respublika.lt
 

Aktorė V.Mičiulienė: skirtingų „aukštų“ Lietuva - straipsnio komentarai:

 • weks 2019 birželio mėn. 26 d. 19:24:31

  Pabandykite doru darbu daug uždirbti -štai apie tai kalba aktorė

 • a 2019 birželio mėn. 21 d. 07:35:09

  kažkos chaosas,minčių sukuriai,esmės nematymas,nesusigaudimas gyvenime

 • Vulgari ta Miciuliene 2019 birželio mėn. 20 d. 23:03:35

  reksminga , triuksminga , isivaizduojanti gudresne uz kitus , turgaus lygio poniute ,sugalvojo rengti spektaklius "ant backos " Kas trukdo paciai patekti i seima ? Reikia siek tiek darbo , siek tiek proto ?

 • < Aldonai 2019 birželio mėn. 20 d. 20:57:23

  Tai gerai ir tau, ir tai kaunietei ,kuri augina vištas , o mano giminių kaime neliko ne tik vištų, gaidžių, bet beveik ir žmonių. Visi londonuose, airijose ,norvegijose .Kai kurie vokietijose turčiams užpakalius plauna .

 • litvu 2019 birželio mėn. 20 d. 18:51:51

  baudziova grista

 • Nejuokinga, 2019 birželio mėn. 20 d. 17:39:51

  -Mačiulienė -proto bokštas,toks įspūdis ,kad tik ta moterėlė kompetetinga ir galėtu valdyti tą mažą valstybėlę.Gailabet tokių proto bokštų yra ir seime.

 • tai 2019 birželio mėn. 20 d. 16:03:55

  Estijoj daugėja gyventojų, nes žmonėms gerėja gyvent. Kadangi estai atsakingai renkasi valdžią. Kuri dirba būtent žmonėms. Lietuvoj patys pagal vergo ir pono psichologiją renkasi ir stebis didėjančia atskirtim. Pabandykit dalyvaut rinkimuose ir už žmones stot -jie patys išsišaipys, jei ant .. nebus. Kaip per referendumą į ES kol už..nepaleido, nesvarbu už ką miniom balsuot bėgo.

 • natalija 2019 birželio mėn. 20 d. 12:34:38

  VISI TIE LIETUVOS ARTISTELIAI TRALI VALI NIEKAD DEL LIETUVOS GEROVES NEKOVOJO DABAR PRADEJO SKUSTIS KAD SEIME GERAI GYVENA KUR PONIUTE BUVAI KAIP 30METU SEIMUNAI PATABDAVO MILIJONIERIAIS OTU KONSERVATORE GERAI GYVENAI DABAR PRADEJAI DERGTI SITA SEIMA KURIS DIRBA DORAI NEVAGIA O GERINA ZMONIU GYVENIMUS TAIP KAD UZSICIAUPK LANSBERGINE ESI NE AKTORE O EITUM GERIAU REKLAMUOTI KEPTUVES TAI NORS SAZININGAI UZSIDYRBSI NES PRIE VALSTIECIUVISI KRANELIA UZSIDARE

 • Nesuprantu kam kalbieti 2019 birželio mėn. 20 d. 11:46:33

  Apie iteisintus vagis tai reikiejo daryti okupantui išėjus Visi matiete visi žinojome kad komunystai kolūkių pirmininkai fabriku direktorei visas komunystu raugas ispliesie gamiklas fabrikus iš pardavie jų turtą ką kaip noriejo susišlavė milijonus i savo kiesenes mus visus paliko asilu vietoja ir tokie esame dabar neturime rankų galvos gavome avinu vardus reiškia tokie ir esame numetie dunos pluta sukirmijusiu kruopu ir b laukime toliau meeee o glusa ir bažnyčioje muša taip ir reikia puse Lietuvos jau neturime gyvena musulmonai ukrainiečiai ir kitos tautos įteisinti vagis duoda darbą duona butus o mūsų eilutie prie konteinerių dalis knaisiojasi sąvartynuose.

 • Gintaras 2019 birželio mėn. 20 d. 11:34:25

  Na, kaip paprasta bufetininkė galėjo privatizuoti "Draugystės" kompleksą? Praktiškai dauguma turtuolių , ypač esančių valdžioje,vagys, kontrabandininkai, nusikaltėliai.

 • N 2019 birželio mėn. 20 d. 09:59:55

  tik juodoji ponia dalgio mostelejimu visus sulygins....

 • darius 2019 birželio mėn. 20 d. 09:30:15

  kestutis masiulis pasiule merams moketi atlyginima pagal atitinkamo regiono uzdarbio vidurki, bet jam niekaip nedasila, kad ir seimunams butu nustatytas LR vidutinis uzdarbis

 • kažin 2019 birželio mėn. 20 d. 09:18:19

  kiek dar Briuselis turės rodyti pirštu, kad mūsų turčiai per daug smaugia liaudį? Juk pavyzdžiui net BVP dalis skiriama pensijom yra mažiausia Europoje.

 • Sutinku 2019 birželio mėn. 20 d. 09:06:51

  Ir pritariu Aldonai. Kada per visą pasaulio istoriją visi buvo lygūs? Visais laikais buvo turtuolių, buvo vargšų. Buvo ir vergvaldžiai ir vergai, buvo dvarininkai, buvo ir baudžiauninkai, buvo fabrikantai, buvo ir darbininkų klasė. Tiesa, komunistai žadėjo visus sulyginti, o iš tos gražios pasakos išėjo tiktai didelis blefas. Anais laikais turtingieji aiškino, kad visa ta tvarka nuo Dievo duota, tai pagal jo valią žmonija taip padalinti buvo. Juk ir pirmieji pasaulio vaikai dėl nelygybės nesutarė, Kainas Abelį nužudė. Teisingai Aldona teigia, - visada buvo gabesnių, darbštesnių, jie tuo ir prasimušė, turtėjo, praturtėję kitų sąskaita lobo. O verkianti artistė turėtų prisiminti, (apie tai ne vienas jos amžiaus dainininkas, jos amplua aktorius) prisipažysta, kad savo laiku pinigus maišais sėmė, tik, savo nelaimei, kaip lengvai uždirbo, taip lengvai juos vėjais paleido... Nepasakysiu, kad tada labai protingai elgėsi, apie savo ateitį galvojo. Juk patys savo laimės paukštį paleidote.

 • juozui plius 2019 birželio mėn. 20 d. 09:04:34

  viskas tai taip ,tačiau turtingiems nėra pagrindinio jų nelogiško švaistymosi pinigais civilizuoto stabžio(gi ne tik mergoms, ferariams, jachtoms ,o ir Savo šalies ,šalies kurios dėka tapo turtingais , klestėjimui jiems būtina atiduot civilizuotą mokestį : įnvestuot į gerai apmokamas darbo vietas (nesiplečiant ,kad jos atsiranda tik gabiam verslininkui aptikus aukso gyslą ar tai technologijose , ar tai netikėtose jos realizacijos galimybėse...) Vnž , Lietuvai pirmiausia būtinas ne tas nuolat peršamas VISUOTINIS automobilių mokestis , o civilizuotas (apie 30 proc/metus nuo galiojančios rinkos vertės) VISŲ RŪŠIŲ PRABANGOS APMOKESTINIMAS. Kol jo nėra ,kliedėti apie tolesnį kažkokį eilinį mokesčių kėlimą labiausiai nepasiturintiems (ar tai būtų stogo virš galvos iki 100 tūkstančių eur. vertės , ar seno ,nuo kelių šimtų iki keleto tūkstančio ,auto žmogaus naudojamo būtiniausioms reikmėms ) yra baisiai amoralu ir žmonės tiesiog privalo tiems agresyviems valdžios siūlytojams parodyt jų vietą

 • Reikalyngas Tadas Blynda 2019 birželio mėn. 20 d. 09:01:13

  Šimtas jo draugu dekteriovai kalašnikovai ir tvarka Lietuvoja tam mieslui iškopti.

 • juozas 2019 birželio mėn. 20 d. 08:39:50

  Pas mus Lietuvoje yra ubagai,kvailiai ir turtuoliai .Jeigu nebutu ubagu ir kvailiu ,tai nebutu ir turtuoliu ,nes jems turtus sukrauna zemesnes kategorijos gyventojai,kurie yra mulkinamiis visu pusiu..Socialines atskirties mazininimas galimas tik is turtinguju ppaimant ta dali kuri yra pavagima is neturtinguju,tai nepropocingi mokesciai,mokami mazi atliginimai irt.t

 • Rasa 2019 birželio mėn. 20 d. 08:32:30

  VAGIA visi nes TEISESAUGA NEDIRBA .Jeigu dirbtu tai niekas nevogtu ,zinotu kad gresia atsakomybe . Dabar vagia visi ,teisesauga taip pat . Neturime generalinio prokuroro ,turime tik iskamsa imituojanti darba .Atsakomybes uz padarytus nusikaltimus taip pat nera ,issisuka visi ,truksta irodymu .

 • Aldonai 2019 birželio mėn. 20 d. 08:30:23

  iš karto aišku, kad tokių aldonų pas mus netrūksta. Būtų gerai, jei teisėsauga pasidomėtų iš kur taip gerai gyveni, ponia vištų karaliene. Ar tik ne iš konservinių ž,,,, aruodo?

 • tokius ponuus 2019 birželio mėn. 20 d. 04:33:51

  reik isbuozint, isnuomot pas rusa sibiro gabaleli ir visus tenai.

 • brrrr.... 2019 birželio mėn. 19 d. 20:38:19

  o pati prie kokio papo pripuolus ,kad tik iš žioplinėjimo po tuos kaimus gyveni? Turiu ir pačiai pastabą : vyrai Lietuvoje 70 mečio nesulaukia . Išskyrus nedideles išimtis .Nedaug daugiau ir jų moteriškaitės....Sunkus ,intensyvus ,nes vos ne už baudžiavinį atlygį , darbas, lėtinės ligos - daugumos mūsų piliečių likimų pasekmės.Aišku ,turim ir vieną kitą aldoną

 • Aldona 2019 birželio mėn. 19 d. 20:16:55

  n esuprantu,kodel visi turi buti lygus.Vieni tinginiai,pijokai,kiti gi dirba ,ir labai daug dirba.Mano pazystama 70 metu isvaziavo i giminaiciu sodyba/pati kauniete/prisiaugina vistu,anciu,sioki toki darza turi ir gerai gyvena.O kur kaime kudakuoja vistos.Deja vaziuojant mazai kur matau,juk jas nesunku auginti.Tai tik menkas pavyzdys.O Miciulienei reikia ant valdzios kalbeti,nes dar vaidina LRT,turbut ir Lietuvo ryto TV,kur direktorius Siaurusevicius.Nieks nesako,kad visi turi gerai gyventi,bet badauja tik tinginiai.

 • Pagarba 2019 birželio mėn. 19 d. 19:36:16

  V.Mačiulienei,kuri supranta vargšo gyvenimą...Labai jau daug pas mus egoistų...O tie turtai tai visai galvas susuko...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ARTĖJA: Madagaskaro šiaurės vakarams pirmadienį, tikėtina, smogs tropinis ciklonas „Belna“; Madagaskaro pareigūnai Boenio regione, esančiame šiaurės vakarų Madagaskare, paskelbė raudoną pavojaus signalą.
 • Į PARTIJĄ: Lietuvos baidarininkas, Europos čempionato bei Olimpinių žaidynių prizininkas Aurimas Lankas paskelbė prisijungiantis prie birželį įsteigtos liberalios Laisvės partijos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar kada nors teko duoti kyšį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar prekybos centrai turėtų dirbti per Kalėdas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+4 +6 C

+2 +4 C

 

+2 -4 C

+6 +8 C

+3 +4 C

 

0 +3 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s