respublika.lt

G.Nausėda: J.Narkevičiaus likimas ne premjero ir ne valdančiųjų lyderio rankose - straipsnio komentarai:

 • to - Niekas nieko nesupranta 2020 gegužės mėn. 30 d. 18:59:16

  Kas nori suprasti tas ir supranta,o kas taip kaip tamsta ten rasai-tai tikrai nieko nesupranti,tai gal ir nerasinek, nejuokinsi tautos.Norint suprasti ,reikia ne pasakas galvoje kurti,o analizuoti padeti,lyginti su praeitimi,dometis greta esanciu saliu patirtimi ir pasiekimais,o galu gale ir paciam tureti valios pasiskaityti irpaanalizuoti perskaityta teksta.Dabar tamsta kaip pirmokas kazka nori pasakyti,bet minties tai nesugaudai ir nesurezgi galo su kitu galu.Ko gero apie toki Roka Masiuli tamsta net girdeti negirdejai ir viska i viena kruvele suplakei.

 • matgi,niekas nieko nesupranta, 2020 gegužės mėn. 29 d. 15:38:48

  tik pasamdyti ,gerai paserti,konservai ir tam tikros vietos myletojai viska supranta.Tai mes jums rudeni paaiskinsim,ka suprantam,kas kaip gaidziai uzsoke ant tvoros kakariekuoja,kokia vieta Gentvilo,kuris kaip Holivudo zvaigzde neislenda is ekranu.Ir kur dingo kitos zvaigzdes-Urbsys,Puidokas ir kiti.Pasinaudojo kai buvo reikalingi ir ismesti kaip nereikalingi rakandai.

 • petras 2020 gegužės mėn. 29 d. 14:13:45

  P REZIDENTE IR NE JUSU IR GABRIUKO RANKOSE

 • onute 2020 gegužės mėn. 29 d. 14:11:33

  tik durnam neaišku kodėl nausėda stengesi i ši posta kur daugiausei vagiama sugražinti R Masiuli ir visus korumpuotus grybės statytinius

 • Prosenelis 2020 gegužės mėn. 29 d. 12:24:02

  Matomai Nausieda ne supranta kad labai aiškei pasirodo kieno jisai tarnas manau kad tautai toksai prezidentas tik kančia Gribauskaite mokiejo nors savo galus sliepti labai gaila kad tauta neturi tikro garbyngo prezidento tik koncervatoriu ir 75 metam islaptintu kagebistu koncervatoriu tarno ir dar juokina tauta teisingai teiseja kalbiejo kad butina apkalta Karbauskas suSkverneliu tyliejo o gaila.

 • senis 2020 gegužės mėn. 29 d. 12:02:55

  jeigu Narkeviciu komunistai puola, reiskia jis geras ministras. Konservai, socdemai, lyberastai 1990 isverte kaili, atsisake visu savo idealu, vietoj komunizmo visiems, ta komunizma susikure tik sau. Lenku frakcija, su Tomasevskiu trukdo komunistams vogti taip, kaip voge 30 metu, todel ir klibina gera ministra, protinga zmogu. Geras is Nausedos vienytojas. Isvadino Karbauski su Skverneliu asilais ir dziugauja. Didziausias demokratijos pasiekimas, tai jokios atsakomybes pries rinkejus, mokesciu moketojus. Pasakys Lansbergis, patys durneliai kalti, kad issirinkote bloga JAV rezidenta, ir viskas patys kalti. Idomu, kaip isirinkti gera is Balcycio ir Grybauskaites, is Nausedos ir Simonytes?

 • Senis 2020 gegužės mėn. 29 d. 11:31:08

  Prezidento ir konservatorių puolimas prieš gerai dirbantį susisiekimo ministrą TĘSIASI.Tokio nuožmaus puolimo dar nebuvo-tai yra pagrindinis jų gyvenimo tikslas SUĖSTI PREZIDENTUI NEPATINKANTĮ MINISTRA BETKOKIA KAINA..Ar tai ne PADLAIŽIAVIMAS????

 • Niekas nieko nesupranta ... 2020 gegužės mėn. 29 d. 10:30:30

  Juk sis minystras dirba rasijai ,i ne Lietuvai,jis yra NE lietuvis,tai Karrabaso Naisyno klupciukas,tas J.Narkevic...dirbo pagal TSRS laikus,VSIO ZAKONO...ejo,per visu galvas,apsidirbes,prisidirbes ir daro ta pati,ka isakys Naisiu caras ir Beskvernis. Juk ant sitiek milijardu valiojasi si Vyriausybe,vien Naisietis 70 milijonu pasisavino,is<> nors balsavo ir pries<> . ir pries NATO...o,este eda<> pinigelius.Dar ,tokios Vyriausybes nebuvo Lietuvoje. Tik nereikia lia lia ..o tik kalti visur konservatoriai. As nei uz tuos <> uz tuos,bet sita Vyriausybe nuvare atgal Lietuvele...miskai isparceliuoti,zemes ispirktos naisyno ,apeiti istatymai,kazkas baisaus,sito lenko niekaip iskrapstyti negali....juk yra pakeiciamu. Demokratija ..zodzio laisve...kur ????

 • Butent 2020 gegužės mėn. 29 d. 10:15:01

  tokios situacijos tie erzelio sukelejai ir sieke.Bet kuriuo budu sustabdyti ministra.Ir jiems , kaip matome, pasiseke.Nes, ir prezidentas juos palaiko.

 • XXXL > Kremliaus zadanija 2020 gegužės mėn. 29 d. 08:16:50

  Stebiuosi ir žaviuosi Tamstos užsispyrimu ir nenumaldomu noru toliau gyventi, stovint ant galvos. Neįsivaizduoju, kokiais žodžiais reikia kreiptis ir kaip prašyti, kad neitumėte rudenį balsuoti. Už tai pažadu Kalėdoms nupirkti žąsį ir pastatyti Patriarcho biustą prie Tamstos namų.

 • vytautas 2020 gegužės mėn. 29 d. 06:55:15

  įdomu ar instrukcijas konservatoriai perduoda raštu ar žodžiu, bet greičiausia tradiciniu-telefonu.

 • Ministrui 2020 gegužės mėn. 29 d. 04:57:52

  Narkeviciui reikia medali uzdeti. Viesai paskelbe Roko darbelius ir uz buvo bandymas nuversti ji,tuo paciu slyksciu stiliumi kaip ir su visais netinkamais... tokie tie liberalkoncervatoriai

 • An 2020 gegužės mėn. 29 d. 00:13:55

  "Kotletas", , "brakonierius", "savu idarbintojas", "namo renovatorius", "keliuko tiesejas"... "ozkos vagis". Taip, kad Narkeviciau, tau ten ne vieta, nes pazeidei 30m. tradicija. Drisai pajudinti R.Masiulio miljonus, dar sugalvojai stabdyti Lietuvos pastu privatizavima tau bus - hana. Juo labiau, kad masiulis prezidento draugelis, Abu lanko baznycia "Opus Dei", kurioje nereikia ispazinti nuodemiu. Prezidentas - karikatura. Be sazines, be logikos ir be savo ekonomikos mokslu. Beje, Masiulis sieke testi savo epopejas su savo chebra toliau ir ruosesi tapti Ignalinos AE tarybos pirmininku, pajuto vel milijonu kvapa, bet pritruko vieno balso.

 • SAKYKIT, 2020 gegužės mėn. 28 d. 23:34:01

  kodėl Nausėdai toks mielas ir širdžiai artimas litvakas "Dėdulė"? Kokios mintys ar idėjos juos vienija? Be abejonės, tos pačios. Nei vienas, nei kitas Lietuvai gero nedaro. Abiems nereikia teisingumo ir abu žiūri, kaip Lietuvą kuo daugiau apiplėšt. Abu nekenčia sąžiningai dirbančių.

 • Jei ir yra ta Kremliaus zadanija, 2020 gegužės mėn. 28 d. 23:19:05

  tai tik Nausėda, kuris pakeitė "RUSIJOS PASLAPTĮ" Gal ir bankyrius tokia pati paslaptis ir tų pačių įslaptintas?

 • Nesupratau 2020 gegužės mėn. 28 d. 22:58:00

  ką norėjo pasakyt Nausėda, kad Narkevičiaus likimas ne Premjero ir ne daugumos lyderio rankose? Kas bus ar gal jau yra tie, kurie Nausėdos įgalioti pašalins ministrą? Iš niekam negirdėtų ir neskelbtinų "faktų" sukurps kišeniniai prokurorai baudžiamą bylą, ką jie talentingai sugeba? O gal jau yra samdomas žudikas? Labai jau mįslingas Nausėdos pasakymas ar net nuosprendis. Nemaloniai skamba. Ir tokie dalykai ne dėl kotleto. Tai yra kažkas, kas jam ir sėbrams sukėlė paniką ir nemigo naktis.

 • Kremliaus zadanija 2020 gegužės mėn. 28 d. 22:48:43

  Ministras ir jo rėmėjai tinka Kremliaus užduotims prieš Lietuvos valstybę (zadanijoms) vykdyti - vyti iš konkursų ispanus ir kitus mūsų sąjungininkus ir atverti skylę prie europinių pinigų putino ruseliams

 • Kis 2020 gegužės mėn. 28 d. 21:44:17

  Reikia uzbaikti sia idinga praktika.kai Makaraityte(galimai tyre ir nieko neistyrusi iseis is tyrimo sausa?)ministras kaltas kad nori apginti valstybes pinigus.kuriuos tratina tie nusikalteliai,kuriene galimai ,bet faktus aprases Karbauskis,o kur reakcija?Yra STT,prokuratura ,kuri 100% pasakys,kad irodymu nera,nes fikciju ji ar pazymu nerinks,po Pakso praejo marios vandens.Palikime iki to laiko kol zodi tars ne galimai,o tikrai tie kam priklauso.Va tada tiems neaiskios kilmes liudytojams ir paprakaituoti,nes be dokumento,galima bet ka apsmeizti.Butina teisti smeizikus ir grieztai,nes tai kenkia valstybes autoritetui?Praktika yra,tai A.Sakalas prisiteises is mociutes,kad jam prikaisiojo Pikeliskes ir bauda buvo gan solidi,kaip babutei.

 • Kuo toliau, 2020 gegužės mėn. 28 d. 21:36:14

  tuo labiau peršasi mintis, kad bankyrius Narkevičiaus BIJOO. Ministras labai aktyviai rausiasi ir ieško vagių nutrintų lobių. Svarbiausia, kad vis kažką iškapsto. Arba Nausėda gaujos spaudžiamas atsikratyt bet kokiom priemonėm ministro, arba patš yra gaujos bendrininkas. Bet kokiu atveju JIS BIJO, nes karūna gali nuriedėt į šiukšlyną. Ministras gali susilaukt ir žiaurių grąsinimų. Ką reiškia, kad ministro likimaš priklausys ne nuo Vyriausybės ar daugumos vadovo? Darosi šiurpu, girdint tokį pranešimą.

 • kotletas 2020 gegužės mėn. 28 d. 21:32:09

  pone Prezidente gal ir jūs nelabai pageidautinas susisiekimo ministerijoje jūs jau ne karta susimovėte dėl Narkevičiaus o dainelė vis ta pati

 • Šitokios kalbos 2020 gegužės mėn. 28 d. 21:19:42

  labai keistai skamba iš prezidento lūpų. Gal prezidentas nemoka skaityti Lietuvos geležinkelių audito ataskaitų, kur juodu ant balto nustatyti neskaidrūs milijardiniai pirkimai! O kur dar Lietuvos pašto pastatų prichvatizacija! Ir kokią "gerovės valstybę" jis žada kurti apsimesdamas, kad nemato šitų dalykų, o toliau sukdamas įvykius kuriuose Narkevičiui net nepareikšti jokie įtarimai. Aš nieko nebesitikiu iš prezidento, jeigu jis demonstruoja abejingumą milijardinėms aferoms, o jas atskleidusį ministrą visaip demonizuoja.

 • nu nu 2020 gegužės mėn. 28 d. 20:27:38

  O kas tada Neverovičiaus ir jo dėdulės įkaitas?

 • Prie meginimu elgtis tolerantiskai 2020 gegužės mėn. 28 d. 20:24:46

  netinka kategoriskumas neisileisti ministro N,i Prezidentura ir jauciamas nusistatymas pries ji,labai nediplomatiska pozicija,o dar verslininko ieskojimas buvusio studento Prezidento patarejo pagalbos,konsultacijos ar isklausymo, ,kuriam kazkada deste,visai netelpa i prezidentiskos aplinkos vaizdeli

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUGRĄŽINA: pirmoji iš Austrijos žemių – Aukštutinė Austrija – grąžina privalomą kaukių dėvėjimą; šios priemonės imtasi pastebimai padidėjus koronaviruso infekcijų skaičiui.
 • TVARKOSI: šiuo metu Kauno centre tvarkomos infrastruktūros objektų sąrašą papildė L. Sapiegos gatvė; remonto darbai joje prasidės trečiadienį ryte.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1325 PLN - 4.4689
RUB - 81.3769 CHF - 1.0642
GBP - 0.9051 NOK - 10.6218

Nuorodos