A.Veryga: kas tai per izoliacija būdelėje, atėjus į darbą?nuotraukos (4)

2020 gruodžio 22 16:02:12 Perskaitė 499

Buvęs sveikatos apsaugos ministras parlamentaras Aurelijus Veryga stebisi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Lauryno Kasčiūno sprendimu saviizoliuotis virš Seimo plenarinių posėdžių salės esančioje Seimo vertėjų kabinoje.


„Kokia tai izoliacija būdelėje? Kas čia per izoliacija būdelėje, atėjus į darbo vietą? Tai mes visi čia taip galime daryti. Arba yra izoliacija, arba jos nėra. Atėjimas į darbą - nesvarbu, į būdelę, į laiptinę, į sandėliuką - tai nėra izoliacija. Tai yra vaikščiojimas kažkur, važiavimas. Jeigu žmogus žino, kad turėjo kontaktą, jis privalo izoliuotis namuose, o ne kažkokioje būdelėje", - antradienį žurnalistams Seime sakė A. Veryga, komentuodamas Seimo nario L. Kasčiūno apsisprendimą saviizoliuotis.

Jo teigimu, jei buvo aukštos rizikos kontaktas, tada izoliuotis reikia.

„Jeigu jis nežinotų, kad turėjo kontaktą - tai tvarkoje, bet jeigu aš žinau ir einu į darbą - tai jau kitas reikalas", - sakė A. Veryga.

Seimo narys „valstietis" Dainius Gaižauskas į Seimą iškvietė policiją, nes esą Seimo narys konservatorius Laurynas Kasčiūnas pažeidė saviizoliacijos taisykles.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako neturinti informacijos apie policijos atvykimą į Seimą.

„Šioje vietoje manau, kad viskas yra padaryta teisingai, o tie priekaištai iš opozicijos tai yra daugiau manipuliacija", - į klausimą, ar gerai pasielgė L. Kasčiūnas, atsakė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo posėdyje Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas L Kasčiūnas saviizoliavosi ir balsuoja iš Seimo vertėjų kabinos.

Politikas priėmė savanorišką sprendimą saviizoliuotis, kai sužinojo, kad vienas iš jo patarėjų Seime susirgo koronavirusu.

 

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net