respublika.lt

Bankas prieš S.Jakeliūną. Kas ką? - straipsnio komentarai:

 • Netik 2019 balandžio mėn. 28 d. 13:18:00

  Netik simonyte prikisusi nagus prie penciju sumazinimo su kubilium kalti ir del ne vieno pensininko savizudybes kurie is nevilties susirgo kiti pasitrauke is gyvenimo

 • pil. 2019 balandžio mėn. 27 d. 18:45:27

  Vito pilvuko apimtis adekvati gaunamam atlyginimui

 • to vitoziui 2019 balandžio mėn. 22 d. 14:22:26

  a kas tam sinusitui ir linkewiciui leido toliau buti vaaldzioje? ne valstieciu oligarchu (nors ir kitu) sargai, cia biski jakeliunui leidzia pavaryti ant koncervu, o jei per daug giliai lys tai paki ismez ir partijos...skvernelis apstatytas mg baltic lobistais (kurie priklauso firmai su anglishku pavadinimu, bet susije per zmones kurie anksciau dirbo) geras pavyzdys mokesciu sumazinimas milijardieriams...

 • Vitozis 2019 balandžio mėn. 21 d. 11:24:05

  Storas banko Sinusitas yra slaptas Lietuvos priešas,kaip ir KGB darbuotoja Magnolija,kuri yra Sinusito stogas.Abu kenkia Lietuvai tyliai,o kai juos pajudina,tai snypščia,kaip gyvatės.

 • Sigitas iš Panevėžio 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:55:35

  Kada pagaliau bus DIDŽIOJI LIEMENĖ pasodinta į Lukiškes-tai nesąžiningumo viršūnė Lietuvos politikierių šaikoje.Konservatoriai praleido progą PATYLĖTI dėl Jakeliūno komisijos darbo tęstinumo:konservatoriai yra tiek prisidirbę po savimi ir tegul neturi jokių iliuzijų ką nors Jakeliūnui padaryti-JIS YRA RETO PRIECIPINGUMO RYŽTINGAS IR NESUSTABDOMAS SIEKIANT SAVO TIKSLO ŽMOGUS..Tik šventos kantrybės jam kovojant su konservatorių klika seime-tai tiesiog antžmogių šaika ir daugiau nieko.

 • Ww 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:03:57

  Afrikoje manau jau senai butų už afioras nuteisti ir paskelbtos apkaltos. Ant kiek turi būti sugedęs, kad galetum niekšybių tiek daug pridirbes dar bolotiruotis į prezidentus? Gaila man lietuvių didumos Tautos, kurie yra apsišvietusioje. Juos apgaudinėja, tyciojasi, išvadina šunauja o žmogeliai lyg vergai, prarijęs karčia piliulę atsiklaupia rekia, karaliau nepalik mūsų.

 • Juozai su kuo galvoji? 2019 balandžio mėn. 21 d. 08:05:31

  Skvernelis įteisintų vagiu masonu gereuses stogas užmetie jauką ir jau kabliukas tavo lūpoje galvok su galva jai juoja nors truputis yra?.

 • Majauskinis sindromas > 2019 balandžio mėn. 21 d. 03:02:11

  Konservatorių kidnepingo (vaikų grobimo bei jų išnaudojimo) ideologas ir praktikas Majauskas, rengęs konservatorių prašumą prokurorams, net nenutuokia, kad pagal įstatymus nei Lietuvos banko valdybos pirmininkas (šiuo atveju V. Vasiliauskas), nei bet kuris kitas šio banko vadovas ar darbuotojas nėra joks valstybės tarnautojas. Jie visi tėra tik paprasčiausi finansinės kontoros tarnautojai. Nepaisant to, liūdnai pagarsėjęs nepilnamečių moksleivių "auklėtojas" kreipiasi į prokurorus, kad tie tirtų ar parlamentiniu tyrimu nėra kišamasi į valstybės tarnautojo (V. Vasiliausko) veiklą, pažeidžiant Lietuvos banko nepriklausomumą. Nejaugi majauskinės smegenys yra tiek užzombuotos moksleivių "auklejimu", kad ši persona net negeba suprasti bei atskirti valstybės tarnautojo statuso nuo finansinio lupikavimo kontoros tarnautojo misiją atliekančio klerko statuso?

 • kancervai 2019 balandžio mėn. 21 d. 00:59:06

  kancervai nebijokite nepesti, paziurekite jie puola dabar (tipo puolimas geriausia ginyba) is visu pusiu, kaip pasiute. neaisku kiek ir is kokiu schemu prisikaupe leshu, jau tik HOP ir apklausose ju chebra pirmauja ir taip toliau, jiems padai svyla, ir kaip ir iprate ne pagal taisykles visus is eiles apvaro. ka jau ir kalbet kad tas liet bankas, tai atstovas svedu banku, kai svedijoj skandalai ir t.t. cia gi liemenuotasis juos gina pirmu frontu

 • to tep 2019 balandžio mėn. 20 d. 23:27:49

  uzlips, uzlips... kaip sakoma viltis durniu motina...

 • tep 2019 balandžio mėn. 20 d. 22:14:53

  Jeigu išrinks Šimonytę arba Nausėda,tai visa valdžia vėl bus konservatorių rankose.Tada baigsis visi tyrimai ir bus,kaip ir buvo 28 metus"vsio zakono".Labai norisi tikėti,kad Lietuvoje gyvena protingi žmonės ir antrą kartą ant to paties grėblio-neužlips.

 • Nuomonė 2019 balandžio mėn. 20 d. 21:44:48

  Už snoro sunaikinimą vasiliauskui daug metų teks pasėdėti belangėje.

 • to to to šiaip 2019 balandžio mėn. 20 d. 20:29:19

  mielas agraste, tavo žiniai tiek Snoro bankas, tiek Ūkio turėjo vien tik Nekilnojamojo turto - žemės sklypų visoje Lietuvoje, tiek gamyklų, tiek gyvenamųjų namų, tiek butų, tiek ofisinių pastatų už daugelį milijardų litų. Ir tikrai nei Baranauskas, nei Romanovas neišvežė jų su traukiniu. Taip kad gal geriau pa.isk utėlę, o ne padoriems žmonėms protą. Baigiasi jūsų aferos, baigiasi. Prasidės linksmoji dalis.

 • Rita Belazariene 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:45:41

  Mes tik už gerb. S.Jakeliūną - ištvermės. Susmirdę koncervai ir grybcė - viena šaika. Dar vienas įrodymas ir dėl grybcės statitinio vasiliausko, buvusio jos rinkimų štabo vadovo, ir pradvisusių koncervų.

 • Jakeliūnui 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:39:42

  Kreipkitės dėl NEPAGARBAUS ir PANIEKINANČIO išsireiškimo apie asmenį ir asmenų grupę girdint žmonių grupei. JUk VENCKIENEI už tai yra iškelta baudžiamoji byla?

 • taip, 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:38:31

  prasmirdo konservai, o jeigu netiki jie, tegu pasičiupinėja... matyt kelnės pilnos iš baimės. Šaunuolis Jekeliūnas !!!

 • Misteris 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:33:26

  LAŠININIS prieš KANAPINĮ...

 • Jo 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:32:53

  ******** vasiliauskaS ir KGB ziurkes,OZIO aferistu saika.

 • Kis 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:13:52

  kam tie anekdotai reikalingi?Bankas ir vadovas atskaitus parlamentui,komisija sukurta seime,gavo igaliojimus ir staiga atkapsto negeroves.Nuo cia prasideda visos" bedos "del Jankeliuno,tas kaip bulius eina i prieki ir teisingai elgias,nes ne seimas pavaldus bankui,o kol kas atvirksciai.Ir kur cia "tragedija"Jankeliunas paklause,buk malonus Vaseliauskai atsakyk,paklause paaiskink ir irodyk,kad nebutu pagrindo klausti.Tai nera demokratija,tai anarchija,o konservatoriai savame repertuare,ne tie valdantieji,manau jiems dar ilgai teks apseiti be vairo?

 • Vardas 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:10:56

  Pritariu Jakeliuno komisijos parlamentiniam tyrimui, kad issiaiskinti TS-LKD galimai padarytus finansinius, kriminalinius nusikaltimus 2008-2012 m. pries Lietuva, debiliskai praskolinant Lietuva prisidengiant Svedu banku sukelta krize Lietuvoje. Labai keistas Lietuvos banko elgesys, yra gera proga issiaiskinti nepriklausomas Lietuvos bankas ar cia TS-LKD nusikalstamai valdo Lietuvos banka kaip LRT. Jei Lietuvos bankas kvailai sabotuos LRSeimo tyrimus, speju teks Lietuvos banko valdybos pirmininkui Vitui Vasiliauskui atsisveikinti su pareigomis. Nenustebciau jei teisesauga uzdes antrankius Andriui Kubiliui, Ingridai Simonytei, Gabrieliui ir Austejai Landsbergiams, gal net Vytautui Landsbergiui.

 • nu tikrai 2019 balandžio mėn. 20 d. 19:01:32

  visi matom, kad Vasiliaucko darbas be priekaištų, ko čia kibti? Ot tas Jakeliūnas :)

 • Jo 2019 balandžio mėn. 20 d. 18:16:19

  Konservatoriai vilkins, kiek galima ilgiau, kad išgelbėtų Magnoliją, juk Vasiliauskas kaltės neprisiims ir pasakys tiesą. Svyla užpakaliai konservams ir baltiesiems rūmams.

 • senis 2019 balandžio mėn. 20 d. 16:59:50

  malonu, kad Jakeliunas stengiasi del Lietuvos zmoniu, bet vargu ar jam kas nors pavyks. Nuo 2004 metu, Lietuva nebe Respublika, bet 4 Reicho kolonija. Taip vadinamas Lietuvos Bankas tik Reicho kanceliarijos dalis valdyti prisijungtai teritorijai. Vasiliausko stogas Rusijos Valstybes Paslaptis, kuriai si teritorija jokios itakos neturi. Baigsis rinkimai, Jakeliunas pasibuciuos su Vasiliausku, ir eis gerti arbatos pas Lansbergi, vis dar vadovaujanti Kremliaus paliktiems kgbistams. Rytu fronte nieko nauja...

 • To to siaip 2019 balandžio mėn. 20 d. 16:18:10

  kudiki, tu banku aktyvai buvo vertybiniai popieriai, kurie buvo is ofsoru bendroviu. Paaiskejo, kad is tu ofsoriniu bendroviu pinigai seniai isplauti, ir tie vertybiniai popieriai nieko neverti. Tai tokie faktai, o interpretuoti gali kaip nori ir sakyti kad buvo aktyvai. Deja pinigu niekas niekur nerado.

 • Budbergyte,-"tai gal ir neblogai" 2019 balandžio mėn. 20 d. 14:53:09

  kaip tamstai ne geda,kokie jus kairieji,ar ne geda vadintis socdemais,kurie PIRMI turejote tirtio ta netvarka,cia ir asilui aisku,kaip mes esame apsesti banku neprieziuros,ziurekite,kokie jie tapo,jau baisu net ir i banka nueiti,esame visi prievartaujami,ka nori ta daro,o jus,....jus parsidave oligarchams,esate jokie ne socdemai,stovintys vargsu ir skriaudziamu puseje,JUS ESATE PRISIEKE LIBERALAI !!!

 • Jo 2019 balandžio mėn. 20 d. 14:39:40

  OZYS,kubilas,simonyte KGB magnolija,vasiliauskas nusikalstamas susivienijimas,aferistai.

 • Taigi 2019 balandžio mėn. 20 d. 14:34:23

  OZYS gal daugiau zino,nes visam KGB aparatui vadovauja,o LRT ziurkes kodel netyre, jug Karbauuskio,visus zaliuju, kas tik su zaliaisiais susieja visus tyre,o OZIO hebros nemato,.

 • to šiaip 2019 balandžio mėn. 20 d. 14:09:08

  tai ir dėl Snoro ir Ūkio nup....nimo jis nei prie ko, ane? Tai kur bankų aktyvai - 12 milijardų, gal pas mėlynąją?

 • bijo brojlerio vagiu sutve, 2019 balandžio mėn. 20 d. 13:39:51

  kad Jekeliunas isknis vasiliausko ,grybauskaites,simonytes ir kubiliaus, visokius PYZ DABO RUS

 • už tiesą 2019 balandžio mėn. 20 d. 13:13:02

  Jakeliūną ,gindama savo interesus , palaiko visa Lietuva .LB privalo tarnaut Lietuvos interesams. Išvada: pirmiausia privalo būti atstatydintas Vasiliauskas, nes klausimas tiesiog kur kas svarbesnis ,nei vienos personos ,kokia ji bebūtų,likimo klausimą.O tokiose pareigose užsisėdėjęs veikėjas,esant tokiai situacijai ,žinoma, visom keturiom maišys tiesos nustatymui .

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SAVANORIAI: Italijoje valdžios pareigūnai pasiūlė suburti 60 tūkst. savanorių grupę, kurie prižiūrės, kaip laikomasi priemonių, įvestų šalyje po truputį slūgstant COVID-19 protrūkiui.
 • BRANGO: praėjusią savaitę elektra brango visose trijose Baltijos šalyse; Lietuvoje ir Latvijoje jos kaina kilo 11 proc., iki 27,18 euro už megavatvalandę (MWh), Estijoje – 19 proc., iki 29,36 Eur/MWh.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0904 PLN - 4.5209
RUB - 77.9139 CHF - 1.0591
GBP - 0.8956 NOK - 10.9078

Nuorodos