respublika.lt
 

Gal vyrai ir gimdys? - straipsnio komentarai:

 • Klausimas 2019 birželio mėn. 23 d. 20:41:00

  Aš turiu tik vieną realų klausimą. Dažnai moterys iš viso prieš tai nedirbo- studijavo- pastojo, tam kad pasigimdyti studijų metu- o vėliau galėtų atsidėti darbui. Tai kas bus tokiu atveju? Jūs priversite vienintelį šeimos maitintoją per prievartą leisti atostogų? Ir kokios tos išmokos bus??????

 • Nieko 2018 liepos mėn. 24 d. 00:46:35

  nesuprantat,kolegos stengiasi dėl Gražulio.Seimūnai "dirba"be atostogų,tai tėtis Petras bent 2 mėnesius tėvystės atostogų turės.Gal ateityje,dar kuriam prireiks.Ką gali žinoti.Ateitis bent netokia miglota,įstatymas-jėga.

 • Angelė 2018 liepos mėn. 23 d. 13:55:05

  Gėda skaityti mulkių kliedesių.Dar užmiršo svarbų klausimą.Kada nustatysite ėjimo į tualetą terminus? Galvokite apie žmonių atlyginimus,pensijų didinimą.Sumoki mokesčius ir prasideda badavimo laikotarpis.Vyti visus seimūnus lauk,pragyvensime ir be jų.Jie ir pensijų laikotarpį ilgina dėl savęs.Jei pagal sąrašus nepateks kurgi dėsis.Juk nebežino kaip gyvena t.y.egzistuoja lietuvaičiai.

 • Žinia nežinantiems 2018 liepos mėn. 23 d. 13:47:20

  Kadangi matau, kad niekas nežino visos informacijos, tai informuoju: EK šiuo metu dėl šio klausimo sustojo diskusijos, kadangi šalims nepavyksta susiderėti dėl vaiko priežiūros laiko. Lietuva buvo už palankiausią siūlymą. Balsavote už ES, dabar neverkite.

 • Irena 2018 liepos mėn. 23 d. 11:54:36

  Tikriausiai ministras pasitarė sapne su Matuku ???

 • ei lygybe 2018 liepos mėn. 23 d. 07:30:02

  kuris is teciu gymdys ,o gal abu ?

 • neva nepriklausomi ir laisvi 2018 liepos mėn. 22 d. 22:35:16

  Aš žindžiau iki 3 metų. Žindys tėtis?

 • bëbë 2018 liepos mėn. 22 d. 21:00:03

  pagal agitacine nuotrauka,kai truks prieziuros musu "ateiciai",zinosime kad galime visuomet kreiptis pagalbos i musu ministra..cvaiginantis aciü*

 • DURNIZMAS AUK6ČIAUSIAM LAIPSNYJE 2018 liepos mėn. 22 d. 20:08:42

  Panašu, kad ES galvos nesugeba daryti rimtų sprendimų pvz., del imigracijos, tai imasi nurodineti kaip mums savo laiką leisti. Tokie nurodymai yra absurdas, ir daugiau nieko.

 • ... 2018 liepos mėn. 22 d. 17:16:41

  Ko mentatoriai,prasome nusiraminti,geda skaityti komentarus.Ne prie kompo turite buti drasus ir vaidinti ale protingus.Geriau pagalvokite,ka padarete ir nuveikete del tokiu isgimdomu istatymu.Ogi nieko.Valstybe ismokins ka privalo jusu vaikaS valgyti,kiek privalo miegoti,mokyklose nuo mazens brukamos paskaiteles apie antra gala ir t.t.Ir tai vyksta be tevu zinios.Niekada negalvojome,kad tevai bus tokie abejingi savo vaikams,ka saujele tarnu nusprende,ta lengvai seime isgimdo,nes zino,kad pas mus vistiek niekas nestos ginti nei seimos,nei savo vaiku.Pilnai galima patiketi,kad visais vaikais galimai artimoje ateityje "pasirupins" valstybe.O jus komentaruose putokites ir tikekite,kad kazkam is valdzios esate idomus ir turite balsa.Taip ir reikia,tegul kuria dar baisesnius,kvailesnius istatymus,nes dabartinis jaunimas subines del vaiku ateities nepajudins.SEKMES.

 • Skaitytoja 2018 liepos mėn. 22 d. 15:58:44

  akivaizdu, kad prie to einama, nes tikru vyru sparciai mazeja

 • Nuomone 2018 liepos mėn. 22 d. 11:45:14

  Taigi pedas tas kukurieku,matos is nuotraukos

 • ilgas 2018 liepos mėn. 22 d. 10:58:32

  Ar jaučiate valdžios įžūlumą, kuris niekieno netrukdomas tvarko mūsų šeimas? Jie nusprendžia kaip tėvai turi auklėti savo vaikus, jie nusprendžia, kad vaikai negali valgyti čipsų nuo 8.00 iki 14.00 (po to jau gali), jie nusprendžia kada tėvams imti atostogas ir kiek kartų kuris turi pakeisti "pampersus" ir pamaitinti. Belieka laukti nurodymo kokia poza turės būti "daromi" vaikai. Laukiam....

 • As 2018 liepos mėn. 22 d. 09:55:49

  Nu niekada nebus tos lygybės. Gali per galvą verstis.Nu niekada moteris nenorės bobiško vyro, o vyrams labai nepatinka vyriškos moterys. Gal yra darbų be to ,,vienodinimo". Kaip užsiims vaiko auginimu vyras, jei jo darbas laive, furoje. Jei šeima pragyvena tik iš vyro atlyginimo? Ir dar manau, kad šitie svaičiojimai labai sumažintų gimstamumą. Daug yra sąžiningų žmonių. Nenorėtų prasižengti įstatymui. Tektų atsisakyti vaikelio.

 • kiek galima šokti 2018 liepos mėn. 22 d. 09:13:50

  pagal es ž,,elito,, nesąmones.... einant prieš gamtos dėsnius... Kiek bus suluošinta vaikų, nes moters paskirtis gamtos maitinti ir auginti vaikus. Bet tai daroma dėl vienalyčių nenormalių šeimų.... Jei ,,pagimdys,,- tiksliau įsigis vaiką neturinti metų ,tai jiems bus galima suteikti išmokas už vaiko priežiūrą. Dėl nenormalių užgaidų, bus kuriamos nenormalios šeimos... Tokiu būdu naikinamos šeimos tradicijos,VIENALYTĖMS ,,ŠEIMOMS,,BUS GALIMA SKIRTI PINIGUS UŽ VAIKO PRIEŽIŪRĄ ... Iš normalių šeimų atiminės vaikus, kaip anglijoje , nes vaikas neturi atskiro kambario....Tai grynas pasityčiojimas iš gojų tradicijų ir gamtos dėsnių ir priversti gyventi prieš gamtos dėsnius...... Tik ,,elitui,, galima gyventi pagal jų tradicijas, o gojams draudžiama, privalo per prievartą gyventi pagal kažkokios tautos tradicijas, kurios eina prieš gamtos dėsnius.....

 • Safyras 2018 liepos mėn. 22 d. 05:48:56

  Nereikia pervertinti motinos pieno ir žindymo naudos. Jei motina po gimdymo suserga kokia nors rimta liga ir gydytojai vaistų pagalba nutraukia pieno gamybą motinos organizme, tai dar nereiškia, kad vaikas maitinamas iš butelio negaus pilnaverčio maisto. Anksčiau Kaune buvo punktai, kur pagal vaikų gydytojo išrašytą receptą, bet kas iš šeimos narių galėdavo paimti stikliniame buteliuke pieno, skirto kūdikiams. Vaikas augo be motinos pieno ir nesirgo jokia liga, bet kiekvieną dieną bet kokiu oru buvo išvežamas į lauką. O vaikai tėvus turi matyti kiekvieną dieną namuose, turi praleisti išeigines dienas kartu, atostogauti taip pat kartu... O į komandiruotes sunku motinoms išvažiuoti, nes dabar seneliai turi dirbti vos ne iki mirties, o aukles samdyti yra sudėtinga ir brangu...

 • vyte 2018 liepos mėn. 21 d. 23:17:22

  tai gi Svedijoje jau prieme istatyma,norint uzsiimti seksu,turi buti nors ir zmonos sutikimas.Einam i durniu laiva.

 • nesuprantu 2018 liepos mėn. 21 d. 22:20:28

  kaip tokie minkstagalviai gali dirbti ministrais ?

 • ministrui ku ku 2018 liepos mėn. 21 d. 22:17:23

  tikrai ku ku

 • :) 2018 liepos mėn. 21 d. 18:21:24

  ta Žemaitė tai tikras šių dienų nuvorišinis produktas. Tipiška propagandos auka. Ne visos motinos deda galvą už vaiką.

 • Jojo 2018 liepos mėn. 21 d. 18:14:09

  Noriu paklausti ar pasaulyje yra tokių Dundulis ministrų.

 • gal pasakysit, 2018 liepos mėn. 21 d. 18:13:30

  ko mūsų belzebubai neremia? Užtenka kokiam mulkiui Briuselyje išsižioti, jie jau remia. Kam sukt savo tuščią makaulę, kai yra Briuselius.

 • senis 2018 liepos mėn. 21 d. 17:55:52

  pirmiausia reikia nustoti svaigti ir putoti. TSRS juodai prapyle 1945-1985 saltaji kara. Visa TSRS teritorija po 1990 metu tapo kolonija, tame tarpe ie Rusija. Buve musu seimas, vyriausybe, rezidentura, sutiko dirbti kolonijos teritorijos priziuretojais. Gal kas zino nors viena auksta valdininka, kuris dirba Lietuvos labui? Andriukaitis kaip kovojo putojo uz nepriklausomybe, gavogera posta Reicho kanceliarijoje, varo i Lietuva eselonus senuju ES saliu isedu ir erzaco. Milijonas lietuviu Reicho Muterlandui, kasmet, uzdirba po 50 milijardu euru bvp. Ka pasakys Kukuraiciui, ar kitam Judo Iskariotiskiu palikuoniui, Reicho komisarai, ta jis ir darys. Isakys ciulpti, ciulps. Isakys zyndyti, zindis. Tarybiniais laikais tokie kukuraiciai butu sedeje ir dziugine savo likimo brolius, dabar jie reikalingi Reichui.

 • Tikrai 2018 liepos mėn. 21 d. 17:00:51

  Jau vyrai turetu pakovoti uz savo seimos teises spresti patiems! Beje, tokiam ankstyvam amziuj, tevas niekad neatstos zindancios moters. Kodel mazuma, kuri zinda vaika ilgiau nei metus, turi buti nuskriausta? Is vienos puses skatinamas zindymas salyje, is kitos puses griaunamas...pajacai mus valdo.

 • O ką 2018 liepos mėn. 21 d. 16:48:02

  Atiduokite vos gimusius vaikus dviems princams , jie turi po spenelį - jau bus du , ir galės žindyti ....

 • Gimdys? 2018 liepos mėn. 21 d. 16:42:16

  Kam ? Ateityje niekas negimdys.Klonuosime

 • zm 2018 liepos mėn. 21 d. 16:35:40

  Ne "remia", o "besąlygiškai paklūsta". Kam čia prisidenginėti eufemizmais.

 • JJ 2018 liepos mėn. 21 d. 15:56:03

  zinomi atvejai,kai moteris maitina kudiki ilgiau negu dvejus metus ir gydytojai tam pritaria.Taigi pagal Kukuraiti tokiais atvejais kai vyras bus uz mama prie kudikio,moteri pries iseinant i darba tur but reikes pamejzti?

 • Vyrai, 2018 liepos mėn. 21 d. 15:48:49

  jūs vyrai ar ne?Apginkite savo moteris nuo svetimšalių prievartautojų,ginkite šeimas,rūpinkitės jų gerove,ginkite nuo priešo,kuris puola netik ginklu,bet ir propaganda, ir kvailomis idėjomis.Jūs esate užprogramuojami kažkokiais zombiais,be savo nuomonės,mąstymo ir vyriško išdidumo.Liaudies patarlė"už gero vyro ,kaip už mūro,už bet kokio ,kaip už š..o."Mokykitės iš gamtos.Ten patinai gina savo šeimas,teritorijas,lizdus,vaikus.Mokykitės iš žydų tautos,kuri sugebėjo sunkiausiais momentais išlikti kaip vieninga tauta,auklėja vaikus pagal šeimos tradicijas ir vyrai yra vyrai,o moterys -moterys.

 • LL 2018 liepos mėn. 21 d. 14:49:10

  Sionistai sodomitai vykdo senuju europos tautu genocida o musu bestuburiai vasalai net bijo cyptelt.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • 90: tiek Vokietija nuo 2016-ųjų pabaigos iš šalies deportavo žmonių, kurie buvo įtariami siekiu surengti teroristinius išpuolius.
 • OPEC: naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) narės ir jų partnerės, įskaitant Rusiją, sutarė sumažinti naftos gavybą dar 500 tūkst. barelių per dieną.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Seimui reikėtų parduoti savo viešbutį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek ketinate išleisti šventinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0  +1 C

+2 +4 C

 

+3 +4 C

+3 +5 C

+4 +5 C

 

+6 +7 C

1-7 m/s

1-7 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1094 PLN - 4.2772
RUB - 70.7441 CHF - 1.0968
GBP - 0.8445 NOK - 10.1235