Energetikos ministerijoje dirbs trys viceministrai

2011 rugsėjo 06 11:58:37 Perskaitė 4917

Energetikos ministerijoje toliau vyksta vidinė vadovų rotacija. Nuo antradienio energetikos viceministro pareigas pradeda eiti buvęs ministerijos Strateginio planavimo ir ES reikalų skyriaus vedėjas Žygimantas Vaičiūnas. Jis pakeis Romą Švedą, kuris nusprendė atsistatydinti, tačiau, įvertinant jo ilgametę patirtį bei įdirbį energetikos srityje, yra kviečiamas likti visuomeniniu energetikos ministro patarėju.

Ž. Vaičiūnas bus atsakingas už strateginius energetikos projektus ir ES energetikos politikos formavimą bei įgyvendinimą Lietuvoje.

Energetikos viceministru paskirtas ir ministerijos Energijos išteklių, elektros ir šilumos skyriaus vedėjas Kęstutis Žilėnas. Jis kuruos šilumos sektorių, kuriam ministerija skirs ypatingą dėmesį.

Ministerija pabrėžia, kad šios pareigybės steigimas nepareikalaus nei papildomų etatų, nei asignavimų iš biudžeto - tai daroma ministerijos vidinių išteklių sąskaita.

Trečiasis viceministras Arvydas Darulis bus atsakingas už atsinaujinančių energetikos išteklių plėtrą, energijos efektyvumą ir Ignalinos atominės elektrinės uždarymo procesą.

Visi trys viceministrai iki eidami šias pareigas dirbo toje pačioje ministerijoje.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net