Gėjus profesionalas Raskevičius Seimo prestižo likučius skandins WCnuotraukos (114)

2021 sausio 07 08:30:31 Perskaitė 5037

Visada malonu sužinoti, kad išpūstas koronaviruso burbulas neužgožia svarbiausių Lietuvos reikalų. Pasirodo, dabar svarbiausias reikalas yra Seimo tualetai. Net COVID-19 aukos, sako, prieš mirtį teiraujasi: "Ar jau gali vyrai ir moterys į juos eiti kartu?" Išgirdę atsakymą, kad jau greitai, koronaviruso aukos laimingai atsidūsta ir su palengvėjimu palieka šį nuodėmingą pasaulį.

 

Dabar viskas priklauso tik nuo Petro Gražulio, kuris vis dar nenori, kad moterys taptų vyrais ir atvirkščiai. Ar jau greitai galėsime leisti laisvalaikį WC kartu su priešinga lytimi, priklauso tik nuo jo geros valios. Beje, seimūnui Tomui Vytautui Raskevičiui, dar žinomam kaip Okeanidė, pareiškus norą, kad visi parlamentarai vaikščiotų į bendrus tualetus, o ne atskirus vyrų ir moterų, labiausiai apsidžiaugė moterys. Ypač - Čmilytė su Armonaite. Ko gero, abi jau ruošiasi keisti lytį, o kaip prisisiuvus pimpalus jais naudotis, ko gero, nežino. Todėl ir norėtų kartu su vyrais iš anksto pasitreniruoti.

Vyrams - tai kas: mažus gamtinius reikalus gali atlikti ir atsitūpę, ir atsistoję. O moterims atsistojus iš pirmo karto pataikyti į pisuarą reikės mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis. Bus valytojoms darbo!

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net