Aukščiausio valdžios sluoksnio žaidimėliainuotraukos (14)

2019 lapkričio mėn. 29 d. 08:37:08 Perskaitė 3321

„Anksčiau vaikai žaisdavo tokį populiarų žaidimėlį „Sugedęs telefonas“. Kai informacija šnabždama į ausį vis kitam žaidėjui ir gale visi smagiai juokiasi iš to, kokią frazę išgirsta paskutinysis. Pasirodo, panašūs žaidimai iki šiol žaidžiami aukščiausiu lygmeniu.“ - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

 

Vakar „MG Baltic“ ir politikų korupcijos byloje liudijęs žurnalistas Tomas Dapkus pasakojo, kad pagrindinis įtariamasis liberalas Eligijus Masiulis buvo tarpininkas tarp šalies valdovės Dalios Grybauskaitės ir kito teisiamojo - Raimondo Kurlianskio. Per poną Masiulį šalies valdovė perdavinėjo pageidavimus ponui Kurlianskiui ir jo valdomai žiniasklaidai. Ar visi ponios žodžiai buvo teisingai išgirsti, o norai išpildyti - nežinia. Bet dar didesnis klausimas - ko tuomet iš Grybauskaitės prašydavo Kurlianskis? Juk tokiame žaidime būtina abipusė nauda, priešingai, tokie santykiai pasmerkti žlugti.

P.S. Jeigu ponas Masiulis atliko tik tarpininko vaidmenį, tai gal ir gėrimo dėžutė su pinigais pas jį rankose tebuvo tik tarpinėje stotelėje. Kaip ten žaidžia vaikai: „Perduok kitam, tik ne tam pačiam...“

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net