respublika.lt

Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas LGBT organizuoja „gėjų pupulių ir lesbiečių braškyčių“ rinkimus (145)

2021 kovo 31 15:40:00
Justina GAFUROVA

LGBT svetainėje paskelbti rinkimai - kviečiama balsuoti renkant praėjusių metų „gėjų pupulį" ir „lesbiečių braškytę". Kandidatai - politikai ir visuomenės veikėjai, kritiškai kalbantys apie LGBT. Nominantai tokius rinkimus vadina neapykantos kurstymu: LGBT patys provokuoja visuomenę, kad paskui galėtų apsimesti aukomis. Brukant tokią ideologiją, griaunama civilizacija - įsitikinęs vienas iš nominantų Seimo narys Valdemaras Valkiūnas.

×
nuotr. 6 nuotr.
Valdemaras Valkiūnas. Arūno Bernacko koliažas.

 

Nominacijoms atrinkti kandidatai, kurie, kaip skelbia organizatoriai, „pasižymėjo nepagarba žmogaus teisėms, galimu neapykantos kurstymu, visuomenės supriešinimu ir diskriminacija". Iš nominantų sąrašo bus išrinktas vienas laimėtojas, kuriam balandžio 1 d. bus suteiktas „lesbiečių braškytės" arba „gėjų pupulio" titulas. Tiesa, kol kas rinkimai nelabai domina net pačius LGBT narius - nėra net 300 balsų. Gal tik tiek žmonių ir teapsilanko seniausiame Lietuvoje LBGTQ+ naujienų portale.

Tarp nominantų Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, Rimanto Jono Dagio įkurta Krikščionių sąjunga, lietuvių kalbos mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė (Astrauskė), Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjas Audris Narbutas, pranciškonas Paulius Vaineikis.

- LGBT organizuojamuose rinkimuose esate nominuotas „Už LGBT prilyginimą nusikalstamai organizacijai. Už Seimo darbo palyginimą su „lesbių" ir homoseksualų koncertu". Kaip vertinate tokius rinkimus? - „Vakaro žinios" paklausė Seimo nario Valdemaro VALKIŪNO.

- Tai vertinu kaip neapykantos kurstymą. Aš nesu prieš homoseksualus, esu prieš jų ideologiją. Visuomet skatinu produktyvų bendradarbiavimą, nežiūrint įsitikinimų ir pakraipų. Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius viešai deklaruoja diskusijas su visuomene, tačiau matome, kad LGBT atstovai nesileidžia į jokias diskusijas ir kelia neapykantą visuomenėje. Tai tik patvirtina mano pasisakymus. Nes tokiu būdu šie žmonės vykdo destrukcinę ekstremistinę veiklą. Jie yra kaip instrumentas. Aš kviečiu juos atsisakyti vykdyti jiems duodamus nurodymus iš tarptautinės LGBT. Manau, kad ne už kalnų laikai, kai ši psichologinio teroro organizacija bus uždrausta.

- Kas nutiktų, jeigu tradicinių vertybių organizacijos surengtų analogiškus rinkimus ir nominuotų LGBT atstovaujančius politikus?

- Tokie rinkimai iš karto susilauktų pasipiktinimo, organizatoriai būtų apšaukti neapykantos kurstytojais. Ir LGBT aktyvistai tai puikiai supranta. Šios nominacijos taip pat yra organizuojamos tam, kad žmonės piktintųsi, o jie tą pasipiktinimą pateiktų kaip jų diskriminacijją. Visuomenė provokuojama tyčia, tai yra destrukcinė veikla.

Manęs nestebina, kad tai vyksta. Tai užsakymas ne iš Lietuvos, o iš ten, kur finansuojamos šios organizacijos. Manau, kad ir atitinkamos tarnybos turėtų susidomėti, kas finansuoja šias organizacijas, kurių veikla skatina civilizacijos griovimą.

- Dėl savo pasisakymų LGBT atžvilgiu buvote Laisvės frakcijos „priduotas" Seimo Etikos ir procedūrų komisijai.

- Taip, komisija mane svarstė, bet nerado nieko kriminalinio. Man gaila Seimo narių, kurie skelbiasi „profesionaliais ar mėgėjais" gėjais. Pastarųjų identifikuojama vis daugiau. Tai rodo jų balsavimai.

- Kas atsitiko mūsų visuomenei, kad net kunigai puolami už Katekizmo žodį, jeigu tai bent kiek paliečia LGBT?

- Tai ne visuomenė, o aktyviai dirbantys žmonės. Jie įgyvendina civilizacijos griovimo doktriną griaunant krikščionybę ir kitus tikėjimus. Jų siekis - kad žmonės neturėtų tvirtų nuostatų, o ištvirkimas ir vulgarumas taptų norma. Tai matome jų rengiamuose paraduose, kuriuose dalyviai „puošiasi" dirbtiniais lytiniais organais.

Blogiausia, kad į tuos paradus kviečia net vaikus. Homoseksualizmas yra iškrypimas, prie kurio, deja, pratinami vaikai. Manau, sąžiningas jų siekis turėtų būti jaunąją kartą apsaugoti nuo to, o ne užsiimti tęstinumu. Normaliose valstybėse iš tokių šeimų vaikai turėtų būti atimami, o ne atvirkščiai - siekiama, kad tokios šeimos galėtų įsivaikinti ir kad galėtų vaikus neurolingvistiškai „programuoti".

Matau šiuos jų tikslus. Kai kas sako, kad tai nesąmonė, tačiau moksliškai tai yra pagrįsta. Yra tam tikros metodikos, kurios žinomos mokslui, kaip mokyklose gali būti „perprogramuojami" vaikai. Kai tai, kas iš tiesų veda į niekur, pateikiama kaip įvairovė ir naujovė. Paveikti nesubrendusias asmenybes yra lengviausia. Šios organizacijos tai puikiai žino.

- Teisingumo ministrės iniciatyva bandoma plėsti atsakomybę dėl neapykantos kalbos. Ar tokios iniciatyvos nesukurs privilegijuotų grupių, apie kurias kalbėti nebus galima to, ką jos galės kalbėti apie kitus?

- Manau, toks ir yra jų tikslas. Iš pradžių jie siekia neutralizuoti visuomenę, o paskui, perimant iniciatyvą, gausinti savo gretas.

Homoseksualistai žino, ką daro, greičiausiai gauna atitinkamą palaikymą ir net konsultacijas. Tai yra valstybės ardomoji veikla.

- Ar Seime jaučiamas spaudimas kalbant apie lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą, Stambulo konvenciją?

- Nuotaikos Seime prastos. Matome, kaip atsiskleidžia Seimo nariai, palaikantys LGBT, o gal net priklausantys šiai bendruomenei. Ne tik Laisvės frakcijoje, bet ir kitose politinėse jėgose atvirai užsiimama LGBT organizacijų propagavimu. Tai pastebima ir tarp socialdemokratų, ir tarp „valstiečių", ir tarp konservatorių, ir tarp liberalų.

- Jeigu šiandien vyktų balsavimas dėl šių įstatymo iniciatyvų, kokius rezultatus prognozuotumėte?

- Manau, „pusė ant pusės". Nors jau matau didelį pavojų, kad nusvertų tie, kurie skubėtų balsuoti už neva progresyvias idėjas ir progresyvią ateities politiką.

Bet tai yra naivumas. Aš esu psichologijos magistras ir galiu pasakyti, kad tokių apraiškų negalima priskirti prie „madinga" ar „nemadinga". Tai yra prisitaikėliškumas, konjunktūrizmas ir nesupratimas, kas aplinkui vyksta, kokios bus to pasekmės. Tai rodo psichikos silpnumą atsispirti pagundoms.

- Kaip manote, ar atsiras tokių Seimo narių, kurie nedrįs stoti tradicinės šeimos pusėn, nes bijos pasirodyti neprogresyvūs, tamsuoliai?

- Taip, nes jie jau dabar yra prispausti. Jie nenori būti užpulti savo vadų ar vadovybės. Kuo toliau, tuo daugiau Seimo narių galvos tuoj pakelti negalės. Toks ir yra LGBT organizacijų siekis.

Jeigu pasiduosime ir toliau vaikysimės „vakarietiškų vertybių", susidursime su liūdna situacija, kurioje dabar yra tokios šalys kaip Kanada ir kitos, kur mirštamumas nuo lytiškai plintančių ligų didėja.

Ar mes jau pamiršome, kaip Olandijoje buvo siekiama įsteigti pedofilų partiją? Tai yra „vakarietiškų vertybių" propaguotojų siekiai, kurių jie neužmiršo. Turime saugoti savo vaikus ir anūkus nuo šios propagandos, kad mūsų atžalos neužaugtų savęs identifikavę išgalvotomis lytimis ar priskyrę save prie sugalvotos orientacijos.

Yra dvi lytys: vyras ir moteris. Yra genetinių mutacijų, bet to negalime laikyti lytimi. Šios mutacijos turi savo ligos kodus. Tai tėra nukrypimai nuo Dievo plano ir tokius žmones reikia užjausti. Negalime to propaguoti, nes tai būtų tas pats, lyg visi nuspręstume, kad šizofrenija nėra liga ir visi norėtume būti šizofrenikais.

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (145)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos