respublika.lt

Emigracija muša naujus rekordus - straipsnio komentarai:

 • Iseivis 2018 sausio mėn. 24 d. 19:17:25

  Taip, Lietuvoje "žmogus nesijaučia reikalingas, niekas nepasikeis nepakeitus šito santykio". Is isvaziavusio atimama Lietuvos pilietybe, kad tikrai iliuziju neliktu, kad jis Lietuvoje nereikalingas.~~~~ Pabegeliams Lietuva padovanoja antraja Lietuvos pilietybe be jokiu skrupulu, nes nori parodyti, kad pabegeliai Lietuvoje reikalingi, laukiami ir... yra nusipelne dovanu. ~~~~Ispustas seimas, rinkimai i seima pagal sarasus.... atima net maziausia iliuzija apie galimybe dalyvauti Lietuvos ateities kurime. Paprasti dalykai, kurie patogiai nesprendziami ketvirti amziaus, duoda tokiuos rezultatus, kokiu ir siekiama.

 • nuomone 2018 sausio mėn. 23 d. 13:11:29

  kur cia laisve>?a cia sungrybio valstybe su naujom baudom vos ne kasdien per zinias skleidziamom ir nori kad cia normalus zmogus gali gyventi,cia vieni policajai gali gyvent

 • pasilikęs 2018 sausio mėn. 22 d. 22:16:30

  "" pabėgo"-šitas patiko!Valdžia gerai dirba sudarydama salygas gyvosios jėgos eksportui .Milijardas parsiunčiamas ir taip valdžios agonija palaikoma. Kolonija bus kaip buvusi,kol neliks kas joje gyvena. Tada atidarys siena kaip Vokietijoje ir "spręs" verslininkų klausimą-darbo jėgos trūkumą,demografinę bėdą. Ką męs galvojame?!su kuo mes save kaip Tauta tapatiname? Kokios mūsų pamatinės vertybės?-Dabar jau žinome-pinigai! tai už kokią Nepriklausomybę kovojo Tauta ir praliejo kraują ? Nepriklausomybė gavome,be nežinojome,kaip ja pasinaudoti. Ja pasinaudojo viarslininkai,o ne valstybininkai. Viskas.Tvartelis atviras,avys išsilakstė,vilkams rojus.

 • Piksius 2018 sausio mėn. 21 d. 22:21:43

  Bet juk faktas toks ir kalbėkit kas ką norit, pas mus telkiama kitų šalių kariuomenė ir kai atsitiks jos 'naudingumas'....Tai bus eilinis palaikymo laukimas kaip ir anais laikais. Ir visai nesvarbu kiek ir kuo tiki. Teks pasikliauti savim -:)

 • Mielieji avinieliai 2018 sausio mėn. 17 d. 12:18:18

  PATIS musame patis bleuname kaip einame I rinkimu s mentas prie musu nestovi tai kuodiel isrenkame sarasiniu gauja S?? Seamen e mentkurtai kodiel nenaikiname sarasu? GAL dabar jau suprasime KAD butina naikyntojai sarasus o rinkti vienmandatiniese ir tos kurios GERAI pazystame nerinkime iteisintu vagiu ir Masonic rinkime patikimus milincius tievyne tiesa garbe sazine o visas siuksles I savartyna o tada as manau kad be siuksliu pradiesime graziau laimingiau gyventi.Prosenelis

 • Paskaičiau komentarus 2018 sausio mėn. 17 d. 07:28:02

  ir ,manau kad ne valdžia šaudosi sau į kojas , kaip rašliavotojai rašė , bet pati Tauta , lietuvių Tauta.Kokie aktyvūs ėjo į Sąjūdžio mitingus ,Baltijos kelią ir staiga visi kaip veršių banda po Kremliaus blokados , negavę laikinai benzino , pati Tauta ir patį skaudžiausią šūvį paleido sau į kojas vėl išsirinkdama 1992 metais vėl tuos pačius komunistus ir generalinį komunistų partijos sekretorių AMB dar ir prezidentu.Net šlykštu buvo žiūrėti kai visi gynė komunistus vėl ir per 27 metus tik du kartus ir tai dar su nukrypimais išsirinko konservatorius ir bekaišiojant pagalius jiems į "ratus" tų pačių komunistų ir buvo priversti vėl palikti valdžią. Na, ir antras šūvis su į kojas Tauta paleido ,kaip iš patrankos sau į kojas dabar ir vėl gina blizgindama iltis , išsirinkusi Kremliaus kunigaikštienės partiją sustiprintą policininkais, o paskui tik lieka bėgti iš Lietuvos kaip katinams pridarius į miltus.

 • Irena 2018 sausio mėn. 17 d. 01:06:56

  Juoką kelia Gerb. politikų samprotavimai. Sudarykite normalias sąlygas darbui ir mokėkite normalų atlyginimą ir niekas nebėgs iš Lietuvos Jiems ne tik atrodo kad svetur bus geriau , bet ir yra geriau .Darbdaviai lobsta ,o darbininkai skursta ir Jūs sakote ,kad jie nepakovoja už save ir Jūs manote ,kad 21 amžiuj reikia kovoti už duonos kąsnį ??

 • Justas T. 2018 sausio mėn. 17 d. 00:16:48

  Dabar tardyti, kankinti, ištremti nereikia. Šių laikų Stalinas ramus, kaip belgas, jis skambina Čiurlionį. Svarbu sudaryti ne politines, bet ekonomines sąlygas trėmimui. Pavyko. Net gyvulinių vagonų nereikia. Apdumtiems emigrantams net patiems atrodo, kad jie išvažiuoja “savo noru”.Ar reikia ieškot orginalo?

 • Konservų vagių kasdieninė malda 2018 sausio mėn. 17 d. 00:13:29

  sveika,grybauskaite,melagysčių pilnoji, kubilius su tavimi, tu pagirta tarp melagių ir pagirtas tavo stogas landsbergis.

 • Ašara 2018 sausio mėn. 16 d. 23:42:45

  kai kariuomene zaidzia "bang-bang" zaidimus... liaudziai belieka sprukti. kuo toliau ir kuo anksciau. be to nesinori gyventi su kaimo ereliais.

 • Taigi 2018 sausio mėn. 16 d. 23:36:20

  Toliau vokite ir skurdinkite valstybę, ką dabar daro skvernelių -karbauskinių gauja, remiama vadinamos opozicijos, kuri iš tikro yra koalicija, ir nesitikėkite, kad žmonės tokioje apvogtoje valstybėje pasiliks.

 • Liucijai 2018 sausio mėn. 16 d. 23:33:14

  Lietuvoje dirbti galima, bet uždirbti-vargu. Verslininkas geriau mokės tą vyriausybės nustatytą minimumą ir gaus milijoninius pelnus. Jis "uždirbs", ne, gerbiamoji ponia, jis apiplėš savo dirbančiuosius, kurie jam kaip bitutės neša medų. Bet to jis niekada nepripažins, jie tegia-mano pinigai dirba. Gerbiamieji kurmiai, pinigai nedirba, žmogus uždirba pinigus, tik jūs nenorite už darbą tinkamai mokėti.

 • Oj 2018 sausio mėn. 16 d. 23:11:13

  Jo

 • jo jo, "patikėjom" 2018 sausio mėn. 16 d. 21:52:04

  mano trys pažįstamų ir giminių šeimos senai gyvena UK, bet tik dabar tai uždeklaravo

 • Pensininkas 2018 sausio mėn. 16 d. 20:48:07

  >>> KA. O ka? Mintis gal ir gruboka, bet veiktu efektyviai ! :)))

 • KA 2018 sausio mėn. 16 d. 20:32:01

  Manau reikia ryztingo prezidento. Galetu is pilieciu atimti pasus ir negrazinti ( kaip pokario kolukiuose) , kol sakykim tulas pilietis neatidirbs darbdaviui ( setonui) 20metu. Po 20 metu smagaus darbo po 12val i diena , pilietis taptu nuvarytu arkliu ir pats nenoretu emigruoti ( kam jis uzsieniuose bus reikalingas) . Darbdaviai , atsidekodami buvusiam darbuotojui, turetu jam isrupinti vieta ubagyne( kumetyne)

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2018 sausio mėn. 16 d. 20:08:48

  Kai Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, tai Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo. Lietuvos gynėjų tvirta nuostata – kelių partijų l. klastingi politikai neteisėtai pasisavino įstatymų kūrybos galias (Seime), įstatymų vykdymo (vyriausybines) galias. Daugiau va čia lietuva2.lt/pasiulymas/teisine-ne-tvarka/59d9a6560a1d0d0f1c286e2d

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2018 sausio mėn. 16 d. 19:27:24

  2015 metų PVZ. Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles: – juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė; – pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio; – atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio; – plėšikiškojo psd nebūtų išvis.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2018 sausio mėn. 16 d. 19:27:02

  Dabar, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai: 1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje; 2 (mažiau baisus). Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …); 3 (mažai baisus). Svetimšalių bankų plėšikavimas; 4 (mažiausiai baisus). Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas. Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.

 • virgis 2018 sausio mėn. 16 d. 19:22:24

  niekas nenori gyvent cia rusai puola

 • todel 2018 sausio mėn. 16 d. 19:17:09

  todel musa, kad sioj valstybej valdziagalviai tik nauodja tokius terminus: sugrieztinti, bausti, kontroliuoti, zmones ne durni, jaucia kad bardakas (su praeitom valdziom ne geriau) tai ir varo is cia.

 • Vienu zodziu 2018 sausio mėn. 16 d. 18:54:24

  Kad ir is neturtingesniu valstybiu zmones nevisada bega. Jeigu jau zmones bega tai paciu zmoniu uz tai kaltint nereikia. Jei is tos valstybes bega tai reiskia jog su ta pacia valstybe yra nekas..

 • Kol valdžioje 2018 sausio mėn. 16 d. 18:41:02

  Siedies ir vadovaus Zmonies tautos naikyntojai su masonu neuzmirstoliemis atlapuose tauta neturi kito pasirinkimo nes juokios perspektyvos i geresni gyvenimą nenusimato .Dar gali padieti tik tautos ristingumas pastuovieti už savo gyvenimą irateiti o čia jau butina tarti savo žodį .

 • Pensininkas 2018 sausio mėn. 16 d. 17:51:13

  Gerb. Birzu rajono, mere. Pinigus karinga prezidente leidzia skolintis tik nurasytiems tankams pirkti.Bet gink, Dieve, ne liaudies gerovei, ne minimalios algos didinimui!

 • Pensininkas 2018 sausio mėn. 16 d. 17:44:31

  >>>jonas. Nemanau, kad geriau bus jei i prezidentus pareis anukelis. O tai imanoma. Kaip pries rinkeju valia i prezidentes senelis pastate savo idejine bendrazyge, taip ir anukeli gali jis prastumti. O jam padejo ir dabar pades uzslaptinti KGB-istai!!!

 • juokas per asaras 2018 sausio mėn. 16 d. 16:16:00

  "...Tauta nyksta. Man atrodo, kai kalbame apie emigraciją, labiau kalbame apie ekonomines priežastis..." VISISKAI KLAIDINGA PRIEZASTIS! Baime varo i uzsienius. Niekas nenori gyventi BUFERINEJ zonoj. NESAUGU! Neatsakinga auginti vaikus ir anukus, kai "priesas" is rytu ir is vakaru. NATO? Prajuokinot! Kai valdzia puola kaimyna is rytu... Tai kas belieka?!

 • Urbsy, 2018 sausio mėn. 16 d. 15:41:34

  sedi tiek metu ir tik sneki-tai ko neburi savo ten bendraminciu kure myletu tiesa-nejaugi ten visi tik savanaudziai-taip myletu savo tauta ir tteisybe-tiesa-kuria remiasi visas valstybingumas-ar girdejai,tamsta musu didziosios Laisves Kovotojo zodzius ir mintis,kad BE TIESOS VISU ZMONIU atzv ilgiu nera ir valstybes.Ir kai tik te esantys rupinasi tik savo kailiu,giminemis,remiasi melu-tauta tai mato ir supranta kad jiems tokioj saly vietos nera.Todel uztenka tik pliurpti ir po laidas valkiotis,jei gali daryk gera tautai,jei ne-nesk "muila " is ten ir nepiktink visu.

 • >Tarp kitko 2018 sausio mėn. 16 d. 15:37:50

  Kaip aš jį su visa ta partija galiu vertinti, jeigu jie žadėjo, jog dirbantiems nepilnu etatu,nepakanka užmokėti sodrai ir gaunasi taip, kad išdirbai metus, bet pensijai pilni metai neužsiskaito.Tai va valstiečiai žadėjo, kad kiek trūksta , kad būtų užskaityti pilni metai, turės sumokėti darbdavys.Ir galų gale pasikeičia kardinaliai nuomonė ir jie prabalsuoja, kad tą sumą turės sumokėti pats dirbantysis.Klausimas.Kam reikėjo žmonėms žadėti?Tai pati skurdžiausia žmonių grupė, kuri negauna nei minimumo.Kaip tokiam žmogui po jų viražų jaustis.O juk jie save vaizduoja labai socialiai jautriais...

 • Tarp kitko, 2018 sausio mėn. 16 d. 15:04:27

  Urbsys yra vienas is tu nedaugelio, kurie kazka daro arba nors bando daryt, kai dauguma tik niekais uzsiima. Tauta visai neblogai vertina Urbsi - nezinai, tai nerasinek..

 • Urbšį!!! 2018 sausio mėn. 16 d. 14:51:13

  Įsikalk sau į galvą, kad vertinti ne jūs turite savo darbus, o Tauta.O tai pasirodo Tomilinas su Urbšiu ir kad jau mes padarėme, tai padarėme...O Tauta klauso ir nesupranta...Va kaip žmonės ims masiškai skambinti į laidas, kuriose dalyvaujate ir sakys šaunuoliai(nors manau to niekada neįvyks)va jau tada ir jūs galėsite pasigirti...TAUTA ĮVERTINS JŪSŲ DARBUS, o ne jūs patys turite girtis, kiek jūs pridarėte...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
 • RUSIJOJE: Rusijoje užfiksuotų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius pastarąją parą padidėjo 6 635 ir pasiekė 713 936.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos