respublika.lt

A.Verygos gelbėjimosi ratas - straipsnio komentarai:

 • >abc 2019 liepos mėn. 29 d. 16:01:20

  Keičia, tikrai keičia, bet tikrai ne į gerąją pusę, nors pasikark...

 • abc 2019 liepos mėn. 27 d. 09:06:31

  150 -nemaža suma.Esu gydytoja.Palaikau ministrą,jis tikrai dirba,į reitingus reikia mažiau šiuo atveju žiurėti, jis tikrai keičia situaciją medicinoje ir ,manau,į gerają pusę

 • Aldona 2019 liepos mėn. 25 d. 20:50:42

  Jei Veryga ir toliau dirbs ministru,valstieciu zmones nepalaikys,nes tokio zmogaus darbas sveikatos srityje yra nelaime.

 • LINAS 2019 liepos mėn. 24 d. 20:49:49

  NIEKO KEISTO NEBUS JEI PPAAIŠKĖS, KAD TAS MINISTRAS YRA KANIBA;AS

 • Jonė 2019 liepos mėn. 24 d. 05:59:31

  Neklysta tik tie, kas nedirba.Atbūna kadenciją ir išeina. Tokių buvo daug. O šis oi sujudino širšalyną. ne visiems įtiko, bet veiksmas vyksta. Užtai ir linksniuojamas...Linkiu.sveikatos, ponui ministrui.

 • Piksius 2019 liepos mėn. 24 d. 04:06:04

  .... kaip ten užuomina, kad neva jis tai iš savo kišenės skirsto, arba. kad dalis išlaidų bus padengtos iš "nemokamo" gydimo kaštų pakėlimo sodrai...ir mažesnė dalis vėl iš biudžeto. Tai atviras lėšų perskirstimas, per mokesčių didinimą. Aš nesakau, kad gydimas pabrangs, aš sakau, kad pakėliau atlygimus gyditojams. Jai kur ne taip kas suprato...Tikiuosi tik aš taip supratau.

 • ................didelis :DDD 2019 liepos mėn. 24 d. 01:06:14

  Kur gi ne, toks konservatorių Pundzius, buvęs Kauno klinikų vadovas, kuris dievagojosi, kad nedeklaruotą didelę pinigų sumą jis rado berods "mirusio tėvuko palėpėje", irgi sutiktų su nuolat kniaukiančiu Kalibatu, kad nuolat didėjančios medikų algos yra blogai, geriau buvo palėpėse rasti, o tada tegul kad ir mažina algas, kaip kad buvo prie buvusiųjų. A...nia, Kalibatai?

 • na 2019 liepos mėn. 23 d. 21:43:36

  Teko girdeti,kaip dvi moteriskos kalbejo,ziai vis meldziuosi,kad ponas Veryga neliktu Sveikatos Ministru,kita jai ir sko ,,Pona Veryga globoja ne Dievas,bet ,,Setonas,tad jis liks Sveikatos Ministru.Gal ir tiesa.

 • Šiaulietė 2019 liepos mėn. 23 d. 20:28:22

  Ponas Kalibatas tegu rūpinasi ne Skvernelio reitingais ,kuriuos, pagal jį, "gadina" ministras Veryga. Šis ponas tegu rūpinasi gydytojų reitingais, kuriuos tyrinėja tiek tarptautinės, tiek Lietuvos tarnybos.Jos nustato, kad : tarp visų Lietuvos institucijų KORUPCIJOS dydis vienas iš didžiausių medicinos srityje, tarpe medikų !!! Įdomu, būtų sužinoti ,ką p.Kalibatas yra nuveikęs, (nors per dešimtmetį), korupcijos prevencijos srityse, tarpe ŠEIMOS gydytojų ?

 • Ojojoi 2019 liepos mėn. 23 d. 20:24:05

  Jei atlyginimai didės gydytojams, o darbo krūvis slaugytojams, tai vargu ar čia pažanga. Tiek to, nesvarbu. Svarbu, kad sprendžiant pagal tai, kiek yra dievinančių verygą, Lietuvai jau jokia medicina nebepadės...

 • Kis 2019 liepos mėn. 23 d. 20:07:34

  Strikuliene rado komentatoriu,tas gerai,kad jis nepoasiule Verygos pakarti?Taip daug kam virksteles perriso sis ministras,daug kas ir is aukstesniu mediku nepatenkinti,kad sumazejo pakysu,tenka eura uzdirbti,o ne laika leisti,tad ir dirbti prireikia.Bet as kaip zmogus ,kuris turi prolemu nemazai metu ir tenka tuo paciu daug tureti kontaktu su gydytojais,galiu konstantuoti,kad daug yra tikru gydytoju,kuriems reiketu bent 2x padindinti algas uz darba,bet labai daug tokiu,kurie vis nenustoja tiketis,kad ju giesmes sudainuotos.O Verygai siulau toliau daryti kas reikalinga ir jokiu budu neklausytis tokiu "pranasu"Man tokie tik sveikata gadina,tad ir mano norai juos apm...

 • Nuomonė 2019 liepos mėn. 23 d. 19:54:28

  Pritariu visiems komentatoriams ,kurie rašo, kad Veryga pats geriausias ministras iš visų per 28 metus.( o tokių koment. - kolkas dauguma !) Vaistininkų sumažėję pelnai įsiutino jų gavėjus ! Jie pasitelkė ne tik "skalikus", kaip prezidentė pavadino, jie pasitelkė SAVUS ,kurie 30 metų leido vaistams KOSMINES kainas nustatinėti . Dar geriau - vaistininkai net pradėjo kai kurių vaistų nebevežti į Lietuvą . Visokie matulai, kalibatai, augustinytes, kitaip ,kaip tik PEIKTI ,KONEVEKTI ministro Verygos negali ? Jie priėjo iki absurdo - kaltinti Verygą už visą netvarką SAM per 30 - tį ? Patys ,kaip sakoma, virė " košę",SUDARĖ blogas sąlygas ,kad gydytojai bėgtų ,o dabar surado "atpirkimo" ožį ?

 • geriau šis 2019 liepos mėn. 23 d. 18:09:17

  kūlverstukas dingtų suvisam

 • bigcatwar 2019 liepos mėn. 23 d. 17:12:29

  Veryga tera sovietizmo pasekme.O protas deja isejo...

 • Agnė 2019 liepos mėn. 23 d. 16:46:57

  Geresnio ministro nebuvo nuo nepriklausomybės atkūrimo! Pirmiausia pradėjo nuo mažiausių gyventojų maitinimo. Tai labai gerai, juk vaikai svarbiausia! Įstatymas prieš besaikį vartojimą jau duoda rezultatų.

 • stumia savo 2019 liepos mėn. 23 d. 16:36:40

  interesus. daro taip ,kad gydymas butu mokamas.juk ne visi gali laukti menesius eilese,belieka tik gydytis uz pinigus. nesamoningas kompensuojamu generiku kaitaliojimas. dabar dar slauges prades biedniokus gydyt. truksta dar poros burtininku-samanu pasikviesti

 • stumia savo 2019 liepos mėn. 23 d. 16:31:50

  interesus. daro taip ,kad gydymas butu mokamas.juk ne visi gali laukti menesius eilese,belieka tik gydytis uz pinigus. nesamoningas kompensuojamu generiku kaitaliojimas. dabar dar slauges prades biedniokus gydyt. truksta dar poros burtininku-samanu pasikviesti

 • Ar įmanoma suskurti gerovės 2019 liepos mėn. 23 d. 14:12:37

  valstybę,kai apie pusę Lietuvos piliečių sergantys klipatos,kelis mėnesius laukiantys eilės pas daktarą.Rimta valdžia keltų sau prioritetą,kad gerai mokesčius moka tik sveikas išgydytas žmogus ir pas daktarus jis turi pakliūti daugiausiai per savaitę.Juk sovietmečiu visi privalėjo dirbti ir pas daktarus prieiti buvo visai nesunku.

 • Ligonis. 2019 liepos mėn. 23 d. 14:03:26

  Verygos kvailiojimas manes netenkina joks jis medikas.

 • Palaikau 2019 liepos mėn. 23 d. 12:14:47

  Verygos darbas mane tenkina

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 23 d. 10:06:58

  Tautieciai tikiekime prezidentu jisai aiskiai pasakie kad viskas bus kitaip tai manau kad i teisynga sazinynga puse aklas žmogus ir sazynynga Teisieja Venckienie bus atstatyta i darbą Deimantie grys kaltininkai bus atleisti iš pareigų didžiulis bardakas sunaikyntas sugrys tiesa laimie pradies grysti lietuvei namo visas brudas gaus ką usitarnavo aš taip manau ir tikiu prezidento zuodziais tikiu kad dar gal spiesiu pamatyti savo akimis.

 • Geriausias ministras,daro naudingus darbus? 2019 liepos mėn. 23 d. 09:49:29

  CHA-CHA-CHA

 • jonas 2019 liepos mėn. 23 d. 09:24:23

  na ko gero jis yra vienas padoriausiu sveikatos ministru per 30 metu.,.prisiminkit ka mes turejom/ klaunus ir dar korumpuotus...

 • abc 2019 liepos mėn. 23 d. 09:23:12

  Palaikau šį ministrą,jis dirba.

 • Vidas 2019 liepos mėn. 23 d. 09:11:21

  Visai pasimečiau:jeigu čia RESPUBLIKOS, one Strikulienės nuomonė, tai jau visai blogi reikalai. Ministras dar daug darbų nepadarė, O tai todėl, kad net RESPUBLIKA Strikulienės balsu pradėjo staugti kaip Kyšių Lietvoje lopšio - "sveikatos apsaugos" armija. Atsipeikėk, RESPUBLIKA.

 • deinis 2019 liepos mėn. 23 d. 08:54:09

  seniai skaičiau komentarus ir ten rašė ,kad viena farmacininkė uždirbo 140 milijonų ,kaip nepykti ant Verygos o jeigu iš jūsų atimtu nors jaurą ar nepyktumėte ,linkėčiau jam sveikatos ,bet tiek ant jo puolančių vargu atlaikys

 • Rinkėjo nuomonė 2019 liepos mėn. 23 d. 08:23:37

  Tai antras pažadukas ir cirko artistas po Švarkelio. Šis savo kalbą Seime irgi taip buvo paploninęs, kad nors prie žaizdos dėk, bet kalakutas su arogancija gimęs, pasikeisti pilnai negali. Jis juk mentas ir taškas.

 • >> Tam to neįtikėtina 2019 liepos mėn. 23 d. 02:44:03

  ..Ir labai tikiuosi,kad jau greitu laiku Lietuva nebeturės tokio ministro,kuris "kuopia" purvą ten ,kur jo nėra,o ten kur iš tikrųjų reiktų,nuduoda,kad nemato.Žiūrėkite plačiau-visuomenę stengiamasi infantilizuoti,nukreipiant dėmesį nuo didesnių problemų.Ateina į postą žmogus,kuris drįsta visai tautai diktuoti ką jai valgyti ir kada "atsigerti".Demokratinėje Valstybėje to būti neturėtų.Kiekvienas suaugęs žmogus yra atsakingas už save.O kas link jaunimo,tai kada jiems daugiau linksmintis,jei ne jaunystėje?Ir ar pagalvoja šis psichiatras,kad "sveikatindamas" tokiu būdu tautą,kiekvieną kartą sukurdamas naujas savo taisykles,tiesiog nervina žmones.O nervai ir stresas-visų ligų pradžia.

 • Tam to neitiketina 2019 liepos mėn. 23 d. 00:20:55

  Geresnio sveikatos apsaugos ministro Lietuva per 30 metu neturejo ir nebetures .Iskuopti susikaupusi purva nera paprasta.Kodel dingo kai kurie vaistai ? Todel , kad firmos , priprate musu kraste gauti puikius pelnus , sumazejus kainoms , renkasi ka tiekti .Alkoholiko , jei jis pats nenori , niekas nepakeis , uztat jaunimui neikandamos kainos ne viena sustabdo .Arba maistas vaikams - parenkamas sveikas ir naudingas , bet yra saukianciu , kad vaikai nepriprate prie tokio maisto .Apie ka galvoja O.Strikuliene , rasydama tokius rasinius ?

 • to neįtikėtina 2019 liepos mėn. 22 d. 23:18:49

  Labai abejoju,kad jūs suvokiate ,ką rašote.Tiek to,tiesiog nuvažiuokite į bet kokią polikliniką ir pažiūrėkite,kaip prie Verygos "sumažėjo" eilės,kaip žmonėms tenka gerti pigesnius,netinkančius vaistus,kiek vaistų apskritai dingo nuo prekystalių,kaip pabrango sauskelnės gulinčiam ligoniui,koks inventorius ligoninėse,kokia absurdiška kova su "tariamais" alkoholikais,paliekant prasigėrusius ten kur jie ir buvo.Ir dar daug daug visko graudaus.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AUKOS: Iranas šeštadienį paskelbė apie 133 naujus mirties nuo naujojo koronaviruso atvejus; vienoje iš labiausiai koronaviruso paveiktų šalių mirčių skaičius pakilo iki 2 517.
 • NEPATEKO: šeštadienio 8.00 val. duomenimis, nuo karantino pradžios – kovo 15 d. vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 612 asmenų, o 342 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia VSAT.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip ketinate švęsti Velykas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate valdžios sprendimus šalį užklupus koronavirusui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +2 C

+1 +2 C

 

-3 -5 C

 +13 +14 C

+4 +8 C

 

+2 +3 C

1 m/s

2-7 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0977 PLN - 4.5306
RUB - 86.3819 CHF - 1.0581
GBP - 0.8974 NOK - 11.6558

Nuorodos