respublika.lt

Emigracija - pagydoma, tik negydoma - straipsnio komentarai:

 • arenas 2017 gegužės mėn. 02 d. 09:00:01

  gauti greitą paskolą per 72 valandas Aš val suteikti daugiau stumti uždaryti kiekvieną asmenį finansinių sunkumų ir Amene džiaugsmo į širdį, apie tai; turite finansinių problemų, jūs, kurie jie atmetė finansų įstaigoms dėl paruoštas prašymu; Jūs esate linkę padidinti savo figūra verslo, ir grįžti į juos mesti savo finansinius projektus; prieš 3% norma, jei jie yra geros reputacijos ir turėti galimybę grąžinti gerą datą. Bet čia yra keletas domenų, kur aš ateiti: * Finansų * Nekilnojamas turtas Paskolos * Paruoštas investicijoms * Paskolos kolonoje * Skolos konsolidavimas * Marža kreditų * Antra Hipotekiniai * Išpirkimo kredito * Asmeniniai Paskolos Pastaba: Siųsti mus numerį ir metus savo paskolos grąžinimo ir mes atsiųsime jūsų paskolų mokėjimų konfigūraciją. paštas: financeurdepret@gmail.com financeurdepret@gmail.com financeurdepret@gmail.com

  0 0
 • ARABAS 2017 balandžio mėn. 18 d. 23:14:01

  Kaune PROFESORE?Ar cia anekdotas?

  0 0
 • RUNKELIS 2017 balandžio mėn. 18 d. 23:12:13

  bla bla bla...

  0 0
 • visiems 2017 balandžio mėn. 18 d. 19:55:32

  Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo: plus.google.com/104930148289526971655/posts gražių paveiksliukų galerija: plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437

  0 0
 • Minties galiūnai 2017 balandžio mėn. 18 d. 13:43:03

  2)"Universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorės minties perliukai: "Jei būtumėte premjere, kokių veiksmų pirmiausia imtumėtės, norėdama stabdyti emigraciją? "Visų pirma keisčiau požiūrį į emigraciją - kad ji tikrai nėra vertybė. Nes dabar tai yra madinga. Aišku, tai užtruks, nes ir toks požiūris susiformavo per daugybę metų. Tačiau tą požiūrį reikia grąžinti į ankstesnę poziciją". Ar bent kas supratote,kaip reikia stabdyti emigraciją iš tokio ekonomikos profesorės pasisakymo.Taigi tai mūsų sovietinių- sąrašinių seimūnų mintys.Daug kalbėti,bet nieko konkretaus nepasakyti.Juos bent šitokios demagogijos mokė partškolose.Bet ši panelė-ponia per jaunai atrodo,kad būtų baigusi šitokią mokyklą.Bet yra,kaip yra.Matyt sovietinis mąstymas persiduoda su genais.

  0 0
 • Minties galiūnai 2017 balandžio mėn. 18 d. 13:09:32

  1) Universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorės minties perliukai: "Mes dar turime patriotų, tie patys mūsų dėstytojai universitetuose gauna daug mažesnes algas nei užsienio dėstytojai. Pabandykime išlaikyti juos." Manau užsienyje tokie dėstytojai,kaip ši profesorė su savo auksinėmis mintimis reikalingi,kaip šuniui penkta koja (ten ir savu užtenka).Todėl ir belieka Lietuvoje vaidinti "patriotus" Deja pinigus uždirba ne ponai "patriotai" biudžetininkai,o tik tas visų užjotas,visų smaugiamas ir apiplėšiamas juodadarbis darbininkėlis,(pradedant darbdavio ir didžiausio plėšiko-valdžios).Tai jo sunkaus darbo sukurtais vaisiais ir naudojasi visi biudžetininkai(siurbelės) ir vis reikalauja ,kad dar daugiau būtų smaugiamas(t.y.keltų darbo našumą),kad jie dar galėtų pasididinti sau atlyginimus,kurie jau ir taip didesni,negu to visų jojamo juodnugario.

  0 0
 • bite 2017 balandžio mėn. 18 d. 11:54:59

  Ko jus cia visi pezat,esame tinginiai ,sukciai ir apgavikai,o norime gerai gyventi.Nevokite visi.

  0 0
 • Žmonės, nejuokinkit 2017 balandžio mėn. 18 d. 10:26:40

  Jie tik ir laukia, kad mūsų kuo daugiau išvažiuotų. Ką jie darytų su tiek žmonių? Juk darbo tai nėra. Mokamos algos skurdžios, pašalpos mažos ir tų duot nenori, tai kaip žmogui išgyvent, jei nesi vagis? Dirbantieji apkrauti mokesčiais, net pajamų neturintieji privalo mokesčius mokėt už tai kad kvėpuoja. Jei visi, kurie nori dvigubos pilietybės, grįžtų ir pareikalautų, kad Lietuvoje būtų taip, kaip kur nors Anglijoj ar Norvegijoj, kitaip lėks galvos ir duš stiklai, va tada aš juos gerbčiau. Jei nebūtų galimybės išvažiuoti, tai čia seniai jau būtų revoliucija ir ne dainuojanti (pasityčiojimas iš tautos), bet tokia, kad ne tik stiklai dūžtų, bet ir galvos lėktų, akmens ant akmens neliktų. Kuo mūsų mažiau liks, tuo bus lengviau mus pribaigti. Taip kad, kalbos apie emigracijos stabdymą tik akių dūmimas nesusipratėliams.

  0 0
 • petras 2017 balandžio mėn. 18 d. 07:46:30

  cia durnam aisku,kodel bega o jie dar kuria komisijas,nesupranta

  0 0
 • SKAITYKITE 2017 balandžio mėn. 17 d. 18:36:36

  Skaitykite portale laisvaslaikrastis straipsnį apie SNORO akcininko V.Antonovo ieškinį prieš Lietuvą.

  0 0
 • Šakiuose bus mero 2017 balandžio mėn. 17 d. 17:57:36

  rinkimai.Vertas dėmesio Cikana,kuris nori atgaivinti dar prieškariu rajone klestėjusias gamyklas,kurios turėjo ilgas tradicijas ir užuot jas modernizavus buvo prichvatizuotos ir išvogtos.

  0 0
 • Su Šv.Velykom taikūs ir dori Lietuvos žmonės. 2017 balandžio mėn. 17 d. 17:28:01

  Dievo nebijo, alkstančių žmonių prakeiksmo nebijo,vaikų ašaros,skurdas ir prievarta jų nejaudina.Tai kuo juos galima laikyti,pasiutusiais gyvuliais,monstrais,ar dvigalviais išsigimusiais slibinais.Jūs galvojate ,man normaliam katalikui lengva jums šiuos priekaištus rašyti.kIEK JŪS DAR SĖDĖSITE ŠIOSE KĖDĖSE NIEKO NEVEIKDAMI.KIEK MELUOSITE TAUTAI IR BURSITE MELO PASAKAS.SENOLIAI MIRŠTA IŠ BADO,NAŠLAIČIAI VAIKAI SEKSUALIAI PRIEVARTAUJAMI VAIKŲ NAMUOSE,PILIEČIAI- PENSININKAI OFICIALIAI APVAGIAMI VALSTYBĖS VADOVŲ IR UŽ TAI NEBAUDŽIAMI.turiu omenyje pensijų nusavinimą,,.KAS VYKSTA VALSTYBĖJE,KUR ŽIŪRI MŪSŲ VALSTYBĖS PIRMIEJI ASMENYS.GAL JIE NESUPRANTA KAIP VADOVAUTI VALSTYBEI,GAL JIE YRA NEPAJĖGŪS VADOVAUTI/ATSAKYKITE GERBIAMI PONAI NORS PER ŠV.VELYKAS.DVIGUBA PILIETYBĖ,TAI GALUTINIS VALSTYBĖS SUNAIKINIMAS.man taip atrodo.

  0 0
 • senis 2017 balandžio mėn. 17 d. 16:52:21

  nusileiskite ant zemes. Milijonas lietuviu darbininku turi dirbti senosiose ES salyse! Lietuva ir kitas buvusias valstybes prisijunge ES ne tam kad cia gyvenimas geretu. Hitleris i rytus ejo ne todel kad norejo pakariauti. Vokietijai reikejo rinku savo prekems, pigios darbo jegos ir derlingu zemiu. Hitleriui sutrukde TSRS, Merkel nesutrukde niekas. Jinai apgaule, papirkinejimais, santazu, priverte saliu elitus tapti prisijungiamu teritoriju priziuretojais, dirbti isskirtinai Reicho naudai. Merkel gavo visa tai ko sieke Hitleris, turi visos Europos rinka, tai yra darbo vietos vokieciams, turi Ukrainos juodzemi, kuri jau pardavineja parduotuvese, turi pigia darbo jega. Vien milijonas darbininku is Lietuvos Reichui kasmet sukuria po 50 milijardu euru bvp. Rytu salims, Ostlandui, gaminamos prekes yra tokios blogos kokybes, kad ju niekas nepirktu. Ostlande kitokiu nebuna, tenka pirkti. Savo noru, gerasirdiskai, Reichas tokios kolonijos kaip Lietuva tikrai neatsisakys.

  0 0
 • Juozapai 2017 balandžio mėn. 17 d. 16:38:45

  Padidintum tau atlyginimą,bet eurų spausdinimo mašinos mums neskolina,o litų mašiną supjaustė metalų supirkėjai.Greit ir turimi eurai baigsis nes kitos ES šalys išvilioja

  0 0
 • Vilnietis 2017 balandžio mėn. 17 d. 16:30:56

  Darbus iš periferijos perkėlime į vilnių,dabar vyžočiai tegu emigruoja,mums liks didesnis pyrago gabalas

  0 0
 • krim-vash 2017 balandžio mėn. 17 d. 16:28:22

  ekonomika, atlyginimai, svietimas... visa tai gera priezastis... ir niekas neraso, kad gyvenam spastuose! gresme is rytu ir is vakaru. kaip galima buti ramiu? gal as fantazuoju? nesuprantu? aklas?

  0 0
 • Kas mus moko ekonomikos ? 2017 balandžio mėn. 17 d. 15:31:30

  Skaičiau kandidatės į Prancūzijos prezidentus M.Lipen interviu vokiečių žurnalui.Ji ,pasiremdama pasaulio kai kuriais mokslininkais ,sakė,kad pasaulyje nėra nieko blogiau už liberalizmą,kad tai ypač dabar jaučiasi ES (gal todėl taip priešinosi Lenkijos valdžia Tusko perrinkimui 2 - ai kadenc.). O kaip Lietuvoje? Į TV ,ypač LRT -beveik nėra nė vienos laidos, ,kad nedalyvautų Laisv.rinkos instituto,svetimų šalių bankams dirbančių ekspertų.Kokie ekspertai - toks ir rezultatas !

  0 0
 • Juozapas 1 2017 balandžio mėn. 17 d. 15:10:35

  Visą tą jų nacionalinį susitarimą galima pavadinti svaičiojimu, veiklos imitavimu ir kaip visuomet visuomenės užliūliavimu. Tai dar kartą įrodo valdžios neįgalumą ir idėjų badą. Žmonės nori konkrečių veiksmų, o ne pažadų, kuriuos girdi 26 metus. Šiandien turėtų būti konkrečiai pasakyta, kad pvz. nuo 2017 metų birželio 1 dienos Lietuvoje darbo atlyginimo minimumas 1000 eur. atlyginimo suma iki 600 eur. neapmokestinama, besikuriantis smulkus verslas 1 metus nemoka mokesčių, mokytojo, gydytojo atlyginimai ne mažesni negu teisėjų, visi vaikai aprūpinami vaikų darželiais, mokiniai mokymo priemonėmis, suteikiama parama jaunoms šeimoms auginantiems vaikus.

  0 0
 • Juozapas 2 2017 balandžio mėn. 17 d. 15:08:52

  Gydymas ir mokslas nemokamas, mažinamas valstybės tarnautojų/biurokratų aparatas, seimo narių skaičius, reguliuojami maisto ir vaistų antkainiai, mažinami maisto ir kuro PVM iki 8 proc., kovojama su korupcija, valdininkai už padarytus nuostolius neša personalinę atsakomybę, padarome galą siautėjančioms antstolių ir kitų kontroliuojančių institucijų/tarnybų veiklai, baigiame visuomenę laikyti karo ir nežinios baimėje. Kiekvieną Lietuvos pilietį (ne tik šunį Ramzį) gerbiame ir laikome vertybe. Kai nuskambės tokie ar panašūs valdžios įsipareigojimai savo rinkėjams, tai kiekvienas pilietis pagalvos ar jam emigruoti ar geriau gyventi ir kurti savo TĖVYNĖJE.

  0 0
 • Juozapas 2017 balandžio mėn. 17 d. 14:50:07

  Lietuvoje darbo atlyginimo minimumas 1000 eur. atlyginimo suma iki 600 eur. neapmokestinama, besikuriantis smulkus verslas 1 metus nemoka mokesčių, mokytojo, gydytojo atlyginimai ne mažesni negu teisėjų, visi vaikai aprūpinami vaikų darželiais, mokiniai mokymo priemonėmis, suteikiama parama jaunoms šeimoms auginantiems vaikus, gydymas ir mokslas nemokamas, mažinamas valstybės tarnautojų/biurokratų aparatas, seimo narių skaičius, reguliuojami maisto ir vaistų antkainiai, mažinami maisto ir kuro PVM iki 8 proc., kovojama su korupcija, valdininkai už padarytus nuostolius neša personalinę atsakomybę, padarome galą siautėjančioms antstolių ir kitų kontroliuojančių institucijų/tarnybų veiklai, baigiame visuomenę laikyti karo ir nežinios baimėje. Kiekvieną Lietuvos pilietį (ne tik šunį Ramzį) gerbiame ir laikome vertybe. Kai nuskambės tokie ar panašūs valdžios įsipareigojimai savo rinkėjams, tai kiekvienas pilietis pagalvos ar jam emigruoti ar geriau gyventi ir kurti savo TĖVYNĖJE.

  0 0
 • Antras pavyzdys 2017 balandžio mėn. 17 d. 14:29:09

  Tai Kanada,kurios vyriausybė prieš 20 m.RYŽOSI pakelti mažus atlyginimus,pašalpas,pensijas,išmokas DVIGUBAI ! Kai kurie ekonomistai,ypač verslininkai, tiesiog RĖKĖ :Ką jūs darot - nesutinkame ! Ir kas gavosi ? Padidėjo mokesčių surinkimas,prekių pirkimas,paslaugų pirkimas,PVM s urinkimas ir t.t. Žodžiu,įsisuko ekonomika.Šalis Kanada tapo pasiturinti. Lietuvos valdžia,apart kalbėjimo,komisijų kūrimo beveik NIEKO NEDARO ! Rinkėjai tikėjosi iš naujos daugumos geresnio ekonominio vadovavimo - gavosi,kaip VISADA...

  0 0
 • . 2017 balandžio mėn. 17 d. 14:20:12

  Jo. Yra geras posakis. Šuo loja o karavanas eina. Nereikia čia visokių kvailų straipsnių ir komentarų rašinėti. Ir taip aišku, kad Europos sąjungos įstatymai prisideda prie tautų išnykimo. Visos mažų valstybių valdžios supančiotos ir papirktos. Biurokratai pašnekės, maždaug spengiasi, bet piršto nepajudis.Visa sistema ydinga, palanki parazitams. Negi čia sunku suprasti...

  0 0
 • Agnė 2017 balandžio mėn. 17 d. 14:07:12

  Yra pasaulyje pavyzdžių,kaip palengvinti žmonių gyvenimą,bei sumažinti emigraciją : 1 .Suomija,kur kiekviena alga,pensija,pašalpa yra 670€.Iš tos sumos galima pragyventi.Nori uždirbti daugiau - eik dirbti MMA 1 260 €.Visi eina dirbti,nes nori dvigubai turėti 670 - 1 260 € .Lietuvoje pašalpa,alga (daugumai dirbančių )tik 320 € ! Nekalbu jau apie mūsų senolius,kurių pensija 180-260€ .O laiko jiems lieka vis mažiau ir mažiau...

  0 0
 • @ 2017 balandžio mėn. 17 d. 12:27:28

  Vienam milijonui gyventojų - 30 trisdešimt tiesiogiai rinktų parlamentarų. Tada gal būsit suinteresuoti emigraciją stabdyt realiais darbais, o ne savo vapėjimu.

  0 0
 • valdas 2017 balandžio mėn. 17 d. 12:12:02

  Zmones bega is neteisines vastybes,kur siauteja sistemos represinis aparatas,bega kuo toliau nuo ozizmo,musmirizmo,vagiu - pyd...isvesejusio vezinio aparato,ne turtiguju valastybes,o vagiu,apvogusiu zmones,praskolinusius valstybe,noricios vergu - tarnu,nuodijancius sistemos klapciuku,nieko nesukurusius tik sunaikinusius ...

  0 0
 • Silva 2017 balandžio mėn. 17 d. 12:11:32

  Visa Lietuvos ekonomika yra: kupi- prodai...

  0 0
 • O 2017 balandžio mėn. 17 d. 11:54:19

  Dar reikia paminėti, kad už verslo liudijimą šiemet tenka "sodrai" mokėti kone dvigubai daugiau nei pernai. Jeigu verčiantis kokiu smulkiu amatu dar likdavo apie 50 eurų per mėnesį, tai šiemet jau tenka dirbti tik už stažą, visas pajamas atiduodant žmogėdrai sodrai. O jei dar ir valgyti nori, tai susiprask išvažiuoti...

  0 0
 • u 2017 balandžio mėn. 17 d. 11:49:26

  gerai pasakyta apie minimalią algą-neišgyvena? pradėkim nuo to, kad tokios neuždirba o sodras ir kitas mokėti reikia nesuvokiant kad neuždirbama tiek, nes kažkas taikydamasis prie EU standartų pakėlė tą minimalų tik pamiršo sukurt sąlygas(pvz mokestines) kad tas virstų realybe.

  0 0
 • Polonezas 2017 balandžio mėn. 17 d. 11:40:00

  Aš gimtą šalį palieku...

  0 0
 • Negalia 2017 balandžio mėn. 17 d. 11:23:10

  algų didinti negalima, nes Nausėda dar labiau pakels kainas.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUDRASKĖ: pietų Rusijoje du lokiai mirtinai sudraskė vienuolikametį.
 • KELIAI: valstybės valdoma „Kelių priežiūra” už 115 tūkst. eurų (be PVM) ketina įsigyti šviesoforų ir kitų kelio įrenginių remonto paslaugų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar be baimės lankotės kirpyklose, grožio salonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +16 C

+10 +12 C

 

+12 +15 C

 +21 +23 C

+23+25 C

 

+24 +26 C

2-3 m/s

2 m/s

 

1-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1765 PLN - 4.4055
RUB - 86.7275 CHF - 1.0761
GBP - 0.9034 NOK - 10.7568

Nuorodos