respublika.lt

G.Nausėda: A.Verygai kilę uždaviniai buvo ne pagal jo jėgas - straipsnio komentarai:

 • V.Keraitis 2020 balandžio mėn. 04 d. 12:49:44

  Po balsavimo seime dėl atlyginimų gydytojams Nausėda visus Seimo narius įvardino vienodai kaltais. Supratau - TAUTA, Prezidento neturime. Turime tik žmogų, sėdintį Prezidento kėdėje.

 • Negaliu 2020 balandžio mėn. 03 d. 18:41:11

  patikėti, kad valstybės vadovas, vietoje to, kad palaikytų dirbantį ministrą, dar jam įgelia, neva jis nesusitvarko. O ką ponas padarėte tokio rimto, kad tauta būtų nustebinta paties poelgiu? Kritikuoti lengviausia, o paremti pečiu nėra kam, išskyrus draugus ir eilinius piliečius. Matosi, kam rūpi šalis, o kam tik keistos kalbos. Ir bravo Veryga, daugiau tokių būtų, seniai es būtume palikę už savęs, vien kalbomis nei ekonomikos, nei viruso neįveiktume.

 • UFO 2020 balandžio mėn. 03 d. 14:37:25

  Taip tikrai-kiek worycha dar durins Tautà.prisieze tukstannius valkstu,kuriunet nekontroliuoja-tai jie ir yra uzkratai-absoliuviai nevaldomi.laikas butu melo ir demagogijos platintojui pasigyditi nuo ploksciaprotiskumo koronorineje klnikoje-gal atsiprotrs#

 • tai kodel 2020 balandžio mėn. 02 d. 19:57:55

  niekas nepadejo,o tik ziurejo ir tylejo,kol sulauke kokio nors ne visai pavykusio darbo.Ir tada islindo pulkai kritikuotoju,moralistu,pavyduoliu.Issigrynino LVZS ir vyriausybe,o opozicija pasirode tokia menkute,tiesiog tuscia vieta.O prie to urzgimo zmones jau priprato ir nekreipia demesio.

 • Rasa 2020 balandžio mėn. 02 d. 00:23:36

  Ją negali žmogus vienas tiek panešti.Is pat pradžių reikėjo jam stiprios komandos Dabar įmetė vieną į šitą balą .ir plaukų kaip nori.As manau kad tokioje sunkioje padėtyje ir taip neblogai susitvarkė Mažiau visi priekaištaukim daugiau drausmės visuomenėje ir viskas bus gerai

 • As 2020 balandžio mėn. 01 d. 20:28:07

  Tai ku veikia zasine?

 • Pensininkas 2020 balandžio mėn. 01 d. 19:23:49

  Pirmas turėjo šaukti-"ruoškitės", mūsų atstovas PSO, kuris mekeno ir nieko nesakė. Kinai įspėjo gruodžio mėn. PSO. Tokius reikėtų vertinti teisingumas.

 • Kis 2020 balandžio mėn. 01 d. 18:57:56

  uzkrauti zmogui visuotine valstybes nelaime ir sakyti tik destrukcijas,net is prezidento lupu nelabai suprantama,galbut reiketu paraginti eksprezidente uzsiraukti,o dedukui duoti signala,kad jo anukas be kritikos ,taip per 4 metus nieko ir nera pramokes,o kad valstieciai musasi,kaip karosiukas sumeskeriotas ant kranto,kai kas mato net nauda,o kas siandienakibs i darba?Paziurejus seimo posedi,paprasciausiai pasislykstejau,manau ne viena ir tai ivardinama,kaip tautos vienybe,kas iskiepijo maziau atsparius propogandai zmones,juk ne kas kitas o beveik prezidentas,jo pamaloninti skalikai ir mase sedinciu minkstuose kresluose,pradedant Rokucio chebra ir baigiant vistyde LRTV,prisiminkime netolima praeiti,ka yra kalbejes,beje ir siules valstieciu lyderis Karbauskas.Stai jums ir atsakymas ,kam tarnauja sie "prijaukintos"butybes visos tytes.

 • Visko matęs 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:42:09

  Ministro pirmininko, Sveikatos ministerijos ir jos ministro Verygos darbą teigiamai vertina pasaulio mokslininkai, kitų valstybių vyriausybių ir sveikatos apsaugos darbuotojai. Džiaukimės, kad turim tokius žmones, kurie, nesigailėdami savo sveikatos, visų pirma rūpinasi visų mūsų sveikata ir ateities finanansine gerove. Už tai jiems, daktarams, visiems medikams nuoširdžiausia padėka. Ačiū visiems, kurie šią sunkią tautai valandą rūpinasi, kad mes būtume sotūs, netrūktų būtinų vaistų. Bet...Bet gėda, kad turime politikierių, visokio plauko specialistų, kuriems svarbiausia šiandien gelbėti savo reitingus, krentantį jų atstovaujamų partijų populiarumą. Tam jie naudoja pačias šlykščiausias, pačias gėdingiausias priemones. Bet kaip jie nesupranta, kad, vartodami tokias priemones, patys grimzta į purvą, žemina savo partijų populiarumą. Mes, rinkėjai, turime galvas, kiekvieno atskirai, o kartu jų atstovaujamą partiją vertinsim per artėjančius rinkimus. Pagalvokit, ponuliai..

 • Kodel 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:28:43

  Dėl nekokybiškų prekių iš Kinijos medicinai vėl kaltas p.Veryga.Apsiraminkit-visas pasaulis išbrokuoja Kinijos prekes, bet prie ko čia Veryga. Gal gluši esat , taip mano tėtis pasakytų kabinti sau šiukšles ir tuo didžiuotis, Baikit menkit savo šalį Lietuvą, o gal jūsų tik pavardės lietuviškos tai ir keliat kt. šalies įgimtas patyčias ir nieko neveikimą? Pasakykit atvirai ir braukit iš Lietuvos žemės!

 • Sveikatos 2020 balandžio mėn. 01 d. 15:11:57

  Ministras gerai dirbo pripažįsta pasaulis, kad Lietuva viską gerai darė ir daro.Nekreip dėmesio p.Veryga į tuos, kurie nieko nedarydami tik kenkia ir reklamuojasi kaip,antai grybauskaitė su visa savo "palyda".Griaudu-atstokit ir patylėkit, tik Verygod ramus tonas ir šypsena ramino žmones viruso metu.Atstokit kritikuot iš pavydo, užteks! Visoa šalys kaip šalys ir prezidentai savo vietoje , o pas mus atvikščiai ir buvę ir esami pyla ant valstybės, vyriausybės.Gėda-o gal čia lansbergių gaujos tęsinys balandžio 1-ajai?

 • Tai 2020 balandžio mėn. 01 d. 14:43:21

  Gal Nausėdai ne pagal jėgas valdyti šalį,nes drąsos nulis ,pas poną prezidentą.

 • Manau, 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:47:26

  kad e tik Veryga, bet visas tas Naisių kolchozas seniai tą nugriebtą vežimą jau nepaveža, nes vien tik loja ant kitų , o patys niekad neturėjo jėgų.Mentais tik save apsistatė ir vagia i visų jėgų.

 • Ačiū 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:37:25

  šiai Vyriausybei, p. A. Verygai ir visiems dirbantiems medikams. Jūsų darbas matomas ir ačiū už tai. Net labiausiai išsivysčiusios šalys nesusitvarko su virusu. Kritikuoti visi moka, o opozicuja ir LRT dar ir tyčiojasi, jau nekalbant apie eksprezidentė... tai.gėda, Prisimenu kaip Gabriukas tyčiojosi iš SAM ministro kai jis labai anksti pradėjo kalbėti apie pandemiją, teikė rekomendacijas..tada buvo šaukiama, kad "perteklinės priemonės", . Ir netrukdykite dirbti Vyriausybei. Loja tik opozicionieriai...

 • Mix 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:22:23

  Jau tai, apie ką kalba prezidentas, buvo pirmi žingsniai kovoje su užgriuvusia bėda ir liko praeity. Bet prezidentas vis dar tai kaskart akcentuoja. Tarytum jis būtų ne Lietuvos Prezidentas.

 • TO" ZUK" 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:14:55

  Kas tam kronikui Zukui į sub..ę įkando, gal koronas pradeda nuo ten?Tada gal kartu ir hemarojus?

 • TO" ZUK" 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:08:53

  Kas tam kronikui Zukui į sub..ę įkando, gal koronas pradeda nuo ten?Tada gal kartu ir hemarojus?

 • Ir vadovauja 2020 balandžio mėn. 01 d. 12:02:19

  labai gerai, nes reikėjo ne tik padėti Verygai, kuris jau net namuose nebeturėjo laiko išsimiegoti, bet atsišaudyti kasdien nuo opozicijos puolimo.O opozicijai buvo labai didelis malonumas tai daryti ir matyti savi išsidirbinėjimų pasekmes, kai šalis yra tokioje rimtoje nelaimėje.Dabar jau žmonės akivaizdžiai gali matyti kas tikrai jiems dirba.Rinkimuose tai bus įvertinta

 • senis 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:57:51

  Veryga dirba. Nauseda plepa, tuo paciu griaudamas net menka savo populiaruma. Seimas turetu jam perpus sumazinti alga. Nusipelne gyvent blogiau.

 • JULIJA 2020 balandžio mėn. 01 d. 11:07:18

  DIDŽIAUSIA TAUTIEČIŲ PAGARBA IR DĖKINGUMAS A. VERYGAI. TURINT OMENY, KAD VIEN TOKIAS TINGINIŲ ATAKAS NELENGVA ATLAIKYTI, O DAR REIKIA IR DIRBTI KOKYBIŠKAI. SĖKMĖS JAM, FIZINĖS IR DVASINĖS STIPRYBĖS, MES SU JUMIS!

 • O ką 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:36:17

  O ką prezidentas nuveikė per visą šį laikotarpį? Tūno prezidentūroje, didžiausią atlyginimą pasiima ir kartais pamala liežuviu. Kokią klaidą padarėme, kad jį išsirinkome - tokį neveiklų ir neišmanantį.

 • deinis 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:28:08

  Yra toks posakis /vienu užpakaliu visų krūmų neapšiksi /,nežinau kaip Veryga susidoroja su tuo virusu ,bet ji puola kitas virusas, G.L ,E.G , IRkeletas kitų ,vietoj to kad siūlytų kaip nugalėti virusa ,jie visomis išgalėmis nori nuimti Verygą , o tai lygu valstybės kenkimui,perversmui.

 • mano nuomone 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:27:04

  na,mano nuomone,tai Veryga tvarkosi geriau negu kai kurios issivysciusios ir simta kartu aplenkusios Lietuva salys.Aisku,vienam sunku ir negali vienas zmogus visko zinoti ir padaryti,jam reikia ir pagalbos.Bet,jei visokie opozicionieriai,istroske valdzios,,nedrumstu vandens ir nekaisiotu pagaliu i ratus,maziau kritikuotu,o uzsiimtu darbu ir pagalba kitiems,tai tikrai butu daugiau naudos negu malimas liezuviu.O dabar,iskisa savo galva su kauke per skype ir mala s...vietoj to,kad kazka gero nuveiktu.

 • ZUK 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:23:20

  Seniai laikas Verygą pakeisti ir skirti vadovauti šiai kovai su pandemija profesionalams medikams

 • pastaba 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:18:37

  paveizeciau, kaip prezidentas veiktu verygos vietoj. lengva duoti patarimus. reiktu patarti prezidentui pagalvot du - tris kartus pries paskleidziant protingus zodzius. ir visada pagalvoti apie alternatyvas: jei nera - tai patyleti.

 • Juodas humoras 2020 balandžio mėn. 01 d. 10:03:52

  Pažiūrėsim kaip gerbiamas Prezidentas susidoros su savo uždaviniais. Kas dėl Verygos, tai, kaip Skvernelis ar Karbauskis bravūriškai nekalbėtų, valstybėje beveik neturinčioje ekonomikos, iš š cvieko nepadarysi. Mat be reikiamo bvp, dar n metų nieko nesigaus (juk net kaliošų negaminame). Tuo labiau ES padačkos greitai baigsis, o bankai ne peerpetum mobile labdaros organizacijos.

 • prezidente, 2020 balandžio mėn. 01 d. 09:29:46

  palikite ramybeje Veryga.Leiskite jam dirbti normaliom salygom, be terorizavimo.Jis tikrai gerai tvarkosi.Skirtingai, negu kai kurios istaigos.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠNIEKINO: Estijos sostinėje Taline vandalai išniekino memorialą komunizmo aukoms, ant jo išraižydami penkiakampes žvaigždes ir kitokius įrašus.
 • ČEKIJOJE: infekuotųjų koronavirusu skaičius nuo kovo mėnesio išaugo iki 9 200.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +14 C

 

+10 +11 C

 +19 +21 C

+22 +23 C

 

+16 +17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos