respublika.lt

„Drąsos kelio“ partija: N. Venckienė grįžta į Lietuvą - straipsnio komentarai:

 • Sigitas 2019 lapkričio mėn. 08 d. 21:20:20

  Gaila kad tai vyko slaptai.Būtų susirinkusi didelė minia ir sutikta su gėlėmis.Kokia gėda teisėsaugai, kad tai nuslėpė nuo visų.Tai rodo kad jie bijo net savo liaudies, ne tik rusų.O galas jiems neišvengiamai artėja, juk negali tai tęstis amžinai

 • klausimas 2019 lapkričio mėn. 06 d. 11:01:09

  jeigu Lietuvoje nebuvo pedofilijos,o didziausi mergaites tvirkintojai,kaip teigiama,buvo seneliai ar ju seima,kaimynai,tai kodel saude Kedys.Juk jis nebuvo pripazintas psichiskai nesveikas.Ir kodel niekas neatkreipe demesio,pradedant ziniasklaida,teisesauga,seimu,kada Kedys civilizuotu budu issiunte laiskus su savo itarimais del dukros isnaudojimo.Jeigu rase nesamones,tai reikejo patraukti atsakomyben uz smeizta.Visi ikiso galvas i smeli.Ir Valinskas gavo toki laiska,o dabar toks protingas su savo ,,perlais,,apie prezidentu tarpkojus.

 • pastebejimas 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:13:21

  tiek zmonijos egzistencijoje,tiek gamtoje,yra vyras ir moteris,augaluose vyriskos ir moteriskos ziedadulkes/nesu botanike,tai gal netiksliai ivardijau/,yra kales ir patinai,karves ir buliai ir t.t.Tai kaip ivardinti situos darinius.Vietoj situ homoseksualisku komentatoriu ,smerkianciu Venckiene,gal papasakotu,kaip jie ten ,,mylisi,, per kuria vieta,ka jaucia,nes ta vieta turi kita paskirti.Man,kaip normalios orentacijos,butu visai idomu zinoti,kaip apie ir kita gamtoje vykstancia anomalija.

 • lygiai 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:12:24

  Teisėsaugos lygį geriausia nusako kaip po Alytaus gaisro, kur per negebėjimus sukontroliuot ekologinė bomba ant pietinio regiono ir gal ar neprasiskverbs per užterštus produktus ant Lietuvos, aplinkos apsaugos departamentas kreipės į prokurorus. Prokurorai atgal atmetė, kad jie patys turi išsiaiškint. Tai kur rimti reikalai nėra kam vertint teisėsaugoj. Kur... didžiausios bylos...

 • man pasakojo, 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:38:49

  kad sitie vaivorykstiniai susiranda GABIUS vaikus asocialiose seimose,vaiku namuose ir juos globoja,padeda pasiekti gero issilavinimo.Veliau,per ,,savus,, ar kitaip padeda siekti karjeros,gauti aukstus postus.Tuo paciu, juos sukompromituoja/gali buti sekso scenos arba kitokie veiksmai/.Taigi ,jie turi kompromata.Ir tie ju globotiniai daro tai,ka jiems isakoma.Tai kiek tokiu yra valstybeje,kas zino.Tegu jie sau vartosi lovose,taciau neliecia vaiku per tokias suskes,kuri pirmiausia palindo po turtingu vyru,o veliau negailejo ir dukros.Kokia normali motina atiduotu auginti vaika vyrui.Ir kodel as turiu moketi uz jos saugojima ir nuo ko ja saugoti.Istyrimas sio atvejo,tai Lietuvos teisesaugos garbes reikalas.

 • emigrant 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:08:38

  ir ko verta mūsų tauta, kuri negali apginti savo vaikų

 • Kūkalis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 08:32:50

  Įžengimo į sostą proga prezidentas turėjo paskelbti amnestiją Garliavos "nusikaltėliams", nelaukdamas kol "teisėsauga" apsivalys. Galimai ir dabar tai padaryti dar nevėlu.

 • atsakomybė 2019 lapkričio mėn. 06 d. 07:43:40

  Už kiekvieną valdymo laikotarpį didžiausią atsakomybė tenka pagal LR Konst. 5 st. aukščiausią valdžią vykdantiems Seimas, Prezidentas su vyriausybe, teismai. Už kas vyksta jie atsakingi ir atskaitingi Tautai. Pagal LR Konst. 84 str. - Prezidentas su Seimo pritarimus skiria, atleidžia aukščiausius teisėsaugos vadovus, LR Prokurorą... Kaip ir turi užtikrint, kad teismuose tik įstatymų laikytųsi. Jei iš 10 n įtarimų tik keli likę - netvarka su teisėsauga ir teisingumu Lietuvoj.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 07:04:07

  Garbyngi teisyngi komentarai tik vienas pidarasus cikcie isimaisie tai dvokentis parazitas.

 • Kazys 2019 lapkričio mėn. 06 d. 06:32:10

  1 / 0 pedofilų naudai.

 • IEVA STRAZDAUSKAITE 2019 lapkričio mėn. 06 d. 05:23:30

  Ir jos Ypac Ziaurus Nuzudymas dar ILGAI PERSEKIOS Lietuvos "teisesauga", "policija" ir tuos - Kurie Zude Negailestingai Ieva Strazdauskate.....BOOMERANGAS Atskris - i Tarpuaki - KALTIEMS jos nuzudymu.......Uzteks laikyti nieko detus cigonus BE TEISMO....

 • nuomone 2019 lapkričio mėn. 06 d. 03:35:23

  Mano nuomone,jeigu jieskosi Lietuvoje teisingumo,rizikuoji pats atsidurti teisiamuju suole.Venckiene sugrazinama i Lietuva pries ivedant naujus mokescius.Iveskite internete,Naomas Chomskis 10 masiu valdymo budu.Beto kaskas nori,kad Lietuvoje butu sukeltas nepasitikejimas ,valsybe,teisingumu, galbut net sumenkinti pasitikejima Prezidentu?

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 05 d. 22:44:26

  ...ir bus viešai informuota apie ją tada, kai ji, kaip J.Asandžas ,,Wikileaks" įkūrėjas, jau sunkiai beištars savo vardą ir pavardę. Neverkit pas kapą narsiųjų draugų, kas mirė kovoj - tie didvyriai...

 • >trtrt 2019 lapkričio mėn. 05 d. 22:36:04

  Taip, tai tiesa yra dorų teisėjų ir teisėtvarkininkų, tyrėjų, bet yra ir niekšų parsidavėlių pedofilų klanui, korupcijai ir banditams... Ypač Kaune, net visų žinomas veikėjas yra susitepęs, bet jo niekas neliečia... O kad Kedys buvo pakištas Naruševičienės, bet tuo pačiu ir pati žuvo. O režisieriai tai tiksliai aišku kokie "berniukai" veikė. Ilgai beieškodami bėglio po visą pasaulį - Pakaunėje žiauriai su juo susidorojo... Net prokuroras buvo sutvarkytas kaip šilta vilna, kuris daug žino, bet tyli. Ne jis vienas ir kitas prokuroras daug žino... Todėl ir spaudoje jau nutilo. Dingo iš visų puslapių...

 • Negirdėtas įžūlumas komentatorių atžvilgiu.... 2019 lapkričio mėn. 05 d. 22:24:21

  liettrydis ir delfis iš vis leidos į kažkokius grybus komentatorių atžvilgiu. Praleidžia praktiškai tik nešvankius prakeiksmus gerb. Neringos atžvilgiu. Net parašyt apie tai neleidžia .

 • Jo 2019 lapkričio mėn. 05 d. 22:22:06

  vienam kariuomenės siuntėjui į Garliavą jau Dievas atsilygina, ateis ir kitiems eilė. O prezidentas turėtų imtis priemonių, kad Venckienė nepakliūtų į pedofilų rankas.

 • čiukčia 2019 lapkričio mėn. 05 d. 22:04:42

  melskitės violetiniai ir rinkitės patvory, jūsų "šventoji" šl...dra parvyksta

 • ar būtinai reikia 2019 lapkričio mėn. 05 d. 21:00:25

  sutrypt žmonių likimus, kurie kovoja už savo vaikus ?

 • Šiaulietė 2019 lapkričio mėn. 05 d. 20:51:00

  Linkime sveikatos ir stiprybės N.Venskienei ! Dar daugiau sveikatos - jos suvargusiems TĖVAMS ! Labai gaila tokios padorios šeimos, kuri liko išsklaidyta, paniekinta, su sūnaus netektimi.Ir be nuosavų, gražių namų. P.S. Daugelis žmonių mano, kad didžiulė klaida padaryta, kad p.Neringa vyko į JAV. Gal reikėjo pasirinkti kitą šalį ?

 • sos 2019 lapkričio mėn. 05 d. 20:19:46

  reikėtų surengti protesto akciją sistemai . Geriausia būtų sutinkant aerouoste. O Prezientas turėtų rimtai atsižvelgt į susidariusią kritinę situaciją su šiuo teisėsaugos sukeltu negirdėtu skandalu.

 • VEIDMAINIAI PSEUDOPATRIOTAI, 2019 lapkričio mėn. 05 d. 20:09:35

  nuo 2018 m. liepos mėn, Lietuvoje vaikgrobiai paėmė 1000 vaikų, o Latvijoje - 8. Prašau viešai informuoti apie paimtų vaikų likimą: 1, Kiek pateko į užsienį - t.y. buvo parduoti? 2. Kiek pateko į pedofilų nagus? 3. Kiek vaikų organų buvo parduota? 4. Ką reiškia Lietuvos vaikų nuoma skelbiama per tarptautinių nusikaltėlių tinklalapius - apie tai rašo net lrytas.lt?

 • Isiklausykime: 2019 lapkričio mėn. 05 d. 20:07:21

  “Savo nekaltų žmonių aimanoms ir kančioms akla valstybė ir visuomenė, apsimetanti kad nematė vaiko ašarų, negirdėjo jo klyksmo, švenčianti ir šokanti ant savo pačios suluošintų ir pražudytų vaikų kapų neturi ateities. Dieve mums atleisk.” - Nijolė Sadūnaitė, 2018 m. sausio 13 d.

 • manau, 2019 lapkričio mėn. 05 d. 20:02:02

  KAD BYLA TURI BUTI PERZIURETAS.TIEKURIE TYRE,TURI BUTI N RPRILEISTI PRIE SITOS GYLOS.tEISESAUGOS GEDA,KAD SITIEK MIRCIU YRA NEISAISKINTA.AS NEKALBU APIE KEDZIO,NARUSEVICIENES,TEISEJO MIRTIS.YRA IR DAUGIAU ZMONIKU.BUTINA SURASTI DEIMANTES PUSSERE.Kur dingo is viesumos,kad ten kur zuvo Usas,tasta istempta viela/rase spauda/ir visi nutilo.Skelbiu tai,ka skaiciau ivairiose ziniasklaidos pranesimuose.Ka veike tose vietovese Simasiu,kuris mate vinguriuojanti motocikla,kokiku budu Kraujutaitiene atsirodo per keliasdesimt minuciu Uso zuties vietoje.O,kad Kedziai tvirkino Deimante,tai pats durniausias zmogus sito negaletu teigti.Nezinomuju daug.Ponia Stankunaite patikejo dukra auginti Kedziui,ir is kokiu pajamu turejo prabangia masina ir t.t.Neatsakytu klausimu begales.Melsvi zmogeliai sedi labai aukstai.Reikia,kad sita byla tirtu jauni,ambicingi teisesaugos atstovai.Tai teisesaugos geda.

 • tokia 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:57:46

  dovana

 • Sygas 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:45:26

  VIRGIO komentaras yra100procentų vertingas ir savalaikis:teisėja Neringa bus sutrypta ir pažeminta,atskirta nuo šeimos gyvenimo ir už ją taip narsiai kovojusio Amerikoje jos sūnaus.Gaila žmogaus ir tiek.

 • darius 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:37:04

  issiaiskins, nuteis, pasodins ir bus drasos kelio galas, gales verkti brisiaus asaromis

 • Virgis 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:34:16

  Aš pasakysiu paprastai ,kaip vyras,kaip šeimos tėvas,kaip tikras Lietuvis....jūsų visų kova su pažeminta,sutrypta,bejiėgia moterimi, jūsų visų laimėjimas ar JOS pralaimėjimas, tai bus -JŪSŲ VISŲ GĖDA....

 • //////// 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:31:46

  jei tai tiesa reiskia gerbiamos neringos laukia didziule gresme is lietuvos teisesauga uzvaldziusiios chuntos

 • R.K 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:14:52

  Tik stiprybės nes čia ...o ir demokratijos tvirtovė pasirodo...

 • trtrt 2019 lapkričio mėn. 05 d. 19:12:54

  Gaila, kad ta byla nebuvo tinkamai išnagrinėta. Kas šiandien gali patikėti, kad šaudė Kedys. Jeigu šaudė, tai reikėjo neginčijamai įrodyti, kad niekas net nedrįstų cyptelėti. O dabar niekų ir pasakų pripasakojo...Kodėl byla nebuvo pagal teisės aktų reikalavimus išnagrinėta? Kas tuo pasirūpino? Mūsų policijos tyrėjai tikrai nėra jokie išsižiojėliai, kad nebūtų sugebėję visko išsiaiškinti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PAGALBA: Lietuva Jemenui skirs 100 tūkst. eurų humanitarinę pagalbą.
 • NUOSTOLIS: Vokietijos oro linijų milžinė „Lufthansa“ dėl koronaviruso protrūkio pirmąjį metų ketvirtį patyrė 2,1 mlrd. eurų nuostolių ir paskelbė pradėsianti „toli siekiančios“ restruktūrizacijos procesą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pasitikite STT veikla?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+6 +8 C

 

+5 +7 C

 +14+16 C

+16 +18 C

 

+18 +20 C

3 m/s

2-3 m/s

 

1-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1174 PLN - 4.3993
RUB - 76.8001 CHF - 1.0741
GBP - 0.8908 NOK - 10.6798

Nuorodos