G.Nausėda: moterų Vyriausybėje galėjo būti ir daugiaunuotraukos (5)

2019 rugpjūčio mėn. 07 d. 16:33:51 Perskaitė 798

Šalies prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad moterų atnaujintoje Vyriausybėje galėjo būti ir daugiau, tačiau viena svarstyta kandidatė atsitraukė. Prezidentas konkrečios pavardės neįvardijo.

 

„Galėjo būti ir daugiau moterų. Viena iš kandidačių, kurią aš svarsčiau į kitą ministro poziciją, dėl asmeninių priežasčių spontaniškai buvo priversta atsitraukti. Šiek tiek apmaudu dėl to. Nesakysiu, kokia tai pavardė, galimas dalykas, kad žmogus dar eis tas pareigas kažkada ateityje“, – trečiadienį žurnalistams sakė G. Nausėda.

Jis kandidatę į vidaus reikalų ministrus Ritą Tamašunienę sakė vertinąs kaip turinčią pakankamą politinį įdirbį.

„Džiugu, kad pagaliau Vyriausybėje yra moteris, kuri turi pakankamą politinį įdirbį, yra savo frakcijos seniūnė ir manau, kad turi pakankamai patirties imtis galbūt jai ir kiek naujos veiklos. Tačiau politikas turi būti visada pasirengęs imtis tam tikrų veiklos barų, kurie galbūt jam anksčiau nebuvo tiek gerai pažįstami“, – sakė šalies prezidentas.

Jis sakė didžiausią dėmesį skiriąs tam, kad pretendentai būtų lojalūs Lietuvos valstybei, turėtų politinę patirtį, gebėtų užtikrinti lankstumą, galėtų prisiderinti prie tam tikrų reikalavimų, kuriuos kelia ministro pozicija.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net