respublika.lt

G. Nausėda: pozityviau vertinu Lietuvos galimybes plėtoti atsinaujinančią energetiką - straipsnio komentarai:

 • N
  Naujes džeugsmas 2021 gegužės 12 13:18:11

  Motiejau pažiūrėk atidžiai į Lietuvos ekonomiką ir nesvaig ko negali įvykdyti.

  4 0
  Atsakyti
 • J
  Juodas humoras 2021 gegužės 12 13:12:56

  Kažkada šluotoje apie rondo atsinaujinimą kelių statyboje buvo paveikslėlis. Veiksmas vyko ratu: vieni formavo kelio profilį, antri ant jo klojo asfaltą, treti, eidami iš paskos su pniaumatiniais plaktukais, viską laužė. Dar Pupų Dėdė dainavo, kad traktoriais arsim, lėktuvais sėsim, pailsės kumelė... (kažkaip taip). O tapo durniau negu sovietmety. Esantiems už energetinę nepriklausomybę agituojant, energetikų ir komuniagų nomenklatūrai oponuojant ir trukdant, prieita prie to, jog esami energetikos pajėgumai buvo sugriauti, kuro iš rapsų aliejaus, grūdų spirito, šiaudų, miško (kuris kertamas iš juosmens išvežimui) gautas beveik šnipštas, be ruso papo neapseita. Sugriovus Elfą, Vilmą net elektros vėju varomų dinamų neįgalime pasidaryti, o sugriovus Ventą, Skaičiavimo mažinų gamyklą, tris penkiukes ir automatiką reikia pirkti. Turbūt net vėjo jėgainės stovo Lietuva nepasigamintų. Štai kokie proto bokštai mus 30 m. valdo. Bet užtai Končitos- patenkinti.

  6 1
  Atsakyti
 • b
  brangus malonumas, o naudos nulis 2021 gegužės 12 11:04:56

  nei abejonių, nei svarstymo, nei tarimosi su specialistais. O kam, jei briuselis liepia.

  7 0
  Atsakyti
 • T
  Tai 2021 gegužės 11 23:10:36

  tikri Molio pamastymai.

  8 2
  Atsakyti
 • K
  Kęstutis 2021 gegužės 11 21:40:35

  Plėtoti, tai plėtoti, bet iš kokios kišenės pinigų imsite? Ar iš Sodros permesite ir atimsite iš pensininkų ir minimalų atlyginimą gaunančių, ar iš valdančiųjų atlyginimų ir išlaidų? "Super geras biznis" sugalvotas su elektromobiliais, kaina kosminė, elektroautomobilių baterijų pakrovimui elektros energija nemokama viešose vietose ir dar remiami visi turtingieji įsigyjantys elektroautomobilius. Iš kokio durnių laivo jūs visi iškritę, nes visi žmonės moka už tai Lietuvoje ir suskaičiuoja net centus? Ar nebus taip su ta žaliaja energija, kad tuos saulės modulius vėliau nebus kur dėti, o elektromobilis nevažiuos nepakrautas ir į bagažinę reikės dėtis elektros generatorių su vidaus degimo varikliu, kad važiuotum su juo?

  17 1
  Atsakyti
  • K
   Kęstutis 2021 gegužės 11 21:46:55

   Jau buvo skelbiami Bill Gates samprotavimai, kad jis numatė pandemiją. Reiškia milijardieriai, didieji verslai ir didžiosios pharmacijos kompanijos jau dirbo su virusais ir pasipelnijo dabar iš to. Bet vėl išlindo Elon Musk ir prisireikė elektromobilių, SpaceX ir žaliosios energijos. Gal jūs skriskite visi į kosmosą su visais skiedalais ir iš ten negrįžkite? Žmonėms šioje žemėje be jūsų bus guventi geriau ir ramiau!

   9 1
   Atsakyti
 • Č
  Čiubaka 2021 gegužės 11 21:04:09

  Kai baidenas nusikalba, tai dar galima suprasti - senatvinė dimensija, bet šitas...

  16 2
  Atsakyti
 • l
  lietuviškas vakarų aidas 2021 gegužės 11 20:22:06

  Ką mūsų politikai besakytų - viso labo tai tik atkartojimas visų vakariečių. Kvailystė ar nesąmonė - tiesiog kaip aidas atkartoja, visai nežinodamai tikros padėties. Ta, atsiprašant, atsinaujinanti yra tokia klaida, kurios šimtus metų neištaisys. O žalieji išnyks kaip dūmas ir juos prisimins tik dėl jų pridirbtų eibių. Nes žaliųjų politika tikras blūdas.

  21 1
  Atsakyti
 • E
  Es 2021 gegužės 11 19:56:55

  Argi čia prezidentas.. iškamša.... vestuvių proga...ir kaip tai gaunasi...po nepriklausomybės atkūrimo šalies šeimininku tampa zydelis..savo tėvelių turtą grąžindamas..ponas ožys..paskui amerikonas..paskui liaudis išsirinko savo prezidentą Paksą.. šitie maitvanagiai jį sunaikino..paskui boba liezbijanka..grybe..dabar labai gražus...ir iš kur toj Lietuvoje gali būti gerai

  13 4
  Atsakyti
 • w
  wow 2021 gegužės 11 19:38:00

  nemeluok! ae uzdaryti isake jevrogejai, kad lt NEBUTU konkurente. o del atsinaujinancios energijos - gyvas pavizdys- PRAEITA ZIEMA JANKIJOJ. saltukas spustelejo, 10snaigiu nukrito su didesniu vejaliu ir FFFFFFSIO. liko be elektros ,be vandens ir su sugriautais namais!!!! musu klimato zonai netinka tokia energetika

  16 2
  Atsakyti
 • T
  Tomas 2021 gegužės 11 18:34:30

  sveiki...

  2 0
  Atsakyti
 • G
  Gija 2021 gegužės 11 18:30:21

  Prezidente, paaiškinkite kodėl Jūs tylite, kai vyriausybė iš 2,3 milijono eurų, kuriuos ES skyrė nuo Kovido nukentėjusiems verslams ir žmonėms paremti, šiam reikalui skyrė tik apie 10% šių pinigų, o likusią sumą išdalino projektams, tarp kurių yra ir vandenyne pastatytų jėgainių parkas. Po šio parko įkūrimo Lietuvos žmonės turės gerokai daugiau mokėti už elektros energiją. Tai ką Jūs remiate? - stambiojo kapitalo projektus mūsų sąskaita ar Lietuvos žmones?

  25 3
  Atsakyti
 • P
  Ponuli 2021 gegužės 11 17:58:22

  čia naujes instrukcijes perskaitei iš už Balos ? Kaip apgailėtinai atrodo valstybės vadovas .

  19 1
  Atsakyti
 • I
  Ir dar pridėsiu 2021 gegužės 11 17:24:41

  jog žmonės balsavo ne prieš branduolinę energetiką, o prieš bandymą korupciniu keliu pastatyti Lietuvoje pasenusius Hitachi reaktorius, kurių pasaulyje niekas jau tada nebepirko! Tai būtų buvęs ne energijos šaltinis, o milžiniška afera, už kurią dar ir mūsų anūkai būtų mokėję! Visai tokiu stiliumi kaip garsioji dujų gelda Independence, kurios net visų akcininkų niekas nežino, o nuomos kaina jau du kartus viršijo laivo savikanią. Žodžiu viskas labai lietuviška....

  24 1
  Atsakyti
 • K
  Kaip kitaip 2021 gegužės 11 17:20:10

  kalbėsi, kai senukas Bidenas aiškiai pasakė, kad reikės apmokęstinti iškastinį kurą ir visur kabinti lgbt vėliavas! Visa ta "žalioji" energija yra vienas dielis burbulas, nes tai skirta tik kelių procentų gyvenmui, o kiti turės tenkintis balanos gadyne ir gyvenimu kaip siaubo filme. Viskas pagal Švabo scenarijų!

  19 1
  Atsakyti
 • S
  Svietka z Bialorusi 2021 gegužės 11 17:12:30

  Jei lietuva turėtu nors vieną reaktorių galėtumėm kūrenti konservatoriais ir kiaurasubininiais. Šildymas ir elektra būtu nemokami...

  16 1
  Atsakyti
 • A
  Antivakseris 2021 gegužės 11 17:11:26

  Pinokis,katinas Bazilijo,Gudrus lapinas ir Murka pasodino Lietuvoje pinigų medį,nu nu..., Anūkas su seneliu "Antibiotiku"slapta visus eurus nuraškys,nieko asmeniško !!!

  19 1
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SLALOMAS: nemažai dalyvių bei stebėtojų sutraukė Kauno rajone automobilių slalomo varžybos, kurias karantinas iš 2020 metų tradicinių velykinio ir kalėdinio turnyrų nustūmė net į šių metų vasarą.
 • MIGRANTAI: Ignalinos rajone pasieniečiai sulaikė dar dvi neteisėtų migrantų grupes, o Švenčionių rajone – vieną (iš viso sulaikyti 58 užsieniečiai, iš kurių, pirminiais duomenimis, 54 gali būti Irako piliečiai, 4 – Šri Lankos.
 • KOPLYČIOS: Vilniaus arkikatedroje atvertos 70 metų buvusios uždarytos koplyčios, kuriose Katedros lankytojai galės melstis, apžiūrėti restauruotą Šv. Vladislovo koplyčios kupolą bei sugrąžintą XVIII a. zakristijos spintą, kuri pastaruosius 30 metų buvo eksponuota Lietuvos Taikomosios dailės muziejuje.
 • SPORTAS: Lenkijos Elbingo mieste vykusiose Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Europos standartinių šokių taurės varžybose naujaisiais Europos taurės šeimininkais tapo pasaulio, Europos ir daugkartiniai Lietuvos standartinių šokių čempionai Evaldas ir Ieva Sodeikos.

 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar ketinate švęsti Jonines?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur slepiatės nuo tropinių karščių, užklupusių Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+21 +28 C

+19 +26 C

 

+18 +25 C

+27 +34 C

+20 +33 C

 

+22 +26 C

0-4 m/s

0-8 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos