respublika.lt

A.Juozaitis: Didžiausias skaudulys - išsivaikštanti Tauta - straipsnio komentarai:

 • senis 2018 birželio mėn. 12 d. 15:50:00

  Juozaitis tiki gaidzio reitingais. Tiki, turbut, kad Grybauskaites reitingas apie 70%. Protingas, sako, zmogus. Galetu primesti. Atejo balsuoti uz Grybauskaite truputi daugiau negu puse rinkeju, prabalsavo uz ja, truputi daugiau negu puse atejusiu. Man gaunasi, jos reitingas, jau tada buvo tik 25%. Dabar, kai ji jau isvaike puse Lietuvos, jos reitingas 70% ? Ar cia mes mazochistai, ar gaidys meluoja? Siuo metu, Grybauskaites reitingas ne didesnis negu 2%. Ja palaiko kunigai, uz pensijas, tremtiniai, is kvapo jaucia kgb, nes patys, daugumoje, tokie patys. Dar palaiko algis greitai, irgi ne uz dyka, kasciunas, arabas pavilionis, kurie mala toki pati s**a, kaip ir ji pati. Rinkim gaidi, turesim 100% reitinga, sugedinsim Putina.

 • seniui 2018 birželio mėn. 12 d. 15:35:02

  Paksą išspirti liepė amerikonai. Nežinai istorijos? Olbrait nepasigėdijo paskambinti naktį ir pareikalauti Mažeikių naftą atiduoti tik Viljamsui ir niekam kitam. Šis nesutiko ir atsistatydino. O ką jis daugiau galėjo padaryti? Kai išrinko prezidentu, parėjo atpildas už nepaklusnumą. Amerikonams nereikia ežių kelnėse, todėl pasodino tapkinį, savą ir paklusnų. Štai tokia istorija. Bet tas nereiškia, kad su kitu tautos išrinkuoju nebus pasielgta taip pat. Kiekvienam kietam žemaičiui "Kremliaus ranką" rasti - juokų darbas.:) O tavo komentaro pabaiga man patiko. Labai teisingai pasakei - pabaigiam vogti, kas liko, ir išjungiam šviesą.:)

 • senis Stebetojui 2018 birželio mėn. 12 d. 15:16:36

  buvom issirinke viena zemaiti. Paksa. Kur jo zadeta tvarka? Kur jis pats? Aiskinti, kad Paksa nuskriaude, isspyre is prezidenturos, gali tik durnelis mazochistas. Kazkodel tai Lukasenkos neisspiria. Neturim mes gelbetojo. Jeigu, po kokiu 10 metu mus prisijungs Rusija, kaip gubernija, isliksim. Kitaip, pabaikim kas liko vogti, ir isjunkim sviesa.

 • cha 2018 birželio mėn. 12 d. 15:11:08

  Tarp kitko, žodis "sąjūdis" seniai virto keiksmažodžiu. Nepastebėjot?:) Būtent nuo to "sąjūdžio" ir prasidėjo tautos bėdos. O tiksliau, nuo Gorbio perestroikos. Kaip prasidėjo, tai niekaip ir nebesustoja 30 metų, tik žemyn ir žemyn.

 • Dainiui 2018 birželio mėn. 12 d. 14:32:42

  na, as is tu kilniu, Lietuva garsinusiu zmoniu saraso tikrai nematau kokiu tai "galingu" jegu, stumianciu, pvz., Juozaiti. Na, jei tauta laikyt ta galinga jega, tai jus tada teisus.. Tautai tikrai dabar reikia tokio zmogaus, tikro Sajudiecio. Tik va, kad musu tauta jau ne ta - dauguma pripazista, kad Lietuvoj nekas, bet ir toliau kazko tikisi is buvusiu arba isvaziuoja...

 • Žmogus 2018 birželio mėn. 12 d. 14:08:49

  Palaikau Juozaitį. Sėkmės ir STIPRYBĖS

 • Jonas 2018 birželio mėn. 12 d. 14:05:04

  Ir ka tu juozai darysi kad ta tauta neissivaiksciotu? Minimuma pakelsi 50 euru?:))) Saukstai jau seniai po pietu, reikejo galvoti pries 20 metu, dabar tai jau tik popupizmas. Kitas dalykas del pilietybes tai kaip tik reiketu tureti dvi o ne viena, cia tu stipriai sauni pro sali...

 • Dainius 2018 birželio mėn. 12 d. 13:45:47

  Man keista klausyti ir skaityti,kai suaugę žmonės,turintys šeimas porina pasakas,kad einantys į valdžią "yra nepriklausomi".Pasakysiu vienok taip: nėra išties nepriklausomų,o kad "jis ar jie nepriklauso esamai valdžiai" tai paprastai reiškia,kad tokį ar tokius "stumia" suinteresuotos galingos jėgos,kurios siekia savų tikslų.

 • Stebetojui 2018 birželio mėn. 12 d. 13:02:38

  Jei pasyviai stebesim, o ir vel balsuosim uz ta pacia krypti, reikalai tikrai Lietuvoj nepageres, o tik dar toliau bloges. Juozaitis Lietuva nuvariusiai dabartinei valdziai tikrai nepriklauso. Manau, jog jis tikrai nori gero Lietuvai, ir as uz ji tikrai balsuociau. O kitiems - visu teise rinktis...gal kai ka dabartine padetis tenkina...

 • Gintaras 2018 birželio mėn. 12 d. 11:25:16

  Gerb. Arvydai. Negalvokit apie reitingus, tai farsas. Taip vadinamoji nepriklausoma žiniasklaida ir parsidavėliškos televizijos tuos iš piršto laužtus reitingus visokiems nausėdoms augina, jie jums tikrai neduos didelių reitingu ir bus tipo, žiūrėkit, Juozaičio nedideli reitingai, liaudis nebalsuos už "populistą". Jeigu sutiksite kandidatuoti, kelias nebus rožėmis klotas, liberastinis elitas tikrai nenorės savo pozicijų užleisti. Bus visko, ir šmeišto ir nebūtų istorijų. Bet reikia eiti, manau, kad turėsite nemažai šansų, mes Jus palaikysim. Sėkmės.

 • įdomu 2018 birželio mėn. 12 d. 11:15:52

  Pasistatė jūroj terminalą. Prie kurio net Estija su Latvija nedrysta prisiartint... Lenkai sausumoj terminalą pasistatė. Vienok Lietuvos išksirtinis bruožas. Jei gretimos valstybės per strateginius objektus išlaikę kontroliuojas savo ekonomikas - Lietuvoj .. Dėl likučių vieni kitus...Ir be gailesčio. Nuo rimtų ir laiku nesprendžiamų problemų ant skandalų vieni prieš kitus nukreipinėja..

 • Dainius 2018 birželio mėn. 12 d. 11:15:35

  nepadės jokie juoazaičiai,petraičiai ar jonaičiai kad ir kokie protingi būtų,jeigu tauta,žmonės neturės aukšto sąmoningumo ir elementarios pagarbos vieni kitiems,nepuoselėkite ponai tuščių vilčių: Valinską prisiminkite: ten taip pat didesnė tautos dalis lygiai taip pat komentaruose rašė,kad ateis protingas išsilavinęs žmogus su savo politikoje nesusitepusia komanda,kurioje ir medikų,teisininkų ir kt. specų buvo,o gavosi cirkas seime ir visoje Lietuvoje.Žmonės nesubrendę teigiamoms pertvarkoms,todėl dar daug skaudžių ašarų ir nusivylimo patirs lietuvių tauta,kol jai "atsimerks akys".

 • to šalia 2018 birželio mėn. 12 d. 11:07:26

  Sakai, "desovietizaciją" atliko? Kas yra ta "desovietizacija"? Tai gerų specialistų išvaikymas, į jų vietą sukišant savus nevykėlius. Būtent dėl visokių "desovietizacijų", pliurpimų apie "okupacijas" ir nusmukom į dugną. Ne istoriją reikėjo perrašinėti, o valstybę kurti. Deja. O kuo baigiasi "desovietizacijos", pažiūrėk į Ukrainą. Beje, tarybinis laikotarpis - aukso amžius Lietuvos istorijoje. Niekada Lietuva taip gerai negyveno, kaip tada, ir jau nebegyvens.

 • Ramutė 2018 birželio mėn. 12 d. 11:00:15

  Aš irgi palaikau Juozaitį.Labai norėčiau, kad jis kandidatuotų.

 • šalia 2018 birželio mėn. 12 d. 10:50:27

  Šalia Lietuvos Lenkija. Kur dėl pigumo iš biednumo dauguma lietuvių apsiperka. Per tai stiprindami Lenkijos ekonomiką. Nes lenkai susigeba susireguliuot valstybės vystymą į gerą pusę. Lietuvoj viskas trukdo. Net referendumą į ES per bambalius prasistūmė ir tai ant oligarchų stumia. Kurių dėka... Beje Lietuva agl vienintelė valstybė tarp aplinkinių, kur strateginius objektus kitiems atidavę. Kaip kiti išsilaiko ir uždirba per per tai. Net Mažeikių naftą berods lenkų valstybinė įmonė kontroliuoja ir per tai užsidirba iš Lietuvos rinkų... Iki estų, kur ir desovietizacijas atlikę ir pamiršę, Lietuvai kaip iki mėnulio... priešingi mentalitetai net.

 • tam atsakomybė 2018 birželio mėn. 12 d. 10:37:56

  Estijoje ir Latvijoje - ta pati š*kna, kaip ir Lietuvoje. Tik Estijos geografinė padėtis geresnė, todėl taip ir atrodo. Estija dirba Suomijoje, savaitgaliais grįžta namo. Suomija gyvena iš Rusijos, o estai žinda Suomijos tešmenį. Štai ir visa aritmetika.

 • atsakomybė 2018 birželio mėn. 12 d. 10:29:01

  Kokia Tauta - tokia valdžia. Estai vieningi tai čia iš emigracijų gryžinėja. Gerėja gyvenimai žmonėms. Nes estų rinktos valdžios gerbia savo žmones. Lietuvoj, kur pagal LR Konstitucijos 46 str. valstybė reguliuoja ūkinę veiklą taip, kad ji tarnautų bendrai Tautos gerovei ir valdžia dirba žmonėms, per paskutinius 8 metus. Daug praskolinta valstybė kur latviai su estais geresnėj finansinėj padėty. Į didelę emigraciją Lietuvoj tarsi nereaguojama. Iki šiol nėra rimtų strategijų, kaip po 2020 metų kaip mažės ES parama ir reikės dalim valsytbės paskolas gražint -kaip tai padaryt nebloginant Tautos bendros egrovės lygio. Trumpiau savo valstybės vystyte kaip atsakingi taip ir turi. Savipeštynes nesugebant rimtai kurt valstybės. Laukia, kol atneš... Kaip per bambalius referendumą į ES stūmė taip ir liko...

 • o aš balsuočiau ! 2018 birželio mėn. 12 d. 10:16:44

  Ir dar kitus raginčiau. Nes tai vienas iš protingiausių mūsų žmonių, kuriais galime didžiuotis. Ir nekreipkite dėmesio į kvailių komentarus, kuriems visur vaidenasi Kremlius. cha gerai parašė.

 • Stebėtojas 2018 birželio mėn. 12 d. 10:09:37

  Tam,kuris nebalsuotų.Aš tai tikrai nebalsuosiu už visokių plaukikų,krepšininkų,rutulio stūmikų,virvės ir traktorių traukikų siūlomą,mūsų lašiniais nusipenėjusį sukčių.

 • cha 2018 birželio mėn. 12 d. 10:05:27

  Geras.:) Juozaitis dar išsižioti nespėjo, o jau kaltinamas "Kremliaus rankomis". Tada būtinai už jį reikės balsuoti. Jeigu beretynas kaltina žmogų "darbu Kremliui", reiškia - tai bus teisingas pasirinkimas.

 • baba 2018 birželio mėn. 12 d. 09:46:52

  Man politika seniai jau ne prie sirdies- Arvydas Juozaitis.Tai apie ka kalbame,ponai?Tarp pasirasiusiuju man yra daug nepriimtinu asmenu.Emigracija - skaudulys,bet jie ne patys isbego,juos isvare.Ju neprieme dirbti,nes proto turejo,jiems buvo mazai mokama uz darba,nes ponams labai pinigu reikejo.Patys kalti,kad ejote i kompromisus,pataikavote,ar Lietuva turejo prezidenta?Tustybiu tustybe.

 • Safyras 2018 birželio mėn. 12 d. 08:59:25

  Neužtenka būti tik geru ar žinomu žmogumi, bet reikia sugebėti ir dirbti bei priversti kitus dirbti , o ne filosofuoti ir dejuoti... Visi žino, kad žmonės važiuoja dirbti ir mokytis į užsienį, nes ten sudaromos geresnės sąlygos. Tačiau pradžią juk sukūrė buvę ir dabartiniai politikai. Gražiau už politikus moka pakalbėti poetai, rašytojai, bet juk bažnyčias statė ir gerą akustiką sukūrė savo srities profesionalai. Bet kokį paveikslą gali nutapyti bet kas, bet priversti juo žavėtis visą pasaulį, tai jau reikalingas išskirtinis talentas. Todėl ir vertinamas Leonardas da Vinči, nes jis buvo ne tik geras dailininkas, bet ir fantastinis mąstytojas brėžiniais... Ekskursijose nori žmonės pamatyti, ko nėra matę, bet tik ne politikus ir jų tarnus..

 • Nepavyko 2018 birželio mėn. 12 d. 08:47:07

  prikalbinti J. Marcinkevičiaus, kuris buvo moralinis autoritetas ir tautos vienijimosi garantas, gal pavyks A. Juozaičiui, sąjūdžio pradininkui ir išmintingam, veikliam žmogui.

 • Na, sakykite tautiečiai 2018 birželio mėn. 12 d. 08:40:05

  kodėl kada tik lietuvis įmerkia savo nors vieną galą , ar tai uodegą , ar tai priekinį galą kiek daugiau į mums viseiems jau seniai gerai pažįstamą rusišką š...ą, tuoj visi tokie labai užsinori būti Lietuvos valdovais.Staiga atsiranda pinigai , norai tapti tokiais viską žinančiais ko Lietuvai reikia , valdovais.Ar kartais nesusimastėte , kaip čia , tarsi iš po žemių pradeda dygti visada Lietuvai tokie mesijai Lietuvai , ir visada su rusišku šleifu, už kurio galimai lietuvis vis nepastebi ar nenori pastebėti Kremliaus plaukuotos rankos. Manau, pavyzdžių jau čia nereikia ,nes ir per šiuos neva nepriklausomybės atstatymo metus , jų turite daugiau nei pakankamai, o tokių juozaičių, artimiausiu metu , manau,pasipils spiečiais , nes kas reikalinga Lietuvos kaimui jau patys savo rankomis , vedžiojat plaukuotai rankai, baigiate sunaikinti , kaip ir bites.

 • balsuotoja 2018 birželio mėn. 12 d. 08:05:07

  Kandidatuokit - bus už ką balsuoti, kitaip tai neverta net eit į rinkimus

 • A.L. 2018 birželio mėn. 12 d. 07:51:15

  Įdomu, ką pasakytų LLL atstovai? Kodėl nėra gerb. A. Terlecko parašo???Čia visi pasirašiusieji panašūs į dabartinius kolaborantus.

 • nebalsuociau - 2018 birželio mėn. 12 d. 07:18:41

  paliko sheima, vede kitataute. Visa laika valge valdiska duonyte, bedarbystes skonio nejuto ir dar kalba apie issivaiksciojusius, mat nemylincius Lietuvos. Gera kudakuoti, kai skrandis negurgia nuo alkio... Zmones issivaiksciojo, nes nenorejo stoveti su istiesta ranka.

 • Stebėtojas 2018 birželio mėn. 12 d. 07:03:47

  O dabar rimtai.Nereikia mums tokių nusipenėjusių(nusipelniusių) Juozaičių,Andriukaičių,Jonaičių,Andriukaičių-išrinkime paprastą,ne tinginį žemaitį ir visa buvusi LDK ryt bus 15% laimingesnė,nei vakar.

 • Stebėtojas 2018 birželio mėn. 12 d. 06:53:33

  Juĺiau,lietuviai Anglijoje pešdami vištas per žiemą bent užsidirba atostogoms,lėktuvo bilietui,tai grįžta Lietuvos oru porą mėnesių pakvėpuoti,po to vėl paukštynan vištų smarvę ir pūkus į plaučius traukti.O Gaidyno statistika tikėti,tas pat kas teigti,kad varlės-paukščiai,nes oru skrenda.

 • Julius 2018 birželio mėn. 12 d. 03:27:46

  Klausimas o pats Juozaitis ar neplanuoja tapti reproduktoriumi?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Valstybės dieną kartu su visais giedate himną?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+16 +18 C

+17 +18 C

 

+14 +15 C

 +24 +26 C

+19 +22 C

 

+17 +19 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

2-6 m/s

Nuorodos