respublika.lt

Atlygis ar privilegija? - straipsnio komentarai:

 • NF 2020 vasario mėn. 22 d. 12:25:51

  Mano manymu,kad signatarams priklauso RENTA,tai manau yra nediskutojamai.Nu niekaip negaliu suprasti tokio NUOPOLIO DALIES SEIMO NARIU KURIE TIESIAI SVEISIAI SAKO IR PASAKO MES ESAME DURNI,KAIP IR SIOS PONIOS ISIREISKIMAI.GALIU TIESIAI PASAKYTI,KADA JAUTIESI ESAS NEPILNAVERTIS ZMOGUS KURIS PATENKA PAGAL SARASUS I SEIMA REIKETU PIRMIAUSIA KREIPTIS I MEDIKUS IR TEN ISREIKSTI NORA GAUTI RENTA TAI YRA NEIGALUMA IR TIKRAI NEBEREIKES VIESAI SAVES PARODYTI,KAD ESU LIGONIS.SVEIKAS PADORUS SEIMO NARYS TIKRAI NEGALVOS IR NEREIKS LIGOTU MINCIU,KAD BAIGUS KADENCIJA SEIME NEBEGALES DIRBTI.SEIMO NARYS TURI DIRBTI TEISINGAI IR JIS TOKIU ATVEJU ISBUS SEIME,KOL ATEIS PENCIJINIS AMZIUS IR PADORUS IR TEISINGAS SEIMO NARYS TIKRAI SURAS DARBA VALSTYBINESIA ISTAIGOSIA,SAVIVALDYBESIA,AR NET PAGAL SAVO TURIMUS PASIEKIMUS,KURIU TAIP REIKIA REGIJONOSE IR KITOSE ISTAIGOSE.TAS SEIMO NARYS KURIS ATEJO I SEIMA PAGAL SARASA IR JO ISMINTIS LYGU NULIUI,TAI YRA NUSIKALTIMAS PRIES VISA LIETUVA IR DAR REKAUJA RENTOS.

 • Euras+ 2020 vasario mėn. 22 d. 02:05:32

  Tas, kuris nusišovė, tas signataras turėjo sąžinę; suprato, kaip jaučiasi tauta, iš socializmo santvarkos įmesta į laukinį kapitalizmą. Visi kiti neverti jokios rentos už tokį bardaką, vadinamą ,,laisva Lietuva"...

 • Pensininkas 2020 vasario mėn. 21 d. 22:15:09

  p.Valionyte,ar praradote gėdą dėl besotystės.Socialinė atskirtis ,gyvenimas pusbadžiu alina tūkstančių žmonių gyvenimus.Ojūs kaip alkanos kiaulės vis keliate savo gerovės,savos besotystės klausimus. Gėda///Gėda///man už jus.Jūs visi signatarai supanašėjote su neišviešintais kėgėbistais ,kurie ir dabar plėšia šalies turtą ir naikina valstybę.

 • Gluodenas 2020 vasario mėn. 21 d. 20:38:02

  Tai sovietmečiu buvo privilegijos, sąjūdžio spauda labai jomis piktinosi. Dabar privilegijų nebėra,vien tik atlygis už nuopelnus ar kadaise padėtą parašą.

 • labai priviso 2020 vasario mėn. 21 d. 19:53:06

  valstybėje privilegijuotų pensininkų, gaunančių dvigubas ar trigubas tas pensijas. Šalia senatvės pensijos papildomai dar gauna visokias rentas, pareigūnų ar valstybines pensijas, našlių ir.t.t O turėtų visiems būti tik viena - senatvės pensija. Be to visokie pareigūnai į tas pensijas išeina būdami apie 50 metų. Šitoje sistemoje labai didelis "gyvulių ūkis"

 • roma 2020 vasario mėn. 21 d. 19:36:09

  1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba, pirmininkaujama Jono Basanavičiaus, vienbalsiai priėmė ir paskelbė Lietuvos nepriklausomybės aktą. Aktą pasirašė visi dvidešimt Lietuvos Tarybos narių. Jie tada galvojo apie valstybę Nepriklausomą Lietuvą, ne apie naudą sau. Dabar išverstaskūriai už Nepriklausomybės paskelbimą ieško privilegijų ir finansinės naudos. Degradavę žmogystos. Šlykštu.

 • Nuomonė 2020 vasario mėn. 21 d. 19:23:15

  Gerb.Komentatoriai, ar atkreipėte dėmesį į Valionytės SUSIREIKŠMINIMĄ ? Ji pasakė , kad jei NEGERBI signataro - negerbi VALSTYBĖS ? Dar to nebuvo! SULYGINO save su Valstybe? Pritariu prof.Lazutkai, kad reikėtų skirti pagarbą nuo pinigų. Tuo labiau Valionytei- signatarų prezidentei ? Kodėl ji neorganizuoja signatarų ir nešaukia SOS : kai žemė pardavinėjama užsieniečiams,kai paežerės tapo privaćiomis valdomis, kai paprastas žmogus negali net prie vandens prieiti? Kodėl nė karto signatarai "nesiveržė" į TV ir negynė pensininkų, kad kai kurie badmiriauja ? O Estijoje ne tik rentos,bet ir pensijos didesnės ? Kodėl nekalba, kad emigravo trečdalis piliečių? Galima tęsti ir tęsti.Bet ar jie supras?

 • augis 2020 vasario mėn. 21 d. 18:52:39

  Matot Ramonas signataras nusisove,nes neturejo uz ka valgyti.O kiek tukstanciu pensininku nusizude,nes irgi neturejo ka valgyti,o tiems valdzioje visai nerupejo.Ar tie valdzioje deb*lai pagalvoja,kaip is 300 euru pensijos mokescius susimoketi,pavalgyti,apsirengti ir visa kita.Tik saves parazitai nepamirsta.O kai reik kelti pensijas,tai del kiekvieno euro derasi kuiliai.

 • romas 2020 vasario mėn. 21 d. 17:39:04

  signataru renta gal ir galetu buti,jegu jie kazka nuveiktu esamu laiku,galetu susiburti I viena kumsti del Lietuvos,bet taip nebus,jie issiskirste,kas sau,ziuri sau geroves,jie nera isskirtiniai,visiems tuo laiku buvo zinoma ,jog sovietai zluge,jai butu reikeja imti ginkla I rankas ,idomu kiek is ju butu eja kariauti,gal 10 ,uztenka pagarbos,o ne privilegiju,reikia valstybeje ivesti tvarka ,o po to kalbeti.

 • >Na taip... 2020 vasario mėn. 21 d. 16:19:58 2020 vasario mėn. 21 d. 17:37:52

  atskirtis privalo but mazinama visais budais.

 • signataras 2020 vasario mėn. 21 d. 16:38:09

  kodėl visokios svetimybės? Turim gi lietuvišką žodį parašas. Tai ir vadinkim tuos pasirašiusius parašistais ar parašnais. Jiem pastarasis žodis prie snukio labiau tinka.

 • Logiška 2020 vasario mėn. 21 d. 16:31:27

  Seimūnai nuvarė valstybę į dugną Kas gali juos ,netekus mandato, priimti dirbti kad ir darbdavį subankrotintų.Tenka remti juos kaip invalidus

 • weks 2020 vasario mėn. 21 d. 16:27:46

  Teisingai parašė profesorius ir teisingai komentuoja žmonės - susireikšminę, privilegijų sau susikūrę signatarai man senai nebekelia jokios pagarbos jiems. Toks įspūdis, kad idėjinių tarp jų (žinoma išskyrus gerb. a.a. Ozolą) tai ir nebuvo....

 • Na taip... 2020 vasario mėn. 21 d. 16:19:58

  kiekvienais metais po kelis kartus žurnalistai renka taškus ,vis primindami signatarus. Tačiau kitų,gaunančių gerokai didesnes rentas , ar pensijas ,mūsų šalyje -nemini. Tai ir parodo požiūrĮ tam tikrų žmonių grupių,kuriems Nepriklausomybė neatitiko lūkesčių. Suprantama,kad yra daug nusivylusių, Valstybės kelias nėra sklandus, yra duobių,bet juk visi prie to prisidėjome? Kartais atrodo,kad tos rentos duotos tam,kad būtų galima visą laiką priekaištauti ir niekinti? Visose šalyse Valstybės kūrėjai gerbiami ir vienaip ar kitaip apdovanojami.Mes vis negalime su tuo susitaikyti? Nebedaug laiko beliko, tuoj tų signatarų nebeliks,bet liks ir atsiras daugybė kitų, kurie taip pat gaus didesnes pensijas,rentas ir panašiai. Todėl gal jau užtenka vis apie tai rašyti ir bambėti?

 • Gedimino nuomonė 2020 vasario mėn. 21 d. 15:27:42

  Signatarai turi rentą (Mano darbo stažas- 42 metai, o pensija 530 eu. Už tai, kad, atidirbęs darbo savaitę civiliniame darbe, aš dar tarnavau SKAT- KASP 10 metų gavau špygą. Maža to mano indėlis į KĄ buvo nuvertintas, o apdovanojimas, dar tarpukary įsteigtas Kariuomenės kūrėjų medalis Seimo ir V. Adamkaus buvo, mano nuomone, išniekintas, jį paverčiant KA sistemos pasižymėjimo ženklu), o prieš tai nemokamai yra gavę žemės sklypus. Aš jiems šito nepavydžiu, nors jų renta tris kart didesnė negu mano pensija. Bet man nesuprantamas jų pofignizmas savo nuveiktų gerų darbų likimui. Mat, mano nuomone, Seimas ir V. Adamkus, įtakojami ar tai kažkokių žmurikų, ar Lietuvos kariuomenės priešų, "atkeršijo" net trijų kartų savanoriams už jų nuopelnus Tėvynei mano paminėtu būdu.

 • baisi gėda 2020 vasario mėn. 21 d. 15:22:53

  Signatarai ant mūsų sprandų susikūrė sau rojų žemėje.

 • Ina 2020 vasario mėn. 21 d. 14:46:12

  Dieve, mano, Valionytė jokio aukštojo mokslo nebaigusi!!! Jinai prieš Nepriklausomybės atkūrimą dirbo Biržų miško ūkyje( tada taip vadinosi dabartinė miškų urėdija) paprasta medelyno meistre, o dabar, kad padėjo parašą, bet gynė paprasti Lietuvos žmonės jinai šoka aukščiau bambos ir vaidina didelę patriotę!!!

 • Regina 2020 vasario mėn. 21 d. 14:35:44

  Tai "RAUDONAJAI KOMUNISTEI" vis dar maža, mušdavo savo motiną, kad eina į bažnyčią,o dabar vaidina patriotę ir dar mažai gaunant rentą! Tegul pabando išgyventi iš pensijos 250 eur. nors darbo stažo turiu 31m. PRAKEIKTA DVIVEIDĖ!!!

 • VAK 2020 vasario mėn. 21 d. 14:27:34

  Gerbiamieji,atsimerkite pagaliau,ar butu galima atstatyti nepriklausomybe jeigu to butu nenorejusios didziosios ir galingosios valstybes,tame tarpe ir Rusija.Jiem butu uzteke maziau nei kresteleti mazaji pirsteli ir visi sajudziai,ir signatarai butu sunaikinti akimirksniu.Bet sitie savanaudiski garbetroskos sugebejo pasinaudoti esama padetimi ir padaryti is saves auksciausio lygio didvyrius.

 • Mainotas 2020 vasario mėn. 21 d. 13:59:12

  negaila būtų tų rentų, galėtų būti ir didesnės jei darbas būtų padarytas gerai. pažiūrėkit ant kokių pamatų nemokšos pradėjot statyti valstybę ir kas išėjo: vietoj tvirto namo - palaikė daržinė.

 • mokėti 2020 vasario mėn. 21 d. 13:30:45

  mokėti rentas reikia tiems signatarams,kurie nebijojo ir balsavo už Lietuvos nepriklausomybę, jie tuo metu rizikavo savo laisve, o gal net gyvybe

 • o as 2020 vasario mėn. 21 d. 12:47:13

  visiškai NEpritariu, kad renta būtų skiriama ir Seimo nariams. Tegu eina dirbt, o ne sedi iki priespensijinio seime. Jei Lietuva suklestetu del ju darbo kokybes, tai pilieciai patys susimestu...

 • RK 2020 vasario mėn. 21 d. 11:52:15

  Žmonės, kodėl taip išpučiamos ir dirbtinai garbinamos vasario 16 d. ir spalio 11 dienų progos, kai tiek 1918 metų nepriklausomybę lėmė didžiųjų šalių karų ir revoliucijų SĄLYGOS, tiek 1991 m. Garbačiovo ir Vokietijos bei JAV Europos geopolitinį perskirstymą nulėmusi perestroika, naudinga būtent didžiosioms galybėms. Tiek 1918 m, tiek 1991 metais mažųjų paribio valstybėlių aktyvistams teliko susėsti, pavaidinti rimtą šaršalą ir svarbumą ir padėti parašus. Nulinės svarbos nykštukinių valstybėlių bačkų "herojų" susireikšminta "svarba". O šventimai ir minėjimai su oratorių kalbomis tik didelių piniginių ar materialių išmokų pateisinimui ir PASISAVINIMUI.

 • RK 2020 vasario mėn. 21 d. 11:29:52

  Didžiausia pagarba gerbiamam profesoriui R.Lazutkai. Apie signatarų "atneštą" gėrovę, o tiksliau SKURDĄ daugeliui eilinių Lietuvos žmonių jau net Briuselio Europos Komisija ataskaitose teikia, bet signatarai toliau persireikšminę. Pasisekė tam tikru laiku, tam tikroje vietoje atsidurti - tai ir visas nuopelnas. Kai didžiųjų galingųjų valstybių, kaip Vokietija ir JAV geopolitiniuose žaidimuose paribių mažosios valstybėlės jau turėjo nuspręstą lemtį.

 • senis 2020 vasario mėn. 21 d. 11:19:16

  tie, taip vadinami signatarai, tai grupe uzsislaptinusiu Kremliaus agentu kgbistu paliktu Lansbergiui, kad nustekentu Lietuva, kaip gosdepo agentas Putinas nustekeno Rusija. Ta valionyte, turbut, nesugebejo uzsidirbti pensijos, todel, kaip ir kiti signatarai kaip parazitai, sed ant Lietuvos sprando. Ka, tie signatarai, sukure Lietuvoje? Tai nera respublika, nes valdzia nepriklauso liaudziai, tai netgi ne diktatura, kai vienas veikejas prisiima atsakomybe uz salies likima, tai tik kolonija, kuri valdoma is Maskvos, Vasingtono ir Briuselio. Nuo 2004 metu, kai ES istatymai tapo virsesni uz LR Konstitucija, Lietuva neteko nepriklausomybes. Tai kokiu budu, sitie signatarai, pasirase nepriklausomybe akta lupa tas rentas, kai nepriklausomyesnebeliko nei kvapo? Jeigu ta valionyte turetu nors krisleli sazines, organizuotu visa ta brigada ir grazintu i biudzeta visas rentas gautas po 2004 metu. Nepriklausomybe signatarai pardave uz galimybe gyventi gerai visu musu saskaita? Sitos kiaules lygesne

 • tep 2020 vasario mėn. 21 d. 07:53:01

  Tai kodėl rentos nemokamos gynusiems parlamentą,tel,bokštą,spaudos rūmus ir t.t.Tai jie,o tai yra mes visi gynėm nepriklausomybę.Kodėl Lietuvoje jau 30 metų egzistuoja privilegijuotų kastos?Kodėl teisėjas yra pranašesnes už statybininką arba slaugytoją?Kodėl signataras gavo dovanų žėmės,o tas iš kurio ją pavogė turi 30 metų laukti malonės? Reziumė: nėra teisybės ir teisingumo Lietuvoje ir nebus.

 • kr signatarai ??? 2020 vasario mėn. 21 d. 06:49:45

  kas jie ??? pasirase??? tai simtai zmoniu saugojo ta istva... oi seima :-) zinotu tada ,kad taip bus,nusluotu tauta ta seima na.x.ren nuo zemes pavirsiaus :-) su visais ,ten sedinciais isgamomis :-)

 • o tai 2020 vasario mėn. 21 d. 06:30:56

  kas tas lianzscbirbis??? kas jis,pagal specialybe??? jis kas toksai,kad simtai buduliu jam meldziasi ??? :-) as tai taip mastau,,,jeigu ilipai i s.,u,d,a , oi ,konservliberastsasaldemu s.u d,a... tai prie balkonelio rinkites :-)

 • Šitam fone 2020 vasario mėn. 21 d. 05:29:09

  labai išryškėja bailio ir išdaviko A.Šimėno figūra...

 • renta kaip ir visos kitos valstybines pensijos yra privilegijos, kurios su Konstitucija nesiderina 2020 vasario mėn. 21 d. 05:18:57

  bet kadangi konstituciniu dvasiu ganytojai patys tokiu privilegiju prisirankioja po kelias jie sedi sub..nes suglaude ir tyli, kaip katinas i miltus pri.si..kes. todel kad tos privilegijos jau visai neskaldytu zmoniu, kurie atpyle po 30-40 metu suduria vos gala su galu, visos tos privilegijos o taip pat jau ir ismokos is ES, uz komisaravima, europarlamentarizma turi buti apmokestintos progresiniais 50 proc. mokesciais. ir tada visi lauks, kad kuo greiciau tie signatarai "nusipelne gyventi geriau" klumpes atmestu, nes parazitai tai nasta visuomenei ir daugiau jie nenusipelno.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TURKIJA: Turkijoje mirčių nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) skaičius penktadienį padidėjo 69, iki 425, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo 2 786, iki 20 921; pasveikusių – 484.
 • ISLANDIJA: Islandijos vyriausybė iki gegužės 4 dienos pratęsė draudimą rengti viešus daugiau kaip 20 žmonių renginius; ki šios datos liks uždaryti ir universitetai bei aukštosios mokyklos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0785 PLN - 4.5765
RUB - 82.8075 CHF - 1.0547
GBP - 0.8785 NOK - 1.2628

Nuorodos