respublika.lt

A.Verygos atostogos tuoj virs chaosu - straipsnio komentarai:

 • S
  Seenis 2020 rugpjūčio 05 10:06:02

  Labai teisingai monika pastebejo rasydama - niekas nemire be mediku pagalbos, o ir ji pati giriasi jog jau geria keliu rusiu vaistus ir taip suprantu, kad turi 35 m darbo staza. Viskas puiku, bet as vistik labiau linkes mirt be mediku. Nereikia man tokios pagalbos..

  1 0
  Atsakyti
 • P
  Punch 2020 liepos 30 14:20:04

  Tai kaip cia dabar yra,kad toks a la didvyris spjove i viska ir ismyne atostogaut net 5 savaitem? Kaip gi mes be tokio speco gyvensim? Sitas kaip ir nauseda nebezino kokius selfius darytis. Gyvena vardan selfiu ir batu laizymo skverneliui su karbauskiu. Kas jau kas,bet sitas net neprimena ministro

  5 3
  Atsakyti
 • u
  uk 2020 liepos 29 17:55:22

  oho veryga ruosiasi i kara o tai amerika ar kitos pasaulio salis ???hahaha

  3 1
  Atsakyti
 • H
  Henrikas 2020 liepos 29 13:23:44

  Ar yra dar nežinančių, kaip reikia atsakyti į landsberginių kvietimus? :D

  4 1
  Atsakyti
 • S
  Sveikatos atamanui arteja uraganas 2020 liepos 29 08:06:32

  Vokietyjos ,Austrijos ne vyriausybinės organizacijos gydytojai,,ekonomistai,sociologai sukūrė komitetą ,kuri nagrinės Pasaulines pandemijos sukurtą psichologinę,materialinę,socialinę afior

  6 1
  Atsakyti
 • K
  Kaka 2020 liepos 29 00:25:29

  Labai negeri reikalai pas musu patriotus,jeigu blogiausias minstras tiek trydos privare,o kaip su Skverneliu?Stebina cia pasisakanciu (atsiprasau)bukumas ,jeigu tokie protingi tai turetumete zinoti,kas esveikata pradejo diegti nuo neatmenamu laiku?Kiek pamenu pirmas kartas 42 limonai ir neveike aplamai,po modernizacijos vel n limonu(nepamenu ,bet apie tiek kiek pirmas kartas)ir ji pradejo dirbti tik pora metu atgal,nes visa laika dirbo medikai su knygutemis,o toji nelemtoji iki proto neprivesta ,nes buvo skirtos leso jau kazkuriai modernizacijai.Tad maziau vogti reikia,o diegti paskutines technologijas,nes perkant nukainuotas jos amziais nedirbs.O tie "vargsai"tegu pasiima knygutes,uzsiregistruos pas seimos gyd,ir pasiims vaistus su visomis nuolaidomis,beje nupirkus viena lapeli neivyks bankrotas.Verkia med sajudis ir likusi armija gerai isitaisiusiu Landzbergistu.Nereikia skiesti ,nes tragedija tokia kokius darbus nudirbo iki nelaiminguju valstieciu.Ivyko forsmazor.O bedos zinomos is

  4 1
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 liepos 29 00:07:35

  Ar tikrai,o gal pasirode,kad apmokymuose dalyvauja savanoris Gabrielius Landzbergis .

  2 2
  Atsakyti
 • A
  Atostogauk 2020 liepos 28 20:38:07

  P. Veryga atostogauk, nes įtemptai dirbai kai Lietuvą siaubė coronovirusas. Pailsės žmogus ir grįš, yra viceminitrai-ministerija dirba, tik lansgrybiai siautėja vis neranda kuo įkasti sveikatos ministrui. Užlietas RC ne Verygos kaltė, juk E sistemą diegė socdemai ir konservatoriai už didelius milijonus. Viską žino diegėja Seimūnė Šalaševičiūtė-lai aiškina.

  9 2
  Atsakyti
 • I
  Iš tvartelio 2020 liepos 28 19:28:11

  Sistema,e sistemute! Kodėl taip greit pasitaisei? Dar ne viską "aplojo" augustinienės, kasiulevičiai, matulai, caplinskai, vaistininkai. Jiems neliko temų - juk rudenį rinkimai?

  6 0
  Atsakyti
 • A
  Aja jai 2020 liepos 28 19:18:06

  Kaip nepasisekė koncervams ir sisteminiams skalikams! Sistema E pataisyta ir VISI ,ar girdite, VISI - duomenys atstatyti?! Ką dabar kritikuos matulai,armonytės? Šiandien net Kubilius iš Briuselio su savo kritika kurlianskinėje TV apsireiškė. Laukiame tęsinio - ką dabar neklystantieji sugalvos???

  6 1
  Atsakyti
 • K
  Kolaideris 2020 liepos 28 18:42:44

  Greitu laiku subirės šita satanistinė sistema su visom iškrypusiom vertybėm

  8 0
  Atsakyti
 • b
  bigcatwar 2020 liepos 28 18:09:01

  teisingai pridirbo "pokstu" ir isvaziavo....

  3 5
  Atsakyti
 • užsakytas bangavimas 2020 liepos 28 18:05:58

  Garsiai,lyg karaliaus paskelbtos atostogos net 5 savaitėms su pavad. "pamatysime ,kaip jūs ten be manęs" , imk ir netyčia begėdžiai serveriai "nemokamai trečiarūšių generinių vaistukų ubagams nebedalina" panašus į eilinį reitingų "patempimą". Nepakeičiamų žmonių ,o ypač prie lovio,nėra. Kai į polikliniką prisibelsti galima tik po 101 skambučio,pareina valdančiųjų "apdainuota" žiniasklaidoje "antroji banga" ir tik p.Dievas žino kiek liks nepriėję prie naujai gimusios "neliečiamųjų kastos" medikų nepasiturintys "runkeliai" ?

  6 7
  Atsakyti
 • D
  Daug KODĖL"? 2020 liepos 28 18:04:53

  Kodėl tik atėjus valstiečiams į valdžią ir paskyrus Verygą Sveikatos ministru, tarsi burtų lazdele pamojus, atsirado tokia betvarkė su ligonių registravimu pas gydytojus? Kodėl taip subujojo gydymas už pinigus? O dabartiniu metu vyksta baisus chaosas, kairė nežino ką veikia dešinė, visi, ir pacientai ir medikai rėkte rėkia, kad to chaoso kaltininkas Veryga, tačiau valdžia kukliai tyli ir leidžia jam toliau piktybiškai naikinti mediciną, ir žmonių, negaunančių gydymo, pyktis tik kelia pasitenkinimą. Juk iki tol, nors ir buvo eilės prie gydytojų kabinetų, bet pacientai buvo priimami ir niekas per daug nesiskundė, kad „gydytojas sprendžia“ ką priimti už pinigus, o ką be pinigų? Žinau, kad ne vienas pagalvojat, kad Veryga iš anksto, dar negavęs ministro portfelio, buvo prižadėjęs medikams įvesti tokią tvarką, kad pacientai nori-nenori bus priversti susimokėti už med. paslaugas.

  4 11
  Atsakyti
 • K
  Katalikė 2020 liepos 28 17:36:44

  Kaip negražu kalbėti dėl kompensuojamų vaistų nepriemokų! Juk tą nepriemoką t..y. VELTUI vaistų davimą, padarė Valstiečiai su Veryga! Ir tik nuo liepos pirmos. Dabar tik savaitė ,kai priemoka nemokama! Komentatoriai, kodėl tylėjote visus 30 metų , mokėjote priedus ir buvo gerai? Tą patį rėkia ir konservliberalai.O ką jie davė NEMOKAMO???

  14 6
  Atsakyti
 • K
  Kindziulis 2020 liepos 28 17:23:33

  Atėjau ir visiems pasakiau :mes su koncervais pamiršome, kad medicinos e sistema buvo kurta BALTŲ pirštinių nešiotojo.Išsitaškė milijonai, staiga iš Seimo dingo.Ir ne prie ko..Paskui dar tą e taisė šalčiūlytė.O mes dabar žvengiame ,kad suradome atpirkimo ožį.Valio - mums pavyko! Su mumis žurnalistai, komentarų rašytojai ir lietus .Visa tai prie reitingų pridės kelis procentus ir aplenksime valstiečius! Ar nežinojote,kad iš darbo nebūsi bagotas,o tik kuprotas?

  13 2
  Atsakyti
 • k
  kaunietis 2020 liepos 28 17:16:48

  A.Veryga tikrai ne pats blogiausias ministras.Jis tikrai įtemptai dirbo pandemijos metu .Tokia mano nuomonė. Ministrui irgi reikia poilsio.

  16 19
  Atsakyti
 • >
  >LABAI PANAŠU 2020 liepos 28 16:39:09

  O man labai panašu, kad tamsta nusikliedėjote visur matydami tik blogį.

  10 4
  Atsakyti
 • O
  O KAIP YRA... 2020 liepos 28 16:33:16

  su SPORTINIU ŠAUDYMU? Ar varžybų metu šauliai irgi gyvūnus ar žmones šaudo?

  0 2
  Atsakyti
 • L
  LABAI PANAŠU, kad 2020 liepos 28 16:15:50

  po atostogų skraiste pakištas ROMANTISTINIS FAŠIZMAS (išorė lyg ir sportiška, bet vidus - giliai global-satanistinis). Nejau Tauta nesuvokia, kad sveikatą atsovaujanti figūra vis tik nelabai limpa prie mirtį nešančio įrankio?

  9 10
  Atsakyti
 • B
  Baltuju konservatoriu pirstiniu 2020 liepos 28 15:42:34

  idiegta sistema uzluzo nuo lietaus. Lyg jis butu retenybe Lietuvoje. Grybauskaites statytinis is STT, Masiulio pagalba tapo vadovu visos asmens duomenu bazes. Ar nenuplaus si liutis, artejant rinkimams, duomenu? Juk Karalienes Mortos mokykloje jau buvo bandoma tai padaryti.

  26 3
  Atsakyti
 • Z
  ZIURINT 2020 liepos 28 14:56:07

  i nuotrauka, tai jis pavojingas. Vaiksto su sauniku po miskus

  15 6
  Atsakyti
 • I
  Ir vėl 2020 liepos 28 14:46:52

  krupčiojam, ajajai, Veryga atostogose, o e.sitema paskendo ir užlūžo. Veryga kaltas, ponai? O kas per dalba.... bai serverius į rūsius sukišo, ką? Kas tie milijonų įsisavintojai, kūrę e. sveikatą, Veryga? Tai gal surandant popierėlius ir pagal parašą, kiekvienam pagal įdirbį ir gautą naudą išieškoti, o dabar kaip vaikų darželyje, kaltas, kad nenumatei smarkaus lietaus. O apdirbę "šventą" reikalą, krenkščia į saują, milijonus vartydami. Išgamos.

  26 4
  Atsakyti
 • I
  Iš dabartinės rizikos grupės 2020 liepos 28 14:27:13

  Visame pasaulyje yra dirbančių, yra darbe miegoti sugebančių, yra tinginių, yra valkatų... Visokių jų yra ir pas mus, Lietuvoje. Nieko čia mes, mirtingieji, nepakeisim. Gaila, be jau minėtų kategorijų, mes turime dar ir niekšų kompaniją. Žmonės dirbo, ir dirbo neblogai, tai visas pasaulis pripažįsta. Visi esam mirtingieji, tad ateina laikas ir pailsėti. Tiesa, dalis mūsų išrinktųjų, seime vien viską juodinančių, dirba be atostogų. Jiems už tą veiklą bus išmokamos milžiniškos kompensacijos. Tad sėkmingai toliau viską juodinkim, dirbančius šmeižkime, vyriausybės darbą niekinkim, - už tą jūsų veiklą valstybė mūsų mokėtojų pinigais jums gausiai atsilygina ir dar gausiau ateityje sumokės.

  12 6
  Atsakyti
 • M
  Monika 2020 liepos 28 14:00:57

  dabar apie vaistus.Geriu keliu rusiu.Issirasiau,kol sistema veike.Ir niekada nebuna,kad tuos vaistus visus isgeriu.Tai doze sumazinu,tai kartais pamirstu isgerti.Jeigu pritrukstu/keliu tableciu/ nusiperku.Tik nereikia verkti,kad ner uz ka.Dirbti reikejo kaip as 35 metus,o ne kaip kiti,dirbo puse etato,arba liaudiskai tariant spekuliavo,o dabar verkia pensija maza.Aisku viskam gali ir neuztekti,bet koki lapeli dasipirkti uz kelis eurus as galiu,jus taip pat.Ir dar siuo laikotarpiu zinau du zmones,kuriems ir kraujo tyrimus atliko ,ir koja persviete ir niekas nemire be mediku pagalbos.Nebent koks nors konservatorius is pasiutimo,kad ju reitingai krenta.Ir kad kelias dienas neveike sistema,tai jokia nelaime.Dega miskai,siaucia uraganai ,nusinesantys daug gyvybiu,o cia matai svieto pabaiga del keliu euru.Vietoje ministro,as irgi neatostogauciau Lietuvoje.Jeigu Ispanijoje Karbauskiene seke dronais,tai cia jis tikrai ramybes nebutu turejes.Opozicija kelia audra stiklineje.

  15 10
  Atsakyti
 • Į
  Į apyvartą grįžta 2020 liepos 28 14:00:06

  žodis ,, chaosas , Dabar lengva kaltinti dabartinius valdančiuosius , Sveikatos apsaugos ministrą p.A.Verygą (reikia gi išaugusius reitingus numušti ).Gal TS-LKD pasakytų tautiečiams KODĖL su jais į Seimą atėjęs žmogus BALTOMIS PIRŠTINĖMIS , greitai iš jo dingo ?! Viso to ,,gėrio ,,kuris įvyko su e-sveikata ,,sėkla ,, buvo pasėta skaidriųjų (?) politikų .Ar ir vėl (kaip Astravo AE atveju ) ,bus pasakytą ,, NEREIKIA žiūrėti kas buvo ,kas kada ką padarė ar nepadarė ,,,

  20 6
  Atsakyti
 • M
  Monika 2020 liepos 28 13:46:32

  taip iseina,kad ministras Veryga yra tikras didziavyris.Atostogu isejo ir sklinda valstybeje panika.Zmogus dirbo neskaiciuodamas valandu,pandemija suvaldyta.Ot,rupuzele,atostogu isejo.Ir tiems,kurie dirbo savaitgaliais,vakarais,prisiimdami atsakomybe,ismokejo kazkoki prieda,svieto pabaiga.Ko surmuli kelia opozicija.Taigi tiek daktaru turi pasoneje.Degutiene,Jukneviciene,Kasiulevicius,Matulas,gal ir dar yra.Rodykit iniciatyva ir pirmyn i priesakines linijas.Rasineja zmones,kad Verygas sugriove sveikatos sistema.As nematau tu griuvesiu.Pati turiu rimtu ligu,kaip ir mano aplinkos zmones.Ne vienas,ne desimt,o daug daugiau.Na niekas nenumire.Gal koki girtuokli pazinociau,gal ir butu numires,jei negautu anksti ryte ,,pachmielo,,.Deja tokiu nezinau.

  21 11
  Atsakyti
 • z
  zm 2020 liepos 28 13:44:09

  Nešikit į kelnes ir dangus nesugrius, panikovskiai.

  18 2
  Atsakyti
 • B
  BŪTŲ SMAGIAU, 2020 liepos 28 13:29:40

  jei žurnalistai taip sektų kiekvieną visų Landsbergių judešį, kad daugiau rašytų apie jų padarytas ir daromas aferas ir kitus nusikaltimus. Dabar, labiau panašu, kad tuščiais straipsniais apie Verygos atostogas, kaip tik ir stengiamasi nukreip dėmesį, būtent nuo Landsbergių ar jų sėbrų.

  32 4
  Atsakyti
 • K
  Kaukių nešiojimas nuo pamišimo 2020 liepos 28 13:29:31

  Reikia priverstinai uždėti kaukes ir laukiniams gyvūnams gali užkrėsti covid kai ir papajos ožkos ir kt

  6 4
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • SUECAS: visi laivai, kurie buvo įstrigę dėl konteinervežio „MV Ever Given“ avarijos, praplaukė Sueco kanalą.
 • DIDVYRIAI: gydytojų komanda sėkmingai užbaigė atvirą širdies operaciją vienoje Rusijos ligoninėje, kurioje penktadienį kilo gaisras - jie operavo, kol ugniagesiai iš išorės gesino liepsnas.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +24 C

+16 +26 C

 

+18 +25 C

+28 +32 C

+31 +35 C

 

+26 +29 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos