respublika.lt

A.Širinskienė: leidimas R.Paksui kandidatuoti į Seimą parlamentarų palaikymo nesulauktų - straipsnio komentarai:

 • Monika 2020 vasario mėn. 27 d. 18:12:10

  Mielieji, kurie tuo metu dar nebuvo subrendę ar vadovavosi konservatorių tėzėmis, o dabar pakeitė nuomonę, Per tiek metu yla taip drasko visiems šik...s, kad tie aršiausieji jo inkvizitriai ir dabar iškeptų Paksą ant laužo ir sušlamštu, kad jame nepulsuotų gyvybė. Ne gi neprisimenate jo pasakymo, kad sekė prmtakų prezidentų pėdomis ir nusikalto tik dėl vieno Borisovo, kuris gyveno Lietuvoje ir buvo apdovanotas Adamkaus kažkokiu kryžiumi už nuopelnus Lietuvai. Tai kaip jums atrodo kas pramynė tą takelį: ogi AMB ir Adamkus. Kiek jie pilietybių suteikė net negyvenatiems Lietuvoje, Adamkus KGB-tą Jakuniną apdovanojo taip medaliumi. Pasiteraukit kiek jie pilietybbių išbarstė virš Lietuvos tarsi šiukšles... Jie puikiai supranta ypač tie kurie dar sėdi Seime ir Kūris, kad padarė klaidą, bet Mažeikiai jiems rakštis sėdynėje, kuri skaudžiai vis primena. O gal jie jau taip sudiržo, kad sąžinės ir odos tapo kempinėmis...

 • namudininkas, 2020 vasario mėn. 27 d. 15:40:30

  nepik ponia širinskienė, juk kam tau šnekėti apie pona paksa ir imti skačjuoti balsus parlamentaru palaikimui, yra grinas juokas, kalbėjimo nesąmonių, kada paksas seime sedėjo taip ponia jus dar buvote po stalu, repečkom lakstėi, taip kam spresti už kitus, o gal pagalius mėtysit, ponui paksiui, kad netrugdytu, o faktas liko tas kad paksa išrinko liaudis o ne pamišeliu kruvelė, seime tupėdami, žinom kas ištikro buvo, kodėl bijo , pakso kad ims ir vėl ką nors iškrės, blogio , nereikia kada jis tarnavo blogio ir niekas nepatyrė, dėl jo, darbo, o tik prisimenu viena bet kada ponas paksas pasakė dėl alytaus aličio įmonės, pardavimo nesamonės, o ten ir buvo blogis kuris daug kainavo neškite duokumentus man ant stalo, stypriu tonu išsakyto, neškite tuč tojau,,, o kaip baigesi visi žinome, juk buvo, tik pas mus tokie fokusai,

 • LAIMA 2020 vasario mėn. 20 d. 12:31:51

  Tie, kurie pasalino Paksa uz 39 siurkscius nusikaltimus, kaip ir Venskiene - dar gyvi. Juo labiau, kad Paksas zino, kam tai buvo naudinga. Tie didziausi Lietuvos naikintojai darys viska, kad to nebutu. Kaip ir su valstieciais. Nes gali but, kaip Pietu Korejos prezidentui, uz valstybiniu lesu isisavinima, nuteistanm 17 metu.

 • Seimo Statutas 266 str. pilnas 2020 vasario mėn. 20 d. 10:10:14

  „Kai Seimas konkretų asmenį apkaltos proceso tvarka pripažįsta kaltu, tas asmuo nuo to momento laikomas pašalintu iš pareigų arba netenka Seimo nario mandato. Jam už padarytus nusižengimus taip pat gali būti taikoma teisinė atsakomybė bendrąja tvarka. Konstitucijos nustatytą neliečiamybės teisę praranda ir savo noru atsistatydinę iš pareigų arba atsisakę Seimo nario mandato asmenys, o už padarytus nusižengimus jiems taip pat gali būti taikoma teisinė atsakomybė bendrąja tvarka“. Nei LT Konstitucijos 74 str., nei SS 266 str. nėra nustatytas terminas, nes logika sako, kad jei parlamentarai ar Prezidentas išrenkami kadencijai, tai pagal tuos str. jie gali būti pašalinami nesibaigus kadencijai. Jei nepašalinami, tai kadencijai pasibaigus, baigiasi ir jų įgaliojimai. Jie vėl gali būti renkami ir vėl turi prisiekti, kaip rašoma SS 5 str.

 • LT Konstitucijos 74 str. pilnas 2020 vasario mėn. 20 d. 10:01:06

  „Respublikos Prezidentą, Konstitucinio Teismo pirmininką ir teisėjus, Aukščiausiojo Teismo pirmininką ir teisėjus, Apeliacinio teismo pirmininką ir teisėjus, Seimo narius, šiurkščiai pažeidusius Konstituciją arba sulaužiusius priesaiką, taip pat paaiškėjus, jog padarytas nusikaltimas, Seimas 3/5 visų narių balsų dauguma gali pašalinti iš užimamų pareigų ar panaikinti Seimo nario mandatą. Tai atliekama apkaltos proceso tvarka, kurią nustato Seimo statutas“.

 • Patarimas žurnalistei 2020 vasario mėn. 20 d. 09:45:44

  Jei jau rašote straipsnius, tai pastudijuokite lietuvių kalbą. „nebūtų nelengva“ reiškia, kad būtų lengva. Galimi variantai - būtų nelengva ir nebūtų lengva yra atitikmenys ir reiškia tą patį. Įtariu, kad rašote kompiuteriu, tai pataisyti tekstą nėra sunku. Labai geras įprotis, kaip žurnalistei, būtų prieš skelbiant portale perskaityti dar kartą ką parašėte. Praktika rodo, kad taip pavyksta pastebėti ne vieną klaidą, kurias labai nesunku yra padaryti.

 • Suvalkiotas 2020 vasario mėn. 20 d. 09:44:06

  Ponios Agnės autoritetas manyje susvyravo, nes iš Jos pasisakymo galima įžvelgti prisitaikymą prie liberalių pažiūrų vyraujančių dabartinėje politinėje sistemoje arba neturėjimą drąsos tiesos pasakymui. Antra - o gal ponia Širinskienė ir teisi, nes surinkti balsus Pakso reabilitacijai gali būti sunku, nes visi sąrašiniai seimo nariai balsuos ne pagal asmeninius įsitikinimus, bet pagal partinių bosų įsakymą. Taigi, kol Seime bus sąrašiniai seimatoriai, tol mūsų valstybėje demokratijos nei su žiburiu nerasime, nes jos egzistavimui prieštarauja Seimo rinkimų įstatymas, įteisinantis partinius sąrašus.

 • Danar jau koks skirtumas 2020 vasario mėn. 20 d. 03:56:53

  Kai socbebrai su koncervais nuverte Prezidenta Paksa uz nieka, kad galetu toliau nevaldomai legaliai plesti ir grobstyti stambiu mastu Dabar jau jokio skirtumo

 • Romas 2020 vasario mėn. 20 d. 00:04:12

  Jeigu seimo deputatai apmokėtų Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) Didžiosios kolegijos sankcijas iš savo kišenės sprendimą greitai primtų.

 • Suvalkiotas 2020 vasario mėn. 19 d. 23:17:48

  Dauguma giriasi: "Už šių niekšų valdžią aš nebalsavau." Bet jei ta valdžia dabar laikinai įsitvirtino, tai, anot Gėgelio, mes jos verti. Jeigu mūsų beveik trijų milijonų tautoje neatsiranda nors dešimties vyrų kaip Tarasas Bulba, kad pasakytų: "Mes tave pagimdėme, mes tave ir užmušime", vadinasi mes visi niekšai. Ir šitų savų vidaus svetimtaučių valdžios okupacija tęsis tol, kol mes savyje neatsikratysime asmeninės niekšybės nuodų.

 • Pakso garbintojams ir nesupratantiems 2020 vasario mėn. 19 d. 22:33:35

  Jūs Pakso garbintojai - niekas jo nebijo. Kodėl toks klausimas kyla? Prisiminkite kaip jis dirbo - buvo ministru pirmininku. Reikėjo pasirašyti Mažeikių gamyklos atidavimo aktą. Ką jis padarė? Netrukdė jos atidavimui, o atsistatydino iš pareigų. Kiti pasirašė. O jis galėjo išsaugoti didelį valstybės turtą. Buvo prezidentu, o kai pajuto pavoju tai bėgo į televiziją, o turėjo sukviesti ginybos komiteto posėdį it ten svarstyti situaciją, ne televizijoje. O kuriozai inauguracijos metu. Jo galvelė nedirba kaip turėtu dirbti rimtam poste.

 • Kazys 2020 vasario mėn. 19 d. 21:23:29

  Parlamentarai tiesiog bijo savo liaudies. Juk ims dar ir išrinks į seimą. O gal dar ir prezidentu. Juk visi matė, koks spektaklis buvo tas Pakso nušalinimas ir kam jis buvo naudingas.

 • Niekaip nesuprantu, 2020 vasario mėn. 19 d. 20:44:51

  kuo kaltas tas Paksas? Tuo, kad žmones ji rinko??? Juk tas dirbtines jo kaltes senai paneige teismai, bet bijomasi jo kaip maro? Kas yra, kodel jo taip bijomasi????

 • Kazko nesuprantu, 2020 vasario mėn. 19 d. 20:34:32

  ar jo nemegsta kas nors ar jis iki gyvenimo pabaigos bus prilyginamas kokiam kileriui,o tai kodel Europos z.t teismas sako,kad Lietuva nevykdo jo nutarimu,suoratau,kad ir bauda didziule mokes,kad tik tas zmogus nebutu Seime,gal bijo jo,o ,kad uz tuos pinigus butu galima vargstantiems,seneliams padet,tai nei motais,kazkaip keistai gaunasi,manau,kad kazko nezinau tame raizgalyne

 • < < Stan 2020 vasario mėn. 19 d. 19:56:53

  Jeigu jie galvotų apie sąžinę - nebūtų Lietuva ES dugne. Nebūtų trečdalis Lietuvos darbingų piliečių emigravę. Dabar vėl landsberginiai, paluckiniai, gendviliniai rikiuojasi į Seimą. Pasiklausius G.Landsbergio , išėjusio po susitikimo su prezidentu - vėl žadama gerovė, darna ,geras Seimo darbas.

 • Stan 2020 vasario mėn. 19 d. 19:22:36

  Labai suktai parašyta ir sunkiai suprantama kalba.Aukštamoksliai sugeba supinti ,kai jiems įsako.Šitiek metų slegia baimė.....ir gal visgi laimės mažytė sąžinukė.

 • Agnė 2020 vasario mėn. 19 d. 19:12:20

  Tokio nelogiško paaišinimo iš p.Širinskienės nesitikėjau. Instituto teisininkai teisingai teigia, kad asmuo po apkaltos, praėjus 10 metų, gali kandidatuoti į Seimo nario, ministro, premjero pozicijas. Tie, kurie labai bijo R.Pakso - pasirinko svarstyti projektą Razmos, kuris ne kartą per TV kalbėjo - "Leisti prezidentui kandidatuoti tik į Seimą." Nori, nenori reikia pritarti rinkėjų kalboms, kad konservliberalai LAAABAI bijo p.R.Pakso?

 • nuomonė 2020 vasario mėn. 19 d. 18:49:58

  Kaip jums negėda ? Sakote ,yra įstatymas priimtas, kad asmuo gali kandidatuoti Seimo nariu po apkaltos ,praėjus 10 metų. Tai gal nemokate suskaićiuoti kiek metų praėjo ? A.Širinskiene,jūs labai greiti primti įstatymus, kurie PARANKŪS Seimo nariams. Šaukdami ,kad ES įstatymai viršesni už LR, kad juos BŪTINA primti,.Tik kai liećia prezidento R.Pakso teises - NEBŪTINA??? P.S. Keista ir EŽTT pozicija ? Kodėl nereikalauja, kad jų nutarimai būtų vykdomi?

 • Žmogui 2020 vasario mėn. 19 d. 18:30:59

  Klausymas - tai procesas, kurio metu yra klausoma(si).

 • Norisi žinoti 2020 vasario mėn. 19 d. 18:27:20

  Kada bus nubausti machinatoriai, prieš Prezidentą organizavę sąmokslą ir jį įvykdę?

 • ZUK 2020 vasario mėn. 19 d. 18:09:52

  O kodėl žmogus negali kandidatuoti į Seimą.Juk Europos Sąjungos teismas aiškiai pasakė,kad gali.Kvailai Širinskienei Europos teismai yra ne lygis.

 • Žmogus 2020 vasario mėn. 19 d. 18:04:55

  TAI AR "KLAUSYMAS" AR "KLAUSIMAS"?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • TURKIJA: Turkijoje mirčių nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) skaičius penktadienį padidėjo 69, iki 425, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo 2 786, iki 20 921; pasveikusių – 484.
 • ISLANDIJA: Islandijos vyriausybė iki gegužės 4 dienos pratęsė draudimą rengti viešus daugiau kaip 20 žmonių renginius; ki šios datos liks uždaryti ir universitetai bei aukštosios mokyklos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos