respublika.lt

Ir referendumai veikiausiai bus uždrausti - straipsnio komentarai:

  • B
    Buvęs 2021 birželio 15 21:24:41

    Teisingai, jokių, b..., čia referendumų!!! Ir jeigu ką - šaudyti vietoje, tvojumatj!!!!! Sugalvojo, matai, čia visokias demokratijas...

    16 20
    Atsakyti
    • B
      Buvęs 2021 birželio 15 21:33:17

      P.S. Baikit "minusuoti", nes "prisiminusuosit" - mažai nepasirodys!!!

      6 13
      Atsakyti
    • A
      2021 birželio 15 21:58:50

      Baik gazdinti šiknaruri

      12 5
      Atsakyti
    • › "Aš" 2021 birželio 15 22:16:04

      Eik na**** !!!!!

      5 4
      Atsakyti
    • Novakas 2021 birželio 15 22:54:52

      Nesuprato chebra tavo sarkazmo

      7 0
      Atsakyti
  • B
    Buvęs 2021 birželio 15 21:33:17

    P.S. Baikit "minusuoti", nes "prisiminusuosit" - mažai nepasirodys!!!

    6 13
    Atsakyti
  • J
    Jetau 2021 birželio 16 03:40:38

    Neduok dieve gimti propagandonu. Kalena savo maldas, net protezai barska

    3 8
    Atsakyti
  • A
    2021 birželio 15 21:58:50

    Baik gazdinti šiknaruri

    12 5
    Atsakyti
  • M
    Macas 2021 birželio 16 08:15:00

    KGB valdo Lietuvą ir vykdo putino nurodymus toliau o batka juokiasi I ūsą ir galvoja gera ta dermo kratija režimas kaip ir pas batka

    5 5
    Atsakyti
  • K
    Kaunietis 2021 birželio 15 17:16:03

    gyvensim kaip Š.Korėjoje ir pavydėsim Baltarusijai. Teks garbinti lgbt.

    49 4
    Atsakyti
  • › "Aš" 2021 birželio 15 22:16:04

    Eik na**** !!!!!

    5 4
    Atsakyti
  • d
    dauguma nebalsuoja 2021 birželio 15 17:59:12

    tame tarpe ir as galvojant: nes farsas vistiek nuo taves nieko nepriklauso...Bet pasirodo priklauso, nes mazai balsuojanciu gali isrinkti ir susidarys tokia koalicija, kuriai visiskai vienodai ka zadejo rinkejams, svarbiausiai issilaikyti valdzioje: po 4m issirinksit ka noresit.....Todel reikia nepatingeti ir eiti balsuoti.

    45 3
    Atsakyti
  • a
    as 2021 birželio 15 18:13:26

    sitas seimas ir vyriausybe turi buti atsaukti

    68 3
    Atsakyti
    • "
      "Monach" 2021 birželio 15 18:16:38

      Cha cha cha "Mafija" neatšaukiama,"Mafija" TRIUŠKINAMA...,nieko asmeniško !!!

      61 0
      Atsakyti
  • C
    Cia ne demokratija 2021 birželio 15 20:58:31

    o pornografija ir dar iskrypusi.Varo ant baltarusijos,bet savame kieme daro ka tik nori-issidirbineja,baugina,cenzuruoja,santazuoja ir t.t.Tokia salis pasmerkta zlugimui.Ir stebint visus ivykius susidaro nuomone,kad tai daroma samoningai ir sistemingai.Kaip suprantu,net valdziagyviai nesupranta kiek galima s...i ant muziku galvu o muzikai vis kencia ir kencia...Net i vaikus pasikesino-tyla!Ruosiasi vakcinuoti 90%populiacijos-tyla!Iveda absurdiskus draudimus,baudas-tyla!Valdziagyviai ko gero pasimete yra?Na ka daryti su tokia tauta kuri atvirai vadinama sunauja,gyvuliu ukiu,vatnikais,lopais ir t.t.niekaip nereguoja?Ogi reikia is tautos ISSIDIRBINETI ir KIEK TIK SIRDIS GEIDZIA !Nes muzikai kantrus ir besmegeniai...numetei saldainiuka,bet atemei visa uki...ir muzikas tyles,rankas kojas valdziagyviui buciuos ir dar paklaus-gal as dar skolingas,gal savo vaikus,zmona,motina,teva ir visa savo gimine galu atiduoti i vergove?Kam ta laisve,jei nezinai ir nenori ja naudotis?

    60 3
    Atsakyti
  • w
    wow 2021 birželio 15 23:24:29

    skaityti su ironija: nu ka, klumpakojai, pamirsot 90uosius, kai per mitingus katuciu plojote po sukio: "mes gyvensime kaip smetonos laikais!!! ". o susirinkusieji plojo katuciu. Tai ko dabar nepatenkinti??? smetonos laikais referendumu nebuvo, o tik mokesciai.

    17 3
    Atsakyti
  • O
    Ona 2021 birželio 15 18:11:22

    tai būtų didelė šventė.Pirmyn vergai nužemintieji.

    58 2
    Atsakyti
  • m
    matyt 2021 birželio 15 21:20:49

    demokratija sukišta konservatorių į lgbt subines

    45 2
    Atsakyti
  • V
    Vytas 2021 birželio 15 19:42:06

    Del svietimo... Kai kuriose valstybese(lyg ir toje pacioje Rusijoje taip patirgi) isejo istatymai,kad svietimas mokyklose...yra nusikalstama veikla.Ta prasme,mokytojai bus kalti,jei skatins ir ugdys mokiniu mastyma bei kurybiskuma,bus atsakingi pries ateiti..Lietuvoj gi 31 metus svietimas nebuvo atvirai griaunamas,bet...slaptai.Griovimo politika buvo vadinama(ir tebera) "reformomis".Gal todel dar tarybiniais metais nesimokes jaunimas yra lyg vienadienes plastakes:sunkiai reiskia mintis gimtaja kalba(kuria dabar dar tersia anglicizmais,slengu ir tais paciais rusiskais keismazodziais),daznai turi skurdu lietuviska zodyna(anglu kalba tera sukurta bizniui),lietuviu kalba jaunimo lupose neteko skambumo,kurybines(priesatlantidines dar) kibirksteles,sklandumo ir gyvasties.Keista,bet tarybiniais metais mokykloje as turejau reikliausius lietuviu kalbos ir literaturos mokytojus.

    37 1
    Atsakyti
  • i
    italas 2021 birželio 15 17:21:05

    Kas valdo Lietuva: ar Tauta - ar KGB agentai, komunistų partijos.

    74 1
    Atsakyti
    • v
      valdo 2021 birželio 15 17:36:59

      'dedules' hebra .

      47 0
      Atsakyti
    • "
      "Monach" 2021 birželio 15 18:05:39

      Kas Lietuvą valdo,šiai dienai PB,o vyr."Smotriaščyj" senis žydas "Antibiotikas"....,nieko asmeniško !!!

      30 0
      Atsakyti
  • L
    LR Konstitucijoje 2021 birželio 15 17:34:07

    aiskiai skelbiama Tauta turi teise i Referendumus .

    85 1
    Atsakyti
    • "
      "Monach" 2021 birželio 15 17:52:51

      O valstybiniai "Mafijai" "po barabanu"Konstitucija,juk teisėjai KIŠENINIAI ir t.t. .... !!! !!! !!!

      53 0
      Atsakyti
    • j
      jeigu netures teises nuo 1 liepos 2021 birželio 15 17:55:12

      ar sakykim juristai ginatys visuomenes interesa gales paduoti valdzia i teisma?Juk tai realiai konstitucijos pazeidimas?

      59 0
      Atsakyti
    • i
      ir Lietuvoje negali buti uzsienio kariniu baziu 2021 birželio 15 21:24:45

      bet jos yra. Ir daug pilieciu netgi tam pritaria. Kita dalis bijo viesai priestarauti.

      12 0
      Atsakyti
  • "
    "Monach" 2021 birželio 15 17:49:49

    Reikia TRIUŠKINTI LIETUVOS "Mafiją",kitaip SUTRYPS,o Šeimų Sąjūdis valstybvaldžiams nei galvoj,nei šiknoj,juk apsiskelbė visam pasauliui,kad Lietuvos valstybinė "Mafija"galinga ir nebaudžiama,nieko asmeniško,tik praktiškai galvoju !!! !!! !!!

    50 1
    Atsakyti
  • "
    "Monach" 2021 birželio 15 18:09:11

    Pora iš trasos žvaigždute š kaktą nupūsti,kad kiti pagalvotų,kad ir jiems gali taip nutikti...,nieko asmeniško,praktiškai galvoju !!!

    20 1
    Atsakyti
  • K
    Karlas Marksas 2021 birželio 15 18:25:13

    Šmėkla sklando virš Europos - pyzdieco šmėkla (iš Pyzdiecų partijos manifesto).

    39 1
    Atsakyti
  • R
    Referendumas 2021 birželio 15 18:37:33

    tai taikus klausymo sprendimas. Bet yra ir kitokie. Niekas dar neatkeite protesto akciju, mitingu, kt.renginiu.Be to, mano manymu, jei istatymo pakeitimas negaliojantis (priestarauja Konstitucijai),turetu likti galioti senasis variantas. Argi ne?

    53 1
    Atsakyti
    • R
      Reliktas 2021 birželio 15 18:58:03

      Dar rudo ir ožyno mėgėjus galima pamauti ant - ne to ,apie ką galvojat - ant šakių...

      25 1
      Atsakyti
    • R
      Rasa 2021 birželio 15 23:56:06

      Būtent! Turi įsigalioti sena redakcija automatiškai!

      6 0
      Atsakyti
  • R
    Reliktas 2021 birželio 15 18:58:03

    Dar rudo ir ožyno mėgėjus galima pamauti ant - ne to ,apie ką galvojat - ant šakių...

    25 1
    Atsakyti
  • J
    Joo 2021 birželio 15 18:59:47

    Įsigaliojo totali diktatūra visose srityse.

    72 1
    Atsakyti
  • A
    Akivaizdu ir netgi itiketina 2021 birželio 15 19:27:40

    Lietuva yra uzgrobta.Nereikejo nei Rusijos,nei Putino,nei Lukasenkos.

    72 1
    Atsakyti
  • J
    Jaronimas 2021 birželio 15 19:56:06

    Valio batia Landsbergis ir jo anukas

    19 1
    Atsakyti
  • N
    Na galima sakyt 2021 birželio 15 20:10:17

    Kad ne iskreipta demokratija,demokratijos neliko ne laso o isigalejo konservatoriuDIKTATURA

    50 1
    Atsakyti
  • T
    Tam Baisu 2021 birželio 15 20:20:54

    tai kad ju niekas nerinko,jie patys save isrinko suklastoje rinkimus

    55 1
    Atsakyti
  • E
    Ec 2021 birželio 15 20:46:29

    Suveskite Telegram paieškoje (ne googlėje) "Tiesioginė demokratija" ten aprašyta kaip spręstųsi reikalai be jokių referendumų, pigiai, aiškiai ir nereikėtų pradžiai net tų 50 000 parašų

    21 1
    Atsakyti
  • P
    Pastebėjimas 2021 birželio 15 21:27:36

    Aliaksandras Grigorjevičius kamputyje iš pykčio tyliai verkia, kad litovcai jį "perspjovė"...

    25 1
    Atsakyti
  • V
    Vokietijos demokr.resp. 2021 birželio 15 21:29:29

    supuvusi,kaip Pavilionis.NATo kareiviai vienas prie kito priekabiauja se.sualiai ir politiniais klausimais pjaunasi.

    9 1
    Atsakyti
  • N
    Na, 2021 birželio 15 21:55:44

    O ko tyli tremtiniai, politkaliniai, disidentai. Viskuo patenkinti. Sau išlaužė pensijas lengvatas. O runkeliams ir taip bus gerai.

    50 1
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
  • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
  • NOBELIS: Dėl koronaviruso pandemijos Nobelio apdovanojimai mokslo kategorijose ir Nobelio literatūros premija antrus metus iš eilės bus teikiami ne Stokholme, o laureatų gimtosiose šalyse.
  • SUMAŽINO: Lietuva per penkerius metus alkoholio suvartojimą sumažino net 17 procentų, tačiau suvartojamo alkoholio kiekis vis dar 2 litrais viršija bendrą Europos vidurkį.
  • KROVINIAI: Klaipėdos uostas per aštuonis šių metų mėnesius perkrovė 29,35 mln. tonų krovinių – 2,9 proc. mažiau nei pernai tuo pat laiku.
  • PRODUKCIJA: Per sausio–rugpjūčio mėnesius visa pramonės produkcija sudarė 17,2 mlrd. Eur to meto kainomis ir, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 17,2%.
  • BAUDA: Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo „galimybių paso“ panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį, bei jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą.
  • VANDUO: Iki 2022 m. pabaigos „Vilniaus vandenys“ į infrastruktūros plėtrą, atnaujinimą ir veiklos skaitmeninimą ketina investuoti 108,7 mln. eurų.
  • PREZIDENTŪRA: Prezidentas Nausėda kviečia „išlyginti kampus“ santykiuose su Kinija.
  • ATLEIDIMAI: „Maxima“ darbuotojų skaičius sumažėjo nuo 13 400 liepos mėnesį iki 12 616 rugsėjo 22 dieną.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +16 C

 

+6 +14 C

+10 +13 C

+12 +16 C

 

+14 +16 C

0-11 m/s

0-9 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos