respublika.lt

Atnaujinta gerovės valstybė pagal G.Nausėdą - straipsnio komentarai:

 • V
  Vergai !!!! 2020 lapkričio 07 17:20:26

  Geroves valstybe tik jiems,o ne vergams ! Jie nusipelno gyventi geriau ! Tik ne Tu .

  1 0
  Atsakyti
 • N
  Nauja santvarka 2020 lapkričio 04 09:12:37

  Ją įgyvendinti ne kepurę pakelti.Turi keistis žmonių mąstimas.Pačiam kurti pajamas,o ne gyventi pagal prabėgusį laiką kai darbus dalino valstybe.Ne visi tam turi sugebėjimų.Per daug valdininkijos tranų bičių avilyje,kurie nesukurią pridėtinės vertės.Su kiekvienu seimu jų gretos daugėja jau ir kabinetu trukumas jie sodinami karyduriuose. Jau 30metų kaip vyriausybės rūpesčiu nesiekiant pelno ne supirktos žemės ūkio gerybes,perteklius ne eksportuotas. Eksportas yra sudetingas veiksmas jį šalyse valdo departamentuose samdomi komercijos specai.Ex kolūkietis šios užduoties ne atliks,nes butina anglų kalba,komercines žinios.Dešimtmetį eksportavome ir apie tai nusimanome. Turime derlingiausios žemės ant svieto,darbščius žmones,mokančius auginti gyvulius,paukščius ,sveiką grūdą.Turime ant svieto perprodukciją visų prekių išskirus tik sveiką ekologišką maistą.Jo tuščios rinkos pasaulyje,nes visi pastebejo ,kad sveikas maistas duoda styprią,sveiką ateinančią kartą,su įgimtu stypriu imunitetu.

  2 0
  Atsakyti
 • E
  Egis 2020 lapkričio 03 12:40:28

  Kolkas nesijaučia nė kvapo gerovės valstybės greičiau šiknos valstybė aišku kas pavogęs milijonus tiems jau seniai gerovės valstybe ... .

  4 0
  Atsakyti
 • P
  Pagarba 2020 lapkričio 02 21:56:25

  Puikūs straipsniai, neįtikėtinai taikliai ir suprantamai reiškiamos mintys, stebina RESPUBLIKA, vis laukiu naujų straipsnių ir gailiuosi, kad anksčiau nesurasdavau laiko paieškot ir perskaityt viską, būtinai ir kolegoms darbe siūlysiu skaityt, ir giminėms rekomenduosiu, AČIŪ!

  6 1
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 lapkričio 02 21:05:45

  Vargšė ,,Respublika", jegu beturi tokias nukvakusias korespondentes. Matosi, kad šitam laikraščiui ateina paskutinės dienos, jeigu nebeturi gerų korespondentų.

  0 7
  Atsakyti
 • U
  Uch 2020 lapkričio 02 12:03:56

  ...o kad zmones butu zinoje,kokia bus ta tavo "geroves valstybe".... Geriau butumem isrinke taxista Sustauska. Vistiek naudos jokios. Vyciokas nors bajeriu paskaldydavo brendzio ikales,o sitas tik myz myzt,"rusai puola"

  11 0
  Atsakyti
 • J
  Jonkekis 2020 spalio 30 13:14:37

  Tai jau tikrai po Jurbarko bylos labai jau aktyvus ir geras mūsų namuseda

  11 0
  Atsakyti
 • X
  Xxx 2020 spalio 29 20:41:35

  Gana še.... malti politikieriai ir gelbėtojais apsimetinėt, pjaunantis dėl biudžeto pinigų, kas daugiau nugriebs. Keičiantis vyriausybei, turi būt visuomeniai pateikti faktiniai skaičiai. Kokia valstybės skola, padidėjo ar sumažėjo. Socialinė atskirtis ir skurdas,sumažėjo ar padidėjo. Ekonominė šalies padėtis, pagerėjo ar sumažėjo. Pagal realius skaičius, tada vertinams vyriausybės darbas ir programos, pažadų įvygdymas. Jai vyriausybės valdymo metu, šalies ekonominė ir socialinė padėtis blogėja, vyt lauk ir kaltus sodint. Ponas prasto darbininko nelaiko, jai jis nuostolius neša, išveja staigiai. Čia švogerių šaika susirenka, savos piniginės pilnėja, vaidina sunkiai dirbančius, o śalis ritasi duobėn ir atsakomybės jokios. Tikras rojus, Gerovės Valstybėj. Riekitės tarpusavį ir vokit pinigus vienas iš kito, kiek širdis geidžia. Valstybės pinigai, yra visų ir kišt savan kišeniui nevalia, kalėjimas garantuotas ir su turto konfiskacija. Kiek žulikų patupdyta, per 30 metų - 0.

  21 0
  Atsakyti
 • P
  Prie ko Nauseda? 2020 spalio 29 19:20:05

  Juk Grybauskaite ,nesvarbu ,kad pensininke, dabar bedarbe. Taip ir taikosi kvailais patarimais Prezidentui kenkti,nes pati nori jo vietos. Oi, dar bus visko. O ir kuprius dedule vis siekia kraujo, intrigos, aukos.

  32 4
  Atsakyti
 • ž
  žopa 2020 spalio 29 18:10:57

  Savimi patenkintas idiotas su Narcizo kompleksu.

  19 6
  Atsakyti
 • T
  Tas sukis 2020 spalio 29 18:09:25

  "geroves valstybe"labai gerai papildo anksciau buvusi suki"nusipelneme gyventi geriau".Na pagal geresnio gyvenimo laipsni,tai jau daug kas is valdziazmogiu gyvena geriau.Dabar jiems beliko gyventi geriau susikurus del saves"geroves valstybe".Ir jie ja susikurs,bet ne del savo pilieciu(baudziauninku).Paskui savivaldybes ivardins"grafystemis"ir kiekvienas grafas"meras"tures savo nuosavus baudziauninkus kurie ars pagal grafo igeidzius.Juokai?Na ne...Jau dabar kiekvienai savivaldybei suteikiama vis daugiau galiu tvarkytis savo rajone.Pvz.Veryga pasake del ligoniniu ir polikliniku darbo ir ka?Kiekviena savivaldybe elgesi,kaip jai geriau o ne kaip norejo veryga.

  10 1
  Atsakyti
 • A
  Aisku tiek, 2020 spalio 29 17:09:41

  Kad su politizuota ir vis labiau politizuojama ekonomika geroves valstybes tikrai nesukursi. Taip galima sukurt nebent tik ubagu valstybe.

  24 0
  Atsakyti
 • P
  PONAI, sukonkretinkite TAUTAI šią "GEROVĖS" INFORMACIJĄ: 2020 spalio 29 17:04:08

  ta "GEROVĖ" iki kur čia tęsis: 1) iki Medininkų muitinės tapkiniu keliuku? 2) iki Astravo AE per "Dėdulės" sąjūdžio irštvą? 3) iki MINSKO ir "teisėtos prezidentės"? 4) iki Washingtono ant užpakalinių kojyčių? 5) ar iki artimiausių LT kapinaičių?

  24 0
  Atsakyti
 • s
  sūduvis 2020 spalio 29 16:58:36

  Kaip galima kurti gerovės valstybę,kai nesukurta pati valstybė?Taip,Lietuva vis dar turi valstybės pažymius : nuolatinę vyriausybę, nuolatinius gyventojus (vis mažiau), apibrėžtą teritoriją ir suverenitetą (vis mažėjantį).Bet,kad valstybė "gyventų" reikia,kad savarankiškai (pagal įstatus,įstatymus,o ne pagal komandas "Fas" ir "Fu") veiktų socialiniai institutai : teisėsauga,žiniasklaida,viešasis sektorius,aplinkosauga,švietimas,priešgaisrinė apsauga ir kiti.

  31 0
  Atsakyti
 • J
  Jums runkeliai sukurs gerovę čmeliovos libderastai 2020 spalio 29 16:36:03

  2. Ratifikuoti Stambulo konvenciją. 3. Įteisinti lyčiai neutralios asmenų partnerystę. 4. Pakeisti kandidatavimo į LR Seimą amžiaus cenzą, numatant galimybę kandidatuoti nuo 21 metų. 5. Įteisinti Lietuvos pilietybės išsaugojimą įgijus kitos šalies pilietybę. O kodėl ne nuo 18. Pasą gavo ir į seimą Ir taip toliau

  16 1
  Atsakyti
 • A
  Ausra 2020 spalio 29 16:00:04

  Ir vel Landsbergis. Nu tikrai. Kai kuriems ta pavarde kaip buliui raudonas skuduras

  7 22
  Atsakyti
 • A
  Ausra 2020 spalio 29 15:58:30

  Seni, kelias atviras. Tave priims ir putinas ir lukasenka. Aisku, jei nepaklausysi, tai gal ir bananu uzsidirbt galesi. Bet tada gyvensi pagal savo ideologija. Pirmyn niekas taves nelaiko.

  4 17
  Atsakyti
 • A
  Ausra 2020 spalio 29 15:57:41

  Seni, kelias atviras. Tave priims ir putinas ir lukasenka. Aisku, jei nepaklausysi, tai gal ir bananu uzsidirbt galesi. Bet tada gyvensi pagal savo ideologija. Pirmyn niekas taves nelaiko.

  5 14
  Atsakyti
 • A
  Ausra 2020 spalio 29 15:53:22

  Buvo neaktyvus todel kad valdantieji su juo nesiskaite, chamiskai elgesi. Niekas jo neklause. Nei karbauskiui, nei skverneliui nebuvo idomu ka sako prezidentas. Dabar atejo i valdzia kulturingi zmones, tai ir prezidentas atgavo saviverte bei pakele galva. Be to valstieciai prezidento geroves lietuva paverte pasalpine lietuva, praskolinta lietuva. Va jums ir gerove pagal karbauski ir skverneli.

  4 41
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 29 15:36:18

  manau, kad visi prezidentai, pradedant Adamkumi, Grybauskaite, baigiant Nauseda, yra Dievo bausme Lietuvai ir lietuviams. Rusija mus prieme su medine zagre, o isvare jau su didziausia ir saugiausia AE pasaulyje. Mes, susirade suteneri Sorosa, pradejome tarnauti Velniui, visas bedas versti kaimynei Rusijai, kuria ir taip is isores puola visas velniu pririjes pasaulis, o is vidaus grauzia gosdepo statytinis Putinas. Atverkime akis! Vakarai mus vistiek skaito rusais, ir taip bus visada! Po 1990 metu TSRS pralaimeto saltojo karo, visa TSRS teritorija, kolonija. Putinas, Grybauskaite, Porosenko, is tos pacios gosdepo kisenes. Apie kokia geroves valstybe gali kslbeti Nauseda, jeigu Lietuva nebeturi jokios valstybes pozymiu? Nauseda, kaip prezidentas, pasibaige, kai atidenge paminkla Smetonai. Smetona pabego is Lietuvos, pslikes kariomene Stalinui, Tauta, TSRS.

  33 4
  Atsakyti
 • N
  Nausėda tikrai optimistas? 2020 spalio 29 15:30:15

  Gražūs norai. Tik nežinau, kaip greit galima GRIUVĖSIŲ valstybę paverst "gerovės valstybe??

  41 0
  Atsakyti
 • J
  Jaigu 2020 spalio 29 15:28:03

  Nausieda leis iškripeliams tuoktis tai Lietuvoje bus trigubas bardakas vietoj geroves.

  38 0
  Atsakyti
 • G
  Gal, sakau, nuo senatvės..? 2020 spalio 29 15:19:26

  Kai tik išgirstu, kad "gerovės" valstybė, taip man, kaip aidas, ausyse nuskamba, kad ne "gerovės", o GRIOVYS valstybėje.

  29 0
  Atsakyti
 • M
  Mano nuomone 2020 spalio 29 15:15:43

  Sita geroves valstybe tai tik utopija, panasiai, kaip kazkada komunizmo statyba. Pagalvokim logiskai - ar einam link geroves valstybes, ar i kita puse ? Pirmiausia padovanojom Mazeikiu nafta tiems, kurie savo naftos neturi - naftotiekis liko tuscias. Po to buvo rasoma " va kinai nori per Lietuva pratest Silko kelia mums byres pinigai". O kai reikia - matyt buvo gautas signalas - "nedriskit". Likom be kinu investiciju. Dar - latviai estai, kartu su suomiais sukure bendra duju rinka, o mes iklimpom su Independencu. Dabar dar atsisakom ne tik pigesnes elektros, bet ir biokuro. Dar pigesniu trasu reikia atsisakyt. Valio ...Pagalvojus - daug kas sako " kuo Lietuvoj daugiau Amerikos, tuo mums geriau". O JAV tai turi daug ekonominiu problemu, didele skola, todel jiems konkurentai ne tik kinai, bet ir ES. Va, kai mes patys savo noru zlugdom savo ekonomika, tai jiems mes manau del to patinkam...

  37 1
  Atsakyti
 • n
  na 2020 spalio 29 14:04:49

  ar nevertetu musu a lia prezidentui imt ir nusirasyt namu darbelius, jei pacio galva neisnesa, kaip sukurt ta apdainuota gerove...va Svedija, kuo ne pavyzdys? Jos valdzia turi stubura ir proto..nesileidzia globalistu pasauliniam bankui, pso ir kt. juodaminciam durnint ir dusint zmones... gyvena kaip gyvene: ir gimsta ir mirsta kaip visados ir per amzius...amen...

  27 1
  Atsakyti
 • z
  zero 2020 spalio 29 13:51:44

  geroves valstybe tai kai pasa,kai kad gausi milijarda is seselio kaip Kubilius,o paskui apvogi pensininkus vienas kure tukstantmeti reicha,dabar dar vienas kuria geroves valstybe ......kur kas penktas skursta

  31 0
  Atsakyti
 • o
  oba 2020 spalio 29 13:14:28

  oba geroves valstybe tai rusijoj ,ten niekas nesikuklina nutvert valdininku ir uz machinacijas ir kysininkavimus greit sanatorijon i sibiro pionieriu stovyklas pasiuncia desimtmeciui,ten tvarka,geras salies vadovas sali valdo

  17 5
  Atsakyti
 • z
  zm 2020 spalio 29 13:14:07

  Nausėda neturi jokių idėjų, tik kitus raginti. Susimauna visame kame. Dabar bus lengviau, tuštybių mugėje savi klounai.

  46 0
  Atsakyti
 • u
  uuo 2020 spalio 29 13:06:32

  uuo geroves salis be lietuviu

  29 0
  Atsakyti
 • R
  Robas 2020 spalio 29 13:03:55

  Taikliai :)

  14 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
7. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
8. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
9. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
10. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
11. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
12. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
13. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
14. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
15. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
16. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
17. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
18. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
19. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
20. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
21. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
22. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
23. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos