respublika.lt

Gavo valdžią - išvertė kailį - straipsnio komentarai:

 • m 2017 vasario mėn. 24 d. 16:05:01

  visais laikais lietuvis buvo pradaznas padaras o ypac targasai,jie ir motina parduotu jeigu tik matytu,kad gaus uzdirbt skatika.va taip po biskiuka per ilga laika ir nebeliks lietuvos.tai kam kaukti,kad rusai puola jeigu ja jau ispardavet ir nera ko pult.

 • Che che 2017 vasario mėn. 24 d. 15:07:03

  Kažkodėl neminimas dar vienas itin aršus okupantas Monsanta? Monsanta kaip aštunkojis apraizgo nesirūpinančias savo suverenumu bei saugumu šalis.Toje pačioje Rusijoje ne tik kinai nuomoja žemes.Ten pvz.,Ta pati Monsanta vykdo modifikuotų kukurūzų auginimo grandiozinį projektą.Lendama agresyviai į Ukrainą.Ir ne tik ten.Lenda kur tik gali su savo nuodais.Kas gali užtikrinti,jei atsiranda leidžiančių parduoti savo teritorijas,atsiras ir norinčių jas parduoti kokiai Monsantai ar leisti jose daryti ką jie nori?Jei jau viskas parduodama,ypač kam nors švilptelėjus.

 • Lietuviai 2017 vasario mėn. 24 d. 13:59:46

  NElEISKIME. PARDUOTI. LIETUVOS. LIETUVA. MUSU. VISU. ZEMIE. PRISIMINKIME. UKRANIETISKA. MAIDANA. MES. GAlIME. STOTI. STIPRU. MURU. UZ. SAVO. TIEVYNE.

 • Prosenelis 2017 vasario mėn. 24 d. 13:51:03

  KAS. PARDUODA. ZEME. SVETIMTAUCIAMS. KURIE. GYNDAMI. NUO. LABAI. SENU. LAIKU. APLAISTIE. SAVO. KRAUJU. PROPROPROSENELIAI pROSENELIAI. SENELIAI. TIEVAI. JA. GYDAMI. O. DABAR. ROSESI. PARDUOTI. NE. LIETUVEI. BET. ISIGIMELIAI. MES. MYLINTIS. SAVO. TIEVYNE. GIMTINE. NETURIME. LEISTI. TAI. PADARYTI. TURIME. JOS. GRIESTAI. BAUSTI. NE. VALE. PRDUOTI. ISDOTI. SAVO. TIEVZyNIE. JUS. MUSU. ISRINKTIEJi. DAVIETE. PRIESAIKA. TAUTAI. DIEVUI. ISDODAMI. PARDODAMI. TIEVYNE. TURITE. BUTI NUBAUSTI. ZEMIE. MUSU. TIEVYNIE. MUSU. SVETIMTACIAMS. PARDUOTI. NEVALE

 • Prosenelis 2017 vasario mėn. 24 d. 13:25:51

  DZEUKITIES. VIENA. RYTA. PRABUSITE. SVEDIJOJA. AR. VOKETIJOJA. JAU. BUSITE. PARDUOTI. DEPARTOTI. NAREIKIES. ALGAS. ZMONISKAS. MOKIES. IR. PASIBAIKS. ASARUU. PAKALNIE. BLOGAU. BUS. TIK. LAIZYTOJAMS. TIEMS. PASIBAIKS. SALDUS. DARBAS

 • P Karbauskai 2017 vasario mėn. 24 d. 13:14:16

  AR. GALITE. PASAKYTI. KAS. PARDAVIE. 6000 HEKTARU. MISKO. SVEDAMS. RINKIEJAI. TURI. ZINOTI??

 • to REGINA 2017 vasario mėn. 24 d. 13:01:42

  ponia siūlyčiau atidžiau pasižiūrėti kur ir kiek čia tos žemės DIRVONUOJA.Pasenusios žinios,nes dabar ūkininkai dėl žemės,atsiprašant jau šiknom stumdosi,nes nedaug laisvos belikę.Ir nereikia galvoti,kad užsieniečiai eis ant skurdesnių žemių ir dar puls didesnius pinigus mokėti-jie irgi nori geros ir pigiai.

 • to Lenkija nusipirks.... 2017 vasario mėn. 24 d. 12:22:01

  gal ir gerai padarys,nėra ko bijoti tos Lenkijos,pas juos bankai lenkiški ir pinigai zlotai.

 • reikia 2017 vasario mėn. 24 d. 12:18:37

  panaikinti saugiklius.

 • Žemdirbė 2017 vasario mėn. 24 d. 12:17:29

  Varyti lauk tuos parsidavėlius iš Seimo.JIe atėjo tik savo turtus didinti.Štai Karbauskis pirma žemes supirko pigiai,o kai iš ko paėmė neva už skolas,o dabar parduos užsieniečiams.Kas yra valstybė,kurios teritorija parduota,nulis.Karbauskis atėjo mus sunaikinti ir parduoti greičiausia vėl rusams.Meldžiu visus geros valios ir sveiko proto Seimo narius užkardyti žaliųjų savivaliavimą.

 • Dvigubi standartai 2017 vasario mėn. 24 d. 12:09:07

  Mano nuomone, Karbauskis niekada neišsižadės savo pažadų! Jis beveik "įspaustas į kampą"savo frakcijos nepartinių.Įsiklausykit,ką pirmiausia pasakė Urbšys :"Aš esu nepartinis..."Pamąstykit:ko anūkas laksto pas Skvernelį?Kokius saugiklius jis "naikina"?Kai Kildišienę "varė" iš Seimo,Skvernelis,Urbšys,Baškienė ,Pranckietis buvo "puolančių" pusėje. Ar girdėjot,kad Skvernelis,Urbšys,Baškienė,Pranckietis pasakytų: "Kubilius,Kreivys,Butkevičius,Steponavičius,Šiaulienė ir kt.,kurie nuomojosi visureigius iš mūsų pinigus ir NEDEKLARAVO - turi ATSISTATYDINTI !

 • pranašas 2017 vasario mėn. 24 d. 11:59:33

  kol mes melsimes vakarų kultūrai o ne širdies kultūrai tol niekas nesikeis

 • Lenkija nusipirks Vilniaus apskritį 2017 vasario mėn. 24 d. 11:59:27

  ir perkels rubežių. Ot juokčiausi,nes aš ten negyvenu. O dar Astravas jeigu sprogs...tai ir bus Atpildas už protėvių pralieto kraujo negerbimą.

 • Pamenu tą Referendumą 2017 vasario mėn. 24 d. 11:50:51

  Mūsų šeima visi atėjome ,atiduodami pagarbą protėviams. Bet BIUDŽETNINKAI beveik solidariai nėjo. Gal jiems buvo uždrausta?Juk sąrašas 'člienams" prieinamas. Ne gi rizikuos kokia kontoros žiurkė savo taburete?

 • Referendumo darbininkas 2017 vasario mėn. 24 d. 11:46:20

  Seniai supratau,kad "kolchoznykai" yra IŠVERST ASKŪRIAI. Triapkės.Ne kitaip. Nupirkt teritoriją yra pigiau ,nei nukariaut. Pavyzdys PALESTINA.

 • Vladislavas 2017 vasario mėn. 24 d. 11:39:36

  Tai čia buvo rinkimų kampanija ir tiek, žadėti galima daug ką, o iš tikrųjų yra kitaip. Valdžios pažadais tikiu tik 20 proc. Nemanau, kad žemės pardavimas užsieniečiams yra geras dalykas, aš esu prieš.

 • valdas 2017 vasario mėn. 24 d. 11:19:52

  Teises nebuvimas,naudojantis nihilistine teise,privede prie to ka turime-KATASTROFA,zmoniu apvogimas,isginimas,valstybes naikinimas,kaip galima zeme kilnot,ne savo pirkt,parduot,atimt,nusavint,ja reikia grazint kam priklauso, nepriklausomai nuo vogimo budu,o sunaikine Lietuva gal sukurkim menulyje,marse,ar jupiteryje,juk kilnojam,bet pirma tuos kilnuotojus ten...

 • RYTIS 2017 vasario mėn. 24 d. 11:17:52

  Jeigu valdžia prieš eidama į rinkimus žadėjo, kad neparduos žemės užsieniečiams, tai taip ir turi būti. Aš esu prieš, kad žemė būtų parduodama užsieniečiams, pirma tegu lietuviai susitvarko su savo reikalais ir nusprendžia, kaip geriau padaryti.

 • Nieks kits čia nekalts 2017 vasario mėn. 24 d. 11:08:32

  Į referendumą atsliūgino vos 15 proc. lithuanų, nors durys nebuvo užvertos. Užtat nereikia veidmainybės ašarų. Vienaip ar kitaip, žemes supirks kitataučiai, nes mužikui žemaičių ir lithuanijos pinigas ir tik pinigas - Absoliutas. Rūpestis tikriausias vienas - nenusipiginti. Dažnai godžių liurbių tautelei - savo likimas.

 • XL 2017 vasario mėn. 24 d. 10:54:15

  ...KAIP GRAŽU...BUS KAIP BUS...,, MAN TIK GAILA MYLIMOS, KURIOS LABAI ILGĖJAUS"...

 • Jurij Subokin 2017 vasario mėn. 24 d. 10:52:25

  Labai prašau gerbiamo seimo neleisti laisvai disponuoti dirbama žeme Lietuviams , nes turintis žemės Lietuvis labai pasidaro piktas gindamas savo nuosavybę.Mes Rusai žinome kaip buvo sunku kovoti su žemės savininkais iki 1953 metų

 • Audrius 2017 vasario mėn. 24 d. 10:48:45

  Kas pasisakys uz zemes saygikliu pakeitima tampa lietuvos isdavikais. As uz mirties bausme tokiais atvejeis. Isdavikam kito nuosprendzio buti negali

 • Kiekvienam sava dalia 2017 vasario mėn. 24 d. 10:45:57

  Neleidimas laisvai disponuoti sava žeme vadinasi pusiau kalėjimu.Bežemis , beturtis negins Lietuvos ,nes tokiam piliečiui nesvarbu kokia kalba kalbėti,nesvarbu kur Lietuvos teritorijos kontūrai.Sukoncentravimas dirbamos žemės vienose rankose ekonominį efektą gal ir duoda , bet politinį ne.

 • Smulkus žemės savininkas 2017 vasario mėn. 24 d. 10:33:32

  Lietuvos piliečiams žemės pirkimas ir pardavimas turi būti be jokių apribojimų.Turintis visus pažymėjimas ir dirbantis žemę ne visada yra gabiausias.Tvarka buvo geriusia iki 2014 gegužės 1 dienos.

 • REGINA 2017 vasario mėn. 24 d. 10:30:13

  Niekur mes nepabėgsime, esame Europoje. Viskas keičiasi, gal reikėtų tą žemę parduoti užsieniečiams, nes tada ateis investicijos. Juk kai pasižiūri - tiek daug nedirbamos žemės. Kažką reikia keisti.

 • Teisingas 2017 vasario mėn. 24 d. 10:29:47

  Pastebėjimas, norint išsiaiškint kokios yra žmogaus savybės, jam reikia duoti Valdžią, ir tada pradeda lysti ragai, kartais net ir nebūna bet lenda, o jei būna tai lenda tokie, kad net baisu.

 • o-o-o 2017 vasario mėn. 24 d. 10:12:40

  Kokie saugikliai, kokie įsipareigojimai ir pažadai, kai ochlokratai suuodė pinigus. Jie už centus parduos tėvą-motiną, o jūs norite, kad jie paisytų rinkėjų. Juk juos tam ir išleido į pirmas pozicijas, kad jų rankomis ir ne už ačiū būtų padaryti visi neužbaigti darbeliai. O jau kituose rinkimuos triumfuos liberastsocdemkonservai, kurie visiems pasakys - 'o mes tai buvome prieš, čia šitie pridarė, bet pakeisti jau nieko negalima".Negi jums dar neaišku, kad ochlokratijoje, t.y.išsigimusioje demokratijoje,vyksta ne rinkimai, o figūrų perstatymas pagal susitarimus ir kapšo storį.4 metus vagia vieni, neša į obščiaką, 4 - kiti ir t.t. Jeigu rinkimai ką nors lemtų, mums niekas neleistų balsuoti. Negi dar yra alternatyvaus mąstymo piliečių,kurie tiki, kad šitie kažką darys dėl Lietuvos?

 • Jonas 2017 vasario mėn. 24 d. 09:56:23

  Baikite visi spangti, jau ir taip nebėra tos lietuvos seniai..

 • NEREIKS NEI TANKU 2017 vasario mėn. 24 d. 09:53:54

  supirks zemes ir lietuva nebe musu--PASIPRIESINT ES

 • niekas nežada tų saugiklių naikinti 2017 vasario mėn. 24 d. 09:46:24

  atrodo, kad ši ponia Laimikienė bus dar viena ponios Maldeikienės kopija. neisigilinusi į esmė, dar nieko nepriėmus, ji jau kelia šurmulį. naujoji valdžia tikria išmintingesnė ir manau, jokio pavojaus nekils.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 635 ir pasiekė 713 936.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos