respublika.lt

G.Nausėdai - kaltinimai kiršinimu - straipsnio komentarai:

 • Jo 2019 lapkričio mėn. 12 d. 08:22:15

  pinigu yra tik proto nera

 • Musu 2019 lapkričio mėn. 10 d. 17:50:36

  brangioje Lietuvoje visi graziai sneka kol juos isrenka i valdzia.O KAI JAU TURI POSTA,TAI TIK SAVO EGO TENKINA. T u dirbanciu jau nebelieka,yra tik savi reikalai,savi interesai,savi draugai,savos aferos ir visko ko tik reikia ar nereikia -bet kokiu keliu siekiama.Pinigu L;ietuvoje yra sociai tik labai bloga ju naudojimo kontrole.Savivaldybes biudzetus kontroliuoja tos pacios savivaldybes patvirtinta audito komisija,- juk jei ka nors negero rasi,tai neteksi darbo-vadinasi viskas OKEI.Ir visur ta pati makliava-neliko tikruju reviziju,neliko lesu pagal atskirus skyrius panaudojimo kontroles,nes lesos metu pabaigoje kilnojamos is skyriaus i bet kuri kita,o del to kencia visi tie,kuriems labiausiai reikia pagalbos.Baisi betvarke.

 • vida 2019 lapkričio mėn. 10 d. 00:07:46

  Nusipenėję kiaulės - nustokite zysti.

 • vida 2019 lapkričio mėn. 06 d. 11:24:55

  Aptekę lašiniais per visus galus. Neduokite savo sotaus kąsnio nė vienam ubagui. tegu pastimpa.

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 01:00:24

  Juokingai atrodo,kai Salamakinas sedi seime nuo pirmos dienos, tik siandiena pamate,kad Lietuvos zmones yra supriesinami,tai jau tapusi tradicijos ,kad kiekvienas seimo narys savo apylinkeje pries rinkimus iteiktu dovaneles,kas gavosi su Butkeviciumois ,kai uzmirsoVilkaviskio rinkejus?Kaip graziai prasidejo Nepriklausomybe,o poasibaige ,kaip iprasta-sovietiskai,kaip saukeme del biurokratijos,nelygybes,nuolaidu,ir dar velniai zino kam,o nesenai uzsimaneme karo masinai skirti net virs 2 %,negi is musu paliko tik oziai,runkeliai ir vatnikai?Tada kyla klausimas,o kas tie kurie mus tiek metu valde?Gal apsidairikime aplinkui save ,ziurek ir pamatysi veidrodyje ta idipta ,kuris voge,vagia ir dar pasiruoses vogti??Aplinkuio vienos sventos dvasios,tai kur pasidejo,tie kurie nusikalto pries Lietuva ir jos zmones?

 • Agne 2019 lapkričio mėn. 04 d. 21:02:08

  Na dar tik pusmetis geras darbo ir jau norite visko, kodėl nereikalavote iš Grybauskaites, kuri lakste tik tankų parvežti ir į Nato ikišti , kad mums grėstų iš Rusijos grėsmė, taip erzinant ir pats angelkas kulnu spirtų

 • Juozas 2019 spalio mėn. 27 d. 11:02:26

  Jeigu Prezidentas gerbtų tautą, vietoje baliaus, vietoj lėkęs į užsieniuus, būtų apvažiavęs Lietuvą, užsukęs į kaimą, pasišnekėjęs kas rūpi žmonėms, sutramdęs vadovaujančiųjų ambicijas, sutramdęs besaikį ginklavimąsi, sutramdęs v iešųjų pirkimų aferas, auksinių šaukštų tiekėjus, siekęs sumažinti biurokratiją, valdininkų armiją, siekęs teisingo biudžeto reikalų- būtų žmonių suprastas. Dabar metęs garsius šūkius: kurkiime Gerovės valstybę, suraskime 100 mil skurstantiems-daugiau nieko nedarė, apart važinėjimusi po užsienius. Žmonės liko sukiiršinti , nenuo to galo pradėjai ekonomiste. Užrašė ekonomistas.

 • V. Ladas 2019 spalio mėn. 25 d. 14:05:54

  Pajamų paklodė siaura ir trumpa, todėl ir tampoma, ir ja neužsiklojama. Lietuvoje išnyko valstiečių klasė, yra tik dvarininkai, buožės ir kumečiai, jei kalbėti marksistiniais terminais. Tai dvarininkų ir buožių skriausti nevalia, o kumečiai - ne prie ko, jiems tas pats...

 • sapnas 2019 spalio mėn. 24 d. 22:25:14

  Kodel, kai tik isrenkam i Prezidentus, pradeda vazinetis po pasauli... Po sali pavazinetu... Paveizetu i kaimus, miestelius... i gamykleles... mokyklas... ligonines... Matyt , kad nenori matyti... Miegot negales.

 • "kur aš jį mačiau?" 2019 spalio mėn. 24 d. 22:23:34

  neprisimenu...neprisimenu.....o! prisiminiau! Juk tai Byvis iš mutiplikacinio serialo "Byvis ir Tešlagalvis"....

 • < to Nuomonė - pritariu ! 2019 spalio mėn. 24 d. 20:57:22

  Tik paskaitykite pensininkų komentarus ! Ar jie visai neprotauja? Nori, kad išmokas mažintų žemdirbiams. Nori skriausti tuos ,kas : duona, pienu, mėsa , daržovėmis, kiaušiniais ir kt.MAITINA Lietuvos piliečius.Ir dar patys išsimaitina, kad nereikėtų pašalpų iš biudžeto prašyti.Kodėl nestreikavote, kai Kubilius, palaimintas Grybauskaitės, mažino jūsų pensijas! Per tokius jau 30 m. konservliberalai Seime sėdi. Pensininkai, vietoje to, kad palaikytų mokytojus, smerkia, kad jie daug uždirba? Ir dar komentaruose dejuoja, kad pensininkų nemyli ?

 • Banku geroves valstybe juk kuriam! 2019 spalio mėn. 24 d. 20:46:56

  Nepamirskite, is kokios aplinkos isrinktas Prezidentas! Tai jis ir gina tik bankus, prekybos centrus, verslo magnatus ir t.t. visi kiti - dalinkites kruopas kurias turciai pabarsto karveliams... O geroves valstybe irgi ne ubagams o turtingiesies! Todel negalima imti is banku ir turtinguju, nes jiems vis dar maza. Bet ar buvo ka rinkti i prezidentus??? Va cia svarbiausis klausimas! Juk pretendavo tik liberalu kadidatai! Tai gal nereikia sakyti: ka isrinkot ta ir turit! Patys matom!

 • ///////// 2019 spalio mėn. 24 d. 20:41:05

  apmokesdint bankyrius didziuosius prekybcentrius o kiek vagia is valstybes visokie biurokratai valdziazmogiai korupciniai teisejai beprasmes islaidos ginybai nuo kuriamu uzsienio priesu vat is kur salis gali paimt simtus milijonu aisku reikia apmokesdint ir zemgrobius latifundininkus o ne vargza dirbanti mazaziami

 • vytautas 2019 spalio mėn. 24 d. 20:40:19

  Man tikrai geda uz prezidenta Nauseda,.......arba jis asilas arba nezino kas vyksta Liet. teritorijoje....DCia juk zmones lietuviai gyvena.....ne kazkokia globali Lietuva

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 24 d. 20:26:53

  Nereikia skriausti žemdirbių ,nes jie iš ES gauna žymiai mažesnes išmokas, negu senosiose turtingose šalyse .Kaip jie konkuruos, kai dar lėšas pamažins? Kodėl nematote krašto apsaugos šimtų milijonų? Jau šiandien net LRT tyrimo tarnyba rašo, kad ten švaistomos lėšos. Paskaitykite LRT portale p.Makaraitytės išvadas.Suprasite . Radote ką užsipulti - kaimą ! Jau ir taip jis tuštėja. Kokia nauda parduoti pieną, kai 0,25 euro moka? Nuvežei kibirą pieno ir gavai 2,5 €. O kiek jėgų, lėšų ir laiko sugaištama tam kibirui pieno?

 • KODEL 2019 spalio mėn. 24 d. 19:15:16

  cia taip niekas neuzjaucia pensininku.Juk buvusi valdzia /ivairiu partiju/ nusprende ,kad pensininkams galima bet kaip skaiciuoti pensijas-vagnorku laikotarpi paskaiciavo kaip 1 LITA,TAI IS KUR BUS TOS PENSIJOS NORMALIOS.Veliau Kubilius 4 kartus mazino valstybes dedamaja dali pradejo 1999 ir baige 2000m,lygiai po du kartus.O po viso to prasidejo ir pensininkams zinomas pensiju mazinimas.Juk is skurdziausio galima be jokios baimes atimti paskutini duonos kasni.Tik labai negera isigalejo praktika tarpusavyje kirsinti tautos zmones - is vienu atimti,o kitiems duoti.Tai musu valdziai solidumo neduoda.Priesingai- suteikia neapykantos.

 • VGA 2019 spalio mėn. 24 d. 19:14:28

  Teigti, kad padidinus pensijas susikiršinimas išdygs - silpnaprotystė. Biudžetas tai šeimos pinigai.Skirti daugiau silpnesniam paimant iš storesnio logiška.Nors tam storesniam liks 6 -7 kartus daugiau.

 • SIAIP 2019 spalio mėn. 24 d. 17:55:59

  Ukininku kurie milijonus gauna Lietuvoj ne daugiau 30,visi jie buve kolukiu pirmininkai ir ju atzalos,Karbauskas tarp ju,visi kiti pajuode nuo darbu,uz 10 litru pieno gaunantys 2 eurus,kazkokios niekines ismokos palaiko gyvasti,kaimas numires,nei karves,nei kiaules,nei vistos,nes nieko neimanoma augint

 • Žodžio laisvė... 2019 spalio mėn. 24 d. 17:50:17

  Reikia į ranką pabučiuoti žemės kurmiui,kad jis dar vis ją knisa.Kai už pieną moka tik 0,25 eurų už litrą pieno.Šiandien naikinami pieno ūkiai,linininkystė jau senokai panaikinta,runkelių auginimas paskutinėje naikinimo stadijoje,kiaulininkystė -tik užsieniniuose kiaulių kompleksuose,o žmonėms kiaules auginti jau seniai uždrausta. Blogai ,kai sumiesčionėjusiems ponaičiams supratimas apie žemės ūkį yra nežinoma oazė.Tai šitiems ponaičiams reikia išvaryti į verslą,o ne misti iš valstybės biudžeto ir už kiekvieną savo kvailą žodį neneša jokios atsakomybės.BIUROKRATIJĄ tiesiog būtina mažinti,nes ji suryja liūdo dalį biudžete.Biurokratija išpampusi iki beprotybės.

 • ne koks 2019 spalio mėn. 24 d. 17:46:12

  prezidentas .kas ji prastumie,

 • REIKIA 2019 spalio mėn. 24 d. 17:29:57

  tik perziureti savivaldybiu etatus,apie jas aplipusias imones,perziureti mokytoju ir mokinis skaiciu,kad neverktu,kad labai mazai uzdirba,o ypac kontroliuoti pirkimus,nes ten daug nuosedu i privatu versla.Salyje yra lesu tik jas valdininkai blogai tvarko,o tai jiems labai patogu.Rajonu skyriuose pilna etatu,o kas gali pasakyti,ka jie dirba,tas pats ir seniunijose-zmoniu daugiau nei puses nebera kiek buvo,o kiek ten atsirado nauju etatu.Visi kovoja uz tai,kad jie reikalingi.Iki sio laiko buvo pridaryta tiek nesamoniu,nes reikejo visoms partijoms isidarbinti savus.Apie konkursus nera ko kalbeti,nes jau pries savaite aisku kas ji laimes.Betvarke salyje,kur tik bepazvalgsi.

 • zeme 2019 spalio mėn. 24 d. 17:16:23

  Veikia pagal briuselio kopustgalviu nurodymus: zemes uki sunaikinti...

 • Kodėl ? 2019 spalio mėn. 24 d. 16:17:05

  Neapmokestina bankų pelno? Kodėl bankai šimtus milijonų išsiveža į Švediją ? Kodėl neapmokestina prekybos centrų ? Sako PC įstatymo projektą grąžino Vyriausybei tobulinti, o dėl bankų pasakė, kad prieštarauja Konstitucijai ? Štai kokie galingi bankai ,net LK juos gina .

 • Ne mokesčius didinti 2019 spalio mėn. 24 d. 16:13:22

  turėtų naujas rezidentas, o mažinti parazitų armiją smaugiančią tuos pačius ūkininkus ir jeigu toks jis socialus , tai dujų laivas suryja tiek pinigų , kad ne tik koncervinės padugnės su grybe , bet visi Lietuvos pensininkai būtų gerai pamaloninti , bet kinkos per skystos ane nuoseda ...

 • Gads 2019 spalio mėn. 24 d. 16:12:07

  Grybas paliko gryba

 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 24 d. 16:00:27

  Per šituos 30 metų būtent žemdirbiai tapo turtuoliais, skiriant ne tik ES pinigus, bet ir Lietuvos. O žmonės su aukštaisiais - gydytojai, mokytojai, inžinieriai tapo skurdžiais. Išeina į skurdžias pensijas ubagauti, o žemdirbiai dar prie milijoninių kasmečių išmokų, dar ir šimtus hektarų žemės ar miško nuosavybės įsigyję. Gėdinga ES ir Lietuvos skurdo didinimo sistema.

 • Mažieji ūkiai jau išsiparduoda 2019 spalio mėn. 24 d. 15:59:59

  karves lenkams.O didiesiems gerai moka už pieną.Kuris pavirsta pieno milteliais.

 • Pilietis 2019 spalio mėn. 24 d. 15:54:26

  Visi turime reikalauti iš valstybės valdančiú, kad jie pradėtú galvoti su galvá, bet ne su minkštimais. Taip ponai profesionalai. Pareigūnú ir kariú pensininkams sumažintos pensijos negražinamos nuo 2010 m., o apie padidinimá baisu ir kalbėti. Yra nemažai tokiú, kurie gauna 120-150 Eur. Štai kuo skiriasi valstybinės ir senatvės pensininkai. Vieniems geros ruginės duonos, o kitiems pakaks ir prėska pluta.

 • A.L 2019 spalio mėn. 24 d. 15:47:25

  Ir šis prezidentas melagis, kaip visi eiliniai.

 • Niekad 2019 spalio mėn. 24 d. 15:13:57

  Yra taip,kad dar ir dabar Valstybei vadovauja Grybauskaitė ir Lansbergis bei konservatoriai. Jie moka išsireikalauti tai kas jiems naudinga.Tegu sargybinius nuima nuo šių ponų,lengavatas jiems abiems panaikina ir bus pinigėlių.Tegu susimoka žalą kurią padarė ir daro Lietuvai su visas savo kasciuniukais ir kt.Nausėdos kaip nėra.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KONKURSAS: Sveikatos apsaugos ministerija kartu su Vilniaus universitetu paskelbė konkursą VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos direktoriaus pareigoms eiti.
 • ATVERS: didžiausi Madrido muziejai, laikinai nutraukę savo veiklą dėl koronaviruso pandemijos, atvers savo duris lankytojams birželio 6-ąją.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar ketinate tirtis privačiai dėl koronaviruso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +10 C

+9+11 C

 

+11 +13 C

 +19 +22 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

5-6 m/s

 

6 m/s

Nuorodos