respublika.lt

G.Landsbergis nori būti R.Karbauskiu - straipsnio komentarai:

 • Jerutė 2020 lapkričio mėn. 25 d. 15:47:20

  Patyčios iš žimiasklaidos prasideda .

  1 0
 • Danutė 2020 lapkričio mėn. 17 d. 12:55:58

  Gabrieliukui toli iki Karbauskio, ne tas protinis lygis.

  7 0
 • Osa 2020 lapkričio mėn. 16 d. 16:39:31

  Ne kiekvienas gali į tokį neigiamą personažą įsikūnyti,juolab G. Lansbergis.Nepervertinkit!

  0 4
 • Ui,Gabrieliau, 2020 lapkričio mėn. 16 d. 15:50:45

  na,koks tu medikas?Nebent kuprius dedule liepe,tada jo, tu neturi pasirinkimo.

  8 0
 • nepavyks 2020 lapkričio mėn. 16 d. 11:10:46

  Anūkui tai būtų kosmosas, bet nepasiekiamas. Ponas Karbauskis gerbiamas, protingas lietuvaitis, tad dauk kas juo norėt būti, bet ne tau martinai mėlynas dangus. Išvėpęs tas konservų atstovas kaip ir visa melagių, šlykščių apgavikų gavėda...

  11 1
 • Gal tik man taip atrodo, kad... 2020 lapkričio mėn. 15 d. 22:09:39

  visi "išrinktieji" kažko lyg neramūs ar net kažko bijo. Nerodė didelio džiaugsmo kai "laimėjo"rinkimus. O tas ramus net su šypsenom Skvernelio ir Ramūno sutikimas likt už borto ir dirbt opozicijoj, tiek Gabriui, tiek ir visai "išrinktai"gaujai vos ne siaubą kelia. Juos nežmoniškai slegia ta tyla. Juos stebint, kartais atrodo, kad jie mato juodą debesį ir laukia netikėto perkūno trenksmo. Jie net bijo per daug reikštis, nors kaip ir turi teisę. Laikas parodys viską.

  8 1
 • Tai kad 2020 lapkričio mėn. 15 d. 19:19:44

  Ką R. Karbauskis su "Valstiečiais" sugalvoja, tą konservata nukopijuoja. Kad ir "nepartinė, konservų terminologija – lizinginė, premjerė"

  8 2
 • Virgis 2020 lapkričio mėn. 15 d. 17:27:42

  patys konservai sako,del pasiulymo i seimo pirm. pav.: taip neturi buti!

  10 2
 • HABRIUKO "komanda & Co" pasikišo save labai čia per tuos fyderasinius rinkimus. 2020 lapkričio mėn. 15 d. 17:20:23

  Mano nuomonė tokia, kad žydrieji ožiatvarčio cirkai dar priešaky. Neveltui Karbauskis korektiškai į OPOZICIJĄ pasitraukė. manau, kad neįgalūs "VALDANTIEJI" greitai bus paleisti nuo lenciūgo ir Seimas bus perrinktas SAVŲ. Kremliniai tulpanskos užnugarės sysaliniai čmilistiniai feministukai galės greitai eiti šėko pjauti... Bus dar visko, nemanau, kad Karbauskis nėra geras strategas.

  18 1
 • Atstokit nuo Gabrieliaus 2020 lapkričio mėn. 15 d. 15:10:04

  jis augintas , kaip mirtininkas. Tetis narkomanas, mamyte pasirinko gyv. be vaiko. Augino ,atseit, tikras senelis. Tikrovej kuprius muzikantas augino Gabrieliu savo " reikmems". Kur vaiko vaikyste, jaunyste? Pinigai dar ne viskas. Gabrielius neturejo ir dabar neturi pasirinkimo,dar Austeja nori karaliene but,net nemato,kad zmones purtosi, niekina juos. Gaila net Gabrieliaus vaiku.

  15 1
 • Nejuokinkit svieto. 2020 lapkričio mėn. 15 d. 13:30:25

  Gabrys niekaip ir niekada nebus panašus į Ramūną. Gabrys visapusiškai "tupas"visame kame. Šitiek kritikavo, net siekė nušalint Skvernelį... Taigi atsirado proga stot į jo vietą. Ko nėjo? Parodė akivaizdžiai, kad sugeba tik lot, o ne dirbt. Įrodė tik tai, kad Gabrio lojimas buvo, kaip šuns prieš mėnulį. Net Gaidžio reitinguose buvęs su visa gauja žemiau dugno, staiga "laimėjo" rinkimus. Tegul neieško kvailių, kur jų nėra.

  29 0
 • pastebėjimas 2020 lapkričio mėn. 15 d. 12:21:06

  Aš jau seniai pastebėjau, kad konservatoriai kopijuoja valstiečius. Pavyzdžiui valstiečiai ką nors pasiūlo. Konservatoriai pradeda rėkti staugti, kišti pagalius į ratus, kad negalima. Po kurio laiko patys siūlo tą patį tik kitais žodžiais ir tada būna gerai - visi tyli, visi patenkinti.

  30 2
 • Rinkėjų norai ir klausimas Gabriui 2020 lapkričio mėn. 15 d. 12:06:16

  Norime žinoti, kiek paklojai už suklastotus rinkimus??? Doro žmogaus sąžinę slėgtų kažkas sunkesnio už akmenį. O kaip, Gabry, su tavo sąžine? Gal ji dar purvinesnė už nusenusio Ožio???

  28 0
 • Kleopatra 5 2020 lapkričio mėn. 15 d. 11:42:51

  Juk jis nieko daugiau nemoka kaip mėgdžioti kitus taip ir pragyvens amzeli besislapstydamas kur geriau ten ir jis kur tik suspindejo pinigai jis pats pirmas tokia jau lanzbergiu prigimtis

  29 0
 • Aš manau 2020 lapkričio mėn. 15 d. 10:58:49

  Gabrieliau ar tiek saldūs vaisiai tuose postuose. Ko jūs visi pešatės dėl tų postų, ar kitokio darbo nemokate dirbti. Kur didelį pinigai sukasi ten peštynės. Aš manau nieko gero nebus toje Lietuvėlėje. Jie savo gerovei tik skaičiuos turtus , o paprastiems žmonėms špygą sausa. Duok dieve jums visiems atkreipti į opiausias Lietuvos problemas: Pirmiausia Sveikatos gerinimas- gerbti medikus ir jiems algas didinti, pačias geriausias medicinos priemonės ir įrangas pirkti. Aplamai sveikatos sritį finansuoti, kad sveikatos tikrinimas būtų prieinamas visiems Lietuvos žmonėms , o ne tik jums pačios geriausios paslaugos nemokamai. 2 MOKSLAS ir švietimas.3 Lietuvos žmonės nori gyventi geriau . Nepirkite tankų ir patrankų.

  20 0
 • as 2020 lapkričio mėn. 15 d. 07:28:24

  TIKRAI RIkimai suklastoti ko pasiteirauji niekas uz fedofilus nebalsavo ,arba sitas dvi grazuoles armonaite cmil nejuokinkit liaudies .damos?????

  50 1
 • is aukstybiu 2020 lapkričio mėn. 15 d. 04:02:48

  nubaude kupra uz nieksybes pries lietuviu tauta. Tureti toki nevykeli anukeli didziausia nelaime, kazin dar kokie proanukiai bus, nes zydelkos gimine ir ji pati tokie pat niekseliai kaip ir puliuojanti kupra

  37 1
 • visi privalumai 2020 lapkričio mėn. 15 d. 01:49:28

  O ką? Negalima? Lyties tai keisti nereikia. Nerūko negeria, sąžiningas, protingas, taktiškas, geras šaškių žaidėjas ir strategas, plius verslininkas prie pinigo. Ir kas tokiu nenorėtų būti kaip Ramūnas?

  31 2
 • GERIAUSIA - ŠLUOTI GATVĘ, nes jos neina paveldėti... 2020 lapkričio mėn. 14 d. 23:02:28

  SVARBU PIRMAM SUSPĖTI... (2020-11-14) Svarbu suspėt pirmam pridergt į rūtas, O jei smirdės kam – tam užmausim kaukę, – Svarbu, kad fone dar „Dėdulė“ – drūtas, Ir kėdę šildant, veltui babkės plaukia... Svarbu suspėt pirmam į traukinuką, Net jei ir bėgiai link bedugnės veda, – O jei kas nors iš šono postą bruka, Geriau su gėjais žengti į paradą... Svarbu suspėt pirmam eilėn prie lovio, Dar jeigu kąsnį riebų kas pasiūlys, – Neimk, išspjauk (valdžioj juk reikia svorio), O tu – ne brendis, (na, ir – ne Masiulis...) Svarbu suspėt pirmam nuleisti nykštį, Po to – žinai, kaip Tautai kelnės leidžias... Gal dar reikėtų su vaikais pakrykšti ? Nors vis „elyte“ baisiai trintis geidžias? Svarbu suspėt pirmam pakelti balsą Ir čiupt pyragą iš Tautos su sauja, – Geriau pašokt juk Vienos baliui valsą, Arba kur „Stikliuos“ šerti savo gaują. Svarbu suspėt pirmam ką nors apvemti, O kaip toliau, – tegul kitiems jau sopa, – Tad, ką gaidys vištidėj gali lemti, Jei vištoms pats už seksą jis sumoka?

  49 2
 • Ne labai išmanantis 2020 lapkričio mėn. 14 d. 22:51:35

  Kada nusiimi rožinius akinius ,pamatai tikrą vaizdą,o dar jeigu įjungi loginį mąstymą tada gali visą politinį spektaklį kaip kiaurai sieną mątyti.Šitas politinis demokratinis maskaradas dalinasi bizūnus ,kad daryti tvarką pagal šeimininko dūdą.

  33 2
 • durnas 2020 lapkričio mėn. 14 d. 22:39:56

  Salin brudnos rankos no kinder surprise!

  7 8
 • ... 2020 lapkričio mėn. 14 d. 21:44:49

  Nepergyvenkite,kita savaite anukas taps ministru.Paziurekit,kokios patycios vyksta seime???Mazuronis isrinktas vicepirmininku,aplenkiant valstieciu partija,kuri turi dauguma.Netgi Sysas pasake,kad to nera buve visoje istorijoje.Gaila,kad valstieciai opozicijoje netures daugumos,matosi,kad visi vieningai kaip parsidave nieksai,daro taip,kad valstieciams butu blogai.Taip yra todel,kad koncervai ir visi kiti negali dovanoti tautai,uz tai,kad 2016 m.zmones isrinko ne juos.Gerb.valstieciai atvere zmonems akis,kad galime gyventi gerai,jei isrinktieji dirbtu saziningai,kaip sako tauta nevogtu.Valstieciai vieninteliai,kurie nieko nepavoge,niekas prie ju negali prisiknisti.Turbut dabar visi suprato,ka zmones pasirinko.Dar ne karto naujieji nekalbejo apie vargstancius,skurstancius,apie vaistus,ar pensijas.Jie pastoviai kalba apie antro galo reikalus.Jiems visiems reikia svietimo ministerijos,kad galetu vaikucius sviesti apie antra gala.Turbut teisingumo ministras bus tas,kur sedi su auskarais.

  58 3
 • smirda politikai 2020 lapkričio mėn. 14 d. 21:20:15

  Taciau esmine problema yra korumpuoti Lietuvos politikai, kurie niekina ir žemina Lietuvos piliecius, kuria kuo blogesnius istatymus zmonems, kad butu tik kuo blogiau, ar tai socdemai, ar konservai, ar karbauskio gauja.. Esme, kad jie negerina Lietuvos pilieciu ekonomines padeties o daro ja kuo blogesne.. Tiesiog k jiems tai galima daryti, nes jie sukuria tokius įstatymus, kad vergas paklustu sistemai.

  20 4
 • kiemo naujienos 2020 lapkričio mėn. 14 d. 20:12:37

  Tikros nesėkmės Gabriukui.Štai ir atėjo dvi žymių kėgėbistų --čmiliaus ir armono gukterys į rimtus postus.Gabriukui lieka tik laikytis įsikibus šimonės sijono.Jau atrodo ,kad ir dėdulė apleidžia pozicijas,o gal jau pamatė ,kad gabrelis mažai ką su vokia.

  56 3
 • Jis - svetimšalio finansinio bei ideologinio afetisto Soroso vietininkas Marijos žemėje ir lietuviškųjų sorososių bosas ( plačiau komentaruose)↓ 2020 lapkričio mėn. 14 d. 20:09:27

  "Pasirodo, kad konstitucinių dvasių teismo pirmininkas (jo kadencija jau seniai pasibaigusi) dar suspėjo net leisti užvaldyti Lietuvių Tautą ir jos valstybę svetimšaliui finansiniam ir ideologiniam aferistui Dž. Sorošui. Apie tai jis apreiškė prisaikdindamas seimerius, kai sakė jiems pamokslą apie mūsų valstybės konstitucinę tapatybę, be kita ko, gražbyliaudamas, kad "Mūsų valstybės konstitucinė tapatybė taip pat nestsiejama nuo jos valdymo formos - ... atviros pasauliui pilietinės visuomenės, ...". Ir vargu ar atsitiktinai jo pamokslavimo leksikoje neliko vietos nei Lietuvių Tautai bei jos valstybei, nei Lietuvos piliečiams, juk mūsų suvereną jis iškeitė į to Sorošo atneštą saulę - "atvirą pasauliui pilietinę visuomenę". Visiems suprantama kalba tai reikštų ne ką kitą, kaip "betautę, bedvasią ir belytę visuomenę", ką savo koalicinėje sutartyje netiesiogiai numatė įgyvendinti ir naujoji konservatorių ir liberastų koalicija. Aleliuja Lietuvai ir jos piliečiams. Ar už tai jie balsavo?"

  33 7
 • 'hmm - kopijuoja karbauski asilas" 2020 lapkričio mėn. 14 d. 19:56:47

  , o tai kas asilą gali kopijuot?, tik kitas asilas.

  21 12
 • ei , vatnykai 2020 lapkričio mėn. 14 d. 19:53:43

  - nepatinka naujas valstybes vadovas Lanzbergis ? Tai ko nerinkot karbauckio? A ,ciuckiai, ko cia dabar vizginat uodegeles ir po laiko inkščiat ? :))) Na sa, sa geruciai, pakiauksekit, po keturiu metu dar karta pabusit po rinkimu su ponu Lanzbergiu, priprasit ir iš rankų ėsit :)

  12 36
 • OI, OI, OOI... 2020 lapkričio mėn. 14 d. 19:47:51

  Nagi ar diena su naktim kuo nors panašios? Nei Gabrys yra, nei kuo nors kada bus panašus į Ramūną. O jei labai nori būt panašus, tai pirmiausia, tegul Gabrys atsisako Seimo nario algos, kaip tai padarė Ramūnas. Tegul ką nors Lietuvos vaikams iš savo kišenės įtaiso. Apie kokią kultūrą gali svajot Gabrys, būdamas pats nekultūringu ciniku? Čia tik kumelio sapnas, daugiau nieko.

  60 4
 • To Na ir 2020 lapkričio mėn. 14 d. 19:29:27

  Austeja vienuolyne nervus raminosi ,relaksavo...... Nekaltas vaiko pradejimas. Ji ne kalta, aplinka buvo gundanti.

  38 3
 • pasiulymas kgbistam ir ju atplaisom 2020 lapkričio mėn. 14 d. 19:24:19

  Pazaidei 3 partijas sachmatu ir pralaimejes ,kgb dedulei, galesite tapti lietuvos prezidente ar seimo pirmininke ar uzimti kita silta vieta ,turesite apsauga nuo runkeliu, alga nuo 3500 iki 7000 ewru ,prasom kgb stukaciai ir ju vaikai i lietuvos roju.

  36 4
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. Globalistai atims mamą ir tėtį
7. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
8. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
9. Algimantas Rusteika: Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos
10. Po vakcinos nuo COVID-19 - mirtis
11. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
12. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
13. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
14. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
15. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
16. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
17. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
18. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
19. O jeigu karas?
20. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
21. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
23. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
24. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)

Dienos klausimas

Ar sekate susirgimų, mirčių nuo koronaviruso skaičius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3   0 C

-1  0 C

 

 0  +1 C

+2 +3 C

+3 +4 C

 

+3 C  

1-6 m/s

1-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2101 PLN - 4.5322
RUB - 89.0850 CHF - 1.0778
GBP - 0.8856 NOK - 10.3230

Nuorodos