respublika.lt

A.Juozaitis: Didžiausias skaudulys - išsivaikštanti Tauta - straipsnio komentarai:

 • Manau , 2018 birželio mėn. 13 d. 07:11:38

  Lietuvi,tau paskutiniu laiku reikia elgtis labai atsargai , nes ir Lietuvos Prezidento postas išverstaskūrių , komunistų bus parduotas Kremliaus mišrūnams nebrangiai.

 • nuomomė 2018 birželio mėn. 13 d. 00:21:48

  Vien su filosofija ir idealizmu Lietuvoje niekas nepasikeis. Atsiminkim, kad dauguma anos sistemos žmonių nuėjo i verslą ir mums su jais tenka rungtis dėl kiekvieno euro.Ir paskutinis atvejis parodė, kad su jais susitarti net dėl 20 ar 30 eurų neįmanoma, todėl seimas tokiu atveju turi pasinaudoti savo politine viršenybe ir tai padaryti įstatymu. Valstybė valdoma įstatymais, o įstatymus priima seimas, todėl galvokim, ką verta prileisti prie valstybės valdymo. Seime vyksta kovos, todėl ten reikalingi kovotojai, o profesionalus kovotojas turi turėti visą arsenalą "ginklų", proto ir jėgos. O prezidentui tenka būti visa galva aukščiau visų.

 • Juozaitis 2018 birželio mėn. 12 d. 22:49:14

  Juozaitis itin geras variantas, nes tokie hienos kaip Rimvydas Valkata , neaisku ar drystu vadinti kaip dabar Baka vadina durniumi, ar galvojanciu uzpakaliu. Koncervatnyku ruporam LRT bei ju chuntai ribu jokiu jau nebelike. Plius Jakilaiciai besimegaudami siurbia pinigus is mokesciu moketoju savo hobiams

 • satyrui 2018 birželio mėn. 12 d. 22:47:23

  o satyras turbut siaip nekontroliuojamas lytinis organas

 • kuo toliau 2018 birželio mėn. 12 d. 22:23:36

  Tuo komentarai darosi kvailesni. Jau kažkoks avinas prisiminė kitus avinus ir nusiskiedė. Kažkoks ,,satyras" išvis nusikalbėjo, nesuprasdamas, kad ,,Respublika" ko gero išlikusi vienintele žiniasklaidos priemone, kuri nemeluoja, rašo tai, kas iš tikrųjų vyksta. O pats Arvydas Juozaitis vertas didžiausios pagarbos, pamenu jį nuo pirmųjų Sąjūdžio mitingų jaunystėje, kuriuose teko dalyvauti. Jau jis tikrai ne bailys ir ne bailių akių gražuolis. Tik labai drąsus žmogus tuomet galėjo taip drąsiai kalbėti tai, ką galvoja. Šiuo metu kaip tik skaitau jo esė knygą ,,Kraštai ir žmonės" ir žaviuosi jo išraiškingu žodžiu, intelektu ir subtiliu skoniu. Ko gero, gal pagaliau turėtume drąsų, intelektualų ir protingą Prezidentą po ilgų, dabartinių, nusibodusių, demagogiškų kalbėjimų. Aš už Arvydą !

 • Dainius 2018 birželio mėn. 12 d. 22:13:08

  Niekam neuždrausta kažką galvoti,manyti ir už kažką balsuoti,bet kartus patyrimas remiantis ligšioliniais balsavimais nieko gero neprognozuoja,nes eiliniams žmogeliams vis mesijas vaidenasi kiekvieną kart,ir po balsavimų vis giliau į dugną....betgi kai kas įsivaizduoja viską suprantantis paskaitęs respubliką,lietuvos rytą ar paklausęs pūko ar radio ir kitų "centrų" žinias,išmeskite televizorių,išjungite radiją ir paklausykite paukščių giesmių,gal ponai runkeliai vidinį balsą išgirsite ir eurai neužgoš jūsų minčių...

 • satyras 2018 birželio mėn. 12 d. 22:05:34

  "Respublika" yra palikta tipo "laisvės šauklys" runkeliams pateikti jiems norimą duoti informaciją,kiekvienas žodis sakinys yra analizuojami ir nesuderinta info skaitytojo šiame informacijos platinimo priemonėje nepasiekia,nes yra visokaip blokuojama,tik pilni kretinai gali patikėti žodis žodin ką pateikia šis valdžios kontroliuojamas spaudos ORGANAS

 • >atrodo 2018 birželio mėn. 12 d. 22:00:37

  O aš manau, kad tai atviros ir toli matančios, akylos akys, tai viena, o antra, baikit pagaliau visi "astrolqgai" ir "išminčiai" politikoje ir valstybės valdymo žinovai loti. Jau darosi koktu, nuo jūsų ne komentarų, o žeidžiančių visokių blėvyzgų. Kas jus visus pasmadė, arba kokie penki sukate ir sukate tą pačią ploštelę, nes nieko rimto neturite ką pasakyti. Prikėlėte viso pasaulio mirusiuosius avinus. Ir vistiktai jūs esate šlykštūs dvikojai tautos ir dorų žmonių teršėjai. Nevardinu kas, bet visi skaitė ir suprato kam tarnaujate. Ir po kiek vienas neigiamas komentras įkainotas, gal prisipažinkite... Visų neskaičiau, bet pakanka tik persukti ir pastebėti vieną žodį ir aišku kas rašo ir kieno užsakymu... Ir kiek jūs belotumėte, jei A.Juozaitis dalyvaus šioje makalynėje- balsuosiu tik už jį...

 • FM 9.21.0 2018 birželio mėn. 12 d. 21:36:30

  koks runkeliui skirtumas juozaitis ar ne,bele svarbu kad tik gražiai spauda aprašytų ir gerą fotošofą,oi sorry,asmenybės dosje sudarytų ir runkeliai pirmyn!

 • Dainius 2018 birželio mėn. 12 d. 21:30:07

  mistika yra prekybos centruose kainų santykiu su algomis ir pensijomis,o jeigu Tamsta to nematai,tai esi arba prie lovio arba eilinis trolis:)

 • Dainius 2018 birželio mėn. 12 d. 21:27:47

  "atrodo 2018 birželio mėn. 12 d. 20:30:03" : pritariu,tai ne tas Žmogus,galintis pakelti Tautą,tai eilinis Valinskų Antanukas

 • Dainiau 2018 birželio mėn. 12 d. 21:26:11

  O tu atrodo uzsiemi mistika. Kitaip sakant - neparasyta nera bet tu ...nujauti..

 • Dainius 2018 birželio mėn. 12 d. 21:19:11

  "Dainiui 2018 birželio mėn. 12 d. 14:32:42" atsakymas> Jūs Tamsta nepykite ar ne,tačiau esate avinas tas pats bukiausias iš bandos: Jūs įsivaizduojate ,kad pateiktame visuomenei sąraše bus finansinių grupuočių oligarchai???!Jūsų kvailumui ribų nėra.

 • atrodo 2018 birželio mėn. 12 d. 20:30:03

  Išsigandusio žmogaus akys,tai rodo žmogaus valios ir ryžtingumo stoką

 • Nuomonė 2018 birželio mėn. 12 d. 20:08:21

  Būtų labai stiprus kandidatas į prezidentus ir Rolandas Paulauskas.Bet jį tauta mažai pažįsta. Maišo su Artūru Paulausku.O tas neturi autoriteto.Ir tas labai kenktų R.Paulauskui.

 • Tam to to... 2018 birželio mėn. 12 d. 20:08:05

  Keista kad zmones kai kurie nesupranta...Parduotuves dar nieko nerodo. Ju galima rast ir Afrikoj. Yra keli procentai zmoniu kur tas prabangias prekes iperka. O va ar daug rastum teliku fotoaparatu mobiliaku skalbiankiu ant kuriu parasyta MADE IN LITHUANIA. Taigi gal rastume nebent saldytuva Snaige ir kokias Acme koloneles. Ir viskas. O negi negirdejot apie perspektyvas su pencijom. O ir jauni zmones pagal jus isvaziuoja nes nera samoningi kai "pas mus darbu ir gerai apmokamu yra kiek nori "? Taip kad tik uz Juozaiti. Pagaliau prarast jau nera ka

 • tauta 2018 birželio mėn. 12 d. 18:38:51

  tauta uz juozaiti!!!!!!

 • tam to to sal 2018 birželio mėn. 12 d. 18:33:20

  Dabar - pilnos parduotuvės, lenktynos lūžta. Kodėl valstybė neklesti? A, proto guze?:)O gal ne tuo matuoji?

 • tik už Juozaitį ! 2018 birželio mėn. 12 d. 18:11:36

  Geresnio Prezidento net neįsivaizduoju.

 • tam mums 2018 birželio mėn. 12 d. 18:08:47

  Jums nereikia avinų, nes pats rašote kaip avinas. Tikras, ne zodiakinis.

 • ! 2018 birželio mėn. 12 d. 17:59:18

  Reikėjo anksčiau galvot apie išsivaikščiojančią tautą. Vėlu. Europos islamizacija ir tautų maišymas jau vyksta pilnu tempu. Lengviau buvo nepradėti, nei įsibėgėjusį sustabdyti. Bent pas mus - nėra kam. Kitur dar bando.

 • Antanas 2018 birželio mėn. 12 d. 17:38:23

  Įdomu o kas tą sąrašą sukūrė? Ar Seimas vėl nesudarys komisijos Juozaičio sąrašiniams tirti?

 • a 2018 birželio mėn. 12 d. 17:33:42

  As manau Juozaitis tikrai galetu pabandyti, zmones palaikys

 • tam kur cha.. 2018 birželio mėn. 12 d. 16:39:41

  nelygink dabartinio Sajudzio su anuo, nes tai kaip juoda ir balta. Zinom, kas Sajudi ikure ir vadovavo tada ir kas dabar...

 • to to tam av... 2018 birželio mėn. 12 d. 16:38:51

  ugu karvedziai...ypac mylintys zmonija napaleonas,adolfas,iljicius,cezaris ir kt... nieko gero,n jums reikejo ju blogases savybes pagooglint!

 • to stebetojas 2018 birželio mėn. 12 d. 16:33:11

  isrinkit mane :-) greit pasikeis tvarka lt i geraja puse!

 • << tam a.v.i.n.u.i 2018 birželio mėn. 12 d. 16:25:57

  Esu katalikė ,todėl nesidomiu horoskopais .Pasitelkiau google , nes negaliu pakęsti melo . Avinas - ugnies ženklas .Charakteris tvirtas, valingas,energingas .Turi vadovo talentą,kitus išklauso, tačiau dažnai lieka prie savo nuomonės ,kartais užsispyręs. Mėgsta daug dirbti ,kartais būna nekantrus . Avino gyvenimo prasmė - darbas ! Avino ženklo žmonės yra puikūs gydytojai, ypač chirurgai,geri žurnalistai, visuomenės veikėjai,valstybės vadovai, karvedžiai.

 • to to sal... 2018 birželio mėn. 12 d. 16:25:08

  buvo tarybiniais laikais lt aukso amzius...o pats turbut buvai kokio nors koloboranto sekretoriaus giminaitis...spec parduotuvese apsipirkdavai...

 • mums 2018 birželio mėn. 12 d. 16:17:51

  mums nereikia jokiu avinu, balsuosim uz betka iskyrus avinus.

 • senis 2018 birželio mėn. 12 d. 16:14:02

  Paksa liepe isspirti amerikonai? Kim Cin Una Trampas zadejo subombinti su visa jo S. Koreja. Sendien abu sedi prie derybu stalo. Kiek pinigu jie sukise, kad nuversti Lukasenka? Nenuverte. Gal uzmirsai kaip Paksas, per tv memleno:as turiu skirti Borisova savo patareju, kitaip jis paviesins apie mane kompromata. Paksui reikejo nors savaitei issipagirioti, gal viskas butu kitaip. Tik Paksas kaltas, kad neatlaike spaudimo, privalejo susodinti visus tuos kgbistus. Tik Paksas kaltas, del Fermerio antros kadencijos. Tik Paksas kaltas, kad i valdzia atejo janyciare Mongolija. Geruciai mes. Gerutis buvo ir Gorbaciovas su Jelcinu, tik Valstybes, is to gerumo neliko.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSIDŪRIMAS: Čekijos vakarinėje dalyje antradienį kaktomuša susidūrus dviem traukiniams žuvo mažiausiai du žmonės, daugybė kitų žmonių patyrė sužalojimų, teigė gelbėtojai.
 • DAR ATLEIS: Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ antradienį paskelbė apie planus atsisakyti apie 1 tūkst. iš 5 tūkst. administracijos darbo vietų, oro vežėjai didinant pastangas išgyventi koronaviruso krizę.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Nuorodos