respublika.lt

Dešinioji galimybė - straipsnio komentarai:

 • Kazys 2020 balandžio mėn. 26 d. 12:08:24

  MANAU ŽMONĖMS ESMĖ YRA TOKIA : NEBALSUOTI UŽ TAS JAU SENAI PRASIVOGUSIAS "TRADICINES" PARTIJAS ! Balsuoti už žmones , kurie betarpiškai atstovautų piliečiams o ne partijoms!

 • Dar įdomiau 2020 balandžio mėn. 23 d. 08:30:41

  ar jų partijose atsiras gebančių pasakyti - sumažinkit

 • Nerijus 2020 balandžio mėn. 22 d. 23:50:14

  idomu ar Radžvilai su Juozaičiais nors kiek savo narciziškas ambicijas sumažins ?

 • ATSARGIAI 2020 balandžio mėn. 21 d. 16:23:32

  "stasiai" sujudo ir bando purvinti. Tuo metu kai atsirado veikimo idėja, kai S. Buškevičius (ačiū jam) skelbia pritarimą, kai kiti partijų vadai dar tyli, jau atsiranda persigandusių, kad tautiškai mąstantys veiks kartu. Lietuviai būkit budrūs.

 • Stanislovas Buškevičius 2020 balandžio mėn. 21 d. 15:56:35

  Partija "Jaunoji Lietuva" siūlo visoms tautinėms, krikščioniškoms partijoms dalyvauti Seimo rinkimuose vienu sąrašu. Kitu atveju, nei viena politinė jėga, eidama atskirai, nepraeis 5 proc. barjero. Tai- akivaizdu.

 • Vytautas 2020 balandžio mėn. 21 d. 14:55:17

  Džiugu, kad G. Navaitis mąsto kaip padaryti geriau nei yra dabar, tačiau PIRMIAUSIA REIKIA ŽINOTI VALSTYBĖS TIKSLĄ. O šiuo metu apie valstybę po 100 ar 1000 metų niekas nešneka. Kai turėsi ilgalaikį tikslą ir jei jis bus priimtinas daugumai, tai ir rinkimus laimės kryptingai siekti tikslą sugebanti partija.

 • Inga 2020 balandžio mėn. 21 d. 14:46:39

  Dešinysis sparnas yra iškraipytas ir kol kas toks jis bus, kol Landsbergio ištikimieji balsuos už Tėvynės sąjungą, Keistai skamba, kad ateisime teisingi dešinieji. Tai nusišnekėjimas. Kokiu tikslu tai daroma?. Sąmoningai? Nesąmoningai? Pirmiausia, mažosios partijos tikrai nėra dešiniosios, jas vadina protesto partijomis. Traukiate burtus, nes kito kelio neturite. Prieš rinkimus mažų partijų prisigamino tiek, tik tam, kad nei vienas protesto balsas nepraeitų.

 • stasys 2020 balandžio mėn. 21 d. 13:48:45

  Pikta kad taip rašo profesoriaus laipsnį turintis žmogus !! Būtu koks ‘ kolia perestukinas‘ viskas butu aišku ir perklausti nereikėtu . Ar toks požiūris kažkuo gali prisidėti stiprinant tu mažųjų partijų idėjų girdimumą visuomenėje ? ar gali joms toks sukčiavimas padėti augti ir stiprėti tos pačios visuomenės akyse ? Kaip man tai atsakomas NE . Aišku galima padaryti kaip autorius sako , traukti savo degtuką iš delno ir tokios sėkmės dėka nusprendi kas yra vertas papulti į Seimą o kas ir ne . Valstiečiu pavYzdys gana aiškiai įrodė kas nutinka kai į seimą papuola žmonės su labai skirtingomis pažiūromis . Aš sunkiai suvokiu kaip reikia negerbti Lietuviu tautos jog jei valdžia rinkti ir tuo pačiu jos likimą patikėti atsitiktinai į politiką papuolusiu žmonių rankas . Gal Navaitis koks putino šnipas ir visas jo gėris tik tas profesoriaus gautas laipsnis ? (klausimas retorinis) . Toks kelias dešinės pakraipos partijoms kenksmingas . Nesėkmės atveju užgultu jas visas vienodai .

 • Teisingas pasiūlymas 2020 balandžio mėn. 21 d. 08:15:44

  net purvadrėbiai išdrįsta tik šaipytis, o partiniai vadukai tyli. JŲ IR REIKIA KLAUSTI. KĄ JIE ATSAKYS?

 • Algimantas 2020 balandžio mėn. 20 d. 22:02:27

  Mintis dėl burtų - liuks! Kam nepatinka burtai, galima ir dvikovas organizuoti. Iki pirmo kraujo pvz. Rinkėjų dėmesys garantuotas! Pirmyn!

 • gal ir lietuviai sugebės 2020 balandžio mėn. 20 d. 21:37:57

  Izraelio premjeras ir jo varžovas B.Gantzas susitarė dėl koalicinės vyriausybės

 • Tobulas klausimas 2020 balandžio mėn. 20 d. 21:15:35

  "Ar vardan Lietuvos gali būti antras?" Žaviuosi

 • Mantas 2020 balandžio mėn. 20 d. 20:22:27

  Gaila, kad dešiniųjų partijų lyderiai ir jų komandų nariai - narcizai ir pasipūtėliai. Prieš trisdešimt metų gyrėmės, kad sugriovėm Sovietų Sąjungą, o dabar tautinės jėgos visiškai pasimetę. Esame Europos uodegoje. Bet, kai situacija pasikeis ES ir nacionalistinės partijos turės daugumą, tai ir mūsų liberalieji veikėjai taps aršiausi nacionalistai. O, tai įvyks greitu laiku.

 • Tokia rope atserti - 2020 balandžio mėn. 20 d. 18:36:13

  nemazu galimybiu reikejo!

 • Už vienybę 2020 balandžio mėn. 20 d. 18:05:32

  Šaunuolis Navaitis...

 • T0mas J. 2020 balandžio mėn. 20 d. 17:49:12

  "tapo nepriklausoma, demokratine respublika, kuri yra ES ir NATO narė. Gyvename taip gerai, kaip niekad anksčiau" Buvimas ES ir ŠASO (NATO) nare savaime nereiškia gero gyvenimo. Diktatoriaus valdoma Portugalija buvo mielai priimta į ŠASO. Europos Sąjungos parama dalijama tik milijonieriams, kurie ir taip pinigais aptekę. Masėms gerovės tai nepriduoda. Masėms būtų gerovė, jei masės išsirinktų JŲ, o ne milijonierių interesus atstovaujančią valdžią. Turim keletą partijų, kurios valdžioj būdamos įrodė savo ištikimybę turtuoliams: LSDP, TS-LKD, Liberalai ir Darbo partija.

 • g 2020 balandžio mėn. 20 d. 16:19:29

  na patinka, kad cit. 'dešiniųjų partijų problema - ne ideologinė, o psichologinė", nes psichologinę paramą galima suteikti, tačiau jei trūksta idėjų, tada sunkiau ...

 • T0mas J. 2020 balandžio mėn. 20 d. 15:54:37

  Visą laiką po Kovo 11-os Lietuvą valdė tos partijos, kurios atsovavo turtuolių interesus. Klestėjo bankai ir kitos turtuolių valdomos įmonės. Kai milijardierius savo samdiniams mokėdavo tiek mažai, kad šie nesugebėdavo išgyventi - milijardieriaus Numavičiaus samdinius pinigais paremdavo valstybė: pamaitindavo nemokamai jų vaikus mokykloje, kompensuodavo šildymo išlaidas. Valdžia ir šitaip prisidėjo prie bagotųjų gerovės. Tai buvo tikra dešiniųjų politika. 2016 m. padėtis truputį pasikeitė. Duok Dieve, kad keistųsi ta linkme ir toliau, nes turtuolių - tik saujelė. Taip nedemokratiška, kai valdžia pataikauja mažumai. Svarbu kad rinkėjai suprastų, jog DEŠINIEJI - TURTUOLIŲ tarnai, ne varguolių.

 • Teisingas pasiūlymas 2020 balandžio mėn. 20 d. 15:47:14

  KĄ PASAKYS JUOZAITIS, RADŽVILAS, PUTEIKIS, DAGYS?

 • tai----,,,,>tai.ir t.t,,,,su kuria skyle ta ,,,desine koncervuota senole,,, 2020 balandžio mėn. 20 d. 15:44:10

  ismaste tas ,,genialias,,, mintis ?

 • sveikinu 2020 balandžio mėn. 20 d. 15:20:28

  tai ir yra intelektinė lyderystė. Ar partijos atsilieps?

 • jau 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:37:24

  ta desiniuju galybe mes esam taip sotus,kad net pykina.Todel manau,kad tie kurie nors kiek galvoja,kad ir ateityje reikes jiems gyventi ir dirbti tai vel balsuos uz tuos,kurie kele dirbanciajam minimalia alga,senuoliai balsuos uz tuos kurie kazkiek kele ju pensija,tie kurie turi vaikuciu irgi nores gauti ismokas.Juk tie valdantys desinieki ir greta ju socialdemokratai tai tik nuo eilinio gyventojo buvo pasiruose net skura nulupti,kad tik ju stalciai pilnetu ir jie galetu vogti,kombinuoti,draskyti,sau istatymus prisitaikyti, galu gale praskolinti valstybe,o ta juodadarbi zmogu i kapus isvaryti.Tokia buvo ju valdymo esme-viskas mums,o tautai triju pirstu kombinacija.

 • >tai ir t.t 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:34:36

  Va štai tavo garsusis politike, komentare tai tikrai kaščiūniška mišrainė ir dar pridursiu, kad labiausiai konservatoriai protestavo prieš nuleidimą. O "Senolės" komentras taiklus ir protingai apmąstytas...

 • į: Kis 2020 balandžio mėn. 20 d. 14:19:09

  Esamą padėtį lėmė tai, kad PARTIJŲ Lietuvoje jau seniai nėra. Nei ideologijų. Yra išsišokėliai, suburiantys aplink save savo grupuotes, ir raunasi bet kokiomis priemonėmis link lovio, kad „atsiimtų savo pyrago dalį”. Visa jų ideologija - jei kiti gali, tai ir aš noriu. Viskas, tik tiek. Ir dar - kad būtų visiška laisvė sauvaliauti, būti neatsakingu už savo veiksmus, pasimėgauti valdžios postų atveriamomis galimybėmis. Jokio reiklumo sau, jokių pagrįstų planų, darbų ir priemonių dėl Tautos ir valstybės gerovės.

 • Kis 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:47:31

  tikrai novatoriskai sakoma,kad Lietuvoje paliko tik desinieji (tai ypatingai pabreziama)ir globalistai(katros tos globalistines?),o kur kairieji,centrai,zalieji,rudieji ar jiems 5 % jau everestas?O man patiktu,kad partijas paskirstytu i tas kurios rupinasi ir nesirupina Lietuva,bei jos zmonemis.to pilnai pakaktu,nes ir Navaitis nemato tuose siandieninese partijose ir ju programuose JOKIO skirtumo.Ar ne laikas uzbaogti ne tik laikrodzio ar velniai zino svytuokles politikai,bet aplamai pagalvuoti kad tokia valstybe kaip Sveicarija neturi jokiu partiju,o gyvena neblogiau uz mus partiecius?Juoda humoras.

 • Silva 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:41:26

  Senolė, greičiausia, rentos gavėja,

 • kaimietė 2020 balandžio mėn. 20 d. 11:21:33

  Bet gi reikia sugebėti taip sumakaluoti kaip ponas Navaitis ir viską pateikti atvirkščiai. Situaciją apibūdinti kaip labai šiuo metu patrauklią dešiniosioms jėgoms - pasiūlymą susivienyti. Ponas Navaiti, jeigu vištą apkaišiosi spalvotomis plunksnomis, nuo to ji tikrai netaps gaidžiu, todėl nekudakuokit.

 • tai --,,visiska senole,,, senole stai is tavop komentaro ir matosi ,kad absoliuciai nesigaudai siu lietuvisku gauju vidinej politikoj, 2020 balandžio mėn. 20 d. 10:05:46

  ,,,juozaicio filosofiniu minciu nesuvirskintu dauguma lietuvos pilieciu,,, Juozaitis pasimetes laike ir savo filosofiniuose kliedesiuose , kuriu daugumos ir pats nesuvokia , tai viena ....konservatoriai ,lyberalai buvo pries --karteles nuleidima !!... manau butent jie ir buvo uz tos ,,,karteles,,, nuleidima,,,bes lyberastai[visu rusiu ir pakraipu ..uolus konservatoriu chalujai] neperliptu nei viena ju gauja per 5% kartele ...todel ir mazino iki 3% ...karteles kilnojimas --didziosioms gaujom ytakos neturi , tik skaido kitu gauju rinkejus ,o po rinkimu visi lyberastai puola y ,,,koolicija ,,, su konservais ir su surinktais rinkeju balsais... tokiu budu konservatdegeneratus vel isstumdami is dugno y lyderiu trejetuka...

 • Senolė 2020 balandžio mėn. 20 d. 09:53:40

  Navaičio mintys yra labai teisingos. Kodėl konservatoriai, liberalai, prezidentas buvo prieš kartelės nuleidimą, nes matė kokia nauja jėga kyla ir jiems tai nenaudinga. Susivienijimas galimas, bet mano manymu nįtikėtinas. Daleiskim Radžvilas, jei anksčiau kaip jis kalbėjo, tai tikrų tikriausias liberalas. 3 tankystai tai tikrai nesijungs. Dagys man jis perdiems "krikščioniškas" ir už jį niekad nebalsuočiau, Puteikis - įstrigusi - sugedusi sena plokštelė ir vandens drumstėjas, nusižiūrėjęs į jūros bangas, Juozaitis protingas vyras, Lietuvos mylėtojas, bet jo filosofinių minčių daugumai nesuvirškinti, nes mūsų "liaudis" jau visai nupušę, kaip ir šie žemiau rašantys komentatoriai. Jie jau nebesupranta kur kairė, o kur dešinė. Jie matyt ir savo organizmo struktūroje pasimetę ne tik sąmonėje, nes iš komentarų matyti jų mąstysena. Pokalbis labai savalaikiškas ir tokių daugiau reikia. Ačiū.

 • Pensininkas 2020 balandžio mėn. 20 d. 09:22:11

  Taip „gera“ nebuvo niekad...Nuvarė Lietuvėlę „demokratijos“ veikėjai,padarė ubagyną.Viskas tik už pinigus – net ir būtiniausias gydymas.Neturi pinigų,arba nesusipranti,kam laiku duoti, - kelias į kapines.Žmonės negali susimokėti už varganus butukus,šilumą,vandenį ir t.t.Pasakykit,mielieji,kodėl prie to „baisaus okupanto kraugerio“,paprasti žmonės NEMOKAMAI buvo gydomi net sanatorijose,nemokamai gaudavo iš valstybės butus,arba statydavosi pigius kooperatinius,net nejuto,kaip susimokėdavo už butų ir kitas paslaugas,nereikėjo jų iškrausdinėti į gatvę,o štai,išsvajotoj laisvoj nepriklausomoj Lietuvoj tai tapo realybe.Nesiliaujantis kainų kilimas jau ir jaunesnius varo į depresiją.Sveikatos apsauga – pasibaisėtina.Viskas tik už didelius pinigus.Dabar jau ir už kapo duobę susimokėti reikia. Nesumokėsi,palaidos patvory,kaip šunį. ..

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Valstybės dieną kartu su visais giedate himną?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +15 C

+16 +18 C

 

+19 +21 C

 +24 +25 C

+21 +22 C

 

+21 +23 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

2-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4740
RUB - 79.4434 CHF - 1.0648
GBP - 0.9023 NOK - 10.6873

Nuorodos