G.Nausėda balsavo: I.Šimonytei linkiu išlikti saviminuotraukos (7)

2019 gegužės mėn. 24 d. 12:30:55 Perskaitė 939

Kandidatas į prezidentus ekonomistas Gitanas Nausėda balsavo išankstiniuose Prezidento bei EP rinkimuose. G. Nausėda teigė, kad rinkiminėje kovoje padarė, ką galėjo, o savo oponentei Ingridai Šimonytei palinkėjo ir toliau išlikti savimi, nepaisant kokie rezultatai būtų sekmadienį.

 

„Aš palinkėčiau gerbiamai Ingridai išlikti savimi ir tikrai dirbti visomis jėgomis ir atiduoti visas jėgas Lietuvai, nepaisant to, koks amplua tai būtų“, - teigė G. Nausėda.

Pasak ekonomisto, jis nori Prezidento rinkimus laimėti ne dėl savęs, o dėl žmonių. G. Nausėda kartu pabrėžė, kad, tapęs prezidentu, jis sutelktų institucijas konstruktyviam darbui.

„Kaip ir visą darbą padarėme, liko tik vienas žingsniukas ir atsiduosim Lietuvos žmonių valiai. Tikiuosi, kad jie aktyviai dalyvaus rinkimuose ir tam nesutrukdys nei blogi, nei geri orai, nes turbūt ką geriausio galime padaryti savo šaliai - tai ateiti ir balsuoti. (...) Aš noriu laimėti ne dėl savęs, aš noriu laimėti, nes manau, kad galėčiau suteikti Lietuvai kitokį impulsą, suteikti daugiau savitarpio pasitikėjimo, draugiškumo, konstruktyvumo, neatsukti nugaros, o, atvirkščiai, atsisukti veidu ir diskutuoti tiek su oponentais, tiek su draugais“, - teigė jis.

Paklaustas, už ką balsavo EP rinkimuose, G. Nausėda teigė, kad balsą atidavė už partiją, kuri atitiko jo vertybinę skalę.

„Atidaviau už partiją, kuri man atrodo simpatiška, turinti vertybes ir kartu europietiška. Vertybinė partija, atitinkanti nemažos dalies Lietuvos lūkesčius“, - sakė jis.

Ekonomisto žmona Diana Nausėdienė teigė, kad atidavė visas jėgas ir kad kiekvienas balsas jiems yra svarbus. Taip pat D. Nausėdienė padėkojo visiems žiniasklaidos atstovams už korektiškumą.

ELTA primena, kad pirmąjį rinkimų turą laimėjo I. Šimonytė, surinkusi 31,31 proc. balsų. Antrasis, nedaug nusileidęs laimėtojai, liko G. Nausėda su 30,94 proc. rinkėjų palaikymu. Antrasis Prezidento rinkimų turas bei EP rinkimai vyks gegužės 26 d.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net