respublika.lt

Į Seimą galės patekti ir mažos partijos - straipsnio komentarai:

 • Kaip 2019 gruodžio mėn. 11 d. 09:18:38

  galima suprasti, prezidentas noretu konservu, liberastu ir komunistu monolito.Vel Lietuvoje butu sventa ramybe.Sklaida rasytu apie vagiamas vistas, logai gvildentu Afrikos problemas, o prezidentura palaimingai sypsotusi.Jokiu protestu, runkelynas tyliai virtuveleje pastenetu.O seime stebetume palaimingai besisypsancius seimunus.Valio, "vsio zakonno"!

  0 0
 • Sveikintina 2019 gruodžio mėn. 11 d. 08:13:15

  Gal pajudes ta Seimo uzsistovejusi kloaka , per tris desimtmecius nuvaldziusi Lietuva .

  0 0
 • jei konservai 2019 gruodžio mėn. 11 d. 01:17:56

  tokiais "aukstais" reitingais, ko jie bijo? Manau jie jaucia kad uz juos balsuos tik kvailiai ir fanatikai.Tauta butu prabalsavus uz seimo nariu skaiciaus mazininma, jei ne kgb-istines prostes, jukneviciene, magnolija, simone, kubilas. Jie reke per visas laidas, kad rinkejai neimtu zalio biuletenio ir nebalsuotu. Kiek draskesi garsusis kuilys majauskiukas tv forume, kad negalima zeminti karteles. Jei konsrevai tokie stiprus ir populiarus jiems pavojaus nera. Matyt jiems patiems smirdi ju sudas, o rinkejai nekvaili, juk mato koks kirsinimas, koks trukdymas priimt biudzeta. Tai ar konservai dirba tautos gerovei? Gabrys razosi seime, o jau liezuvio ir nagu baisumu jam lygiu nera.

  0 0
 • Janina 2019 gruodžio mėn. 10 d. 21:59:29

  Perdėtos baimės ir tušti angažuotų politologų bandymai,spėlioti apie chaosą.Demokratijos ir nuomonių įvairovės bus daugiau,bet juk tai ir yra Tikros demokratijos pagrindas.Bijo tik tie,kurie net kelis metus nepajėgė susitarti iš išsirinkti Seimo opozicijos vadovo,nieko daugiau .. .Politika-ponai,tai yra ir gebėjimai išklausyti įvairiausius rinkėjų lūkesčius,ne tik vakarienės prašmatniuose restoranuose ir "paskolos"brendžio dėžutėse...

  0 0
 • Ką gi 2019 gruodžio mėn. 10 d. 21:35:15

  pone Prezidente, aš įtariu, kad, vadovaujant vienam "nepripažintam" asmeniui su užvaldytos žiniasklaidos pagalba, konservatorių, liberalų ir dalies socdemų pastangos juodinti visas jiems neįtinkančias partija ir pasidalinti valdžią nuėjo "šuniui ant uodegos". Atsiradus daugiau konkurentų jiems neužteks tų "trokštamų" pasiilgtų vietų Seime.

  0 0
 • Minedas 2019 gruodžio mėn. 10 d. 19:30:17

  viska sutvarkys, nereikia sukauti. Bus kokio nors komiteto pirmininku ir kartu Kirkilo bei Bernatonio patariamas padarys tvarka valstybeje. Ai dar Puteikis padarys tvarka.

  0 0
 • Vilnietis 2019 gruodžio mėn. 10 d. 18:46:33

  NAUSĖDA UŽSIIMINĖJA DESTRUKCIJA IR JIS MAN PRADEDA ATSIBOSTI.

  0 0
 • atidus 2019 gruodžio mėn. 10 d. 17:43:00

  Stebina primityvaus Razmos ,pačio tikriausio bebro, gąsdinimai - Seimas seniai sugeba įveikti prezidentinius veto . Sveikinimai Karbauskiui - jis vykdo pažadą politines galias gražinti Seimui.

  0 0
 • Kis 2019 gruodžio mėn. 10 d. 17:25:45

  sekantis zingsnis seimo nariu mazinimas iki 101 ir dvieju patareju,kam ta vistyde,rinkime seimo nari,kuris pats su galva o ne su puodyne?

  0 0
 • Kis 2019 gruodžio mėn. 10 d. 17:18:56

  prezidente,siulau garsiai nekartoti tu "politologu"klisiu.Seimo narius manau bent 50% renka tauta,tad zmogui yra galimybiu patekti i valdzia ir zmoniu deka.O toms prasmirusioms reikai ne tik skurs keisti,bet ir daryti plastines opercijas,bus daugiau(kaip sakote chaoso,bus maziau galimybiu kitiems sutarti ir padaryti geseftus)Tegu vyrauja disputas,o ne chaosas,darna ir darbas,o 4 metai destrukcijos nieko padoraus nepasiulius.Pavargau beauklejant,jauciu,kad dar pilnai neivertinote musu politikos ir politologu,tai kasta zmoniu gaunantis lesala is vienos rankos.Gal zinote ,kas toks dosnus,vienam skalikui 300 tukstanciu,antrai 200 tukstanciu ir nieko?O koks ivyko kosmaras,kai serganti premjera uzpuole ,kaip sunu ruja,o del ko,kad kelias kuris buvo nuo amziu amzinuju neremontuojams dar vienu nepamainomu tiki R,.Masiuliu.Ar matet foto kai atidare Skvernelis Rusnes estakada>skvernelio nebuvo ,ten buvo Dalia.R,Masiulas ir iki zemes nusilenkes Bartuska.Jus norite kurti tokia debiliska valstybe?

  0 0
 • įdomiausia 2019 gruodžio mėn. 10 d. 16:53:28

  Kad šią kadenciją baigia valdantys po valstiečiais po oligarchu atvestais ir deleguotais į svarbiausius postus kaip Seimo pirmininko, premjero, seimo teisėtvarkos komiteto pirmininkė kur teisėsauga atskaitinga jiems ir vertina jų metines veiklos ataskaitos reguliuoja teisėsaugą, ką nori Seime daro. Ir dabar susimažina rinkimų kartelę. o štai išsiviešint su kgb, dėl tęsiamo valstybės praskolinėjimo nesigirdi. Tik patys būdami neatsakingais ant kitų verčia ir buria bus. Kaip šią kadenciją galėję padaryt nepadarė. Apie valstybės makroekonomiką žalio suvokimo neturi. Tik stvert postus kur nesugeba ir ant kitų verst...

  0 0
 • senis 2019 gruodžio mėn. 10 d. 15:13:19

  baisiausia tsi, kad valstieciai gali viska sujaukti taip, kad i seima gales pakliuti netgi nesantys uzsislaptinusiu kgbistu sarase! 30 metu Lietuva valdo Lansbergiui vadovauti palikti Kremliaus agentai kgbistai. Pirmakart jie uzsislaptino 1990 metais, 25 metams. Praejus tiems 25 metams, 25 Lietuvos nepriklausomybes metais, LR Seimas juos, kgbistus, uzslaptino dar 75 metams. 30 metu seime sedejo 141 kgbistas. Is ju, 70 stuku issirinkdavo pagal LKP, susiskirsciusios i tris, konservatoriu,socdemu ir lyberastu sarasus. Patys pasiskirdavo visa teisesauga, 30 metu voge ir vargo nemate. Jeigu paklius i seima ne kgbistai, ypac tokie nagli kaip Sirinskiene, Jakeliunas, gsli ateiti pavasaris, kartu su juo ir sodinimo metas. Konservatoriai nenori buti sodinami. Gali pradeti skustis Putinui.

  0 0
 • < < Pagaliau 2019 gruodžio mėn. 10 d. 15:06:37

  Pagaliai neliks ir kairiuosius vaizduojanćių sabatauskų, budbergyčių, sysų,,šalaševičiucių. O labiausiai džiiugu, kad neliks MG remėjų.

  0 0
 • Siaip 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:59:54

  tai gerai, nes ateis Kirkilas, Bernatonis, Kamblevicius, Gruzinskine, Minedas, Janutiene, Krivickas ir kitos panasios “zvaigzdes”. Tik nezinau ka jie atstovaus. Ar yra tokiu rinkeju, kuriuos sios zvezdos atstovaus?

  0 0
 • Pagaliau !!! 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:55:28

  Į Seimą pateks puikių žmonių, už kuriuos rinkėjai balsuoja,bet 7% neįveikia. Ačiūl Turėsime atsinaujinusį Seimą! 2016 m.rinkimuoe landsberginiai vienmandatėse liko neišrinkti, bet per SĄRAŠĄpateko į Seimą.Todėl jau 25 metus tebesėdi razmos, ažubaliai, anusauskai, masiuliai,juozapaičiai,šedbarai,degutienės,adomėnai ,aleknaitės ir daugybė kt.

  0 0
 • Stromskis S. 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:52:45

  reikia pakelti tą kartelę, kad liktų tik dvi partijos-konservatoriai ir LDDpistai/ O dar geriau, kad liktų tik viena partija-kaip prie sovietų КПСС

  0 0
 • Dvigubi standartai ? 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:42:11

  Ko Prezidentui bijoti chaoso? Didesnio CHAOSO, kokį daro konservliberalai dar per 28 metus nebuvo. Ateina į Seimą ir nesiregistruoja,arba ( ko seniau nebuvo) IŠTRAUKIA balsavimo korteles? Labai gerą įstatymą priėmė Karbauskis ir jo dauguma! Mes su kaimynais apsidžiaugėme, kad turėsime už ką balsuoti. Landsberginai ardosi, ,nes jiems šakės! Jų SUMAŽĖS. Vakar LRT Forume Majauskas, tas mokinukių draugelis, džiaugėsi,kad įstatymas nebus priimtas, nes valdantieji neturės tiek balsų ir apsiskelbė,kad jie NEBALSUOS..Kodėl ,pvz, Danijoje galioja net 2% kartelė, kt ES šakyse 3% ir ką? Ten mažiau demokratijos, negu Lietuvoje?Kitame Seime galės pakeisti.

  0 0
 • jo cia koncervam kaip pjautuvu per veisle 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:27:36

  jiems po tokiu permainu dabar ilgai ant luzeriu suoliuko teks sedeti, arba turi kuo skubiau issikuopti visa ozyno uzkrata, su Mockaus prijaukintais Soroshiniais ir Kembridzo absolventais ir dedules naftalininiais prieteliais. o jei bus didelis chaosas kaip cia kas gasdina bus nesunku pakelti kartele iki 4 ir 6 proc.

  0 0
 • Bežemis 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:15:59

  O kodėl neišbandžius?Jei bus blogai, tai naujas Seimas galės sugrįžti atgal ir perbalsuoti.Ar tai blogai?Tai nieko tokio, manau, o ir Nausėdai čia nėra ko nerimauti

  0 0
 • Ugajus 2019 gruodžio mėn. 10 d. 14:15:13

  Tai , kad konservai ir dabar vien tik pagalius i ratus kaisioja.

  0 0
 • Sveikiname 2019 gruodžio mėn. 10 d. 13:59:38

  Šioks toks žingsnelis padarytas priekin link pažangesnio rinkimų įstatymo. per pasatruosiu 15 metų man kaip rinkėjui neatstovavo nė viena partija, nes tinkamiausiai atstovaujantys neperžengdavo toų padidintų rinkiminių barjerų. reikėjo 30 metų ir Karbauskio valstiečių, kad padaryti tai, kas jau seniauisia Europoje yra; ku plačiau atstovauti ir rinkėjus esančius paraštėse.

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 gruodžio mėn. 10 d. 13:52:56

  Jau 7 seimai yra antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime). Visos seimo partijos turi būti išjungtos už (nusikalstamą) antikonstitucinę veiklą. ___________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2019 gruodžio 10

  0 0
 • Ne daugiau chaoso bus 2019 gruodžio mėn. 10 d. 13:50:32

  nei jo pridirba dabartinė opozicija

  0 0
 • Puiku 2019 gruodžio mėn. 10 d. 13:32:35

  Gal ateis rimtu zmoniu,ne tik etatiniai,dinastiniai,po 20 metu bunantys opozicijoj

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATAKAVO: antradienį Turkijos bepilotė skraidyklė per klaidą atakavo Irako pasieniečių koloną Irako šiaurėje, į šiaurės rytus nuo Erbilio.
 • UŽPILDYTI: Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad visi į Lietuvą oro ar jūrų transportu atvykstantys žmonės turi užpildyti popierines anketas arba registruotis elektroniniu būdu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate S.Tichanovskajos atvykimą į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+10 +13 C

 

+10 +12 C

 +22 +24 C

+20+23 C

 

+20 +22 C

3-4 m/s

3 m/s

 

1-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1763 PLN - 4.4021
RUB - 86.6154 CHF - 1.0790
GBP - 0.9016 NOK - 10.6290

Nuorodos