respublika.lt

A.Širinskienė pripažįsta: frakcijos narius gerokai nustebino R.Karbauskio sprendimas trauktis iš Seimo - straipsnio komentarai:

 • Juodvarnis karrrr.... 2020 gruodžio mėn. 17 d. 15:32:11

  Pats Karbauskis su Širinskiene užsičiaupia ir nežemina kitų.Jie taip pat nesitarė su opozicija,jog visi seimo nariai išrinkti tautos ir privalo dirbti žmonėms.Seimo nariai pagal Konstituciją yra laisvi ir balsuoja pagal sąžinę,yra laisvas reikšti savo mintis, Karbauskis,tą daryti valstiečiams neleidžia,jis nori užčiaupti burnas ir kitiems,Jog ir Skvernelis viešai prašė užčiaupti burnas.

  1 0
 • Ūkininkas 2020 gruodžio mėn. 17 d. 15:09:34

  Ačiū dievui,kad Karbauskiui apšvietė protą.Tegul nenuodija tautos nei su rusiškom trąšom,nei su pilitiniais sprendimais.Jūsų seimas su vyriausybe privedēte prie tokios covido sergamumo.Tegul jis Ramūnëlis dingsta iš ekranų.laikraščių, tegul nenurodinėja bent jau dabar,kaip lietuvis turi gyventi.tegul rūpinasi savo ūkiu.Tegul grąžina žmonėms žemes,kurias su apgavystėmis pasisavino.Buržujus ir apgavikas.

  1 0
 • Eugenija 2020 lapkričio mėn. 29 d. 10:06:16

  Jūs Širinskiene,labiau įkyrėjot,kaip Karbauskis Visur amsėjot,kaip šunelis.Ir dar teologė!

  1 0
 • Zita 2020 lapkričio mėn. 28 d. 21:59:12

  Labutis, ką čia ta Širinskiené kalba , labai yra išvedžiota ir pilsto neaišku kuris kryptim į ir tipo ji Karbauskio mintis dėsto , nežino ko nori.prasta sistema.

  2 0
 • deinis 2020 lapkričio mėn. 25 d. 12:39:22

  Atrodo ,kad mes ne Baltarusijoje ,gal nereikia tų rinkimų ,trisdešimt pamokytų žmonių galėtų užversti raštais prezidentą ,vyriausybę ,Briuselį ,kt nereika ,nes jis nelegetivus ,nes neturi pirmininko ,tik reikėtų būti vieningiems o dabar dalis atėji į seimą dirbti ir uždirbti ,juk valstybė valdyti ne siemuškas glaudyti ,tik man gaila kad Mėslitos direktorius išėjo į semą ,kas mums varguoliams gamins varguolių dešreles iš ne mėsos

  3 0
 • Senolė 2020 lapkričio mėn. 22 d. 15:16:04

  Pagarba R.Karbauskiui, kad ištvėrė tuos ketverius patyčių ir niekinimo metus iš opozicijos ir spaudos, t.y. pleptologų. Opozicija tuos metus jautėsi drąsiai, nes turėjo paramą ir iš Grybauskaitės, KT, LRT. ir t.t Tai stipraus ir protingo žmogaus charakterio bruožas. Tad nenuleiskite ranku, nes iš šalies galima daug daugiau nuveikti. Jūsų bendraminčių liko Seime, kurie taip pat protingi žmonės. Aš jūsų daugumą gerbiau, bet buvo ir tokių, kurie neturėjo ateiti, o juo labiau ir vėl pasilikti. Stiprybės Jums ir sėkmės kuriant šešėlinę Vyriausybę. O taip pat pagarba ir Glaveckui, nes Jums su ta kompanija tikrai ne pakeliui, tad gerai pasielgėte.

  6 2
 • Brimaa 2020 lapkričio mėn. 21 d. 10:36:18

  Karbauskis dbr.vairuos iš bagažinės.

  2 5
 • Cha 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:46:16

  Karbauskas dabar suprato, kad prisirinkęs visokių širinskienių, varygų ir liberastų pranskiečių, kurių dėka prakišo rinkimus, todėl ir nešė kudašių.

  4 9
 • .... 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:06:11

  ...po pakartotinių rinkimų beliktų 3 valstiečiai seime...

  5 12
 • .... 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:01:57

  ...rinkėjai jau prabalsavo daugkart prieš valstiečius , prieš jų šūdmalą...Viso gero...

  5 14
 • Valdas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 08:31:23

  Manau kad pastaruosius du metus ponas Karbauskis svaidė akmenis į oponentus, beda kad tie akmenys buvo ne akmenys, o bumerangas...

  6 17
 • Ar nebūtų gerai, 2020 lapkričio mėn. 19 d. 23:18:33

  jei visi"valstiečiai", po Karbauskio išėjimo, ilgai nelaukę, išsirikiuotų saugiais atstumais ir eitų į VRK atsisakyt mandatų. Kaip reaguotų į tai valdantieji, kurie visą laiką nekentė "valstiečių" ir jų nepageidavo? Tikriausiai, su Šimone priešaky, staugdami iš džiaugsmo, sušoktų Šėtono garbei šokį. Gal ir Grybė atlėktų prisidėt?..

  19 2
 • keisis 2020 lapkričio mėn. 19 d. 20:47:36

  Tik nauji Seimo rinkimai ir yra tai, kas reikalinga Lietuvai. Von visus sorošinius, tegul mauna ant savo subinės sėdėt ir kurtis su savais vienalyčiais, litvakais..

  19 3
 • Balsavom uz p.Karbauski. 2020 lapkričio mėn. 19 d. 20:28:22

  todel norim ,kad Landsbergis liautus su intrigomis Lietuvoje.Su Austeja tegu ,kaip nori,o seimas ne Landsberginis UABas. Lauksime ,atseit, " pirmininkes" darbo rezultato,o ne drabstymosi savo nuotaikomis.

  23 3
 • rinkėja 2020 lapkričio mėn. 19 d. 19:09:10

  Kas stebėjo seimo posėdžius praeitoje kadencijoje , tas matė tų intrigantų ne darbą, o kiršinimą, pažeminimus. Dabar gi , pasijungę teisiamus liberalus atiduoda jiems jų pršomus postus, kad tik sustiprinti intrigantų gretas. Iš šono aiškiai matėsi suokalbis visiškai pašalinti iš politinės arenos antrą vietą rinkimus laimėjusią partiją.Ta besišypsanti po kaukę hiena tai tik anūko intrigų vykdytoja. Pasijungė Mazuronį , Sabatauską, pašalino Norkienę, o šiandien ėmėsi traukti link savęs mišrūnus.Labai laiku Karbauskis pasakė ''stop patyčioms''. Linkiu valstiečiams sustiprėti ir pradėti lupti skūrą palei rūrą.O kad ten įvyks krachas - akivaidu. Jau pradžią padarė Glaveckas

  27 6
 • Jei yra galimybe 2020 lapkričio mėn. 19 d. 19:03:39

  Reikia nauju rinkimu. GalTauta jau baigia atsipeiketi po bielarusisku- lietuvisku rinkimu farso? Gal ir vyru su kiausais ir smegenimis atsiras musu saleleje, kurie sugebes iveikti sia patyciu organizatoriu ir intrigu rezgeju Seimo nauja dauguma? Buskit lietuviai is letargo!!!! Buskit , kol zombiais nepaverte!

  25 3
 • o-o-o 2020 lapkričio mėn. 19 d. 18:25:57

  Teisingai daro, nėra ką veikti toje degeneratų landynėje normaliam žmogui. Būtų kiti protingi, jie irgi pasitrauktų ir paliktų tuos konservatnikus savo pačių draugijoje. Nes antraip, tie sodomitai stebėtinai greitai susivienija, matydami bendrą priešą.Tegu lieka patys sau vieni. Jau dabar aišku, kad nebus darbo, bus staipymasis, maivymasis, intrigos, rietynės, kas mandresnis ir europiškesnis su sodomitinėm "vertybėm". Aplink tas apipešiotas, blankias ir beraštes vištas būriuosis bobvyriai ir aktyviai dalyvaus intrigėlėse, ir imituos audringą veiklą, "gerindami" mums gyvenimus kaip kubilo-debilo metais. Tas kuris paskirtas čia pRezidentu iš viso bus nepaisomas ir klausys kiekvieno anakondos žioptelėjimo. Juk taip ir buvo iš anksto konservatsodomitų sumanyta - tas prezas, šita-premjeras. Ir abu jų. Lietuva sirgo, bet po šitų falsifikuotų rinkimų įkrito į komą. Ligonis arba pasveiks, arba ne. Akivaizdu, kad joks patriotas, norintis Lietuvai gero, neturi suteršti savęs buvimu seime.

  20 5
 • protingas žmogus, 2020 lapkričio mėn. 19 d. 17:50:26

  o su chamais kovoti,tai tas pats,kas su vėjo malūnais

  24 3
 • geras 2020 lapkričio mėn. 19 d. 17:40:07

  dabar staigiai komisija kurs ir aiskinsis kas taip nekalta vaikeli nuskriaude

  4 27
 • Bobas 2020 lapkričio mėn. 19 d. 17:31:53

  Nežinau,jei galimas toks variantas,dėl visos valstiečių partijos pasitraukimo, leidžiama rengti naujus rinkimus,tai valio! Nežinau rinkimų visus įstatymus,baigiau 2,5 klases ir+koridorių.

  19 1
 • Marijan 2020 lapkričio mėn. 19 d. 16:38:02

  Gaila man etatiniu purvo pileju ,kurie su tokiu pasimegavimu taskesi purvais visus keturis metus Ar sugebesite apversti plokstele ir giedoti kita giesmele, jei Karbauskis atsisakys mandato? Ar ir toliau taskysites? Juk jis neperbegs i kita partija, kaip tie ne patologiniai melagiai ,kurie be jokio sazines grauzimo perbego i kita partija,nusispjove ant rinkeju,kurie pasitikejo jais ir juos isrinko Su tokiais i zvalgyba neinama,nes isdave viena karta ,isduos ir antra,jei pasiulys riebesnes putros lekste

  37 3
 • noreciau 2020 lapkričio mėn. 19 d. 16:10:58

  kad visi valstieciai padetu mandatus ir irodytu ,kad jie prie lovio nera prisirise.O tada rinkimus darytu is naujo.

  28 1
 • Gal ir nustebino 2020 lapkričio mėn. 19 d. 16:09:30

  p.Karbauskis,bet ,matyt jam ikyrejo nepermatoma valdanciuju strategija,visokie manevrai,nepagarba,nesitarimas,mazesniu opoziciniu pamaloninimas postais ir kiti dalykai.Jam ir valstieciams buvo sunkus valdymo laikas,darbu daug,o palaikymo ne per daug buvo ,ir is savu,kai kas begiojo po frakcijas,kai kas veikebpries,kai kas lapiskai sypsojosi. Jau nekalbant apie Prezidentes poziuri,kitu seimunu ir mediju.tarp politikos apzvalgininku buvo vos ne etatiniu kritikieriu. P.Karbauskis turi savigarba,linkeciau jam dar pakovoti uz pozicijas ir savo partija.Jis atsakingas uz kitus,ypac uz tuos darbstuolius,aktyvius p.Sirinskiene,p.Skverneli,,p.Tomilina ir kitus,kuriuos noreciau pamineti ir padekoti. Taip pat gerbiu prof K Glavecko pozicija.Tokia nepagarba ,nuvertinimas puikaus specialisto,kuris jau daug metu gina liberalu vertybes,ir va,nereikalingas,matyt,jei turetu puse studiju,t.y bakalauro ,gautu paaukstinima,o dabar per daug ismanus.Apgailetina. Pagarba p.K.Glaveckui

  32 3
 • stebėtoja 2020 lapkričio mėn. 19 d. 15:41:42

  Ilgai dar kentė patyčias per visus TV kanalus. Sveikatos linkime ir stiprybės.

  45 3
 • riboja opoziciją 2020 lapkričio mėn. 19 d. 15:31:05

  Tai ko ten sėdit ? Dėkit mandatus-kviečiam naujus Seimo rinkimus !

  30 4
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

 0 +1 C

 

 -1  0 C

+2 C

 0 +1 C

 

   -1  0 C  

0-3 m/s

  0-2 m/s

 

3-9 m/s

       

Nuorodos