A.Veryga: nieko blogo neatsitiktų, jei savaitgaliais didieji prekybos centrai neveiktųnuotraukos (2)

2020 lapkričio 26 08:58:13 Perskaitė 401

Laikinai sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis Aurelijus Veryga sako, kad, jo manymu, reikėtų griežtinti didžiųjų prekybos centrų veiklos sąlygas.


„Tikrai nieko blogo neatsitiktų, jei savaitgaliais didieji prekybos centrai neveiktų. Visuomenė išgyventų, rastų būdą ir progą nusipirkti kitu laiku tai, ko jiems reikia. Aišku, nekalbame apie maisto prekių parduotuves, kurias reikėtų palikti veikti, juolab, kad artėjant šventiniam laikotarpiui žmonės ten rinksis, eis", - „Žinių radijui" ketvirtadienį sakė A. Veryga.

Jis sutiko, kad taikomi suvaržymai neigiamai veikia žmonių psichinę sveikatą.

„Žmonių susikaupusi įtampa prasiveržia per kitas vietas - neranda žmogus galimybės nueiti į kino teatrą, jis tada veržiasi į parduotuvę. Neras parduotuvės, nežinau, ką sugalvos. Kažką sugalvos, kur bandytų išsikrauti, nes ilgą laiką išbūti užsidarius žmonėms, kurie yra socialios būtybės, yra labai sudėtinga", - sakė ministras.

Trečiadienį laikinasis premjeras Saulius Skvernelis sakė besitikintis, kad taikyti griežtesnių ribojimų prekybos centrams neprireiks.

„Jeigu matysime, kad tos priemonės yra netaikomos arba nepakankamos, tada grįšime kitą savaitę prie šio klausimo, bet su prekybos tinklais nuo pat pirmo karantino buvo labai geras dialogas. (...) Manau, kad nereikės tų drastiškų priemonių prekybos centrų ar masinio pasilinksminimo ir pramogų centrų atžvilgiu", - anksčiau sakė S. Skvernelis.

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net