respublika.lt

Džiaugsmą kelia sutrikę „dvaro“ padlaižiai - straipsnio komentarai:

 • na, užmuškit mane 2019 rugpjūčio mėn. 14 d. 13:21:52

  bet aš niekaip nesuprantu, kodėl Uspaskich reitingai kyla. Kad gal gudriai išsisuko iš sukčiavimo bylos. Aha, vyras su galva, kad viską paneigė, nieko neprisipažinokitus apkaltino, tai dabar kai kam atrodo, koks jis šaunuolis. Tik, gaila, kad nepagalvoja, o gal buvo daromos suktybės jų sąskaita?

 • VASILIAUSKAS ,MAN LIETUVA TAI ROJUS 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 21:25:31

  Kokia gi alga gauna LB darbuotojai? Praejusiu metu pabaigoje valdybos nario vidutine alga „popieriuje“ buvo 7748 eurai. Taip, taip, akys neapgauna. Idomumo delei galima pasakyti, kad, pavyzdžiui, šalies prezidento alga tuo paciu metu sieke 7288 eurus. „Šiuo metu Lietuvos banke kiausus sildo 598 tarnautojai. Rašoma LB „Vakaro žinioms“ pateiktame atsakyme. Lietuvos bankas, nors tiesiogiai ir negauna finansavimo iš biudžeto, yra mokesciu moketoju išlaikoma institucija.

 • karabasinis 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 20:17:51

  paspirtukas ir veidmainis

 • Pensijoms 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 20:01:15

  apskaičioti formule sugalvojo du K ir medalskiai .

 • < to koks 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 19:57:27

  Kodėl po 30 metų pamatei, kad pensija taip blogai apskaičiuota ? Nežinai,kas taip apskaičiavo? Prisimink,kas buvo valdžioje ir kas pirmuosius įstatymus priiminėjo? Ogi tie - kurie žemes pradėjo skraidinti!

 • < to Zigmantas G. 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 19:48:21

  Ne Puteikis užsiima demogogija ,o - tu ! Gal pamiršai, kad tavo kubiliniai su simonytėm ,pasipuošę tulpėmis ,Lietuvą praskolino už didžiausias palūkanas ? Dabar valstiečių vyriausybė turi mokėti per metus 600 mln. eurų vien palūkanų ! Kiek galėtų visiems pakelti atlyginimus, pensijas ? Ar moki skaičiuoti ? Ar žinai, kiek užterminalą mokame ? Kas išnuomojo didesnį 3 kartus, didesnį negu reikia ? Kodėl latviai su estais kratosi tos "stebuklo"? Todėl,kad brangios dujos? Ar ,kad pinigai plaukia į ofšorus ? Juk dujos, klaipėdiečiai sako - rusiskos? Ar tas feodalas,kaip rašai, per tris metus turi viską sutvarkyti, ką tavo konservlibersosdemai prikūrė per 27 metus ?

 • koks 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 12:43:34

  Lietuvoje gyvenimas, jei zmogus isdirbes virs keturiasdesimt metu ir gauni tik 300 eur. kas cia tokie protingi sugalvoje tokia skaiciuokle, gana laikyti zmones pusbadziu , kur jusu reformos , kur lygybe, kada gyvensim ne skurde

 • seimo narcizams 2019 rugpjūčio mėn. 13 d. 10:48:20

  Vaikams pinigai,o apvogę pensijas per pensijų skaičiavimų formules pensininkams ,lyg proto nukvakėliams, nesugebantiems patiems nuspręsti ko jiems reikia, nemokami generiniai vaistų pakaitalai už 3 eu? Ar baigsite pagaliau tyčiotis iš pagyvenusių?

 • Zigmantas Grikšelis 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 21:44:28

  Puteikio parsidavimas karbauskiui - nieko keisto. Tik nereiktų tada žmonių apgaudinėti, kad jis kovoja už Skriaudžiama žmogų, gina jį. Feodalo vadovaujamas seimas nieko iš esmės šiandien nedaro, kad padėtis kardinaliai keistųsi. Užsiiminėti kosmetika- kaip ir darė ankstesnių socdemu vadovaujamas seimas yra įprasta. Atėjo į valdžią apsimetinėdami valstiečiais ir dar žaliais, o tikslas valstybę palaikyti dar ketverta stagnacijoj ir iš tokios padėties turėti didžiausia naudą. Tas Puteikio melavimas, įtikina naivus ir patiklūs piliečius, kurie nelabai gilinasi kas išties vyksta. Priima Už gryną tiesą naglio demagogija. labai parankus toks klaunas karbauskiui.

 • deinis 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 14:25:10

  Ką be pasakysi ir straipnis geras ,ir Puteikis geras ,bet yra komentatorių kuriems negeras, bet būtų gerai ,kad susiijunktu Puteikis,Gražulis ,Skardžius ir kiti ,kad nutildytu tuos rėksnius ir nukreipu seimą darban tėvynės labui ir dar pastebėjimas ,vyriausybė mėnesi konstruavo koaliciją reiškia nedirbo naudingo darbo tėvynei/tam jie išrinkti /,reiškia už ta mėnesi nepriklauso atlyginimas,.juk jų piautynės asmeniški reikalai

 • TIKRAI , 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 13:32:32

  dar daugiau tokių kolchozenfiurerių pririnksit , tai taip laukiamą Gerovės valstybę ,tai nusimovę kelnęs ir pakėlę koją net per veidrodį tos Gerovės valstybės jūs nepamatysit.

 • alex 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 11:17:36

  Reikia tokių politikų, nes ne šventieji puodus lipdo

 • Klausimas 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 08:13:58

  Puteikis tai avantiuristas Ostapas Benderis iš filmo, todėl ir klausimas: po kiek opiumas liaudžiai? Ar iš Seimo viešbučio išsikraustei į savo privatų butą?

 • pastebėjimas 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 08:11:03

  Puteikis melagis, sukčius ir aferistas, kalba tai ką nori girdėti jo rinkėjas, bet visa jo kalba yra melagystės. Parsidavė Guogai už grašius, Prezidento rinkimuose paskutiniu momentu pasitraukė, dabar giria Nausėdą, o nesenai šaukė: neleisiu laimėti bankininkui.

 • Pensininke 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 06:54:06

  Puteikis saunuolis atviras kaip tikras politikas, nieko nevyniojantis i vata. Tokiu politiku reikia daugiau, bet rinkejai pasimauna ant senuju visu partiju, kurios lojalios sistemai ir bijo kovoti uz ATVIRA TIESA. Si ryta per LRT giedant valstybes himna , toptelejo mintis kokiu keliu eina LIETUVOS TEISEJAI? DORYBES ar VAGIU keliu ir idomu koki kelia jiems nurodys musu naujasis PREZIDENTAS.

 • 2019 rugpjūčio mėn. 12 d. 05:43:32

  Šaunuolis Puteikis. Smagu kad bendradarbiauja su valstiečiu vyriausybe, nes tokios vyriausybinės programos Lietuva neturėjo per visa nepriklausomybe, niekas nežino kas bus po sekančiu rinkimu, žiniasklaida korumpuota skleidžia daug melo žmonėms, ar nebus apgauti žmonės ir vėl neišrinks politiku kurie praskolino Lietuva, ir nekėlė atlyginimu bei penciju

 • Kis 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 23:13:53

  netikiu,apgauti galima viena karta,o isduoti aplamai nedera.Tad nieko asmeniskai,bet tu Nagli,tapai naglu eiliniu lietuvisku "politiku"

 • Kis 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 23:12:34

  netikiu,apgauti galima viena karta,o isduoti aplamai nedera.Tad nieko asmeniskai,bet tu Nagli,tapai naglu eiliniu lietuvisku "politiku"

 • pagaliau 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 22:26:38

  kazkas pritaike-/is vokieciu patarles apie alu/-Gyvenimas per trumpas,kad ieskot pinigu tam kad vazinet su BMW.......bet vis tiek nesuvede iki galo-kad mus vercia elgtis tik taip,kaip mato kai kurie NEentisemitai-kurie valdo visa pasauli-ir deja kad ir pavadino senasis lunzbergis marija ne taip,kaip noretu tie NEentisemitai-vistiek ta seimynele kolkas klestes-kol bus praplautom smegenelem zmogenu,dar kitaip vadinamu homo-animals......

 • samdyta ZARnaliuga norejo sudirbt Puteiky ..... 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 22:10:11

  gavosi viskas atvirksciai ...saunuolis Puteikis......

 • O sako, seime nėra žmonių 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 21:42:06

  Yra, pasirodo

 • Puteikis 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 21:12:12

  gerai barsto opiuma liaudziai.

 • ANTANAS 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 20:38:41

  Mes, tai yra mano visa šeima, už Puteikį. Mano mamai Skvernelis dadėjo 100 eurų prie pensijos. Per tuos tris valdymo metus. Dabar gauna 370 eurų. O prieš tai buvo 260 eurų. Artėja sausio mėnuo žada vėl didinti. Mama tikisi, kad dadės dar 30 eurų, tada bus išviso 400 eurų.

 • Nuomonė 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 20:30:34

  Puikus interviu. Manau daugumos žmonių tokia pati nuomonė ,kaip Gerb. N.Puteikio. Gerinkite gyvenimą tiems, kurie dar neemigravome. Jūs padarysite klaidą, jei pasikviesite jungtis Juozaitį. Jis gina "dvaro" gyventojų : ažubalių ,kasčiūnų ,landsbergių norus. Kiek skundų ir dėl ko prirašė pastaruoju metu "dvarininkai"? Juozaičio nuomonė tokia pati. Manau, kad dauguma rinkėjų jo nepalaikys .

 • vidas 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 20:12:18

  Vienas iš nedaugelio seime ne liberalbolševikas, kurie tiesiog neršia mūsų krašte engdami paprastą liaudį,

 • Visada laukiame Žurnalistės D.Šepetytės straipsnių ! 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 20:10:47

  Dėkojame Žurnalistei ,kad sudominate Lietuvos skaitytojus ! AČIŪ ! Seimūnas Puteikis ,kaip visada sako : tiesiai - šviesiai ! Pritariu visiems jo pastebėjimams .Ypač dėl mortų biznio, Seimo pirmininko "stiprumo", privačių pensijų fondų ,bei prezidento G.Nausėdos pažiūrų ,planų dėl Gerovės Valstybės. Pagarba p.N.Puteikiui ,kuris rūpinasi paprastų žmonių gyvenimo kokybe! Dėl Seimo pirmininko .Visai neseniai Lenkijos Seimo vienas iš vadovų buvo sukritikuotas už keliones iš Varšuvos į namus - lėktuvu .Pažeidėjas atsistatydino iš pareigų ,pažadėjo padengti kelionių išlaidas .O kaip elgiasi Pranckietis ? Kai dar padorus žurnalistas pasiteiravo ,kodėl negyvena Seimo pirmininkui paruoštame trijų kambarių bute - Pranckietis atsakė: NETURIU pasirinkimo, man patinka namuose .

 • Prosenelis 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 19:40:41

  Labai teisyngai Naglis Puteikis kalba Skvernelis pensininkams grąžino tik dvidešimt euru kiek vienam nors euras su lytų tapo vienodas o aptarnavimo sferoje vienu euru tapo žemesnis už litą pencija litais gaudavau 757 o kada dadiejo20 euru gaunu302 eurus kiek man dar skolyngi?taip kadSkvernelis nepamiršo savu mums po dvidešimt sau ir savai hebrai po du šimtus galime juoktis pro ašaras pamalonino o kaip gyriesi liko tik paklausti ar jus zmonies aš to asmeniskai ne pasakysiu.

 • gytis 2019 rugpjūčio mėn. 11 d. 18:02:07

  geras interviu...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos