G.Landsbergis biudžeto skyles kamšys popieriuminuotraukos (15)

2019 lapkričio mėn. 15 d. 07:00:03 Perskaitė 2275

„Konservatoriai su Gabrieliumi Landsbergiu priešakyje sumanė rinkti gyventojų parašus, kad būtų taisomas valstybės biudžetas. Būtų naudingiau, jeigu vietoj šūsnies lapų su parašais jie pateiktų pasiūlymus, kaip biudžetą papildyti, bet tokiam darbui didžiausia opozicinė partija turbūt nesijaučia pribrendusi“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

 

Klausant pono Gabrieliaus, atrodo, kad opozicijos priedermė yra nieko neveikti, krapštyti nosis ir retkarčiais pasipiktinti valdančiųjų sprendimais. Dabar jis piktinasi, jog skriaudžiamas viešasis sektorius. Iš tiesų skriaudžiamas, nepaneigsi, todėl natūralu, kad piktinasi patys viešojo sektoriaus atstovai. Tačiau politikai lyg ir turėtų dirbti, ne tik malti liežuviu. Net jeigu jie priklauso opozicijai. Gal ponas Gabrielius su savo partija sukūrė alternatyvų biudžeto projektą, kad visi matytų, kaip galima padaryti geriau?

Gal pasiūlė, iš kur paimti papildomų lėšų? Ne. Vietoj to jis visai neseniai piktinosi pasiūlymais apmokestinti bankus ir didžiuosius prekybininkus, kad tik šiems netektų prisidėti prie biudžeto didinimo. O dabar konservatoriai važinės po Lietuvą, rinks parašus prieš biudžetą ir išdidžiai pateiks krūvelę popieriaus. Čia tai darbas, čia tai rūpestis valstybe!

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net