respublika.lt

Dvigubos pilietybės šalininkai galvoja, kad laimėjo referendumą. Planuoja dar porą tokių - straipsnio komentarai:

 • iš rašyto kmentaro 2019 gegužės mėn. 22 d. 15:22:32

  ,, Visu pirma, tu pats turi ES pilietybe su visomis privilegijomis.' es pilietybė lietuviui. Privilegijos lietuvos pil;iečiui tai reiškia būti antrarūšiu es piliečiu, tai įrodo išmokos žemdirbiams, atlyginimai, mūsų tradicijų naikinimas , mus verčiant pripažinti gėjų, genderių, vienalyčių ,,šeimų" teises, privalom priimti ir išlaikyti ekonominius migrantus(kurios išnaudojo tokios es valstybės kaip vokietija , p;rancūzija, anglija, belgija ir.lt.) kuriems gyvenimo sąlygos suteikiamos tokios, kad Lietuvos pilietis gali apie tai tik pasvajoti, privalom laikytis es įsakimų , kurie viršesni nei mūsų KONSTUTUCUJĄ

 • Iseiviui brude 2019 gegužės mėn. 19 d. 14:55:10

  Ko biega i iš Lietuvos geresnio gyvenimo jieskoti ar jau ir pilietybe praradau tokiu niekšu daug ir dabar tikram lietuviui neaiški k kam dviguba pilietybie reikalynga o išdavikai mums ne reikalyngi karjieristu vagiu ir pas mus yra sočiai ir likę tokie kaip tu gali išeiti judai pardavė tievyne ne pageidaujami.

 • >Julius 2019 gegužės mėn. 16 d. 00:45:50

  Milaiti, rapūha, a jau ir čia leitenantas įsakė propagandyti, bjaurybe?

 • Julius 2019 gegužės mėn. 15 d. 02:16:28

  Lietuvoje laimi visokie tomkai ir juozaičiai lietuvių tautos kiršintojai.

 • Albas Išeiviui 2019 gegužės mėn. 14 d. 23:33:48

  išėjai - tai ir būk ten kur esi. Mes jau kaip nors be tavęs apsieisim, čia likę. Grįši - kalbėsim. O dabar - ate.

 • Iseivis 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:50:48

  Pasiziurejau i komentarus. Atrodo, zmones lyg is medzio iskrite."balsavo "pries", bet neturi supratimo, ka tai reiskia. Taigi pasakysiu PRIE ka jus balsavot. Lietuva dovanoja Lietuvos pilietybe VISIEMS (ir ju vaikams ir vaikaiciams), kurie isvyko is LIetuvos pries 1991. Taip pat Lietuva dovanoja antraja pilietybe "karo pabegeliams" Antra. Lietuvos pilietybe atimama tik tiems, kurie isvyko is LIetuvos po 1991 metu TAIGI, BALSUODAMI PRIES ITEISINOTE DISKRIMINACIJA SAVO VAIKAMS IR VAIKAICIAMS. Trecia, referendume buvo siuoloma iteisinti galimybe lietuviu kilmes pilieciams ISLAIKYTI Lietuvos pilietybe. O tai reiskia, kad Lietuva neduotu... nesuteiktu... nepripazintu, o tik NEATIMTU. Suteiket teise biurokratams toliau naikinti lietuviakalbius Lietuvos piliecius (mazdaug kasmet sunaikinama apie 1000) -- -jusu valia bus vykdoma. Ateityje jus pjausite tai, ka pasejote geguzes 12 diena. Tikiuosi, kad pasirasius lietuviu sunaikinimo nuosprendi, issprendete visas savo problemas.

 • Iseivis - nezaidzianciam 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:40:43

  Biciuli, nereikia cia skleist demagogijos. Visu pirma, tu pats turi ES pilietybe su visomis privilegijomis. Ar manai jos atsisakyti, pries pradedamas reikalauti tai padaryti tiems, kurie neturi ES pilietybes, bet turi kitu krastu. Antra, apie kokias uzsieni gyvenancio Lietuvos piliecio privilegijas, teises kalbi? Prasau konkreciai. Kokias Lietuvos piliecio teises turi Kanadoje gyvenantis Lietuvos pilietis? Toliau, kokias teises uzsenio pilieciui suteiks tavo sukurta "kortele"? Tik prasau konkreciai!!! Isvada: tavo, patriote, smegenyse sedi globalizmo virusas, todel nesugebi galvot, o tik atkartoji kazkieno sukurtus sukius. KAIP SVEIKO PROTO ZMOGUS GALETU TVIRTINTI, KAD LIETUVIAKALBIU LIETUVOS PILIECIU NAIKINIMAS YRA NAUDINGAS LIETUVAI??????????

 • Iseivis - seniui 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:34:09

  Lietuva laisva jau ketvirtis amziaus. Uzsienyje gyvena ir dirba daug "VIENGUBINIU" Lietuvos pilieciu, tai.... kaip iki siol buvo sprendziamas jusu mylimu politiku si "100 euru" pasiulymas. As manau, kad iseiviai neturetu problemos susimesti, pvz, nors tiek, kad pilnai butu islaikoma toje salyje Lietuvos ambasada. Ar tai nebutu konkreti pagalba Lietuvai? Paklausk savo renkamu mylimu politiku, kodel taip yra, kaip yra?

 • Ne Henkes Atsakymas klausimeliui 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:28:42

  Niekada Henke nenorejo, neprase sio referendumo. Atvirksciai, pasaulio lietuviai, LIETUVOS PILIECIAI, prase, kad pilietybes islaikymo problemos butu sprendziamos ISTATYMAIS. Ne. Seimas, "desiniuju" prezidente, seimo paskirti Konstitucinio Teismo teisejai nusprende tai spresti referendumu. TAigi, jiems ir priklauso saskaita uz referendumo islaidas.

 • Iseivis - negalvojanciam 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:25:07

  Apie kokias privilegijas suteikiamas iseiviams kalbate? Prasau parasykite nors viena "privilegija"!!! As tik siulau pagalvot apie viena nuansa apie kuri niekas nekalba. VIENGUBINIAI Lietuvos pilieciai (tokiais like, nes nenorejo prarasti Lietuvos pilietybes), nemokeje uzsienyje mokesciu, prades grizti i Lietuva ir prades reikalauti piliecio garantiju i senatves pensija, islaikyma ir t.t. Tada nedejuokite ir nestenekite, nes.....geguzes dvylikta jus prigazdinote uzsienyje gyvenancius bendrapiliecius, nepriimti gyvenamos vietos pilietybes, nes uz tai juos nubausite isbraukdami is Lietuvos pilieciu sarasu

 • Iseivis 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:09:15

  O man atrodo, kad kas nors negerai su Lietuvos filosofais, kurie mato TRAGEDIJA, LIETUVIUI SUTEIKUS GALIMYBE ISLIKTI LIETUVOS PILIECIU "Jie yra už tai, kad Lietuvos išvalstybinimo politika būtų tęsiama toliau. Didelė Tautos dalis nejaučia, kad einame į pražūtį." Filosofas mato dideli laimejima, kad kasmet Lietuva savo rankomis sunaikina 1000 lietuviu ir vietoj ju importuoja tukstancius slavu ir "karo pabegeliu". Tokie filosofai paveikia rinkejus, tokie balsavimo rezultatai.... Kazkoks visiskas nuprotejimas

 • Už užsienio lietuvius mokesčius didins likusiems Lietuvoje. 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:59:50

  Jei gyvenantys užsienyje nemoka mokesčių Lietuvai, kodėl jie turėtų naudotis piliečio privilegijomis? Mokės tie patys nuskurę vargšai, kurie čia dar liko, jei ką, tai tuos mokesčius dar jiems ir padidins, kad tik būtų už ką "lieuvius-užsieniečius" aptarnauti Lietuvoje. Kam reikia įtvirtinti melą, kad lietuvių tauta nenyksta? Kad gyventi Lietuvoje jau beveik neįmanoma, kad žmonės išstumiami iš savo šalies per nebaudžiamą bankų savivalę, nenormalius mokesčius, per didelį biurokratų aparatą, kuriam iš tiesų vienodai, koks "mokestinis vienetas" šioje žemėje gyves - tiks ir ukrainiečiai su pabėgėliais. Tautiškos savimonės jau nėra, yra tik "o kas man iš to". Šita tautelė pasmerkta. Tik dar grabe gulėdama bando pasigražinti statistiškai.

 • Už užsienio lietuvius mokesčius didins likusiems Lietuvoje 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:58:06

  Jei gyvenantys užsienyje nemoka mokesčių Lietuvai, kodėl jie turėtų naudotis piliečio privilegijomis? Mokės tie patys nuskurę vargšai, kurie čia dar liko, jei ką, tai tuos mokesčius dar jiems ir padidins, kad tik būtų už ką "lieuvius-užsieničius" aptarnauti Lietuvoje. Kam reikia įtvirtinti melą, kad lietuvių tauta nenyksta? Kad gyventi Lietuvoje jau beveik neįmanoma, kad žmonės išstumiami iš savo šalies per nebaudžiamą bankų savivalę, nenormalius mokesčius, per didelį biurokratų aparatą, kuriam iš tiesų vienodai, koks "mokestinis vienetas" šioje žemėje gyves - tiks ir ukrainiečiai su pabėgėliais. Tautiškos savimonės jau nėra, yra tik "o kas man iš to". Šita tautelė pasmerkta. Tik dar grabe gulėdama bando pasigražinti statistiškai. Bukuoliams ir galas bukas.

 • kitas referendumas bus 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:39:22

  Sumazinti seimo nariu skaiciu per pus,t.y. iki 71 nario !

 • klausimėlis 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:17:07

  gal Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke galėtų pasakyti, kiek Pasaulio lietuvių bendruomenė finansiškai prisidėjo, kompensuodama referendumo išlaidas? Juk sumokėjom už jį tik tie, kas moka mokesčius į LR biudžetą...

 • Gaila emigrantų 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:37:59

  užkibo ant savo „lyderių” meškerės ir elgiasi, kaip avių banda, prižiūrima lengvapėdžio piemens, kuriam spjaut į padarinius. O ta moterytė varo, tartum kokio Kašpirovskio užhipnotizuota. Gaila, Lietuvos, kuriai neliko iš ko rinktis, nes abu labu vienodai NESUBRENDĘ SUVOKTI, KODĖL VALSTYBĖMS GYVYBIŠKAI SVARBU KONSTITUCIJOS STABILUMAS. Abu pritaria DVILYPEI „pilietybei”, Šimonytė pasirengusi forsuoti konstitucijos pakeitimą. Tai yra, vieną dieną rinkimų laimėtojas PRISIEKS IŠTIKIMYBĘ KONSTITUCIJAI, o jau kitą dieną aktyviai STUMS KONSTITUCIJOS KEITIMĄ!

 • jokios 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:04:31

  jokios ten dvigubos pilietybės. Ir taip svetimų chalujų per akis.

 • senis 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:59:28

  V. Lansbergis neeme referendumo biuleteniu, supranta, kad Seimo mazinimas kvaila avantiura, niekam nereikalinga. O palikineti Lietuvos pilietybe, jos atsisakiusiems savo noru ir taip ja paniekinusems, yra valstybinis nusikaltimas. Anukui tai suprasti per daug sudetinga, nereiketu pykti. Karbauskis siulo, kad uztektu 30% rinkeju balsu, norint pakeis Konstitucija, o kodel ne 20, kodel ne 10, o gal jeigu geras balsas, kaip Karbauskio, uztektu ir jo vieno balso? Idomu, ko taip spirga pasauline Henke? Gal jos vyras turi kokio turto Lietuvoje, nori atsiimti? O kodel Henke negaletu organizuoti pagalba Lietuvai? Dauguma dezertyru is Lietuvos paliko cia savo tevus, senelius, vaikus, mes jiems turime moketi pensijas, islaikyti ligonines, mokyklas, o jie pensijas uzdirbineja svetimiems. Galetu Henke organizuoti LR Seime istatyma, numatanti, kad kas menesi, kiekvienas lietuvis dirbantis svetimoje salyje, moketu i Lietuvos biudzeta po 100 doleriu. Tai leistu padidinti ju tevams pensijas.

 • Neleiskime žaisti su valstybės likimu! 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:08:54

  Turint omenyje tai, kad lietuviai yra maža tauta ir netoli milijono lietuvių jau yra palikę Lietuvą, dvigubos pilietybės įteisinimo atveju praktiškai reikštų valstybinį perversmą. Argi kas gali užtikrinti, kad, įteisinus dvigubą pilietybę, užsienyje gyvenantys lietuviai nepradės masiškai priiminėti antrąsias pilietybes ir ten visam laikui apsigyventi, ar dar labiau nepagausės emigracija iš Lietuvos?? Labai svarbus klausimas šios avantiūros stūmikams Seime: KODĖL JUMS NETINKA VIETOJE DVIGUBOS PILIETYBĖS LIETUVIO PASO ĮTEISINIMAS SU VISOMIS PILIEČIO TEISĖMIS, IŠSKYRUS DALYVAUTI LIETUVOS VALDŽIOS RINKIMUOSE. Juk Lietuvos valdžią, žmonėms, gyvenantiems Lietuvoje turi teisę išrinkti tik joje gyvenantys žmonės, o ne pabėgėliai iš Lietuvos dėl skalsesnės užsienietiškos duonos ir tai jokiais būdais negalima užginčyti. Nei valstybė, nei pilietybė negali virsti preke!!!

 • to Lukas 2019 gegužės mėn. 14 d. 09:59:21

  Tu pats meluoji. Tauta pasisakė prieš. Tiems, kam reikalinga dviguba pilietybė yra išdavikai.

 • Lukas 2019 gegužės mėn. 14 d. 09:49:56

  Referendumas dėl dvigubos pilietybės laikomas įvykusiu, tačiau Tauta pasisakė prieš dvigubą pilietybę. Melagiai! Daugiau nei 70% pasisakė už dvigubą pilietybę. Nemeluok it!!

 • proseneli, užčiaupk savo neraštingą srėbtuvę 2019 gegužės mėn. 14 d. 09:47:20

  aktyviai agitavai už tą pridurką Juozaitį,dabar pervertei plokštelę ant Nausėdos?

 • Su dviguba pilietybe 2019 gegužės mėn. 14 d. 09:37:05

  Karbauskas gavo per nosį Lietuvoja savo mieslo gana reikia iškopti svetimo nereikia gana isirinkote i prezidentus Gribauskaities haluja tautos išdavikė niokiotoja kuri pasirasie už musulmonu amaro priemima Nausieda to nedarie noriedami isgelbieti Lietuva nerinkite įteisintų vagiu masonu stogo bet rinkite partijai ne priklausanti Nausieda tai isigelbiesite patis ir isgelbiesite savo seimas galvokite ir nekaskite dobies sau ir vaikams Prosenelis.

 • Norėčiau dar ir rassiejos pilietybės- 2019 gegužės mėn. 14 d. 08:57:22

  kassavaitę važiuočiau į sovietską užsipirkti daug pigaus benzino ir leidžiamą kiekį rusiško pigaus šnapso/tik girdėjau dzūkiškas moonšainas[naktinis slaptas miško gamybos]labai gardus,geras ir neypač brangus,tik smirda iš gerklės per pusę metro.

 • panašu 2019 gegužės mėn. 14 d. 08:43:49

  balsuosime tol, kol bolševikams tik rezultatas....

 • Dviguba pilietybė – pražūtis 2019 gegužės mėn. 14 d. 08:41:33

  Už dvigubą pilietybę balsavo tik 38 nuošimčiai visų rinkėjų, o visiems kitiems tas klausimas nerūpi arba yra prieš. Taigi, antrą pilietybę palaiko mažuma rinkėjų.

 • As manau 2019 gegužės mėn. 14 d. 08:29:07

  Kad mūsų vireusybie seimas butinai reikalauja maidano kaip ukrajinoja dėl dvigubos pilietybės man atrodo kad Lietuvoja visokio mieslo užtektinai turime reikia pradieti miesto daryti švara Skvernelis Karbauskas gavo per nosis bet dar per mažai.

 • be abejo 2019 gegužės mėn. 14 d. 08:21:37

  įleis milijonus fruktų, kurie yra prisiekę kitoms valstybėm.

 • laisvas 2019 gegužės mėn. 14 d. 06:37:24

  Kitą kartą biuletenyje klausimą dėl dvigubos pilietybės parašykit dar įmantriau, tada gal ir pavyks.

 • sudbergis 2019 gegužės mėn. 14 d. 06:17:27

  leiskit vienam sudbergiui balsuot ir referendumas ivyks

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio vakarą Širvintose susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis; gali būti prispaustas ir sužeistas žmogus.
 • NULIS: Suomijos sveikatos apsaugos pareigūnai ketvirtadienį, pirmą kartą per daugiau nei 3 mėnesius, paskelbė apie nulį naujų COVID-19 atvejų šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar savo gyvenime jaučiate, kad karantinas Lietuvoje dar nesibaigė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +9 C

+8 +10 C

 

+13 +14 C

 +18+19 C

+20 +22 C

 

+18 +21 C

0-3 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1194 PLN - 4.4135
RUB - 77.0055 CHF - 1.0793
GBP - 0.8907 NOK - 10.6777

Nuorodos