respublika.lt

Gavo valdžią - išvertė kailį - straipsnio komentarai:

 • feGO9UvTy 2017 balandžio mėn. 26 d. 15:55:05

  An facitnaisng dialogue is value comment. I think that it’s best to write more on this topic, it might not be a taboo subject however usually individuals are not enough to talk on such topics. To the next. Cheers

  0 0
 • asiūklis 2017 vasario mėn. 26 d. 14:40:21

  Pagal rinkimų tvarką,dabartinę (ji nieko nesiskiria nuo buvusios),išrenkami seimo nariai...Kadaisia prieš rinkimus, važinėdavo po rinkimines apylinkes agitatoriai ir girdavo kokie yra geri kandidatai į AT (Seimą).Vienoje apylinkėje,pasibaigus debatams,agitatorius paklausė rinkėjų,ar turite klausimų?Vienas iš dalyvių pasakė kad jam nėra aišku kas tai yra ,,kandidatas"ir kas tai yra ,,deputatas)?Agitatorius susimastęs prieina prie lango ir pamato rujojančią kalę.Ir staiga jam pasirodė kad jis vaizdžiai gali atsakyti į užduotą jam klausimą.Ateik čia,,matai ten rujojančią gaują,taip o kas?,tas kuris ant kalės,,deputatas" o lakstantys aplink tai,,kandidatai"...o mes esame tos,patenkintos vargšės, vietoje.Supratai?.Dabar man pilnai viskas aišku....kad esame tikri ,,runkeliai"...ai,ai,jai...

  0 0
 • S 2017 vasario mėn. 26 d. 11:03:11

  Apmaudu, skaudu, gėda... Savi išduoda mus, nori atimti iš mūsų vaikų ateitį savo žemėje. Negi iš tiesų, patekus į Seimą, protas aptemsta ar dirbtinai aptemdomas? Kiek galima niekinti, žeminti, spjauti į veidą mūsų žmonėms? Ar bus kada stabdžiai nuspausti? Jeigu jus ten, Seime, kas nors gąsdina, prievartauja, liepia išduoti Lietuvos interesus, sakykite mums atvirai ir eikite lauk - bailiams ten ne vieta. Aš jums patikėjau ne tam, kad parduotumėte šalį, bet kad ją išgelbėtumėte nuo pardavimo. Prašau, pakelkite nulenktas galvas ir prisiminkite, kad į jus nukreiptos mūsų akys...

  0 0
 • Neparduokit 2017 vasario mėn. 26 d. 10:03:01

  Zmones neparsiduokit ES ir neleiskite, kad uz ES ismokas valdzios zmones neisduotu Lietuvos. Surenkite demonstracijas, PADEKITE SAVO AKTYVUMU VALDZIOS ZMONEMS apginti Lietuvos zeme. JEIGU ZEME PARDUOSITE, TAI NET SUIRUS ES LIETUVOS NEBELIKS. Sakykim Vokietijos "geradariai" nupirks trecdali Lietuvos, kad galetu sugabent visus pabegelius is Sirijos. Ir ka jus tada pasakysite, jeigu zeme nebebus jusu.

  0 0
 • Safyras 2017 vasario mėn. 25 d. 08:25:21

  Juokinga girdėti apie užsienietiškas investicijas. Joks kapitalistas veltui nedirba, bet nori tik didžiausio pelno. Kam jam sėti žemę, jei galima pasatyti Lošimo namus, golfo laukus. Dar neiškirsti visi medžiai, kuriuos galima brangiai parduoti užsieniečiams, nes visur pasaulyje natūralios medžiagos yra labai brangios, už tai plastaminio šlamšto turime sočiai, nes dabartiniai Lietuvos turtuoliai turi atsarginius variantus Ispanijoje, Amerikoje ar kitoje šalyje. Jie tik Lietuvoje gali pasigrožėti savimi reklamuodami prekes ar vesdami laidas, kuriose nieko įdomaus nėra. Išspausdink tą pačią nuotrauką ant gero popieriaus ir prasto, vaizdas skiriasi. Todėl ir dalinamos premijos politikams ar jų ištikimiems ginklanešiams, kad dalis žmonių ir toliau turtėtų , o jie verktų apie Afrikos vaikus,prašydami pinigų, kai savų nemato savoje žemėje, žmonėms galima ir atostogas trumpinti ir darbo dieną prailginti, nes tai buvo socializmo išmislas, o kapitalizme reikia dirbti vos ne iki mirties.

  0 0
 • www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.47BB952431DA 2017 vasario mėn. 25 d. 08:14:07

  Štai kur tikroji Lietuvos konstitucija. *** 47 straipsnis Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 vasario mėn. 25 d. 08:10:20

  Kai "rinkimai" į seimą nedera su konstitucija, tai v_i_s_ų suėjimų (Seimų) seimūnai neteisėti - tiesiog sukčiai. Kai seimūnai yra tiesiog sukčiai, tai Lietuvos konstitucijos 47 straipsnio keitimas Seime 1996-ais ir 2003-iais yra sukčių padarinys. _______________________ Lietuviai, Lietuva tvirtovė. SĄJŪDIS 2

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 vasario mėn. 25 d. 07:44:28

  (I dalis) “Rinkimai” į Seimą nedera su Lietuvos konstitucija. Sąrašiniai seimūnai, lauk iš Seimo! *** Sąrašas sąrašinių: IRINA ROZOVA, VANDA KRAVČIONOK, JAROSLAV NARKEVIČ, ZBIGNEV JEDINSKIJ, MICHAL MACKEVIČ, AUŠRINĖ ARMONAITĖ, GINTARAS STEPONAVIČIUS, VIRGILIJUS ALEKNA, SIMONAS GENTVILAS, KĘSTUTIS GLAVECKAS, EUGENIJUS GENTVILAS, VIKTORIJA ČMILYTĖ-NIELSEN, ARŪNAS GELŪNAS, RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ, RAMINTA POPOVIENĖ, GEDIMINAS KIRKILAS, ARTŪRAS SKARDŽIUS, IRENA ŠIAULIENĖ, RASA BUDBERGYTĖ, JULIUS SABATAUSKAS, JUOZAS OLEKAS, ALGIRDAS BUTKEVIČIUS, JUOZAS BERNATONIS, ALGIRDAS SYSAS, LINAS ANTANAS LINKEVIČIUS, ALGIMANTAS SALAMAKINAS, EUGENIJUS JOVAIŠA, JONAS JARUTIS, VIKTORAS RINKEVIČIUS, ASTA KUBILIENĖ, JUSTAS DŽIUGELIS, AGNĖ ŠIRINSKIENĖ, EGIDIJUS VAREIKIS, ARŪNAS GUMULIAUSKAS, VIRGINIJA VINGRIENĖ, ANDRIEJUS STANČIKAS, VYTAUTAS BAKAS,

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 vasario mėn. 25 d. 07:43:47

  (II dalis) DOVILĖ ŠAKALIENĖ, TOMAS TOMILINAS, VIRGILIJUS PODERYS, VIDA AČIENĖ, RŪTA MILIŪTĖ, PETRAS NEVULIS, VYTAUTAS RASTENIS, STASYS JAKELIŪNAS, PETRAS GRAŽULIS, KĘSTUTIS PŪKAS, VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS, JUOZAS IMBRASAS, RIMAS ANDRIKIS, RIMANTAS JONAS DAGYS, KAZYS STARKEVIČIUS, TADAS LANGAITIS, RADVILĖ MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ, ARVYDAS ANUŠAUSKAS, RASA JUKNEVIČIENĖ, STASYS ŠEDBARAS, JURGIS RAZMA, VYTAUTAS JUOZAPAITIS, ANDRIUS KUBILIUS, EMANUELIS ZINGERIS, IRENA DEGUTIENĖ, GINTARĖ SKAISTĖ, AGNĖ BILOTAITĖ, MANTAS ADOMĖNAS, KĘSTUTIS MASIULIS, AUDRONIUS AŽUBALIS, SERGEJUS JOVAIŠA, LAURYNAS KASČIŪNAS, ROKAS ŽILINSKAS. _____________________________ Daugiau apie rinkimus į Seimą kurie nedera su konstitucija, panaudojant nuorodą ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo

  0 0
 • Tikrovėje to nėra, nors teisiškai … 2017 vasario mėn. 25 d. 07:33:26

  Lietuvos valstybę kuria Tauta. (2 straipsnis) ___________________________________________________________ Išvada Antilietuviška neliustruotoji cccp komunist/kgb’istinė lsdp+ts-lkd+darbo+liberalų gauja nušalino Tautą nuo konstitucinės svajonės ir sukūrė Tautai k o n c l a g e r į be t v o r ų. Dabar, vargstam.

  0 0
 • visiems 2017 vasario mėn. 25 d. 02:27:35

  Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo: plus.google.com/104930148289526971655/posts

  0 0
 • Pensininkas 2017 vasario mėn. 24 d. 23:20:38

  Kazin ar yra pasaulyje durnesne salis kaip Lietuva visos normalios valstybes stengiasi ivairiais budais kuo daugiau isigyti zemes o musiskiai kuo daugiau atiduoti svetimiems idomu kaip vadinsis Lietuva kuri netures savo zemes matyt ji nori buti tokia kaip Kurdai Turkijoje.

  0 0
 • Vitas 2017 vasario mėn. 24 d. 23:07:27

  Apsimelavo Valstieciu ir zliuju partija.Kur papuole ger.ponas Urbsys,Dieve gelbek ji nuo tolimesnes Karbauskio pazadu.

  0 0
 • Blinda 2017 vasario mėn. 24 d. 22:09:23

  Supratimas ateina tik per vidini pajautima, tuscia teorij ni.eko verta kol neigauna kvepavimo. KvepAvimas igaunamas tik bendraujant gyvai , mecia melas vykdo nuodijimo proces 80 proc.atveju. Lietuva atsigaus kai su visais kaimuynais stengsimes !!!!!! Gyvent draugiskai

  0 0
 • Blinda 2017 vasario mėn. 24 d. 21:52:09

  Bus blogai kol debilai nesupras , kad tautu tarpusavio skaldymas ves i prazuti.

  0 0
 • Smulkus žemės savininkas 2017 vasario mėn. 24 d. 21:01:27

  Šalin rankas putinoidiniai sobakos nuo mano žemės.Norite visko gauti veltui:žemės,išmokų neidirbdami,laisvės.Gamtoje visko viename nebūna.Vokiška,Amerikoniška kariuomenė gerai,o jau laisvas žemės pardavimas jau blogai.Gal dar negavote asmeninio Putino kvietimo,kreipkites į ambasadą Vilniuje, ir varykite neatsigręždami ,kol į užpakalį neįspyriau.

  0 0
 • $ 2017 vasario mėn. 24 d. 20:50:42

  Niekada nevaikščiojau į rinkimus ir visada tai pasiteisindavo, žmogus patekęs į valdžią tampa išsigimėliu. Lietuvoje jau senai viskas aukštyn kojomis, padugnių valdžia, karas ir melu persunkta žiniasklaida, kuri atlieka ,,civilizuotų'' Vakarų kapitalo užsakymus.

  0 0
 • Valstiečiai supraskit, 2017 vasario mėn. 24 d. 20:31:35

  kad Lietuvoje negalima žemės parduoti, kol mūsų gyvenimo lygis nepasieks turtingųjų ES valstybių lygio. Mūsų dauguma negali įpirkti žemės Vokietijoj, Prancūzijoj ar kitoj turtingoj ES valstybėje.Meldžiu, neparduokit Lietuvos. Turėtų užtekti, kad išvarėt trečdalį žmonių. Vardan tos Lietuvos - nedarykite iš jos Prūsijos.

  0 0
 • Smulkus žemės savininkas 2017 vasario mėn. 24 d. 19:33:42

  Tokius komentatorius vadinu putinoidiniais-vatnykais.Dirbamos žemės pardavimas ir pirkimas turi būti be jokių ribojimų,pirmiausia Lietuvos piliečiams.Prieštarauja tie kas gavo ir gauna Europines ir Lietuvines išmokas ir dar nori veltui gauti dirbamos žemės.Jeigu nesugebate ūkininkauti galite imtis kito amato.Žydrųjų klube galėtumėt apie kuola sukinėtis.

  0 0
 • pensininkas 2017 vasario mėn. 24 d. 18:55:18

  Žemės pardavimo saugiklius ne Lietuvos piliečiams reikia padidinti, o ne nuimti. Galų gale, jeigu ES neatsiknis, galima sumokėti ir bauda. Visvien ES žluugimas me už kalnų. Karbauskai, Karkauskai ir Stančijai, ne pardavinėti valstybę mes jus išrinkome. Elkitės oriai, su vergais niekas nesiskaito.

  0 0
 • Che che 2017 vasario mėn. 24 d. 18:23:40

  "Uzsienio investicijos yra karas pries ta sali, i kuria ateina" - daugmaž taip ir yra.Niekas į Lietuvą nežiūri ir nežiūrės kaip į lygiavertę partnerę, o žiūri kaip į trečiąją šalį,kurios paskirtis grynai gastronomiška - panaudoti bei išnaudoti jos rinkas, resursus, paslaugas ir pašalinti, kada nebereikės.Europa bei Vakarai istorijos bėgyje prakuto iš kolonijų ir kitokio požiūrio pas juos nėra ir būti negali.Ir čia nieko asmeniška - toks mentalitetas: vieni yra maistas,kiti - to maisto vartotojai,kuriems talkina vietiniai aborigenų vadukai už smulkias dovanėles.Ar net gal nevisai smulkias.Ir nereikia iliuzijų.

  0 0
 • Pries 30 metu 2017 vasario mėn. 24 d. 17:52:39

  pats maciau,kaip Afgane del savo zemes automatus i rankas eme net mazi vaikai. Tai kokia gi ten ta zeme... Akmuo ir opijaus aguonos... Gaila,kad mes pridaveme ginklus grizdami namo! Butu nebuve is viso sio vergovinio rezimo,jei butu buve kam guldyti pirmuosius isdavikus.

  0 0
 • !!! 2017 vasario mėn. 24 d. 17:44:11

  V.V.Putinas:"Мы не торгуем свoими землями".

  0 0
 • Pamenu 2017 vasario mėn. 24 d. 17:31:58

  Prezidentaujant Ukrainos prezidentui Janukovičiui dėl Asociacijos sutarties pasirašymo su ES ,buvo iškelta kažkokia tai svarbi(nepamenu) sąlyga.Ir kai jis kategoriškai tam pasipriešino ir atsisakė nuo jos pasirašymo,tie patys ES diktatoriai lėkė į Kijevą,sutikdami su visom sąlygom,kad tik ta sutartis būtų pasirašyta.O mūsų tešlagalviai politikai be jokio pasipriešinimo sutiko uždaryti saugią Ignalinos AE,kaip sąlygą įstoti į ES.

  0 0
 • senis Reginai 2017 vasario mėn. 24 d. 17:30:39

  ateis investicijos? Uzsienio investicijos tai pasaulio BANKO paskelbtos soclenktynes kurios kolonijos elitas pigiau isnuomos savo baudziauninkus. Gavome uzsienio investicijas i bankus, rysius, draudima, laivyna, Mazeikiu nafta, tabako versla. Savo nebeturim nieko. Visas lietuviu baudziauninku sukurtas pelnas isvezamas. Lietuva turedama ES geriausius darbininkus, apsukriausius verslininkus, protingiausius zmones, gyvena pusbadziu. Uzsienio investuotojai, vietoj to, kad moketu mokescius duoda kysius auksciausiems valdininkams, atsiperka. Uzsienio investicijos yra karas pries ta sali, i kuria ateina. Lietuva galetu investuoti savo salies gyventoju santaupas, bet tam reikia tureti savo Valstybe, savo Centrini banka, savo valiuta. Deja, jau 12 metu esame juridiskai iteisinta kolonija. Seimas, vyriausybe, prezidentura, yra nupirkti ir paskirti dirbti kolonijos priziuretojais. Zeme, aisku, parduos. Atiduos uz bevercius spalvotus popieriukus. Ka galima vertingesnio nusipirkti uz zeme? Nezinau.

  0 0
 • Norgiskis 2017 vasario mėn. 24 d. 17:04:57

  Kadaise buvo toks lietuvos , berods kino studijos filmukas "Marš marš tra -ta-ta". Tokia sentensija galima apibūdinti "Tikrus" lietuvos "patriotus". Neužmirškit , ponai ir ponios, kad... yra toks mūsų vieno klasiko romanas "Sodybų tuštėjimo metas". Manau, kad koks kitas klasikas jau rašo "Miestelių tuštėjimo metas"...8). Ojojoj, kokia tragedija atsitiks ... parceliuos mūsų brangios lietuvėlės žemelę...8/. Karbauskis, matyt, jau dabar pamatė, kad ta emigracija... gal kiek bus pristabdyta, bet- ne sustabdyta. Sugrįžta į lietuvą ... nusikaršinimui, didžioji dalis - užsidirbę šiokias tokias pensijas. IR VISAI JIEMS DZINNN, ar greta lietuvis gyvena, ar koks PADORUS užsienietis. TIK džiaugtis reikėtų,kad KAŽKAS bandys toj žemėj kokį versliuką prasukti, nenusižengiant įstatymams. 2020 biudžetas bus tragiškas, Bus viskas apkarpyta, užspausta ir t.t. TAD, jeigu kokie KINIEČIAI sugalvotų tos mūsų žemelės išsinuomoti 99 m. tai būtų valio. Nes priešingu atveju ją okupuos MUS LIAI...

  0 0
 • Jo 2017 vasario mėn. 24 d. 16:54:07

  Čia gi tie patys ES ponai,gudragalviai-parazitai,kurie sunaikino visą mūsų ekonomiką kaip konkurentą.Stodami į ES,mūsų politiniai parsidavėliai pasidavė jų spaudimui.Uždarė mūsų Ignalinos Atominę elektrinę,kuri iki 2017 metų buvo pripažinta saugi. Mažeikius pardavė,savo bankus.Visą Lietuvos ekonomiką sunaikino kaip"sovietinę'.Beliko tik žemė,kuria dar disponuojam.Ir į ją pagaliau jau kėsinasi. Aišku,geriausia investicija yra žemė.Tik nepasiduokim saugiklių naikinimui. Tai prilygtų tautos išdavystei.

  0 0
 • Laisvės parodija 2017 vasario mėn. 24 d. 16:34:38

  Jeigu Lietuvos neįveikė karai, marai, okupacijos, tai tą padarys išsikovota Laisvė. Nereikia nieko - lietuviai išsipjaus patys tarpusavyje, be tankų iš Rusijos. Teisingai, savus išvarėme, atsivešime musulmonus, žemės nėra kam dirbti - parduosime svetimtaučiams (net neabejoju kam), perdaug liko tuščių butų - juos labai gerais pinigais perka Rusijos piliečiai. Sakykite - kam reikalingos kariuomenės, kam reikalinga ginkluotė, kam kviečiami NATO daliniai į Lietuvą, juk mums užtenka parodyti gerą pinigą ir nueisime gyventi į barakus, parduodami dar šiokį tokį butuką ar namuką. Prisigvelbę, ką dar buvo galima prisigvelbti, savo ateitį siesite su užsieniu, o visi kiti tik laikini gyventojai šioje miniatiuriniame žemės lopinėlyje. Baisiausiai, kad laimėję Laisvę, pralaimėjome moralę, sąžinę, padorumą. Sutryptas pasitikėjimas politikais, Valdžia, Prezidente, nes tomis vaidmainystėmis jau niekas netiki - prarastas tautos pasitikėjimas savais. Prarandame Lietuvą ir tautinis kostiumėlis jau neišg

  0 0
 • Žemę reikia 2017 vasario mėn. 24 d. 16:30:57

  kuo skubiau parduoti užsieniečiams.Juk Lietuvoje visada dvarininkais buvo lenkai,rusai,vienas kitas vokietis ar kitoks švabas.Patys lietuviai nieko nesugeba. Davė jiems Landsbergis laisvę,o jie apleido šventąją Marijos žemelę krūmais. Nespėjo susivokti? Vis dar galvojo,kad maitina Maskvą?

  0 0
 • Šantažas 2017 vasario mėn. 24 d. 16:16:55

  Ponia Laimikienė sako gryną tiesą. Visais laikais karai kildavo dėl teritorijų.O dabar už tuščius,nepadengtus niekuo pinigus,kurių kasdien prispausdinama milijardais, ES kėsinasi į Lietuvos žemę.Negi "valstiečiai" ištiš ir pasiduos? Grasinimas baudomis-tai šantažas.ES gyvavimui liko visai nedaug. Ji subyrės ,susinaikins pati. Artimiausiu laiku!!! Lietuva tokia maža.Branginkime ją!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • RAGINIMAS: Lietuvos bankas ragina šalies bankus, kredito unijas, elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigas atidžiau stebėti didesnės rizikos klientus.
 • ŽUVO: mažiausiai 20 žmonių žuvo užpuolus kalėjimą Dželalabade, Afganistano rytuose esančios Nangarharo provincijos administraciniame centre.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar sąžiningai laikotės reikalavimo dėvėti veido kaukę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +13 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

 +24 +27 C

+27 +29 C

 

+22 +24 C

3 m/s

4 m/s

 

2-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1848 PLN - 4.4034
RUB - 87.6900 CHF - 1.0769
GBP - 0.9005 NOK - 10.7323

Nuorodos