jums būtų krantai ilgam ...

  4 0
 • Gal 2020 liepos mėn. 15 d. 12:07:03

  dar gerb.Tomkus galetu atskleisti sitos saikos bizneli smiltyneje,senoje perkeloje,ten be skrupulu buvo susidorota su prekybininkais itaisant saviskius. Cia tos pacios hebrytes darbas!

  0 0
 • Puiki 2020 liepos mėn. 15 d. 11:47:27

  ta salis,ir taip aisku kaip kas tvarkoma. Labai teisingas pavadinimas, LEGALI MAFIJA!

  0 0
 • PrInCEsĖ... 2020 liepos mėn. 15 d. 11:24:26

  O jei visgi trumpam įsivaizduotume, kad ne profesija, o žmogiškumas yra svarbiau? T. y., ne aštrus liežuvis, ne aštrus nagas, o visgi kažkokia didesnė visuma, protas, kuris valdo ir liežuvius, ir nagus? Ar tai jau visai nelogiška mintis?... Šiuo atveju Vaišvila, visgi dar turi sveiko proto... blaivumo. O jis teigia, kad būta susitarimų, apie kuriuos siauras mąstymas neturi nuovokos. Juk bet kas gali suvokti, kad gyvename bendroje erdvėje (Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Baltijos). Dabar dar Ukraina jungiasi ir Vokietija, ir tai kaimynai, tai normalu. Kaip to įmanoma nesuprasti?

  0 0
 • XXXL > Jurate 2020 liepos mėn. 15 d. 10:54:18

  Man yra įdomu, nes šie straipsniai - ne apie užgautas V.Tomkaus ambicijas ir jo privatų biznelį - šie straipsniai apie "demokratiją" ir "žodžio laisvę" Lietuvoje, apie tai, kaip ir kieno rankomis yra susidorojama su tais, kurie eina prieš šitą pragaištingą sistemą. Matomai, jūs, ponia, esate iš tų, kuriems labiau patinka istorijos apie ministro suvalgytus kotletus.

  0 0
 • Jurate 2020 liepos mėn. 15 d. 10:22:52

  Ka autorius bando tais straipsniais „Nidos karu kronika” pasiekti? Man toks jausmas, kad viesai lieja savo asmenines emocijas ir tiek. Kam idomu kas koki skunda parase?

  0 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
8. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
9. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
10. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
11. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
12. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
13. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
14. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
15. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
16. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
17. O jeigu karas?
18. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
19. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
20. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
21. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
22. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
23. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Ką atnešė Žiurkės metai
25. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai

Dienos klausimas

Ar stebėsite išrinkto JAV prezidento Dž.Baideno inauguracijos ceremoniją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-15 -13 C

-3 +1 C

 

-2 +1 C

-3 +2 C

+2 +4 C

 

+2 +4 C

1-6 m/s

1-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2132 PLN - 4.5352
RUB - 89.4400 CHF - 1.0769
GBP - 0.8910 NOK - 10.3423

Nuorodos