respublika.lt

Disidentų žodis merui ir prezidentui dėl Lukiškių aikštės - straipsnio komentarai:

 • KUR KUR..? 2020 rugpjūčio mėn. 03 d. 10:16:11

  LIETUVOS "SUPER PATRIOTO" PATRIARCHO ŽODIS? Kažko labai jau įtartinai tyli. O gal jis yra pagrindinis VYTIES vetuotojas? Jums tokių minčių nekyla? Visur pirmas piestu stoja, neva Lietuvą gina, o dėl Lietuvos simbolių, mirtina tyla. Kame reikalas???

  1 1
 • jonas 2020 liepos mėn. 18 d. 22:33:14

  Na,kad tas meras juokdarys,tai buvo senai aišku,bet pasirodo ir piktavalis,negerbiantis skaudžios Lietuvos preities

  0 1
 • A 2020 liepos mėn. 17 d. 16:23:11

  Randa statybose žmogaus kaulą, stabdo statybą. Dabar šioje aikštėje korė, šaudė laisvės kovotojus(gal ir palaidotų yra), kitam aikštės krašte pastatas su buvusiu kalėjimu, kankinimo celės, sušaudymo patalpos. Dabar čia po šio kalėjimo langais ir netoli laisvės šauklių kartuvių supiltas pliažas. Niekšiška, šlykštu. Liberalų požiūriu, tai puiku. Betrūksta, kad kapinėse įrengtų pasilinksminimų vietas....

  2 1
 • Neįsiklauso 2020 liepos mėn. 13 d. 19:01:43

  Kokias dėliones ir kokius suktinius suka Prezidentas visiškai neaišku. Žmonės, stebėkim jį, nes parduos ne tik centrinę Sostinės aikštę, bet ir Lietuvos simbolius-vėliavą, kalbą, Vytį, tautiniys rūbus ir lietuvius...

  2 0
 • Pokyčiai 2020 liepos mėn. 08 d. 10:36:50

  Man didžiausias laisvės pranašas buvo Justinas Marcinkevičius. Ir įkvėpėjas. Ir vedlys. Ėjau paskui jį. Kol jo neišstūmė "nusipelniusieji". Disidentai man ne autoritetai. Tai susireikšminę dėmesio mėgėjai, priešgyniautojai, įtikėję į savo vaidmenis "raškyti žalius obuoliukus", nors obuoliai noksta ir išnoksta. Tuomet ir ateina metas pokyčiams. Taip ir keičiamės: nuo pirmykštės bendruomenės iki miestelių bendruomenių... Nuo Lukiškių turgaus aikštės iki pliažo...

  0 2
 • Vladas 2020 liepos mėn. 05 d. 18:25:42

  laikas sužinoti tikrąja šimašiaus tautybę..,ar tikrai jis yra lietuvis ir šios tautos atstovas o gal jis yra tik prisidengęs lietuvio tautybe slėpdamas tikrąja savo tautybę.., nes pagal tai kaip pasielgė su aikšte jis daugiau panašus į tuos veikėjus, kurie nuo medžių išlaisvino ir GEDIMINO PILIES kalneli

  5 0
 • Gerb. "IŠVADA" 2020 liepos mėn. 05 d. 11:34:34

  jeigu taip viską gerai nušvietėte iš tarybinių laikų ir siūlote grįžti, tai bent pasidomėti reikėjo, ką reiškia tos LTSR raidės (Lietuvos tarybų socialistinė Respublika). Istoriją turime rašyti be klaidų, o ne kaip kas išgirdęs ar neteisingai perskaitęs. Gana jau mūsų vaikams prikalta melo į galvas, kad fašizmas nėra toks blogis, kaip socializmas, ar kad komunizmas jau buvo, tik pavadintas socializmu. Kiek matau, istorikai visi tarybinių laikų auklėtiniai, kaip jūs su savo sąžine suvedate sąskaitas? Ką jūs kalėte mums į galvas, kaip sekėte kiekvieną, peržengusį bažnyčios slenkstį? O dabar patys sėdite bažnyčiose, matyt, nuodėmes išsiperkate? Lietuviai visose šalyse, vienykimės dėl LIETUVOS, laisvos Lietuvos nuo bet kokio okupanto, net ir savo.

  0 0
 • Manau 2020 liepos mėn. 04 d. 05:23:04

  Kad Lukiškių aikštėje pats laikas statyti kartuves.Gal tada atgaus protą Vilniaus"valdovai"ir kiti iškrypėliai.

  1 0
 • antanas 2020 liepos mėn. 03 d. 15:15:13

  Kasdien meldžiuosi prieš Vilniaus merą R.Šimašių. Man šio žmogaus negaila, nes jis su bendraminte Armonaite sugalvojo aukščiausio lygio patyčias iš kankintų, nukankintų bei nužudytų lietuvių.

  1 0
 • cirkininkai 2020 liepos mėn. 03 d. 06:20:56

  Kur rimtos problemos nemato, nes kinkos silpnos. Kur cirkinė problema baisūs disidentai.

  0 1
 • Pagarba 2020 liepos mėn. 03 d. 01:46:08

  Musu disidentams,mes Jus gerbiame ir niekada Jusu kovos uz visu musu laisve nepamirsime.Deja, auga belyciu asmenu karta,kuriems Lietuvos istorija visai neidomi ir jie neturi savyje nieko svento,Tai kosmopolitai,kuriu neisauklejo ju tevai,matyt, ir mokytojai neiskiepijo jiems meiles savo saliai ir savo istorijai.Jiems nesuprantama,kad mes studentais budami,per sventes slapcia dainuodavome patriotines dainas ir mus vaikydavosi saugumieciai,nes laisvas zodis ir patriotine daina buvo grieztai draudziami.Iskovojome issvajota laisve ir dabar nebegalime pagarbiai iamzinti laisves kovu atminimo.Tenka abejoti ar mes dar esame valstybe,kur Seimas ir Prezidentas, bei ju sprendimai, butu gerbiami,tik ar uzteks jiems drasos ?

  0 0
 • Renė 2020 liepos mėn. 03 d. 00:15:08

  Aš siūlyčiau toje ailštėje pastatyti didelį varpą, kuris gaustų švenčių minėjimų proga. Varpas galėtų kabėti , tai primintų nužudytuosiis. Ant varpo galima iškalti "Atmink". O šalia galėtų sėdėti žmonių skulptūros su šautuvu, su knga, su gėlėmis ir su vaiku ant rankų..Viena tokia aikštė, tai gal tegu ir lieka viena kitokia. O parko takeliai, suoleliai gerai, seneliai atves anūkus ir papasakos istoriją.

  0 0
 • istorija primena 2020 liepos mėn. 02 d. 23:31:02

  Aikštė jau buvo pilna žmonių, kai jos kampe pasirodė vežimaitis su trimis žmonėmis. Tai buvo kunigas, ligoninės patarnautojas ir Sierakauskas. Ir įprastai gelsvas, liguistas jo veidas buvo blyškiai gelsvas, plaukai išsitaršę. Sierakauskas vos pastovėjo ant vežimaičio, viena ranka remdamasis į kunigą, kita – į patarnautoją.“ Kai skaitė mirties nuosprendį, jis protestavo: „Ponai, viso pasaulio ir Europos akivaizdoje protestuoju!“, protestavo ir velkamas mirtininko marškiniais, rišant rankas, jam, liudininkų teigimu, sudavė per neužgijusią žaizdą ir užtempė ant ešafoto.

  0 0
 • Kvailas pavizdys užkrečia 2020 liepos mėn. 02 d. 21:57:11

  nusenęs katinas utenoje pila smėlį aikštėje , o yra mieste du ežerai , katinai mėgsta smėlį ...ir padaryti į smėlį rimtesnių ir nelabai reikaliukų, taigi seniai sakiau , durnynas turi būti visiškas , tada nepastebėsim tokių proto užtemimų.

  0 0
 • gražint 2020 liepos mėn. 02 d. 21:23:38

  Gražint Vilnių lenkam kaip prieš karą buvo dabar nors metams. Po to gali vėl lietuviam palikt. Tai per metus lenkai tvarką padarys ir išviešins su kgb bendradarbiavusius. Ir parodę lietuviams kaip tvarkyt gražins. Bet ar patys vilniečiai norės gryžt į bardaką?

  0 1
 • Baugu 2020 liepos mėn. 02 d. 21:14:08

  Negi nėra jėgos su buldozeriu išmėžti tą šimašiaus kompaniją su visu jo pliažu! Lai varo pas armonaitės gimines-gal jos giminų kapai bus ta tinkama vieta pliažui, išsidarkymams,judviejų reklamai - mes juos tik pasveikinsim už štai tokį originalumą. Liberalų partija ten galės būjoti be problemų, atia!!!

  2 0
 • Cha cha cha... 2020 liepos mėn. 02 d. 20:59:40

  O kur disidentas Nr.1? Disidentai, kiekviena kova reikalinga aukų, ar ne taip? Toliau negaliu cituoti, nes miškinio išžudžiusio naujakurio šeimą, išprievartavusio kažkieno dukrą negaliu vadinti didvyriu žuvusiu kovoje. Jūsų Lukiškių aikštė net nėra gimusi būti kažkokiu istoriniu didvyriškumo ženklu. Savo Konstitucijos negerbiat, nesaugot ( kur Jai įamžinimas su Vyties, Pagaunės antspaudu?), kažkokie mokslinčiai ją gali interpretuoti dvasiomis. Mirusi ta jūsų Lukiškiu aikštė, tik abstrakcija Jūsų smegenyse. Kai baigsit kariaut savo karus savyje, tai gal ir būsite Laisvi, o dabar tai tik miražas. Eikit, laiminkit aferas toliau.

  1 1
 • Nėra suvereniteto, 2020 liepos mėn. 02 d. 18:35:53

  kam tada ta butaforinė simbolika, kai yra Briuselio įstatymų viršenybė, kad ir su tuo skandalinguoju 2020/666 - mes net bijome, bijome jiems prieštarauti, nepriimdami kontrįstatymą prieš implantus. Tad, pasikabikytę tų gelažies gabalų pas savy kambariuky, sofas ritariai )

  0 1
 • SS 2020 liepos mėn. 02 d. 18:17:58

  Paskaičiau komentarus. Pritariu nuomonei, kad tie disidentai dabar valdžioje, atėjo jų išsvajotoji laisvė - za što barolis na to i naparolis. Jei kas nepatinka, tegul eina pas landsbergistus ir aiškinasi. Dabar disidentai tie, kurie prieš NATO, prieš ES, prieš lito sunaikinimą, prieš svetimos kariuomenės buvimą Lietuvoje.

  1 0
 • ZUK 2020 liepos mėn. 02 d. 18:09:29

  Visos tos davatkos gyvena dar viduramžiuose.Jie norėtų,kad žmonės ir toliau tik liūdėtų ir gedėtų.Jie ilgisi inkvizicijos ir laisvamanių kankinimų.Juk ir taip Lietuvoje visas uždrausta.

  0 1
 • o mane 2020 liepos mėn. 02 d. 18:08:26

  tokie šimašiai dziugina: jie parodo man, kokiu buku politiniu paaugliu mes pririnkome i valdzia, kam ja atidaveme, o atimti nesugebame.Tegyvuoja šimasiai visu musu bukumo simboliai

  2 0
 • labai 2020 liepos mėn. 02 d. 18:05:08

  gerbiu žydus, kurie visam pasauliui skelbia, kad jie holokausto niekada nepamirš, taip pat ir mes lietuviai turime skelbti , kad okupacijos mes niekada nepamiršime ir savo didvyrius, drąsius vyrus gerbsime ir Nepriklausomybę ir Laisvę tiek asmeninę, tiek valstybinę saugosime, tai yra mūsų pagrindinis prioritetas.

  2 0
 • Emigrantas 2020 liepos mėn. 02 d. 17:58:01

  Ale iš kur tų disidentų tiek yr? Aš te vis tų banditų negal užmiršt kur iš mišką atėjį , po karą, naujakurius su visom šeimom ir ne tik vaikais bet ir naujagimiais žūde. Saka, dabar didvyriai, už laisvį kavoja. Įdoms gi tas sviets, tik spalv te tikrė unt tiek nurudavs, kap žola po randapa.,

  1 1
 • yra blogiau 2020 liepos mėn. 02 d. 17:37:04

  nei gerbiamu disidentu pasigraudenimai, kiekviena kulturinga su istorija valstybe turi savo centrines pagarbos ir dvasines vienybes vietas, ir uz jas kovoja, (Cercelio pasisakymas) , cia vyksta tautos smegenu isplovimas, kartu su disidentais, kulturiniu ir dvasiniu meniniu palikimu, arba neleidimu statyti paminkla tautu istorijai karu su Vycio zenklu,, ,,Laisviesiems" klausimas kodel nevaziuojat i Sachara, o vaikstot po Paryziu, Petro bazilika Romoj, Venecijoj o neinate ziureti varliu i Senos pakrante

  1 0
 • nepatinka? grįžk į pažadėtają žemę. nieks jūsų čia nelaiko. 2020 liepos mėn. 02 d. 17:33:58

  Ja, ja 2020 liepos mėn. 02 d. 17:06:38 Užvežė respublikon panešiotų rudų marškinių partiją, trečiojo reicho pelėsio :)

  1 0
 • O kodėl tie disidentai 2020 liepos mėn. 02 d. 17:23:50

  Nieko nekalba apie žmonių prievartinę vakcinaciją. Švedijoje švedai jau priėmė įstatymą, draudžiantį prievartinę vakcinaciją. O kur dar med. implantai? Tik vaikiškom temom pasisakyti drąsūs!

  0 0
 • Ja, ja 2020 liepos mėn. 02 d. 17:06:38

  Užvežė respublikon panešiotų rudų marškinių partiją, trečiojo reicho pelėsio :)

  0 0
 • tie 2020 liepos mėn. 02 d. 17:02:41

  Ale rado kur prisiglausti

  0 0
 • garbingas kovotojas 2020 liepos mėn. 02 d. 17:00:37

  uz Lietuva yra Petras Grazulis. Tai drasus, garbingas vyras, neparankus vaivorykstiniams, vagims ir tautiskumo naikintojams. Todel jo taip nekencia kupriukas muzikantas, gabrys ir liberastine gauja. Todel ji persekioja grybes statytiniai. Kad seime butu daugiau tokiu kaip Agne Sirinskiene, Petras Grazulis, tai Lietuva atsigautu. Gaila, kad prezidentas su ilgapirsciais rokais masiuliais, kuliesiais, kad klauso lensgrybyno, kad zemina ministra, kuris stabdo vagiu klestejima, kad prisieme sinkeviciu. Matyt grybes itaka didele, nes zalimas, pasilis jam tinkami. O gaila

  1 0
 • Kas čia antrą savaitę? 2020 liepos mėn. 02 d. 16:52:09

  Rudmarškinių partinė konferencija?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ŠILUMA: rugpjūtį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 3,46 cento už kilovatvalandę (kWh) ir, palyginti su liepos mėnesiu, yra 0,57 proc. mažesnė.
 • ATŠAUKTAS: galutinai atšauktas dėl koronakrizės dukart atidėtas Paryžiaus maratonas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar paplūdimiuose turėtų būti privalomos veido kaukės?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+12 +15C

 

+12 +15 C

 +19 +22 C

+20+23 C

 

+20 +23 C

2-4 m/s

2-4 m/s

 

1-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1783 PLN - 4.4018
RUB - 85.6858 CHF - 1.0743
GBP - 0.8984 NOK - 10.5658

Nuorodos